Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Internet

Internet Sve o internetu, sadržaju i tehnologiji
Podforumi: Web, Web development, Internet biznis, Nove web stranice

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.09.2017., 23:55   #5381
Quote:
fortaleza kaže: Pogledaj post
Inače skoro svi favoriti su mi izbrisani iako sam čitao negdje da neće bit...

Svi kanali su kod mene od 1 do 263, novi raspored nemam, inače imam bnetovu karticu...
Znaci nemas CAM modul i karticu utaknutu u TV, vec je kartice utaknuta u stari TTC prijemnik i TV programe gledas preko tog TTC prijemnika.
__________________
Preporucam se, sa stovanjem!
Cilim is offline  
Old 24.09.2017., 12:46   #5382
Quote:
Cilim kaže: Pogledaj post
Znaci nemas CAM modul i karticu utaknutu u TV, vec je kartice utaknuta u stari TTC prijemnik i TV programe gledas preko tog TTC prijemnika.
da

mogu i s modulom, ako dobijem nešto više s tim osim nekih hd kanala, javite...
fortaleza is offline  
Old 24.09.2017., 14:25   #5383
Koliko vidim imamo isti broj TV programa, ali kod mene:
- imam vise mjesta na regalu oko TV-a (maknut ogromni TTC prijemnik i njegov daljinski)
- napravljeno jos mjesta maknut mali modem jer on nema bas neke svrhe, ne koristim njihove dodatne usluge
- imam na stolicu samo jedan daljinski i lakse se sluziti samo sa daljinskim od TV-a.
- TV programi su mi namjesteni preko menia i opcija na TV po redosljedu koji ja zelim (nemam problema sa postavljanjima u fovorite kao na TTC prijemniku)
itd.
__________________
Preporucam se, sa stovanjem!
Cilim is offline  
Old 24.09.2017., 23:07   #5384
Quote:
Mephisto kaže: Pogledaj post

Osnovni paket:

AXN Spin
Eurochannel
Filmbox Plus
Filmbox Extra
Doku TV
iConcerts

Ovi novi programi su mi kodirani a kakti u osnovnom su paketu.

Vidim kanale koje sam bio naveo:
tv espana, rai 2, rtl 2, rai 3, rai scuola, rai storia, rai news 24, magyar tv, rts 1, rts 2, rtv 1, rtv 2, duna tv.

Kak sad, jedni se vide a drugi ne kme kme?
fortaleza is offline  
Old 24.09.2017., 23:26   #5385
Ja ne vidim niti jedan od tih programa (Kaon prijemnik). Niti jedan od tih programa ne bi trebao biti dostupan bnet korisnicima, to je samo za Vip korisnike.
Mephisto is online now  
Old 24.09.2017., 23:58   #5386
Ni ja ih ne vidim preko Albisa, ali ih vidim preko dvb-c tunera u tv-u. Ne znam čemu služe, jer nikome u B-netu nisu otvoreni. Ali s druge strane ima logike , jer VIP koristi istu infrastrkturu kao i B-net, prema tome moraju biti u kabelu. U Kanu ( Albisu) nisu pušteni kodovi za njih, dok ih TV vidi.
stipest is offline  
Old 25.09.2017., 00:11   #5387
Kod mene Kaon uredno pronalazi sve te nove kanale, ali nisu aktivni. Na Bnet Facebooku je bio odgovor na pitanje o uvođenju tih kanala: "Polako, sve će se saznati na vrijeme". Tipično, na konkretno pitanje nikad ne daju konkretan odgovor...
joule1309 is offline  
Old 25.09.2017., 06:40   #5388
Pod "ne vidim" sam mislio da su mi zasivljeni/kodirani.
Mephisto is online now  
Old 25.09.2017., 11:30   #5389
Quote:
joule1309 kaže: Pogledaj post
Kod mene Kaon uredno pronalazi sve te nove kanale, ali nisu aktivni. Na Bnet Facebooku je bio odgovor na pitanje o uvođenju tih kanala: "Polako, sve će se saznati na vrijeme". Tipično, na konkretno pitanje nikad ne daju konkretan odgovor...
Vjerovatno ima veze sa najvljenim gašenjem analogije. Onda bi trebali značajno proširiti ponudu digitalnih kanala. Meni su službeno odgovorili da gašenje ide, ne znaju točno kad, ali do kraja godine bi trebalo.
stipest is offline  
Old 25.09.2017., 11:31   #5390
Quote:
fortaleza kaže: Pogledaj post
Ovi novi programi su mi kodirani a kakti u osnovnom su paketu.

Vidim kanale koje sam bio naveo:
tv espana, rai 2, rtl 2, rai 3, rai scuola, rai storia, rai news 24, magyar tv, rts 1, rts 2, rtv 1, rtv 2, duna tv.


Kak sad, jedni se vide a drugi ne kme kme?
Dali ih vidis, mozes ih gledati ili su ti zasivljeni.
__________________
Preporucam se, sa stovanjem!
Cilim is offline  
Old 25.09.2017., 11:31   #5391
Quote:
Mephisto kaže: Pogledaj post
Pod "ne vidim" sam mislio da su mi zasivljeni/kodirani.
Krivo smo se razumili. Pod ''ne vidim'' sam mislio da ih nema, a kad su zasivljeni onda nisu otključani.
stipest is offline  
Old 25.09.2017., 11:57   #5392
Znači na Albisu uopće se ti novi ne prikazuju u popisu? Kod mene u Zagrebu na Kaonu se svi koje je fortaleza naveo nalaze na popisu, ali nijedan se ne može gledati, tj. svi su zaključani.
Mephisto is online now  
Old 25.09.2017., 13:20   #5393
Iskreno nisam gleda. Gledam svoju listu favorita, a ne sve kanale. Pogledat cu. Na tv sam ih vidija kad sam pretraziva za ovih nasih 9 sto su otvoreni.
stipest is offline  
Old 25.09.2017., 13:22   #5394
Quote:
Mephisto kaže: Pogledaj post
Znači na Albisu uopće se ti novi ne prikazuju u popisu? Kod mene u Zagrebu na Kaonu se svi koje je fortaleza naveo nalaze na popisu, ali nijedan se ne može gledati, tj. svi su zaključani.
Ali zar ti te koji su zasivljeni-zakljucani (ne vide se) prilkom prebacivanja TV programa na daljinskom od Kaona ne preskace automatski (tako da nema tih sivih rupa izmedju TV programa).
__________________
Preporucam se, sa stovanjem!
Cilim is offline  
Old 25.09.2017., 13:30   #5395
Pa preskoče se, da. Ali ako listaš strelicama gore-dolje onda i vidiš i možeš se pozicionirati na njih i ako klikneš na nekog od njih javi ti da nisi pretplaćen. Ali ne vidim kakve to veze ima s ovom trenutnom raspravom. Činjenica je da su oni tu i da ih mi bnetovci ne možemo gledati.
Mephisto is online now  
Old 25.09.2017., 14:34   #5396
Quote:
Cilim kaže: Pogledaj post
Dali ih vidis, mozes ih gledati ili su ti zasivljeni.
tv espana, rai 2, rtl 2, rai 3, rai scuola, rai storia, rai news 24, magyar tv, rts 1, rts 2, rtv 1, rtv 2, duna tv.

Znači ove gore najnormalnije gledam kao sve druge slobodne kanale.

AXN Spin
Eurochannel
Filmbox Plus
Filmbox Extra
Doku TV
iConcerts

Ovi gore su kodirani, znači zacrnjeni i izbacuje mi prozor- Conax Ca niste pretplaćeni na uslugu, vide se podnaslovi.

TTC251 i kartica u njemu. Ja zadovoljan i sa ovim novim šta se vide, ne diram više ništa, ne pretražujem više ništa, samo neka ostave tako

Mislio sam da nisu možda preko modula i ovi drugi otvoreni...
fortaleza is offline  
Old 25.09.2017., 15:45   #5397
Quote:
Mephisto kaže: Pogledaj post
Činjenica je da su oni tu i da ih mi bnetovci ne možemo gledati.
Dok nisu u ponudi B-net-a, a nisu, nemamo se zašto buniti.
stipest is offline  
Old 25.09.2017., 15:47   #5398
Quote:
fortaleza kaže: Pogledaj post
tv espana, rai 2, rtl 2, rai 3, rai scuola, rai storia, rai news 24, magyar tv, rts 1, rts 2, rtv 1, rtv 2, duna tv.

Znači ove gore najnormalnije gledam kao sve druge slobodne kanale.
E, ovo je stvarno novost, ti si prvi koji je potvrdio da može to gledati. Na Kaonu i na Albisu nitko od nas ne može gledati nijedan od tih kanala...
joule1309 is offline  
Old 25.09.2017., 15:50   #5399
Dobro, ajd sad izbrišite sve te moje postove
fortaleza is offline  
Old 25.09.2017., 22:33   #5400
Quote:
fortaleza kaže: Pogledaj post
tv espana, rai 2, rtl 2, rai 3, rai scuola, rai storia, rai news 24, magyar tv, rts 1, rts 2, rtv 1, rtv 2, duna tv.

Znači ove gore najnormalnije gledam kao sve druge slobodne kanale.

AXN Spin
Eurochannel
Filmbox Plus
Filmbox Extra
Doku TV
iConcerts

Ovi gore su kodirani, znači zacrnjeni i izbacuje mi prozor- Conax Ca niste pretplaćeni na uslugu, vide se podnaslovi.

TTC251 i kartica u njemu. Ja zadovoljan i sa ovim novim šta se vide, ne diram više ništa, ne pretražujem više ništa, samo neka ostave tako

Mislio sam da nisu možda preko modula i ovi drugi otvoreni...
Pa to je onaj stari digitalni prijemnik kojeg su davno djelili, mozes li na njemu gledati HD TV programe u rezoluciji 1920 x 1080p ?
__________________
Preporucam se, sa stovanjem!
Cilim is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:20.