Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Posao i karijera > Informacije o poslodavcima

Informacije o poslodavcima Misija: zaposlenje!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.04.2017., 23:06   #581
Quote:
Bubišarba kaže: Pogledaj post
Dobila sam posao u PBZ-u, radno mjesto bankovni službenik..tako nesto
zna li tko kakvi su uvjeti rada, osim plaće i toga što znam, radna atmosfera, mogućnost napredovanja/prebacivanja na druga radna mjesta i to?
Čestitam na poslu.

Ja sam se prijavio na natječaj Bankarski službenik, pa jel mi možeš ukratko opisati jesi li dobila posao preko natječaja, kako je izgledao razgovor i jesi li već imala iskustva na tom radnom mjestu? Svaka info dobrodošla. Hvala.
__________________
Respira... Aguanta un segundo y respira... Cierra los ojos y mira... Mientras te duela, respira conmigo el dolor...
uzurpator is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2017., 01:37   #582
Zna netko koja je satnica za studentski posao u pbz-u?
black08 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2017., 23:22   #583
Jel su zvali koga na razgovor od testiranja koje bilo ovaj mjesec?
zeljka-5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2017., 14:56   #584
pbz je bio uporan ovo ljeto vezano za radno mjesto šalteteruše,
ali brijem da je placa ca 4500 kn.
mari_2011 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2017., 11:11   #585
Pozdrav,
ekipa.

Da li ima netko tko je bio prosli tjedan na 2. krugu selekcijskih razgovora za bankarskog sluzbenika?

Jel netko dobio odgovor?
MarinaD is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2017., 22:17   #586
Quote:
black08 kaže: Pogledaj post
Zna netko koja je satnica za studentski posao u pbz-u?
25kn
SrboCop is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2017., 13:20   #587
Ide li netko sutra na psihološko testiranje u Zagreb u PBZ?
tonkicazvonkica is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2017., 14:03   #588
Pozdrav! Pozvana sam na finalni razgovor s direktorom pa me zanima možete li mi napisati kako razgovor izgleda kako bih se što bolje pripremila.

Puno hvala!
Sara0101 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2017., 16:37   #589
Quote:
MarinaD kaže: Pogledaj post
Pozdrav,
ekipa.

Da li ima netko tko je bio prosli tjedan na 2. krugu selekcijskih razgovora za bankarskog sluzbenika?

Jel netko dobio odgovor?
Pozz...kako je izgledao selekcijski razgovor....ja sam nažalos bila spriječena doći
TheAccountant is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2018., 11:08   #590
Pozdrav,

Da li netko ima informaciju o plaći za radno mjesto PHP programer, za poziciju pripravnika i junior developera. Može i na PM.
mrn1985 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2018., 00:09   #591
Pozdrav, imam pitanje. Zanima me kako funkcionira kad se želi lomiti kredit? Imamo u planu u skoroj budućnosti to napraviti pa me zanima koji su uvjeti? Znači ova dva što imamo bismo htjeli zatvoriti i podići jedan veći da nam ostane novaca sa strane kad se ova dva kredita zatvore. Hvala lijepo ako itko zna

Poslano sa mog HUAWEI VNS-L21 koristeći Tapatalk
ana03931 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2018., 17:45   #592
Pozdrav,

Ima li netko da radi u Pbz-u poslovnici pa da kako napiše kako mu je?
Može i privatna poruka.
Hvala i pozdrav !
ruby20 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2018., 20:12   #593
Draga ruby,

uzas ukratko. Nazalost radim tam skoro godinu dana. Jedino sto ima je bitno je da svaki dan uvalis nekom barem 10 osiguranja. Moras se napismeno opravdati zasto nisi prodao. Onda te 2 puta godisnje posjeti direktor prodaje koji ti trabunja kak si zgodna i da loristis svoje zenske atribute da prodas, skoro pa ne kaze da rasiris noge da prodas, dno dna. Za kolegijalnost culi nisu, svako svakome podmece. Placa kad se zbroje svi smjenski radovi, vikendi i prijevoz ne prelazi 5000 HRK, nije im vazna strucna sprema, svi imaju istu. Napredovati izvan prodaje ukratko ne mozes. Ljudi im jedino iz prodaje brisu (i ja hvala Bogu dragom). Na razgovoru ce ti rec 3 godine, a onda vidis ljude izmozdene nakon 10 i dalje u poslovnici. Klijenti jedan bezobrazniji od drugog ( nije cudo kad ih lazu besramno sa osiguranjima i stambenim stednjama i naknadama).
Iskustvo koje ces steci moze ti pomoc samo za mjenjacnicu. Eto, ako i dalje zelis sretno ti bilo i nadji dobrog psihijatra, nakon PBZ,,-a ti samo on moze pomoci.
MarinaD is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2019., 17:10   #594
Nebih nikome preporučio rad na šalteru u banci ni u ludilu jer je to posao iz devetog kruga pakla. Samo zvuci fancy dok ne udes i ne vidis u kakav istrunuli sustav ulazis. Radio sam u centrali jedne banke na strucnom osposobljavanju i sam sam se uvjerio kako neke stvari funkcioniraju. U bankama je uzasno kaoticno, uzasno stresno. Svi koje znam da rade, uspiju izdrzati godinu ili dvije, neki cak nakon par mjeseci odu. Banke na šalterske pozicije uzimaju i ljude s SSS-om i oni su najvise i najgore potlačeni radnici. U nekim bankama rad na salterku je placen jedva 4000kn, sustav edukacije je nikakav, kad dodes tamo blejis ko tele, sjedis i ko da si stavljen na ignore listu, nema ti tko nista pokazat, prepusten si sam sebi, stalno si pod pritiskom da moras ostvariti odredeni target u prodaji, kolege s kojima moras suradivat koji rade u centrali su uglavnom jako zivcani, bezobrazni, gledaju ispod oka na kolege koje rade po poslovnicama. Da ne kazem da Banke masovno ljude zaposljavaju preko agencija i na ugovore na odredeno vrijeme. Od nervoze i stresa jedna kolegica je dobila celiijakliju. Fluktuacija po bankama je jako visoka.

Pogotovo ako imate faks, na šalter ni u ludilu!!!
Esperanso1989 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2019., 07:46   #595
Ja radim u banci godinu i nesto na salteru, nije Pbz ali sve je to više manje isto, samo je naziv banke drugačiji.
Sve se bazira na prodaji i cilj svake poslovnice je ostvarit godisnji plan pa tako i voditelji drilaju da se plan ostvari i da stalno nudiš proizvode. Nisu to samo proizvodi banke jer one surađuju i sa osiguranjima i sl. pa uz racune, pakete, fondove nudis i razna osiguranja itd. Rekao bi da se 80% rada bazira na prodaji, a mozda 20% su klasicni bankarski poslovi kako ih vidi ostatak svijeta koji ne radi u banci.
Ja sam vecinu vremena proveo u super poslovnici tako da po pitanju prodaje nisam nikad osjecao presing i nije mi se nametalo nista sto sam nisam htio, nudio sam kako i kad sam htio, ali sam svejedno ostvarivao mjesecni plan. Bio sam i po drugim poslovnicama gdje to nije bio slucaj i gdje su forsirali prodaju tako da dosta ovisi u kojoj poslovnici zavrsis, ali vece su sanse da te zapadne ova druga grupa.
Također se slažem s gornjim postom, tesko ces napredovati iz poslovnice jer im ljudi stalno odlaze pa ako se javis na interni natjecaj za neko drugo mjesto, vjerojatnije je da ga neces dobiti jer im trebaju ljudi koji znaju prodaju i proizvode a tebe su taman izucili i ulozili u to vremena i novaca i cilj im je da ostanes gdje jesi. Ja sam zavrsio za mag.oec i nisam vidio vise smisla da radim na salteru te sam trazio posao van firme. Upravo odradujem otkazni rok.
Sto se place tice, fiksno je nesto manje od 5000kn, sa bonusom od prodaje dođe do cca 5500. Ukoliko se zadrzis u banci pa sa saltera napredujes do mjesta osobnog bankara, po meni i nije neka sreca jer je placa veca za par stotina kuna, a opseg posla i zadaci koje moras obaviti duplo veci nego na salteru. Osobno nebi nikad prihvatio tu poziciju i da mi ju ponude. Nadalje, nakon rada u banci, ako se duze vremena zadrzis i odlucis promjeniti posao, tvoje iskustvo je vrlo usko orjentirano te ces moci traziti posao opet u nekoj drugoj banci, eventualno osiguranju i sl., a to je opet prodaja.
Ako imas faks, previse vremena kojeg nemas, cca par godina, ode da bi eventualno napredovao, a ako ga nemas, iz poslovnice ces tesko napredovati negdje dalje.
tokyobynight is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2019., 17:00   #596
Quote:
Anabella28 kaže: Pogledaj post
Prvo testiranje, ako je u pitanju posao bankarskog službenika (za ostala radna mjesta ne znam) traje kojih 1 sat i 30-ak min i pišeš testove inteligencije. Zatim slijedi, ukoliko zadovoljiš te testove, drugi krug i razgovor s psihologom, a na kraju razgovor s psiholgom i šefovima odjela. Iz vlastitog iskustva mogu reći da su razgovori izuzetno ugodni. Iskreno meni jedno od najboljih razgovora za posao do sada. Na kraju....čekaš....da ti jave da li si zadovoljio/la uvjete i da li si dobio/la posao, kao što to sad upravo radim ja....čekam. I da, grupni su intervjui...ima Vas par za stolom, prvo kažete nešto o sebi, pa dobijete pitanja na koja odgovarate, sve u svemu, jako dobro organizirano i vrlo korektno prema svim kandidatima.

Sretno svima!

pozdrav, zanima me kako izgleda matematicki test, od kakvih tipa pitanja se sastoji? jeli se moguce za njega pripremiti?
Hana23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2019., 18:34   #597
Nakon kojeg vremena se dobije odgovor je li kandidat prošao psiho testove ili ne ako se prijavljivao putem otvorene molbe? Hvala unaprijed na odg
__________________
Bolje bi ti bilo da srolaš nego što scrollaš
Couldnt Bee is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2019., 17:09   #598
Quote:
Couldnt Bee kaže: Pogledaj post
Nakon kojeg vremena se dobije odgovor je li kandidat prošao psiho testove ili ne ako se prijavljivao putem otvorene molbe? Hvala unaprijed na odg
Zna netko?
__________________
Bolje bi ti bilo da srolaš nego što scrollaš
Couldnt Bee is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2019., 08:02   #599
Quote:
Couldnt Bee kaže: Pogledaj post
Zna netko?
Ovaj tjedan je bilo rjesavanje testova i odmah se znalo tko ide dalje u sljedeci krug..

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk
Paulllina is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2019., 13:01   #600
Quote:
Paulllina kaže: Pogledaj post
Ovaj tjedan je bilo rjesavanje testova i odmah se znalo tko ide dalje u sljedeci krug..

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk
Wtf? Ja sam ih dobio prije 20ak dana mailom, tada riješio i poslao ali nema rezultata
__________________
Bolje bi ti bilo da srolaš nego što scrollaš
Couldnt Bee is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:28.