Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.08.2006., 17:12   #1
Riba iz konzerve

dođem danas s posla. neka sranja su bila za gablec pa nisam jeo, a nisam baš ni gladan bio. dođem doma u 3, pomalo gladan. doma nema nikog, niti išta kuhano. nema šanse da si idem nešto spremati. kopam po kutiji s konzervama i nađem nekoliko ribljih. uzeo sam Eva oslić na lovački i Eva skušu u ulju. jedem ja to, jako je fino, i razmišljam: da li je odnos svježe ribe i konzervirane isti kao svježeg mesa i konzerviranog? ili je u slučaju mesa ta razlika ipak veća? naime, uvijek svi govore samo o salamama, mesnim narescima i sličnim stvarima negativno, onda su valjda konzervirane ribe ok, right? jedino se možda može prigovorit komadićima tune, gdje garant ima i mljevenih delfina, spužvi, moruzgvi, ali to je sve ipak jestivo (isto kao i svinjse vagine i trepavice u pašteti )
konzumirate li vi riblje konzerve, koje su vam super, i imate li još što reći o tome?
x-type is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2006., 17:20   #2
ma ok su konzerve. jasno ne bih baš one K plus ili one neke arapske za 4,99kn

ali Eva i Postira su prva liga

skuša u maslinovu ulju
__________________
*
revolution is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2006., 17:21   #3
tunine filete u maslinovom ulju samo
i to čiste, samo kruh uz to i pokoja maslinica

dok sam bila djetešce mlatila sam nemilice svakovrsne riblje konzerve, ribe s povrćem, srdele

konzumovim komadima tune (iznenađujuće dobri za te novce) i srdelama hranim psa , obožava ih
__________________
Svijet ide svome kraju, Tralala.
polly is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2006., 17:32   #4
joj, ja sam ko mala obožavala ribe s povrćem, al da Eva oslić, tuna i dalje bez premca. no moram priznat da K plus tuna s rajčicom ugodno iznenađuje. kako mene tako i pesa.
strangelove is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2006., 17:40   #5
svaka riba, meso i povrce koje stoji na "sobnim" temperaturama po ducanima i ima rok trajanja nekoliko mjeseci ima hrpu konzervansa. i ustvari za tvoj oganizam nisu dobri ti konzervansi a ne ono sto je u konzervi

ista je spika i s djecjom hranom, ne moze me niko hebat da je djecja mesna kasica super zdrava i nepokvarljiva par mjeseci. pa kako ljudi moji?
magic blue is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2006., 07:50   #6
tuna rio mare. jedino to. i to tak da ju pomiješam s majonezom,sirom i krastavčićima. tak mi je najfinije.
frenchkiss is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2006., 12:35   #7
Quote:
x-type kaže:
(isto kao i svinjse vagine i trepavice u pašteti )
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

inače, jedem tunu iz konzerve (jebiga, relativno jeftin, a vrlo svestran izvor bjelančevina), a dobra mi je eva picnic tuna (s povrćem, grah, i još nešto...)
Shoki is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2006., 23:50   #8
Uglavnom jedem tune u vodi, i to Palmera ili K plus koje su isto tako dobre (ima razlika, ali nije noć-dan) a upola jeftinije.
Dok sam trebala jesti malo masnije, jela sam Evu u maslinovom ulju
Eva skušu u ulju i ponekad oslić a la bakalar.
__________________
mislim stvarno...
bubica is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2006., 23:52   #9
E da, na njima piše da su bez konzervansa, ali šta ja znam jesu li?
Naravno da je zdravije jesti svježu ribu, ali baratanje sa sirovom mi se još uvijek gadi Šteta, jer protiv termički obrađene svježe ribe nemem ništa protiv! :zaštonikonenapravismajlićakojiseoblizuje?:
__________________
mislim stvarno...
bubica is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2006., 03:53   #10
Quote:
bubica kaže:
oslić a la bakalar.
o da...mljac.
trenutno sam navučena na tunu, pa si skoro svako jutro zdimim rio mare koju prelijem s masu maslinovog..i ondak onako fino potočat s kruhićem..uuu...
__________________
just a little lovin' early in the mornin'
beats a cup of coffee for starting off the day...
penelope pitstop is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2009., 23:52   #11
Eva skuša i ostale ribe iz konzerve

E, paz' vako, gurui i gurmani.

Sviđa mi se ona Eva skusa, iako sam kao Dalmatinac sklon pravoj ribi s gradela, al ova mi je predivna.

Zanima me recept za neko jelo koje bi se baziralo oko ovoga. Recimo, tunjevine Evine imaju na poleđini one recepte, al' ova nema nista.

Ajd', raspalite...
Monsignor.m is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2009., 12:31   #12
Samo da dodam kako i ja voljem Eva skušu... i onu s povrćem takođe!

A zašto nema recepta? Ha.. ko bi znao..
Nije im se dalo... haha...
Deedy is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2009., 11:50   #13
Ja isto volim te skuše, doduše ne Eva, nego one s povrćem u crveno-bijeloj konzervi..ne znam kak se zove.

Al nikad mi nije palo na pamet s time dalje nekaj raditi.. Jednom u milion godina ubacim jednu skušicu kad radim riblju paštetu - ako nemam inćuna..


ali inače te konzerve smatram gotovim jelom - kruh i zdravo!

ne znam kaj bi dalje s njima kuhala..

ali ako netko ima dobru ideju, veselim se unaprijed.
__________________
"The body can be a deadly weapon... when the body is a lethal weapon." (Rage and Honor II, 1993.)
Štrikalica is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2009., 12:42   #14
Ja kuham to (općenito ribu iz konzerve) sa rižom ili tjesteninom. Djetetu za večeru često dam to sa palentom i vrhnjem, super stvar.
margarita03 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2009., 12:51   #15
Quote:
margarita03 kaže: Pogledaj post
Ja kuham to (općenito ribu iz konzerve) sa rižom ili tjesteninom. Djetetu za večeru često dam to sa palentom i vrhnjem, super stvar.
Ma jasno... to je super... s tjesteninom, ili u kombinaciji s vrhnjem, palentom, kao što kažeš..

No siguran sam da ih se može ukomponirati i u neke rolade, kao punjenje istih, pa rezati na šnite, kao hladno jelo, primjerice, etc...

(mislim, prije bih time punio neku roladu od špinata, nego s jeftinom šunkom wannabe)
Deedy is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2009., 14:08   #16
zvuči mi fino sve kaj ste oboje naveli..samo meni je nekak od tih konzerviranih riba jedino tuna nešto što se dalje obrađuje i stavlja u klopu.. ne velim da je to jedino ispravno, dapače

samo sam iznenađena..jednostavno mi nikad nije palo na pamet da se i te ribice, koje inače klopam onako drito iz konzerve i mackam s kruhom mogu iskoristiti za neke maštovitije recepte.. navika, valjda.

uglavnom:
__________________
"The body can be a deadly weapon... when the body is a lethal weapon." (Rage and Honor II, 1993.)
Štrikalica is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2009., 14:15   #17
shree_kali

lijepo te vidjet nakon toliko vremena
(nekidan je Nikola Scage snimao u Istri neki film i sjetila sam se tvog potpisa i evo te!)

OT: ribu iz konzerve znam stavit na pizzu
absoluta is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2009., 14:39   #18
Quote:
absoluta kaže: Pogledaj post
ribu iz konzerve znam stavit na pizzu
prvo -


a onda - kaj ti ne smetaju kosti? meni je, kad su konzervirane ribet'ne u pitanju najveći problem to s kostima.. tuna, koju inače baš ne volim jer je teška ko geviht, je jedina od koje mi nakon tri sekunde ne prokrvare desni ili mi netko ne mora davati Heimlicha itd..

jel ih razmackate i izvadite kosti ili sve skupa stavite na pizzu ili tjesteninu ili kaj već..? i kaj onda napravite sa saftićem iz konzerve?

ma, ne znam.. meni je Eva Sardina/Skuša/Šuša itd.. najbolja onak na bauštelski
__________________
"The body can be a deadly weapon... when the body is a lethal weapon." (Rage and Honor II, 1993.)
Štrikalica is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2009., 14:46   #19
Quote:
shree_kali kaže: Pogledaj post
prvo -


a onda - kaj ti ne smetaju kosti? meni je, kad su konzervirane ribet'ne u pitanju najveći problem to s kostima.. tuna, koju inače baš ne volim jer je teška ko geviht, je jedina od koje mi nakon tri sekunde ne prokrvare desni ili mi netko ne mora davati Heimlicha itd..

jel ih razmackate i izvadite kosti ili sve skupa stavite na pizzu ili tjesteninu ili kaj već..? i kaj onda napravite sa saftićem iz konzerve?

ma, ne znam.. meni je Eva Sardina/Skuša/Šuša itd.. najbolja onak na bauštelski
pa tuna nema kosti
agent is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2009., 14:53   #20
Quote:
shree_kali kaže: Pogledaj post
prvo -


a onda - kaj ti ne smetaju kosti? meni je, kad su konzervirane ribet'ne u pitanju najveći problem to s kostima.. tuna, koju inače baš ne volim jer je teška ko geviht, je jedina od koje mi nakon tri sekunde ne prokrvare desni ili mi netko ne mora davati Heimlicha itd..

jel ih razmackate i izvadite kosti ili sve skupa stavite na pizzu ili tjesteninu ili kaj već..? i kaj onda napravite sa saftićem iz konzerve?

ma, ne znam.. meni je Eva Sardina/Skuša/Šuša itd.. najbolja onak na bauštelski
ma no, no.... pod riba iz konzerve smatram filete tunjevine ili skuše.... ono ostalo (sardina) mi je nešto kašasto, neočišćeno, uljato shranje.
absoluta is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:33.