Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Softver

Softver O programima koje koristite ili namjeravate koristiti

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.04.2017., 17:51   #1
Potreban program za podatke

Pozdrav svima,

potreban mi je jedan kvalitetan program sa lozinkom gdje upisujem neke notese, obaveze u kalendar, izrada popisa lozinki itd. Što više mogućnosti to bolje.

Nešto tipa EssentialPIM. Njega već dugo godina korisnim ali je šrot u zadnje vrijeme. Nije baš kvalitetan općenito.
NitroGenius is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2017., 19:44   #2
Evo popis: Link
MatejR is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2017., 13:29   #3
Quote:
MatejR kaže: Pogledaj post
Evo popis: Link
Hvala kralju
NitroGenius is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2017., 07:42   #4
Quote:
NitroGenius kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima,

potreban mi je jedan kvalitetan program sa lozinkom gdje upisujem neke notese, obaveze u kalendar, izrada popisa lozinki itd. Što više mogućnosti to bolje.

Nešto tipa EssentialPIM. Njega već dugo godina korisnim ali je šrot u zadnje vrijeme. Nije baš kvalitetan općenito.
I, jesi našao nešto bolje od šrota? Pitam zato jer i ja koristim EssentialPIM free najviše calendar, notes i passwords. Pa, nije loš, sve u jednoj bazi s lozinkom, lako pretraživanje, radi na mobitelu... Nemam prigovora, a na neki slični ili bolji program, koji bi me zainteresirao da ga isprobam, nisam naišao.
-Y- is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2017., 20:28   #5
Quote:
-Y- kaže: Pogledaj post
I, jesi našao nešto bolje od šrota? Pitam zato jer i ja koristim EssentialPIM free najviše calendar, notes i passwords. Pa, nije loš, sve u jednoj bazi s lozinkom, lako pretraživanje, radi na mobitelu... Nemam prigovora, a na neki slični ili bolji program, koji bi me zainteresirao da ga isprobam, nisam naišao.
Nisam našao bolji, meni uglavnom treba za password i za tablice jer kalendar je najbolji od googlea. Živcira me jedino, i zbog toga bi promjenio program jer kad radiš tablicu, napraviš ju određene dimenzije, cim izides iz programa i ponovno udes rasiri se. Ko ona zenska stvar
probat cemo neki update
NitroGenius is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2017., 21:04   #6
Quote:
NitroGenius kaže: Pogledaj post
Nisam našao bolji, meni uglavnom treba za password i za tablice jer kalendar je najbolji od googlea. Živcira me jedino, i zbog toga bi promjenio program jer kad radiš tablicu, napraviš ju određene dimenzije, cim izides iz programa i ponovno udes rasiri se. Ko ona zenska stvar
probat cemo neki update
Imaš prevelika očekivanja od tablica. Zašto tablice ne radiš u Wordu ili Excelu (ili LibreOffice), a linkove do fajlova možeš držati u Notes-u.
-Y- is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:20.