Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet

Nogomet O loptanju nogom u širem smislu.
Podforumi: Navijači

Pogledaj rezultate ankete: La Ligu osvaja
Barcelona 27 23.68%
Sevilla 0 0%
Atletico Madrid 9 7.89%
Valencia 4 3.51%
Athletic Bilbao 1 0.88%
Real Madrid 56 49.12%
Girona 8 7.02%
Boli me kujac, žena/cura mi ne da da pratim 9 7.89%
Glasovatelji: 114. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.09.2017., 22:39   #4101
Derbi kola nije opravdao očekivanja.

Mascherano bi mogao pospremiti Piquea na klupu po pokazanome do sada.
Laporta is offline  
Old 23.09.2017., 22:41   #4102
Ako vidim Rakitića i protiv Sportinga,morat ću prvi puta nauditi sam sebi.

Gomes je i u ovo malo vremena dokazao koliki je panj.
albundyy is offline  
Old 23.09.2017., 22:47   #4103
Ovoj utakmici je samo nedostajalo da Gomes zabije golčinu u rašlje s 35 metara

Dobilo se 3-0 a dojam je ajme meni

Al da ti Girona namjesti desetak zaleđa
Mister Yellow is offline  
Old 23.09.2017., 22:47   #4104
Onog tko je doveo tog retarda od trenera Velverdea treba streljat javno na Camp Nou. Budala budala, Semedo na tribini, onak ajd idi pirit balone.
__________________
Nismo ti i ja skupa pecali Megalodone po Privlaci.
Bubochka is offline  
Old 23.09.2017., 22:47   #4105
Jesan to propustio Nadala i Federera u paru zbog ovog hrvanja u blatu? Kad visim na krivom podforumu
Laporta is offline  
Old 23.09.2017., 22:53   #4106
Zao mi je Vietta jako . Dobo igra ,trudi se,ganja loptu i dobro se krece s njom i bez nje, ali nema fizicku moc da se nosi sa stoperima ...lagano ispada cim mu neko uvali tijelo ,koliko god ima kvalitete nije za ovu ekipu . No bez sumnje preferiram njega nego li Torresa . Ovaj bar ne izgleda kao ex nogometas . Torres ce nadam se iskoristiti neku od prilika u smislu da ce izgarati na terenu ,praviti presinge,bii jak u duelima i skok igri bar,ponekad mozda i zabiti jer jedan napadac pure devetka koja je potrebna hitno ekipi dok ne zaigra Costa a i kada zaigra Costulja ne treba odmah ocekivati da trpa tamo gdje je stao kada je otisao . Do tada Vietto i Correa su vise sekundarni napadaci koji bolje igraju kao poluspice ili kada sa krila ulaze u sredinu ,kao najistureniji Vietto je katastrofa. Dobra stvar da su za sada svi bili na prihvatljivoj razini, sto se od njih ocekuje, to pokazuje da nema prvog ili drugog tima ,svih dvadesetak igraca su starteri i na sve se moze racunati . Danas nisu startali dva igraca koja su u najboljoj formi uz Griezmanna i to se nije previse osjetilo na igri,mada ko zna da Carasco nije bio uporan kod prvog gola koji je dosao u najbolje vrijeme kako bi se zavrsilo. Taj je momenat Atleticu dao smirenost i sansu da ceka kontre,dok je Sevilla morala malo odlucnije igrati prema naprijed . Sevilla ima odlicnu ekipu . Fali im Nolito a i mislim da Berizzo previse rotira pogotovo protiv ovih najjacih ne mozes ti izvesti jedan sastav na Anfieldu drugi na Spanskom Wembleyu . Trebao bi u napadu napraviti rez jer je ocito da su Ben Yeder i Nolito za klasu bolji od ostalih i da njih ne treba toliko dirati . Kao sto Cholo ne dira nikada Grizmanna recmo . Razmisljam kako nas je svjetski razjebo Chelsea kada je natjerao na robiju Costu i kada su uzeli Filipea,da je Costa bio svih ovih godina u napadu ubjeđen sam da bi uzeli neke titule,dok je Filipe mogao biti od velike pomoci kada je igrao u formi zivota morao je citavu godinu baciti samo tako . Treba ih nagaziti sada u CL i naplatiti im za sve .
__________________
Fuck Around N Find Out
Madrono is offline  
Old 23.09.2017., 23:22   #4107
Svidio mi se mladi Aleix Garcia. Nisam ga pratio ranije, ali vidim da igra za City i da je još jedan od onih koje su odveli iz španjolskih škola (Villarealu, konkretno). Tome trendu pogoduje i Gironino promaknuće u prvu ligu pa ona sada služi kao rezervni tim. Mora se reći da City gradi dugoročno snažnu i perspektivnu politiku, kupili su 44% Girone, a drugi sličan postotak drži Pepov brat. Njihove se mlade nade kale u najboljoj ligi na svijetu, a u isto vrijeme još koju godinu provode doma i spremaju se za engleske pašnjake. Taj mi je modus operandi odvratan. Pored novca kojim raspolažu uskoro niti jedan španjolski tim neće moći zadržati najbolje prospekte u mlađim kategorijama, kako i bi? Oni momcima koji još nisu prošli ni trivijalku nude igru u najvišem rangu, a i basnoslovne uvijete. Famozni Eric Garcia kojega je City oteo Barci ima 16 i plaću od preko milijun funti. Španjolski nogomet treba promjene, postaje previše ranjiv prije svega s klauzulama, a sada i popratnim faktorima.
Laporta is offline  
Old 23.09.2017., 23:32   #4108
Za kraj:

- highlights
- statistika
Laporta is offline  
Old 24.09.2017., 01:33   #4109
Utakmica koja se neće dugo pamtiti, ali nisam vidio ništa za pljuvanje ili sprdanje. Prva dva gola jesu sreća, ali drugi gol je spretan pokušaj petom kojega sudbina ponekad nagradi (slično kao Iniestu u uzvratu protiv PSG-a). Odmorili su par igrača, pobjeda glatka, bez kartona i ozljeda.
Grupa Queen is offline  
Old 24.09.2017., 01:37   #4110
Quote:
Laporta kaže: Pogledaj post
Svidio mi se mladi Aleix Garcia. Nisam ga pratio ranije, ali vidim da igra za City i da je još jedan od onih koje su odveli iz španjolskih škola (Villarealu, konkretno). Tome trendu pogoduje i Gironino promaknuće u prvu ligu pa ona sada služi kao rezervni tim. Mora se reći da City gradi dugoročno snažnu i perspektivnu politiku, kupili su 44% Girone, a drugi sličan postotak drži Pepov brat. Njihove se mlade nade kale u najboljoj ligi na svijetu, a u isto vrijeme još koju godinu provode doma i spremaju se za engleske pašnjake. Taj mi je modus operandi odvratan. Pored novca kojim raspolažu uskoro niti jedan španjolski tim neće moći zadržati najbolje prospekte u mlađim kategorijama, kako i bi? Oni momcima koji još nisu prošli ni trivijalku nude igru u najvišem rangu, a i basnoslovne uvijete. Famozni Eric Garcia kojega je City oteo Barci ima 16 i plaću od preko milijun funti. Španjolski nogomet treba promjene, postaje previše ranjiv prije svega s klauzulama, a sada i popratnim faktorima.
Sve promjene koje priželjkuješ su samo kozmetika. Protiv velikog novca se može boriti samo još većim novcem, a njega u Španjolskoj nema. Iza Citya stoji praktički država Abu Dhabi koja pliva u novcu.
Grupa Queen is offline  
Old 24.09.2017., 02:10   #4111
Na elegantnom Kostulji vidljivo i malo ekstra mesulje, ima tu par kilica viska.

Barcu dakle autogolovima pogurala Pepova filijala, cekamo Ajutov pravorijek.
ZinedineZidane is offline  
Old 24.09.2017., 03:15   #4112
Quote:
ZinedineZidane kaže: Pogledaj post
Na elegantnom Kostulji vidljivo i malo ekstra mesulje, ima tu par kilica viska.
uz svo dužno poštovanje, con todo respeto, i nakon tri mjeseca fizičke neaktivnosti ima manju škembulju od Kalorima i Isca koji su tobože u punom natjecateljskom ritmosu
__________________
Weakness is sickness
Byron M is offline  
Old 24.09.2017., 09:11   #4113
Chelsea je napravio pametan potez paprenom prodajom igrača od kojeg imaš više štete nego koristi.
Kroko-Kroko is offline  
Old 24.09.2017., 09:16   #4114
Quote:
Byron M kaže: Pogledaj post
uz svo dužno poštovanje, con todo respeto, i nakon tri mjeseca fizičke neaktivnosti ima manju škembulju od Kalorima i Isca koji su tobože u punom natjecateljskom ritmosu
Liga ce biti mnogo zanimljivija tako da se bas radujem sto je Costa ponovo u belom gradu. Ruku na srce, Morata ubija tako da Chelsea nece osetiti odlazak Coste tako da su sve strane zadovoljne. Samo sto je Costa lagao... Rekao je da je aktivno trenirao dok je bio na "prinudnom odmoru"... Trenirao je kurac, con todo respeto.

Sent from my LG V20 using Tapatalk
Slobodan is offline  
Old 24.09.2017., 09:39   #4115
dugo nisam gledao ovako čudnu utakmicu, da nam protivnik nije bio ovo nježno i nevino, svima drago biće zvano girona, spušili bi samo tako. mene zanima koji je raspored u napadu? koja je to formacija? jer koliko ja vidim, svi naši igrači u napadu bauljaju po terenu po nakakvoj svojoj intuiciji, a to onoj prevari vidalu i paše, da se izgubi kad je najpotrebnije. messi mi isto nije jasan, mora i on shvatiti da ne može šarati po terenu kako mu se sprdne, ne može on istiskivati sukija iz sedine napada, a to se upravo događa. imam osjećaj da ovaj konj valverde nema nikakav autoritet i utjecaj, imam osjećaj da to u svlačionici funkcionira sve kroz nekakvu nemuštu komunikaciju i improvizaciju. raspored nas je pomazio, bojim se da sad dolaze zahtjevnije utakmice i ako se ne iskristalizira ekipa i sustav, ako se i dalje bude eksperimentiralo, bumo ubrzo pali na tablici. real će se već došlepati na vrh uz njihovu poznatu dozu sreće i sudačke protekcije

i ovakve golove real postiže kontinuirano tako da je tu sve čisto, nemam nekakvih posebnih komentara
Ajutokintumi is offline  
Old 24.09.2017., 10:03   #4116
Valverde je zasad kralj malih utakmica al gorki okus 2 spušena el clasica je jos u ustima. Dose dobio je Juve al svejedno jos nemam povjerenja u njegovu barcu protiv teskih protivnika

Samo se nadam da ce se ostaviti ovakvih rotacija kad krene vrhunac sezone.
Mister Yellow is offline  
Old 24.09.2017., 10:33   #4117
Ne znam zašto se uopće unosi neka negativa oko barce. Dobilo se 6 od 6 i gotova priča. Tih 6 pobjeda nitko nije mogao očekivati niti sanjati poslije šamaranja u super kupu. Igra se na bodove, a ne tko igra ljepši nogomet. Prošle sezone smo znali odlično odigrati neke utakmice ali su izostali bodovi. Spominje se šta će biti kad dođe jači protivnik, e pa mislim da će onda i biti drugačiji pristup utakmici. Do sad se to moglo vidjeti protiv juventusa. Ne treba izmišljati toplu vodu jer do sada nije moglo bolje ići.
sparco is offline  
Old 24.09.2017., 10:33   #4118
Pa Rakitića skoro nikad ne rotira.Nemaj brige.
albundyy is offline  
Old 24.09.2017., 11:06   #4119
Nije negativa već oprez. Mene najviše smeta slaba kontrola utakmice, Barca više naprosto nije u stanju zagospodariti terenom. Uz to Valverde još nije iskristalizirao prvih 11, ok novi je al bilo bi vrijeme da napokon pronađe standardnih 11.
Mister Yellow is offline  
Old 24.09.2017., 11:22   #4120
Opusti se dečko, napet si.
Grupa Queen is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:58.