Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.09.2007., 18:34   #81
u kat 14 krivo napisala
HappyWorm is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2007., 18:34   #82
Quote:
HappyWorm kaže: Pogledaj post
zanima me pošto mi se pur blanca jako sviđa je li taj today nešto na tu foru ljepši ili totalno drukčiji? u kat 12 ga mogu pošnjofat pa neznam dal da kupim blancu il čekam taj...može mi netko reć
meni od te trilogije najvise always spada u tipologiju pur plance..ona je onako svijeza bas kao i always..today i tomorrow su mi vise tezi iako nisu losi
__________________
i u zabranjenom vocu naletis na crva...
lianne is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2007., 18:50   #83
aha pa super onda ću počekat mislim da bi mi se taj svidio ako je sličan ko blanca, nježan i slabiji tj da nije težak ne volim to primjer težeg iz avona mi jefar away ne mogu ga podnjet znači kažeš, lijep je i svjež, neznam mu sastav iz kataloga, al 50 ml za 200 kn nije puno još se dobije i neki ruž
HappyWorm is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2007., 18:51   #84
aha ti govoriš always ja sve krivo skopčala, onda ću morat probat testere, čekaj jel ti pričaš o žutom, ma ja sam luda, idem vidjet
HappyWorm is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2007., 18:55   #85
znači ovako always(zeleni) je najbliži pur blanci, a today i tomarrow su teži, aha, ali najviše su pohvalili taj today, sad neznam kaj da radim naručit ću testere za sva tri
HappyWorm is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2007., 19:06   #86
Pur Blanca je vise svjezi miris, Today je cvjetni i dosta jak. Nikako ne bih rekla da su slicni. Meni su oba dobra, Today vise volim, ali nije bas za sve prilike. Tomorrow je orijentalni. Always je cvjetno vocni i mislim da ima notu kivija. Meni je dobar, ali nije poseban kao druga dva iz trilogije.
patientia is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2007., 21:32   #87
ja obozavam pur blancu...volim taj tip svjezih,prozracnih i upecatljivih,a opet ne teskih,jakih i zagusljivih parfema..
u tu kategoriju definitivno spada always,ali mozda da probas i sun-mene taj parfem odusevio..cak bi ti ga i prvog preporucila
to je ta tipologija u stilu blance...
today i tomorrow su skroz drugi tipovi parfema..iako su mi fini,ali malo su mi prejaki
mozda da probas s testerima za start-jer ipak 200 kn nije bas mali novac..
__________________
i u zabranjenom vocu naletis na crva...
lianne is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2007., 13:48   #88
hvala na odgovorima, zasad kupujem pur blancu i uzimam definitivno tester alwaysa pa ako mi se svidi vjerojatno ću jedan dan i njega volim kiwi mljac baš me sad zanima, javim kad probam. i ja volim te svježe baš kako si opisala imamo izgleda isti ukus
HappyWorm is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2007., 13:49   #89
Quote:
lianne kaže: Pogledaj post
ja obozavam pur blancu...volim taj tip svjezih,prozracnih i upecatljivih,a opet ne teskih,jakih i zagusljivih parfema..
u tu kategoriju definitivno spada always,ali mozda da probas i sun-mene taj parfem odusevio..cak bi ti ga i prvog preporucila
to je ta tipologija u stilu blance...
today i tomorrow su skroz drugi tipovi parfema..iako su mi fini,ali malo su mi prejaki
mozda da probas s testerima za start-jer ipak 200 kn nije bas mali novac..
a koji je to sun?
HappyWorm is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2007., 13:53   #90
jesi mislila na shine? a always nije na sniženju u kat 13 14 ni 15...pa zaašto prije je znao bit, tj svi ti
HappyWorm is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2007., 21:56   #91
Quote:
HappyWorm kaže: Pogledaj post
a koji je to sun?
ajme da-shine
brzina...
crysal aura je isto relativno svjez parfem,ali ima jednu notu koja ti se moze ne svidjeti..meni je super kad ishlapi malo...imam ga..nije los..ali nije mi opet tako dobar kao ove sto sam ti navela..
ja bi shine
a moram pocekati da potrosim ovo sta imam
__________________
i u zabranjenom vocu naletis na crva...
lianne is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2007., 21:57   #92
Quote:
HappyWorm kaže: Pogledaj post
hvala na odgovorima, zasad kupujem pur blancu i uzimam definitivno tester alwaysa pa ako mi se svidi vjerojatno ću jedan dan i njega volim kiwi mljac baš me sad zanima, javim kad probam. i ja volim te svježe baš kako si opisala imamo izgleda isti ukus
aha
meni je dobar i celebre..tu je isto negdje...
volim te svjezkaste..ovi mosusnopuderasti su mi teski i guse me..nekako su mi ozbiljni i za starije dame..
ovi svjezi su mi poletni,razigrani...
__________________
i u zabranjenom vocu naletis na crva...
lianne is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2007., 11:01   #93
Quote:
lianne kaže: Pogledaj post
ajme da-shine
brzina...
crysal aura je isto relativno svjez parfem,ali ima jednu notu koja ti se moze ne svidjeti..meni je super kad ishlapi malo...imam ga..nije los..ali nije mi opet tako dobar kao ove sto sam ti navela..
ja bi shine
a moram pocekati da potrosim ovo sta imam
joj meni crystal aura nije bio dobar kad sam pomirisala stranicu, baš što kažeš nije tolko loš al mene odmah počne bolit glava ako mi ne paše, a shine mi se učinio kao da daje puno po nekom limunu ili dr voću baš ono jako, al neznam možda ni nije loš, morat ću odlučit po testerima

sun c c c
HappyWorm is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2007., 11:02   #94
Quote:
lianne kaže: Pogledaj post
aha
meni je dobar i celebre..tu je isto negdje...
volim te svjezkaste..ovi mosusnopuderasti su mi teski i guse me..nekako su mi ozbiljni i za starije dame..
ovi svjezi su mi poletni,razigrani...
ti pogadjas sve moje mirise imala i ja celebre i odličan al sad bi neki drugi, uh to je davno bilo
HappyWorm is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2007., 11:04   #95
zaboravila sam još nešto, što nisu ti today tom all bili prije uvijek 169?kad će to opet bit, poskupili su
HappyWorm is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2007., 11:06   #96
Quote:
lianne kaže: Pogledaj post
ovi mosusnopuderasti su mi teski i guse me..nekako su mi ozbiljni i za starije dame..
__________________
Amoureuse
Andjelcic is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2007., 11:17   #97
Quote:
Andjelcic kaže: Pogledaj post
svatko ima svoje mišljenje
HappyWorm is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2007., 13:27   #98
Quote:
HappyWorm kaže: Pogledaj post
svatko ima svoje mišljenje
apsolutno, pa ne bih vas ja stvarno ispilila. anyway, necu vam reci sto mislim o svjezim parfemima.
__________________
Amoureuse
Andjelcic is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2007., 13:44   #99
Quote:
HappyWorm kaže: Pogledaj post
zaboravila sam još nešto, što nisu ti today tom all bili prije uvijek 169?kad će to opet bit, poskupili su
Bili su 195, a posebna izdanja i muski nesto jeftiniji.
patientia is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2007., 14:44   #100
Embrace iz Oriflamea je
nacy_vu is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:15.