Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.09.2017., 23:58   #3941
Quote:
Orak kaže: Pogledaj post
to je najbitnije od svega, uvuć guzicu u što manji normirani kalup

fuck yeah
Kak bi tek bila sretna da je pisalo 40.
I ona bi onda zbilja mislila da nosi 40?

To me podsjeca na ono kad je na plotu pisalo pi*ka.
Hannah 3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2017., 00:59   #3942
Mislim da je ona to napisala jer je sretna da je stala u neke hlače i da joj dobro stoje, a ne zato jer je stala u 42. Svatko tko je malo van uobičajenih mjera bi to mogao shvatiti. Da li kroz dužinu nogavica ili rukava, da li kroz tri prsta lufta oko struka.
nalij pero is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2017., 02:21   #3943
ali ona je sretna i ponosna što je van uobičajenih mjera.
ako joj još netko napiše na instaču "pa ti si se prepolovila" mogla bi ostati bez biznisa. teška je to situacija.
aryna is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2017., 09:00   #3944
Sreća zbog broja 42 pobija sve one izjave "love your body".
__________________
I demand unconditional love and complete freedom. That is why I am terrible.
Hot candy is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2017., 09:06   #3945
koliko je visoka lucija?
Stella PoP is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2017., 09:16   #3946
Quote:
nalij pero kaže: Pogledaj post
Mislim da je ona to napisala jer je sretna da je stala u neke hlače i da joj dobro stoje, a ne zato jer je stala u 42. Svatko tko je malo van uobičajenih mjera bi to mogao shvatiti. Da li kroz dužinu nogavica ili rukava, da li kroz tri prsta lufta oko struka.
ma ne, nije to. i nije prvi put, do sad su bili badići 38. ovo je ekstaza zbog normalnog, manjeg, broja hlača. to može shvatiti svatko tko je ikad imao kompleks guzice. uostalom, interesantno da su nestali komentari supatnica koje točno znaju feel

Quote:
aryna kaže: Pogledaj post
ali ona je sretna i ponosna što je van uobičajenih mjera.
ako joj još netko napiše na instaču "pa ti si se prepolovila" mogla bi ostati bez biznisa. teška je to situacija.
i ti komentari su nestali

ma meni skroz svejedno, nek cura zarađuje na budalama. i reklamira i plastičare usput. jer ljepota u različitosti.
jel zgodna, je. jel debela, je. (ne znam ja ove moderne podjele na zgodna lijepa, meni to sve pod zgodno ide, a lijepi su promili kompletno savršeni) da sam joj mama rekla bi joj jebemumiša luce predebela si, bolje ćeš izgledat ak smršaviš, plus koljena. a šteta kad si već i ovak zgodna, bila bi bomba.

čak mi se čini da je cijela fama oko šatro promocije big'n' beautiful zapravo obrnuta, kako stvari uglavnom i jesu.
običnodebela iskompleksirana štefica kad pročita hrpu gadosti koja se piše o ovak zgodnoj curi će možda još prije shvatit da nema nikakve sreće u špeku.
Orak is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2017., 10:41   #3947
Nek si našije etiketu s veličinom 38 pa da napokon završimo s lažnom propagandom volimsvojetijelo.
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2017., 10:41   #3948
Zgooodna

https://www.youtube.com/watch?v=5hvwWcZfuwk

I izvrsno se obukla

Quote:
Pješčani sat kaže: Pogledaj post
Nek si našije etiketu s veličinom 38 pa da napokon završimo s lažnom propagandom volimsvojetijelo.
Glede brojeva, hu d fak kers koji broj nosis, ako ti odjeca dobro stoji.
I meni stoji etiketa 38 na par stvari a i slijepac bi vidio da nisam taj broj
Quote:
Hannah 3 kaže: Pogledaj post

To me podsjeca na ono kad je na plotu pisalo pi*ka.
TincH is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2017., 11:02   #3949
Meni Lucija ima predivno lice i full mi je drago da se "prepolivila". Ne mogu je zamisliti u velicini 36, jednostavno nije takve grade, ali ruku na srce preko ljeta je debelo prekrdasila i sa velicine koju bi kategorizirali kao -debela presla je u tesku kategoriju -pretila.
E sad drugi je paket sto ona sama sebe laze da je happy, da voli svoje oblin. Apsolutno nitko ne voli velicinu 50+, posebno ako je prosao 35tu i nemre se popeti na 3 kat bez da dobije panicni napad da ima srcani udar. To je samouvjeravanje kao sto sebe cure/zene uvjeravaju da su si lijepe sa velicinom 34-36 na 175cm, na tebi svaki komad robe visi kao da si upravo isetala iz konc. logora.

Imam prijateljicu koja je godinama bila strasno fustrirana zbog odnosa velicine odjece i visine. Iako smo joj mi govorili da se ne zivcira jer malo zena se moze pohvaliti da je u 40oj mrsavo a jedu pommes frites i hamburger i "nista se ne lijepi" ona se ziva izjela...sto je najzanimljivije njenu mrsavost su uvijek i jedino kritiziirale zene koja spadaju u kategoriju pristojno nazvanu plus size.

Meni je oblo lijepo, volim vidjeti punije zene koje su skladne, recimo Stefania Ferrario mi divno ima tijelo, ima je, cvrsta je..bas mi je komad.
LepaMilena is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2017., 11:12   #3950
Tinch, pa baš to. Brojevi danas ne znače ništa, jer čak ni isti dućan ne primjenjuje iste mjere.
A kad cijelu karijeru gradiš na #plussizeisbeautiful, a cičiš kad nađeš 42, pljucneš si dosta na sve što radiš.
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2017., 11:13   #3951
Quote:
TincH kaže: Pogledaj post
Zgooodna

https://www.youtube.com/watch?v=5hvwWcZfuwk

I izvrsno se obukla
A i ti svrsavas na te plus size modele ko tinejdjerice na Caru Delevingne
__________________
Et viens avec moi!
Xiang Chi is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2017., 11:23   #3952
Quote:
Xiang Chi kaže: Pogledaj post
A i ti svrsavas na te plus size modele ko tinejdjerice na Caru Delevingne
A malo da

Na Ashley zapravo i Iskricu. Druge ni ne znam
A reko i da malo podignem temu..

@Pjescana,
Slazem se.
TincH is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2017., 11:24   #3953
Na koga da se mlade debele cure ugledaju kad se sada i Lucija prepolovila
__________________
"If the United States saw what the United States was doing to the United States, the United States would invade the United States to liberate the United States from the tyranny of the United States.”Bockecho
Walkman is online now  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2017., 11:43   #3954
potaknuta temom sam upravo ušla u parput nošene gas crne skinice stare dvajs godina, br 32. dišem i čučim.
Orak is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2017., 12:03   #3955
Quote:
Orak kaže: Pogledaj post
potaknuta temom sam upravo ušla u parput nošene gas crne skinice stare dvajs godina, br 32. dišem i čučim.
Ništ nije puklo?
Batiste is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2017., 12:12   #3956
meni su od tih rasnih, kako neki kažu pravih žena, zgodne sophia loren u mladim danima, monica belucci, scarlett johanson, jlo i christina hendricks.

to mi je rasno a ne ovo što se danas stavlja pd rasno
NiktaX is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2017., 12:21   #3957
Evo me u trapericama 38(29/32), tunici 44 i kaputu 34. Čizmama 41. I visini 170. Tunika taman, traperice mrvicu široke u struku, kaput bi mogla i manji. Veličine, I spit on you!
Ay Carmela is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2017., 13:10   #3958
Quote:
Batiste kaže: Pogledaj post
Ništ nije puklo?
još nije, još mi nije ni pozlilo. 3% likre
Orak is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2017., 13:16   #3959
Quote:
NiktaX kaže: Pogledaj post
meni su od tih rasnih, kako neki kažu pravih žena, zgodne sophia loren u mladim danima, monica belucci, scarlett johanson, jlo i christina hendricks.

to mi je rasno a ne ovo što se danas stavlja pd rasno
Scarlet, Monica, jlo mi nisu nis posebno rasne vec poprilicno average framed. Po nicem ne spadaju na ovu temu.
I prekrasne su slazem se. Pogotovo (meni) Monikica
TincH is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2017., 13:23   #3960
Quote:
TincH kaže: Pogledaj post
Scarlet, Monica, jlo mi nisu nis posebno rasne vec poprilicno average framed. Po nicem ne spadaju na ovu temu.
I prekrasne su slazem se. Pogotovo (meni) Monikica
što nije rasna žena ona koja ima naglašene obline a uz to je zgodna i relativno vitka tj u najmanjem slučaju ima neku liniju?

samo sam se osvrnula na tvrdnje nekih što je rasno i što su obline.
NiktaX is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:38.