Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.09.2017., 08:58   #6021
Mozda ce nekoga zanimati...
http://dalmatinskiportal.hr/zivot/do...edoniste/25070
Maldives is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2017., 09:35   #6022
Quote:
Čiribimbaš kaže: Pogledaj post
Bio sam i u Etno selu tamo mi je bilo bolje nego u Baginom mostu ali sam bio prije 5 godina kad nije bili ljudi krajem 11 mjeseca..
Potpisujem, Most nije vrijedan komentara, ispodprosjecno.

Sent from my SM-G531F using Tapatalk
cMaltese is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2017., 18:04   #6023
Quote:
abog13 kaže: Pogledaj post
Bio u Udovicama.

janjetina odlična.

btw. za druge da znaju. Tamo svi jedu janjetinu (ražanj, lešo). Tako ako to ne jedete onda je bolje da idete u etno selo.
mi to nismo znali, ali dobro je da jedemo janje pa je bilo sve odlično.
preporuka
Bio ima par mjeseci u Međugorju, restoran Etno kuća... nije etno selo "Herceg" .. nego baš etno kuća, kod Podbrda ... oduševio sam se hranom ... za klasu bolje nego ono što nude u etno selu "herceg".. ili što možete pronaći u Most-u....

https://www.tripadvisor.com/Restaura...va_Canton.html
2botia2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2017., 11:26   #6024
Što su svi uveli popuste za domaće? Odem na kavu popust, idem jesti popust...
Doze is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2017., 13:29   #6025
Dajte preporuku za konobu u Splitu za 5 ljudi. Naručili bi peku vjerojatno. Varoš?
__________________
"There's a crack in everything. That's how the light gets in."
_Lolita_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2017., 14:21   #6026
Restoran Lucica mi pada na pamet. Tamo mi jos uvijek zna bit dobro...
Hildegard is online now  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2017., 18:43   #6027
Jučer sam napisala post o Calypsu koji je nestao. Bilo dobro.
__________________
Guzica u mom avataru služi kako bi plitki ljudi imali gdje prilijepiti etiketu.
b'elana is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2017., 21:11   #6028
Prijavljujem posjetu Lovačkom rogu u Stobreču, sinoć skroz pristojna mješana i plodovi mora pizza sa još pristojnom cijenom, danas jako ukusna i obilna mesna plata. Vrlo ugodno mjesto.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2017., 15:03   #6029
Pada mi tlak od ovoga vrimena pa san sila kraj Prime 3 u onaj neki zdravi đir - jbg, nisan zapamtila ime. Uzela sok od svačega. Sok odličan....ali.....možda je to kul kuloća ali kako za gospu blaženu piti iz tegle od kukumara? Je, dali su mi slamku. Ne volin srkati na slamku. Onaj dio tegle s navojima mi ne izgleda baš lako periv, neću usta na to stavljati, a nije mi baš ni neki doživljaj. Gledam oko sebe, ljudi uz kavu dobijaju vodu u tegli sa slamkom ?!? E, davno nisan vidila veću budalaštinu.
__________________
Guzica u mom avataru služi kako bi plitki ljudi imali gdje prilijepiti etiketu.
b'elana is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2017., 15:42   #6030
Quote:
b'elana kaže: Pogledaj post
Pada mi tlak od ovoga vrimena pa san sila kraj Prime 3 u onaj neki zdravi đir - jbg, nisan zapamtila ime. Uzela sok od svačega. Sok odličan....ali.....možda je to kul kuloća ali kako za gospu blaženu piti iz tegle od kukumara? Je, dali su mi slamku. Ne volin srkati na slamku. Onaj dio tegle s navojima mi ne izgleda baš lako periv, neću usta na to stavljati, a nije mi baš ni neki doživljaj. Gledam oko sebe, ljudi uz kavu dobijaju vodu u tegli sa slamkom ?!? E, davno nisan vidila veću budalaštinu.
Ma u svemu se sada servira, kuda je čim je "Homemade" juice, lemonada ili ice Tea zabranjeno da bude u normalnoj čaši.


Meni najgore od toga u inače dobrom burger u Frankfurtu i okolice je ovo na slici, kao neka kesa:

__________________
I can't understand - What makes a man -Hate another man -Help me understand -People are people so why should it be -You and I should get along so awfully
MrsGahan is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2017., 15:50   #6031
Ako preferiram čašu i pijat, onda sam seljak, what?

Jedemo s novina, pločica, iz tegli, s dasaka....
__________________
Guzica u mom avataru služi kako bi plitki ljudi imali gdje prilijepiti etiketu.
b'elana is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2017., 16:03   #6032
Ma glavno da je drugačije...
Ali ovo pakovanje burgera je u ovom slučaju praktično.
__________________
I can't understand - What makes a man -Hate another man -Help me understand -People are people so why should it be -You and I should get along so awfully
MrsGahan is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2017., 17:55   #6033
Quote:
b'elana kaže: Pogledaj post
Pada mi tlak od ovoga vrimena pa san sila kraj Prime 3 u onaj neki zdravi đir - jbg, nisan zapamtila ime. Uzela sok od svačega. Sok odličan....ali.....možda je to kul kuloća ali kako za gospu blaženu piti iz tegle od kukumara? Je, dali su mi slamku. Ne volin srkati na slamku. Onaj dio tegle s navojima mi ne izgleda baš lako periv, neću usta na to stavljati, a nije mi baš ni neki doživljaj. Gledam oko sebe, ljudi uz kavu dobijaju vodu u tegli sa slamkom ?!? E, davno nisan vidila veću budalaštinu.
Potpisujem te, pored svih mogućih veličina, boja i oblika čaša svi poludili za serviranjem pića u glupim teglama iz Yisk-a i sličnih dućana. Kužim da je to sad đir i kužim da je fora naslikavat se, al ja samo hoću popit svoj sok/vodu i isto ne volim slamke. Pamtim di mi je tako poslužilo pa pitam da ulije u običnu čašu ili zamolim da mi donese pa prelijem.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2017., 19:52   #6034
I nekada Ce biti: "bila sam sinoć u xxxxxx , zamisli oni serviraju Steak na tanjuru, to je tako retro fancy "
__________________
I can't understand - What makes a man -Hate another man -Help me understand -People are people so why should it be -You and I should get along so awfully
MrsGahan is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2017., 19:54   #6035
Hahahaha da... Sad ako nije na dasci nije vrijedno cijene... Još samo treba da počnemo jest prstima pa da i na priboru uštede...

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2017., 20:38   #6036
Meni ne bi smetalo, insta friendly je Tegle mislim, prstima jedem samo pizzu vani, doma vise toga haha.
__________________
~The world is big and I want to have a good look before it gets dark. ~
Chem is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2017., 00:41   #6037
kladim se da nikad ni ne operu one daske kako treba na kojima posluzuju hranu, jer nekako čisto sumnjam da ih mijenjaju svako malo buduci da se od pranja u perilici najčešće jako brzo raspadnu, a na drugi način je jako teško sa drva skinut bakterije...

Tako da kad vidim to, bježim .. redovito.
joskop is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2017., 07:02   #6038
Meni su tegle totalno unfriendly, dapače odbojne
S daskama isto imam problem - probajte ih diskretno ponjušiti
Pločice konobari obožavaju - jeste kad pratili kako grčevito noktima pokušavaju podignuti tu blesavu tešku pločicu a pritom ne pobacati ostatke gostu u krilo?

Friendly su starinski lončići, limeni tanjuri, tećice, vintage porculan.
__________________
Guzica u mom avataru služi kako bi plitki ljudi imali gdje prilijepiti etiketu.
b'elana is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2017., 07:39   #6039
Da, ni meni ne smeta retro đir, ali daske, pločice, tegle... Ne hvala. I slažem se s higijenom, ne znam kako to prolazi, al ionako svašta prolazi. Ajde ok kad donesu na njoj pršut/sir... Već kad mi stavi inćune gledam šta? Al kad serviraju obrok onda znam da me više nece vidit ili uopće ako vidim na stolu kad prolazim.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2017., 08:24   #6040
Ja kad dobijem burger na dasci, trazim jos i dodatno pijat. Nema problema


Sent from my iPhone using Tapatalk
nasunis is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:38.