Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Audio i video tehnika

Audio i video tehnika HiFi, TV, HD, satelitska, kamere i ostala potrošačka elektronika
Podforum: Sam svoj elektroničar

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.09.2017., 23:52   #9061
Jel netko pratio Black Friday prosle godine?
Su bili Boxevi na snizenjima?
Neznam dal da ga uzmem sada ili da pocekam pa uzmem kad bude BF u 11. mjesecu...
__________________
Timeless is a wonderful history-time travel series that follows three reluctant travelers through time; not to change history, but to preserve it. #SaveTimeless, #Timeless
Mr. Bean is offline  
Old 21.09.2017., 09:52   #9062
Uvijek bude sniženja na Crni petak, samo što su znatno sniženi artikli prodani već "jučer", a oni na normalnim sniženjima su ti cijene kao i na aktualnim sniženjima i kuponima..., ako baš želiš kupiti nešto povoljnije nego što je inače.., prati njuzletere, aktualne kupone, možeš se ubaciti u grupu pa dobijaš obavijest s FB - itd..., čak i na Topcashbacku imaš za pojedinog trgovca aktualne kupone....

Mr.Bean- poslao sam ti PP...

Zadnje uređivanje sappyka : 21.09.2017. at 10:33.
sappyka is offline  
Old 21.09.2017., 13:15   #9063
E pa sad - ovo ubije sve te Boxove naslagane zajedno - VOYO V3 Mini PC Intel Cherry Trail X7-Z8700 - Windows 10 - 4/128GB - 69$..., po mogućnosti tražite neregistriranu Belgijsku poštu...

Cijena Jove je bila oko 200$ dok je bio u prodaji...

Recenzija-završna riječ

Zadnje uređivanje sappyka : 21.09.2017. at 14:08.
sappyka is offline  
Old 21.09.2017., 18:03   #9064
Quote:
sappyka kaže: Pogledaj post
E pa sad - ovo ubije sve te Boxove naslagane zajedno - VOYO V3 Mini PC Intel Cherry Trail X7-Z8700 - Windows 10 - 4/128GB - 69$..., po mogućnosti tražite neregistriranu Belgijsku poštu...

Cijena Jove je bila oko 200$ dok je bio u prodaji...

Recenzija-završna riječ
Vjerojatno je i dalje cijena oko 200$...
S obzirom da piše "Refurbished VOYO" očito se radi o primjerku koji je krepal, netko ga je vratil u garanciji pa je popravljen u servisu i ponovno se prodaje...

Dakle to je sigurno polovni uređaj s kojim je bilo problema, hoće li ih bit i dalje bog te pitaj al je ziher polovan
The Best F1 Driver is offline  
Old 21.09.2017., 20:51   #9065
Quote:
The Best F1 Driver kaže: Pogledaj post
Vjerojatno je i dalje cijena oko 200$...
S obzirom da piše "Refurbished VOYO" očito se radi o primjerku koji je krepal, netko ga je vratil u garanciji pa je popravljen u servisu i ponovno se prodaje...

Dakle to je sigurno polovni uređaj s kojim je bilo problema, hoće li ih bit i dalje bog te pitaj al je ziher polovan
S time, koliko sam ja malo gledao karaktreistike Gen 8 Intel iGPU-a, za video je inferioran s905 i čak RK3229, jer Gen 8 ne podržava (4K, 10 bit) HEVC hardverski
MytByte is offline  
Old 22.09.2017., 03:02   #9066
Quote:
The Best F1 Driver kaže: Pogledaj post
Vjerojatno je i dalje cijena oko 200$...
S obzirom da piše "Refurbished VOYO" očito se radi o primjerku koji je krepal, netko ga je vratil u garanciji pa je popravljen u servisu i ponovno se prodaje...

Dakle to je sigurno polovni uređaj s kojim je bilo problema, hoće li ih bit i dalje bog te pitaj al je ziher polovan
20 komada.. Nije jedan, korišteni uređaji, možda popravljani.ali ispravan.. Pa neće ti prodat ciglu...

sa mog XRN 4X
sappyka is offline  
Old 22.09.2017., 09:51   #9067
Quote:
MytByte kaže: Pogledaj post
S time, koliko sam ja malo gledao karaktreistike Gen 8 Intel iGPU-a, za video je inferioran s905 i čak RK3229, jer Gen 8 ne podržava (4K, 10 bit) HEVC hardverski
Pa sva sreća tih materijala je jako malo.., prosječan korisnik gleda FHD materijale sa Kodija ili Terrariuma i ta mašina je više nego dovoljna da bi se isti glatko pokretali...

To i nije primarno 4K player.., već Mini PC koji će zadovoljiti širu publiku i zapravo je malo ulaganje do jeftinog kompjutera...

VOYO V3 Mini PC za cijenu povoljnijeg SSD-a istog kapaciteta.., a što više da kažem.., za dodatnih cca 1000kn (monitor i periferija) imaš solidan PC (naravno ne za zahtjevne korisnike)... ili sa još minimalnijim ulaganjem u dobru BT tipkovnicu i miša imaš zabavni centar - kompjuter iz fotelje....
sappyka is offline  
Old 22.09.2017., 14:53   #9068
Koja bi bila razlika između Alfawise H96 pro + i H96 pro + jel se cini istim boxevima ali ima razlike u cijeni i po 15 eura...
__________________
Timeless is a wonderful history-time travel series that follows three reluctant travelers through time; not to change history, but to preserve it. #SaveTimeless, #Timeless
Mr. Bean is offline  
Old 22.09.2017., 22:53   #9069
Kuciste od tog mini pc-a je dosta maleno, vjerovatno je i hladjenje problematicno. Moguce je da su se boxovi ranije pregrijavali, pa otuda veca kolicna refurbished uredjaja. Ja sam imao Pipo X7s, uzasno je koliko se to cudo grijalo, a kada sam nekako uz dosta muke uspio da pasivno rijesim hladjenje (jer aktivno nije izvodivo ako uredjaj stoji stalno ukljucen u dnevnom boravku) on je riknuo. Morao sam da ga saljem na servis, da se radi reballing, samo da ga osposobe za prodaju. Na Pipu je temperatura poslije samo par minuta 1080p youtube isla preko 90 stepeni i onda krene slika da kocka. Mislim da je, ako se vec ide na Intel varijantu, neophodno uzeti uredjaj sa prostranijim, po mogucnosti metalnim kucistem. Kod X7s su "strucnjaci" stavili metalno kuciste, ali je veza izmedju kucista i maticne ploce bila plasticna, pa se toplota uopste nije prenosila na kuciste. Hladnjak nije uopste postavljen, ne mogu vjerovati da tako nesto puste u prodaju.
sava84 is offline  
Old 23.09.2017., 12:59   #9070
Može savjet
Našao sam Tanix T3 box na njuškalu
http://www.njuskalo.hr/media-player/...oglas-23491089

Kupiti ili ne kupiti
__________________
Kad bi oni koji provode pravila po istim živili svijet bi bio bolje mjesto- vlastita
Lakše umrit nego kopat toliko- vlastita
Arseface is offline  
Old 23.09.2017., 18:12   #9071
Uzmi ovaj: W95 2/16GB bez trackinga..., - u najgorem slučaju te iziđe sa PDV-om i troškovima oko 300kn, u najboljem 190kn...
sappyka is offline  
Old 23.09.2017., 18:47   #9072
Da li se moje carina prevariti sa GB wallet-om? Naime, ukoliko se dijelom plati sa wallet-om a ostatak paypalom da li postoji mogućnost izbjegavanja carine?

Poslano sa mog Nexus 7 koristeći Tapatalk
harera is offline  
Old 24.09.2017., 08:40   #9073
Naručio sam R-TV BOX S10 DDR4 3GB eMMC 32GB Android 7.1.2 Zanima me dali ga netko ima i kakva su iskustva s tim box-om
star tracker is offline  
Old 24.09.2017., 12:22   #9074
Quote:
harera kaže: Pogledaj post
Da li se moje carina prevariti sa GB wallet-om? Naime, ukoliko se dijelom plati sa wallet-om a ostatak paypalom da li postoji mogućnost izbjegavanja carine?

Poslano sa mog Nexus 7 koristeći Tapatalk
Ovisi da li se umanjenje preko walleta reflektira na grand totalu, koji se uzima za osnovicu za carinjenje, netko je pisao već o tome, ali se ne sjećam sad točno detalja...pretraži temu unatrag ili pričekaj nekoga tko ima dir. iskustvo
MytByte is offline  
Old 24.09.2017., 14:14   #9075
Quote:
star tracker kaže: Pogledaj post
Naručio sam R-TV BOX S10 DDR4 3GB eMMC 32GB Android 7.1.2 Zanima me dali ga netko ima i kakva su iskustva s tim box-om
Imam ga i zadovoljan sam s time da se moj kod filmova dosta grijao, kad je došlo do 99°C rekao sam sebi da je to malo previše i složio mu bolje hlađenje. Kodi ti nije instaliran, ima neka procedura da otvoriš kalkulator i ukucaš pi brojku pa on onda krene instalacija s tim da je u pitanju 17.4 beta verzija a sad je već izašla službena pa možeš nju instaliati sa playa. Launcher nije neko čudo ali nakon nekog vremena navikneš se.
__________________
..Tako je dirljiva ta briga neutralnih objektivnih i zabrinutih treba pregovarati za Ukrajinu, rastopim se od te empatije.
Roy is offline  
Old 24.09.2017., 20:53   #9076
Quote:
Roy kaže: Pogledaj post
Imam ga i zadovoljan sam s time da se moj kod filmova dosta grijao, kad je došlo do 99°C rekao sam sebi da je to malo previše i složio mu bolje hlađenje. Kodi ti nije instaliran, ima neka procedura da otvoriš kalkulator i ukucaš pi brojku pa on onda krene instalacija s tim da je u pitanju 17.4 beta verzija a sad je već izašla službena pa možeš nju instaliati sa playa. Launcher nije neko čudo ali nakon nekog vremena navikneš se.
Hvala!
star tracker is offline  
Old 24.09.2017., 22:46   #9077
Ima 64 bit OS koliko vidim ovaj S10?
I ima li funkcionirajuci OTA ili ne?
__________________
Timeless is a wonderful history-time travel series that follows three reluctant travelers through time; not to change history, but to preserve it. #SaveTimeless, #Timeless
Mr. Bean is offline  
Old 25.09.2017., 10:52   #9078
Quote:
sappyka kaže: Pogledaj post
Uzmi ovaj: W95 2/16GB bez trackinga..., - u najgorem slučaju te iziđe sa PDV-om i troškovima oko 300kn, u najboljem 190kn...
Ok fala
__________________
Kad bi oni koji provode pravila po istim živili svijet bi bio bolje mjesto- vlastita
Lakše umrit nego kopat toliko- vlastita
Arseface is offline  
Old 25.09.2017., 12:11   #9079
Quote:
Mr. Bean kaže: Pogledaj post
Ima 64 bit OS koliko vidim ovaj S10?
I ima li funkcionirajuci OTA ili ne?
OTA radi s tim da je 7.1.2 zadnji update a nisam siguran da ima 64 bit OS.
__________________
..Tako je dirljiva ta briga neutralnih objektivnih i zabrinutih treba pregovarati za Ukrajinu, rastopim se od te empatije.
Roy is offline  
Old 25.09.2017., 23:13   #9080
Quote:
Roy kaže: Pogledaj post
OTA radi s tim da je 7.1.2 zadnji update a nisam siguran da ima 64 bit OS.

Ima, nasao ja u opisu artikla.
https://image4.geekbuying.com/conten...x--420036-.jpg
Octa core 64 Bit CPU...

Sve u svemu dobar box?
Aluminijsko kuciste and all of that...
__________________
Timeless is a wonderful history-time travel series that follows three reluctant travelers through time; not to change history, but to preserve it. #SaveTimeless, #Timeless

Zadnje uređivanje Mr. Bean : 25.09.2017. at 23:58.
Mr. Bean is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:10.