Natrag   Forum.hr > Društvo > Muški kutak

Muški kutak Za poklonike piva, daljinskog i muških spika...
Podforum: Pivnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.02.2011., 12:59   #1
Piti ili ne biti, pitanje je sad

naime, mnogi misle da nisu ako ne piju. nisu dovoljno opušteni, nisu dovoljno hrabri, nisu dovoljno face ili se jednostavno ne mogu dovoljno dobro zabavit (ako nisu oblokani).

ta doktrina ima neugodan običaj ovako završit.

zanima me, naročito ako među vama ima takvih, koji vam je kurac? ako pak nema takvih, šta mislite (obzirom da zakon, policija & co očito nisu dovoljno učinkoviti) što treba učinit i možete li vi nešto učinit da se pijane majmune i majmunice (barem one unutar vašeg društvenog kruga) spriječi u činu vožnje?

jer pijani majmuni i majmunice danas će ubit nekog drugog. sutra će možda ubit vas.
__________________
neću žvake, oću kusur
proVINCI'jalka is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2011., 13:10   #2
Očito narodu ne smetaju takve stvari kada se nejde u zatvor radi toga, pa neka ih se gazi. Ne može se učiniti ništa, narod je idiotski i nema se tu šta napravit, jedino im mozak ugradit u glavu. Mene vjerovatno neće zgazit jer nisam klošar pa da se okolo vucaram usred noći. A i pazim na takve budale.
__________________
Sent from my NOKIA 3310
papa štrumf is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2011., 13:18   #3
Quote:
papa štrumf kaže: Pogledaj post
Očito narodu ne smetaju takve stvari kada se nejde u zatvor radi toga, pa neka ih se gazi.
ne bih rekla da ne smetaju samo nije stvorena kritična masa da se nešto ozbiljnije poduzme.

Quote:
Mene vjerovatno neće zgazit jer nisam klošar pa da se okolo vucaram usred noći. A i pazim na takve budale.
ne vucaraju se samo klošari vani usred noći, naime mnogi tinejđeri moraju proživjet svoje pa ih se da susrest u gluvo doba. a sve i da su klošari u pitanju, šta to znači, da je njih manja šteta zgazit?
__________________
neću žvake, oću kusur
proVINCI'jalka is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2011., 13:21   #4
Koliko god bilo strogih zakona uvijek će se naći jedna budala.
__________________
U ratu s demagozima.
Inox 18/10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2011., 13:24   #5
a može li kogod malo o onome što sam pitala? pijete li vi prije nego sjedate u auto? opominjete li frendove koji previše loču, a namjeravaju vozit nakon toga? spriječavate li mortus pijane pajdaše da voze, itd..?
__________________
neću žvake, oću kusur
proVINCI'jalka is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2011., 13:24   #6
Ja kao osoba koja vječno vozi pijana svjesno tvrdim da uopće nije stvar u alkoholu nego u jebenom mozgu. Naime ako si već pijan (ne govorim sad o mrtvo pijanim stanjima kad ne možeš hodat, tada je bolje odspavati u autu pa ujutro kući) moraš znati da ti alkohol smanjuje sposobnosti i ne glumit rally vozača po cesti nego se skoncentriraj i lagano se dovezi doma, pogotovo ako imaš ekipu u autu.
Sjedneš u auto, pojas, pališ, kažeš sam sebi gle pio si, samo lagano. Ako si jadan pa si misliš da si pro ko ovi kaj voze formulu i uz to voziš kantu, a misliš da voziš nešto što ide kao ferrari ali ne koči tako niti drži cestu, e onda tvoj problem nije cuga nego si općenito jadan ko kurac.
nemoralan is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 14.02.2011., 13:27   #7
Ne vozim pijan, jesam par puta dok sam bio mlad, ali sporo sam vozio. Ne družim se više sa klošarima koji voze pijani, nemam šta opominjat. Žao mi je šta jednog frenda debila nisam isprebijao kad je vozio ko luđak.
Quote:
proVINCI'jalka kaže: Pogledaj post
ne bih rekla da ne smetaju samo nije stvorena kritična masa da se nešto ozbiljnije poduzme.



ne vucaraju se samo klošari vani usred noći, naime mnogi tinejđeri moraju proživjet svoje pa ih se da susrest u gluvo doba. a sve i da su klošari u pitanju, šta to znači, da je njih manja šteta zgazit?
Ovdje za ništa nema kritične mase. Ja prihvaćam takav narod, oni su većina i neka bude po njihovom. Ali volio bi da mogu otić van među svoje

To je isti tip ljudi koji su vani, oni pregaženi i oni koji gaze, nek se gaze onda.
__________________
Sent from my NOKIA 3310
papa štrumf is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2011., 13:28   #8
Quote:
nemoralan kaže: Pogledaj post
Ja kao osoba koja vječno vozi pijana svjesno tvrdim da uopće nije stvar u alkoholu nego u jebenom mozgu. Naime ako si već pijan (ne govorim sad o mrtvo pijanim stanjima kad ne možeš hodat, tada je bolje odspavati u autu pa ujutro kući) moraš znati da ti alkohol smanjuje sposobnosti i ne glumit rally vozača po cesti nego se skoncentriraj i lagano se dovezi doma, pogotovo ako imaš ekipu u autu.
Sjedneš u auto, pojas, pališ, kažeš sam sebi gle pio si, samo lagano. Ako si jadan pa si misliš da si pro ko ovi kaj voze formulu i uz to voziš kantu, a misliš da voziš nešto što ide kao ferrari ali ne koči tako niti drži cestu, e onda tvoj problem nije cuga nego si općenito jadan ko kurac.
iako se djelomično mogu složit s tobom po pitanju jebenog mozga (ima debila kojima uopće ne treba alkohol da bi imbecilno vozili) ipak je za mnoge nesreće utvrđeno uzrok alkoholizirano stanje. ne utječu promili na svakog jednako, a refleksi u većine poprilično zaštekaju. tako da ne bih pozdravila tvoju vožnju u vječno pijanom stanju, mada mi se sviđa što ima onih koji su takvog stanja svjesni pa dodatno pripaze.
__________________
neću žvake, oću kusur
proVINCI'jalka is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2011., 13:30   #9
Quote:
papa štrumf kaže: Pogledaj post
To je isti tip ljudi koji su vani, oni pregaženi i oni koji gaze, nek se gaze onda.
ovo ti prcaš (malo priglupo doduše, al ipak) jel?
__________________
neću žvake, oću kusur
proVINCI'jalka is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2011., 13:33   #10
Volan i alkohol nikad nisu prijatelji i ne idu zajedno.
__________________
Niks grozje ščipjen, niks smokve ticen perke ćeš dobit takicon po tampliru.
Cuka is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2011., 14:58   #11
-U ovoj državi je ionako sve u banani pa i ti zakoni koji bi takve stvari trebale sprječavati...što reći na onu vjest da su ona dvojica imala 1000 kazni za vožnju u alkoholiziranom stanju...znači dok ne ubiju nema kazne...dakle???...zakoni u svemu odobravaju kriminal i to treba mjenjat...dok se takvi ne počnu žestoko kažnjavat ,financijski i zatvorom ,nažalost bit će i žrtava..
__________________
Vatra u srcu izaziva dim u glavi !
D.Holiday is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2011., 15:01   #12
Quote:
D.Holiday kaže: Pogledaj post
-U ovoj državi je ionako sve u banani pa i ti zakoni koji bi takve stvari trebale sprječavati...što reći na onu vjest da su ona dvojica imala 1000 kazni za vožnju u alkoholiziranom stanju...znači dok ne ubiju nema kazne...dakle???...zakoni u svemu odobravaju kriminal i to treba mjenjat...dok se takvi ne počnu žestoko kažnjavat ,financijski i zatvorom ,nažalost bit će i žrtava..
zakoni nisu toliko loši. loša je provedba zakona. odnosno korupcija, prije svega.
__________________
neću žvake, oću kusur
proVINCI'jalka is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2011., 15:28   #13
Quote:
nemoralan kaže: Pogledaj post
Ja kao osoba koja vječno vozi pijana svjesno tvrdim da uopće nije stvar u alkoholu nego u jebenom mozgu. Naime ako si već pijan (ne govorim sad o mrtvo pijanim stanjima kad ne možeš hodat, tada je bolje odspavati u autu pa ujutro kući) moraš znati da ti alkohol smanjuje sposobnosti i ne glumit rally vozača po cesti nego se skoncentriraj i lagano se dovezi doma, pogotovo ako imaš ekipu u autu.
Sjedneš u auto, pojas, pališ, kažeš sam sebi gle pio si, samo lagano. Ako si jadan pa si misliš da si pro ko ovi kaj voze formulu i uz to voziš kantu, a misliš da voziš nešto što ide kao ferrari ali ne koči tako niti drži cestu, e onda tvoj problem nije cuga nego si općenito jadan ko kurac.
tebe treba u prdekanu na 3 godine i sve koji rezoniraju kao ti!
bez imalo milosti, žao mi je što kod nas murija nema ovlasti kao ameri, da ako skuži da si pijan da te pospremi u bajbuk, a ako kenjaš i vičeš na policajce (koji rade svoj posao) da ti gan uperi u tu glupu bulju!
grogo bolger is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2011., 15:40   #14
Quote:
grogo bolger kaže: Pogledaj post
tebe treba u prdekanu na 3 godine i sve koji rezoniraju kao ti!
bez imalo milosti, žao mi je što kod nas murija nema ovlasti kao ameri, da ako skuži da si pijan da te pospremi u bajbuk, a ako kenjaš i vičeš na policajce (koji rade svoj posao) da ti gan uperi u tu glupu bulju!
Oš da te provozam dok sam pijan? Ajde na neki mali đir.
Btw. nikad ne vičem na policajce, zašto bi vikao, ja im normalnim tonom glasa dam do znanja da su smeće.
nemoralan is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2011., 15:57   #15
Quote:
nemoralan kaže: Pogledaj post
Oš da te provozam dok sam pijan? Ajde na neki mali đir.
Btw. nikad ne vičem na policajce, zašto bi vikao, ja im normalnim tonom glasa dam do znanja da su smeće.
Žao mi kad vidim ovakve upise, gdje se ljudi javno hvale da krše propise/zakone i onda država ne valja. Ne valjamo mi kume

Šteta da ti MUP nema pravo pokucat na vrata

Nadam se da nećeš nekog drugog ubit u prometu
grogo bolger is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2011., 16:19   #16
Quote:
proVINCI'jalka kaže: Pogledaj post
iako se djelomično mogu složit s tobom po pitanju jebenog mozga (ima debila kojima uopće ne treba alkohol da bi imbecilno vozili) ipak je za mnoge nesreće utvrđeno uzrok alkoholizirano stanje. ne utječu promili na svakog jednako, a refleksi u većine poprilično zaštekaju.
Slažeš se ali... Ali što?

Ako si pitomi kreten pa pripit sjedneš za volan, zbog slabih refleksa očešat češ nekog na parkingu ili ćeš trknuti auto ispred sebe zbog kasnog kočenja.

Ako si jebeni kreten pa pijan sjedneš za volan, ideš obarati brzinske rekorde po Ribnjaku, onda se dogodi to što si linkala.

Da, promili djeluju ovako i onako, refleksi su usporeni, da alkohol je uzrok u oba slučaja... jesi u stanju pojmiti razliku između te dvije vrste nesreća za koje je obje uzrok alkohol?
__________________

Japan mi je tek na trećem mjestu . . .
štemajzl is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2011., 16:33   #17
Quote:
štemajzl kaže: Pogledaj post
Slažeš se ali... Ali što?
ono što sam i navela.

Quote:
Ako si pitomi kreten pa pripit sjedneš za volan, zbog slabih refleksa očešat češ nekog na parkingu ili ćeš trknuti auto ispred sebe zbog kasnog kočenja.
da, uglavnom. a možda ćeš se, iako si pitomi kreten, naći u situaciji da moraš brže reagirat, no zbog stanja u kojem jesi nećeš to moći. pa ćeš ili nastradat ti ili netko s tobom u autu ili netko treći.

Quote:
Ako si jebeni kreten pa pijan sjedneš za volan, ideš obarati brzinske rekorde po Ribnjaku, onda se dogodi to što si linkala.
da.

Quote:
Da, promili djeluju ovako i onako, refleksi su usporeni, da alkohol je uzrok u oba slučaja... jesi u stanju pojmiti razliku između te dvije vrste nesreća za koje je obje uzrok alkohol?
da, u prvom slučaju šanse da će netko drugi gadno nastradati malo su manje nego u drugom.

__________________
neću žvake, oću kusur
proVINCI'jalka is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2011., 16:51   #18
Quote:
grogo bolger kaže: Pogledaj post
Žao mi kad vidim ovakve upise, gdje se ljudi javno hvale da krše propise/zakone i onda država ne valja. Ne valjamo mi kume

Šteta da ti MUP nema pravo pokucat na vrata

Nadam se da nećeš nekog drugog ubit u prometu
I ja kažem.

Ako MUP ima tu želju neka me kontaktira na PM da im dam adresu s obzirom da većinu upisa radim sa tuđeg WIFI-ja pa da ne lutaju bezveze, a meni savršena prilika da im se nasmijem u facu kad dođu radi takvog nečeg.

Zašto bi ikoga ubio?
Druga stvar to nam se može svakome dogoditi bilo kada i u bilo kojem stanju.
nemoralan is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2011., 16:56   #19
Quote:
nemoralan kaže: Pogledaj post
Zašto bi ikoga ubio?
zato što ti refleksi nisu pod kontrolom?
__________________
neću žvake, oću kusur
proVINCI'jalka is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2011., 17:08   #20
Quote:
proVINCI'jalka kaže: Pogledaj post
zato što ti refleksi nisu pod kontrolom?
Ovo je fail od izjave, ali razumijem što želiš reći.
Refleksne akcije nisu nikome pod kontrolom, jer tako? Ne možeš odlučit ne treptat, ne disat, ne možeš si zaustavit srce, ne možeš pasti, a da ne staviš ruke ispred glave, ne možeš blijedo gledat kako te nešto pogađa u glavu i ne napravit ništa.

Ne znam, trebali bi ispitat moje reflekse pa bi znali. Ja tvrdim da mogu odvozit u lagano pijanom stanju isto kao i kad nisam pijan. Ni parkiranje nije problem.

Znam što vas muči, kao hrpa klinaca koja će doći na forum pročitat moje postove i mislit da može isto, to su kreteni, a to nije ni istina jer bi onda svi postali nasilni koliko takvih filmova ima na telki.
Svatko zna svoje granice, ja kad pređem granicu zovem taksi. Ili spavam u autu.
Druga stvar vozim manje više dobar auto za koji sam solo zaradio kojeg sam solo kupio i kojeg sam održavam i sam točim. Veliki problem u svemu tome su klinci koji pijani ne znaju cijenit tuđe, a svoje nemaju i kojima starci toče bengu. Ili imaju neke kante od 1000 eura za koje ih boli kurac pa se tako i voze ko manijaci. Debili u mozgu, razumiješ zaletit se nizbrdo kod Đure izgubit nadzor nad autom i sjebat tri mlade cure, nema šanse da ja ikada budem i blizu takve situacije, a kamoli da mi se dogodi. I još si frenda optuži jebote koji šonjo.
nemoralan is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:41.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger