Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Pogledaj rezultate ankete: Ako neko uhvati za guzu/grudi/dolje djevojku, sta raditi? M i Z odgovori
Z: Produziti kao da nista nije bilo 4 2.27%
Z: Treba ga izruziti, "hvatacu" je na cast 1 0.57%
Z: Treba mu puci samarcinu i ispsovati ga 41 23.30%
Z: Moj momak treba ubiti boga u njemu od batina 10 5.68%
M: Produziti kao da nista nije bilo 7 3.98%
M: Izruziti ga i produziti, sramota je njegova. 15 8.52%
M: Puci mu samarcinu i ispsovati ga 25 14.20%
M: Ubiti boga u njemu od batina 73 41.48%
Glasovatelji: 176. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.01.2010., 16:35   #1
Neko uhvati za guzu/grudi/dolje vasu djevojku pred vama, muski i zenski pogled

U situaciji da neko na ulici, u autobusu, klubu, kaficu, uhvati vasu ljepsu polovinu za grudi/guzu, ili jos gore, "dolje", kako ocekujete da jaca polovina treba reagovati?

Skakljiva su to pitanja ega i ponosa, ostati indiferentan znaci posramiti djevojku a najvise sebe, pokazati da ti ili nije stalo do nje, ili da si kukavica koja pogne glavu pred svakom prijetnjom i nije sposobna izboriti se za sebe.
Ako se odreaguje, male sanse su da ces reagovati zdravorazumski, adrenalin skoci, navuce se pomracina na oci, i svasta moze da bude. Ispadas divljak, primitivac, neuravnotezena osoba. AKo nista ne uradis, ne valja, ako nesto uradis ne valja, cini se da je ovo lose-lose situacija

Ovdje su razmotrene ukratko tri opcije ponudjene u glasanju:

Opcija 1 - Ako muskarac bude civilizovan, izgrdi "napadaca" i zavrsi na tome, ispada "pickica" koja ne zna braniti svoju djevojku. Realno gledano, sav stid i sramota idu na osobu koja je uhvatila djevojku, najpametnije rjesenje je skloniti se dalje od budale, cistog obraza i cistih ruku. Moguca opcija je pozivanje policije i prijava seksualnog zlostavljanja, cime se napasnik propisno kazni, dobije sta je zasluzio, a musko ne ispadne "pickica".

Opcija 2 - Srednja upotreba sile. Odvaliti napadacu samarcinu, ukoliko ne uzvraca i ne dolazi do tucnjave, ispsovati ga i i udaljiti od djevojke, isjterati iz busa, lokala, cega god, prijaviti zastitarima. Ukoliko uzvraca, rizik od noza, vatrenog oruzja, i izvlacenja debljeg kraja u batinanju. ALi barem nisi povio rep, sto bi rekli.

Opcija 3 - kao pravi muskarac, pretuci napadaca kao vola u kupusu. Ispao si momcina u ocima priglupih djevojaka, zavrsio sa krivicnom prijavom i rizikujes da te napadac izbode nozem ili upuca na licu mjesta ili trazeci osvetu kasnije, ili da sam izvuces deblji kraj prilikom tucnjave.

Zadnje uređivanje Visoka struja : 13.01.2010. at 16:38. Reason: Typo
Visoka struja is offline  
Old 13.01.2010., 16:44   #2
Isus je jasno rekao da treba pružiti i drugi obraz. Kao i dati potrebitima. Dakle, treba ponuditi drugu sisu ili guz. Ne znam doduše što se nudi u slučaju da je zašlata dolje, guza ili gutanje?
__________________
Osvitli mu! Bila bi šteta da padne i slomije vrat a da to nitko ne vidi.
vrrrlet is offline  
Old 13.01.2010., 16:45   #3
Sviđaju mi se rezultati ankete!

Stavila sam pući šamarčinu i ispsovati. U takvim se situacijama ne smije biti papak.
__________________
Leben lässt sich nur rückwärts verstehen, muss aber vorwärts gelebt werden...S.A. Kierkegaard
Engelchen00012 is offline  
Old 13.01.2010., 16:45   #4
kratko i jasno, ubio bi boga u njemu. što ima ko napadat uopće curu koju ne pozna za sise, guzicu, pičku, bilošta. s tim, da ga ne bi ništ ni pitao ni kako ni šta.
__________________
Ljubav je psihičko stanje poremećenosti ljudskog uma.
GoGs is offline  
Old 13.01.2010., 16:47   #5
Quote:
GoGs kaže: Pogledaj post
kratko i jasno, ubio bi boga u njemu. što ima ko napadat uopće curu koju ne pozna za sise, guzicu, pičku, bilošta. s tim, da ga ne bi ništ ni pitao ni kako ni šta.
To TI mislis da se ne znaju Mozda te je i prije varala s njime, pa mu dosao gust da te malo ponizava pred njom xD

Kakve veze ima da li je poznaje ili ne, ja bogme nisam ni jednu poznanicu, prijateljicu, drugaricu, hvatao za bilo sta, osim ako mi nije djevojka ili ako se ne muvamo :/
Visoka struja is offline  
Old 13.01.2010., 16:56   #6
Da mene netko ulovi za sisu ili guz, moj dečko ne bi ni stigao reagirati, jer bi mu ja zalijepila jednu refleksnu šamarčinu (siso/guzolovcu, ne dečku )...
Inače sam protiv nasilja, ali reflekse ne mogu kontrolirati...
__________________
Teško je biti skroman kad si savršen.
chrissy is offline  
Old 13.01.2010., 16:59   #7
Da mi neka uhvati dragog za kitu i da mu se na nju digne poseksala bi ga samo tako za kaznu..ali prija toga bi pošla ća od tog mjesta na neko vruće
leptirica 2 is offline  
Old 13.01.2010., 17:01   #8
Quote:
GoGs kaže: Pogledaj post
kratko i jasno, ubio bi boga u njemu. što ima ko napadat uopće curu koju ne pozna za sise, guzicu, pičku, bilošta. s tim, da ga ne bi ništ ni pitao ni kako ni šta.
Jebe se tebi za pravnu državu, a? Rezultati ankete su primitivni. Osim toga, da ste dosljedni i imate strategiju, zatrli bi mu sjeme a ne se zadovoljili s mužjačkim zapišavanjem teritorija.

Ah, Balkan. Nema tu pameti, samo iskonsko plemenski nagon, nema uzvišenih ideja. Nešto su malo koketirali s organizacijom u Jasenovcu, ali i tu je više radila lopata nego lefutrika.
__________________
Osvitli mu! Bila bi šteta da padne i slomije vrat a da to nitko ne vidi.
vrrrlet is offline  
Old 13.01.2010., 17:03   #9
ja cu to objasniti sa svog stajalista, a izgleda da anketa to potvrđuje.

opalila bi tom liku samarcinu, okrenula bih se i otisla, ali sam 100% sigurna da bi ga moj dragi u tom trenutku vec odvalio sakom.
a ja bi bila bijesna na njega jer sam situaciju rijesila sama i nije mi trebao zastitnik, a on, da zadovolji svoj ego, isao je mimo mene uzeti stvar u svoje ruke.
starky20 is offline  
Old 13.01.2010., 17:11   #10
zasto ne jednostavno ga capit za vrat, prizemljit na pod ga, izvuc mu lisnicu pokupit podatke i prijavit ga policiji za prekrsajnu prijavu. decko lijepo dobije dosje, mogucnost zaposljavanja mu opadne zbog dosjea i kraj price. jos sve ide preko policije pa ne moras nist ni platiti. to sto ces ga ubit na mrtvo skoro, proci ce ga, ozdravit ce, ovako je obiljezen za cijeli zivot pa cemo vidjeti hoce li ponovno pokusat nesto slicno. s razlogom postoji administracija u drzavi, zasto se ne obratiti visem tijelu kad vec je data ta usluga, nego istjerivati svoju pravdu i onda jos odgovarati pred sudom za nasilje?!

Zadnje uređivanje Loonatic : 13.01.2010. at 17:33.
Loonatic is offline  
Old 13.01.2010., 17:19   #11
ovo će malo čudno zazvučati ali ja bih u takvoj situaciji preporučila da muškarac, ovaj sa curom, zašlata tog majmuna koji je navalio na curu koja nije njegova. na taj način em što pokažeš kakav je osjećaj kada te netko nepoznat nedozvoljeno zašlata, em što će se taj lik vjerojatno osjećati neugodno, em što će cura (ak ima malo netipičnog smisla za humor) puknut od smijeha, te na kraju neće doći do fizičkog obračuna (osim ako taj drznik sa sobom nije poveo četvrtog drznika koji će braniti drznika br. 3 )
coolinesay is offline  
Old 13.01.2010., 17:21   #12
A šta u situaciji kad je lik 2m 100kg i uhvati žensku za dupe a dečko neki ligtweight kategorije? Mislite da je pametno zbog ega završit na šivanju arkade
VolumeUp is offline  
Old 13.01.2010., 17:26   #13
Quote:
VolumeUp kaže: Pogledaj post
A šta u situaciji kad je lik 2m 100kg i uhvati žensku za dupe a dečko neki ligtweight kategorije? Mislite da je pametno zbog ega završit na šivanju arkade
...na šivanju??? mislim da prije na intenzivnoj! :P
starky20 is offline  
Old 13.01.2010., 17:30   #14
explozija najprimitivnije agresije ko živ ko mrtav
__________________
Moje namjere su prozirne, ali moja namjera da mi namjere budu prozirne je skrivena.
poštar4 is offline  
Old 13.01.2010., 17:34   #15
Quote:
VolumeUp kaže: Pogledaj post
A šta u situaciji kad je lik 2m 100kg i uhvati žensku za dupe a dečko neki ligtweight kategorije? Mislite da je pametno zbog ega završit na šivanju arkade
kazu:"sto veci to tromiji"
Loonatic is offline  
Old 13.01.2010., 17:36   #16
Quote:
strooja kaže: Pogledaj post
To TI mislis da se ne znaju Mozda te je i prije varala s njime, pa mu dosao gust da te malo ponizava pred njom xD

Kakve veze ima da li je poznaje ili ne, ja bogme nisam ni jednu poznanicu, prijateljicu, drugaricu, hvatao za bilo sta, osim ako mi nije djevojka ili ako se ne muvamo :/
kao prvo, pričamo o nepoznatoj osobi. i za nju i za mene.

Quote:
vrrrlet kaže: Pogledaj post
Jebe se tebi za pravnu državu, a? Rezultati ankete su primitivni. Osim toga, da ste dosljedni i imate strategiju, zatrli bi mu sjeme a ne se zadovoljili s mužjačkim zapišavanjem teritorija.

Ah, Balkan. Nema tu pameti, samo iskonsko plemenski nagon, nema uzvišenih ideja. Nešto su malo koketirali s organizacijom u Jasenovcu, ali i tu je više radila lopata nego lefutrika.
ti tu spominješ balkan? kakav balkan? ako nastavimo prema tvojem ovom postu, onda možemo komontno izglasat zakon da bi žene svi mogli redovno silovat, psihički i fizički maltretirat.

Jedna je stvar bila osnovna škola kad su svi muški hvatali cure u razredu za sisu, guzicu ili pičku. štoviše, svi su se znali, ženske su se uvijek nečkale oko toga, no daleko od toga da im nekad nije i imponiralo. No da ti pičku sada ide nahvatavat neki stranac, ti bi mu platio piće? Rekao bi mu "ja nisam ko svi ovi ostali tupavi balkanci, možeš moju pičku maltretirat do mile volje, još ti i cugu platim".

jebote, ko je sad tu primitivan? Primitivčino. Po tvom postu čak mogu prosuditi da si ti jedan od takvih budala koji navatavaju cure bez njihove dozvole za guzicu, pičku i sisu. Da nisi možda popušio relativan broj statistički pokazanih šubera u glavu, pa te sad malo bole rezultati ove "primitivne ankete sa primitivnim balkanskim rezultatima?".

Još tu spominješ pravnu državu? Da je naša država pravna, silovatelji i zlostavljači bi dobivali kaznu za takav čin od 20 godina do doživotne, a ne od uvjetne do 5 godina, kako je sada (karikiram, jer ne znam kolike su kazne, ali znam da su užasno nepravedne).

I onda smo mi balkan.

Sisu ti jebem pametnu.
__________________
Ljubav je psihičko stanje poremećenosti ljudskog uma.
GoGs is offline  
Old 13.01.2010., 17:37   #17
Apsolutno bi očekivala da frajer s kojim stojim odreagira, ali kako to ovisi od slučaja do slučaja...
Mislim, nije isto da l se neki balavac u hodu samo pokušava očešat o mene pa je tu dosta i jezikova juha ili da me neko ide uhvatit za pičku
kiss me is offline  
Old 13.01.2010., 17:38   #18
Quote:
VolumeUp kaže: Pogledaj post
A šta u situaciji kad je lik 2m 100kg i uhvati žensku za dupe a dečko neki ligtweight kategorije? Mislite da je pametno zbog ega završit na šivanju arkade
pošto se mogu stavit u tu light kategoriju, vjerojatno bi mu zubima jaja odgrizao.
__________________
Ljubav je psihičko stanje poremećenosti ljudskog uma.
GoGs is offline  
Old 13.01.2010., 17:40   #19
Quote:
kiss me kaže: Pogledaj post
Apsolutno bi očekivala da frajer s kojim stojim odreagira, ali kako to ovisi od slučaja do slučaja...
Mislim, nije isto da l se neki balavac u hodu samo pokušava očešat o mene pa je tu dosta i jezikova juha ili da me neko ide uhvatit za pičku
složit ću se sa tobom. zna se događat da neki balavi kuronja ide pokazat društvu kako može ruku očešat o guzicu moje ženske, pa ga ja uvatim za šiju i kažem mu da ako se prošeta još jednom ispred mog vidokruga, ostat će bez vrata. upozorenje bude i više nego dovoljno.

No da ide sad za pičku navatavat i ne znam šta... ma da, pa samo neka maže. Još ću mu je skinut i dat mu nek je usput i isprstenjači. Jebote.

Treba gledati težinu problema, to svakako.
__________________
Ljubav je psihičko stanje poremećenosti ljudskog uma.
GoGs is offline  
Old 13.01.2010., 17:41   #20
Prvo sam pogledao temu pa procitao anketu pa se iskreno zamislio i najvjerovatniji trenutno odgovor je onaj skrooooz na dnu, znaci ''ubiti boga u njemu'' ali nije to pravilo, ima xxx situacija i na to xxx reakcija pa bi vidio jer inace nisam sklon nasilju ali ima kratak fitilj pa ne mogu reci za sigurno
__________________
Jos bez potpisa
Mexican is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:44.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger