Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Posao i karijera

Posao i karijera Od vratara do direktora u tri tjedna
Podforum: Informacije o poslodavcima, Iza katedre

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.09.2006., 01:53   #61
Ja nikad nisam imao problema sa Student servisom.

Svaki put kad bi lova kasnila, to bi bilo zato jer poslodavac fakat nije uplatio.
Jer bi bilo evo, u ponedjeljak.
I tako tri ponedjeljka za redom.

Kod poslodavca koji je redovito plaćao je lova i redovito sjedala.
__________________
Krumpir Vampir ponovo je tu! Sisat će vam škrob dok vas ne otjera u grob!

math_baby reče: samo toliko da znate da vam cp.tar moze, u dogovoru s nekim od admina promijeniti sadrzaj vaseg bloga ukoliko mu se taj sadrzaj ne svidja!
cp.tar is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2006., 16:44   #62
I ja sam isto imao samo pozitivna iskustva as SC-om. Ali trebaš tamo visiti da bi uhvatio dobar posao, ili naći sam.
__________________
www.filip-jurisic.from.hr
Marakul is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2006., 16:53   #63
a kako je sa Osječkim?
 
Odgovori s citatom
Old 02.10.2006., 23:48   #64
U karlovcu ti je SC na Jelačićevom trgu,u straoj jezgri...u jednoj pokrajinjoj ulici...i oni štite svoje studente ako im poslodavac ne isplati...
McAucliffe is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2006., 23:57   #65
Quote:
KILLERDOG kaže:
imaš karlovački preko puta botaničkog vrta ti je isplačuj lovu na ruke dan nakon što ti poslodavac uplati
bio sam u sc i tam ti stalno zavlače s isplatama
Može mala info? Što je to karlovački? I kakva je razlika između tog karlovačkog i sc? Tamo se isto mogu naći kakvi poslovi?

Hvala
ovisnica is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2006., 00:27   #66
Ma misli se na studentski srvis u Karlovcu...ukucaj to u google pa pronađi malo više podataka...
McAucliffe is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2006., 10:20   #67
ne karlovački centar ima podružnicu u zagrebu adresa ti je mihanovićeva 28 (preko puta botaničkog vrta) ima nekih poslova al neznam kakvi su bolje poslove možeš naći preko mojposao i mojprviposao i posao
__________________
Pored kurve vrijedis koliko i ona
KILLERDOG is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2006., 23:47   #68
Quote:
McAucliffe kaže:
Ma misli se na studentski srvis u Karlovcu...ukucaj to u google pa pronađi malo više podataka...
WOW! Google? Što je google?
Kakvog li je genija majka rodila

KILLERDOG, to sam si i mislila ko i podružnice u ostalim gradovima = mizerno i smiješno
ovisnica is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2006., 00:25   #69
Neznam ovisnico što je google...utipkaj negdje na netu...možda saznaš...
Ja sam odavno završio fax pa mi netrebaju poslići preko SC-a...samo sam htio pomoći...
McAucliffe is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2006., 19:43   #70
jel tko kad cuo za sisački student servis
macaveli is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2006., 20:48   #71
Ne baš...
McAucliffe is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2007., 22:13   #72
Angry

Quote:
vukovarac69 kaže: Pogledaj post
taj posao anketara je u k....ne plaćaju po par mjeseci, to je već netko gore rekao...

naravno da prilikom razgovora za posao moraš dogovorit sve od radnog vremena, do načina i vremena isplate...nitko te ne može zaštitit...(sc)
ako itko ovo bude citao ja sam tamo isto radila i ako imas televiziju kod kuce bolje idi ju gledat. Niti znas kada ces placu dobiti niti kolika ce biti, jer to je matematika koju oni razumiju. Radis i nedjeljom koju ti nitko niti pise niti racuna. Ako izostanes oduzima ti se 100 kn. U Osijeku su supervizori odlični, ali oni ne mogu nista poduzeti oko placanja jer placu dobivaju kao i mi svi.

Pa dragi studenti njihov posao je jedino moguć ako vi radite za njih, ali koliko sam cula u Osijeku ljudi izdrze po tjedan dana i to samo kad cuju od nas kad ce dobiti placu. Pa nemojte se prijavljivati tamo pa nek oni probaju sam sjediti 5 sati i zvat ljude i cekat placu 3-4 mjeseca.
panonka is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2007., 01:56   #73
Quote:
mr X kaže: Pogledaj post
stvarno?
upravo iz razloga što mi akviziteri i kojekakvi anketari užasno idu na živce ni za koje novce nebih prihvatio taj posao.
I ti meni ideš na živce.
 
Odgovori s citatom
Old 13.05.2007., 14:03   #74
ja dok sam radio u PULS-a plaća je kasnila 2 mjeseca i to je odmah u startu rečeno. Uredno je ona stizala ali sa otklonom od 2 mjeseca. Nakon šta sam prestao radit iduća dva mjeseca je plaća stizala.

a glede cijene rada, telefonsko anketiranje = 16kn u prosjeku, unošenje u bazu = 14 kn u prosjeku, transkripti = 20kn, kodiranje 16kn.

Glede ovog u prosjeku, ako grupa od 5 ljudi radi po 5 sati telefonsko anketiranje a.k.a. CATI, to je onda suma novaca od 5*5*16=400kn koje će PULS isplatiti toj petorici anketara. Međutim, neće svi dobit isti iznos, utvrdi se prosjek uspjelih anketa na sat. Oni koji su u prosjeku dobit će 16kn, oni ispod prosjeka manje, a oni iznad više od 16kn.

Vjerujem da je to neka standardna praksa, al možda se i varam. Pošalji PM korisnici Teeja, ona ti jop uvijek radi u PULS-a pa ima svježije informacije.
__________________
vozi tangentom po točki infleksije

Zadnje uređivanje Bilobrkster : 13.05.2007. at 14:58.
Bilobrkster is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2007., 14:24   #75
Quote:
snowleopard kaže: Pogledaj post
Ali posla u Hrvatskoj nema, pogotovo za studente i ja im dajem punu podrsku u uznemiravanju raznih malogradanskih protuha.
joj molim te..da nema posla za studente ..
__________________
..jednu kavu s mlijekom, molim...
emmica is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2007., 17:31   #76
Posla uvijek,ali bas uvijek ima za onoga ko oce radit...
ziginjo is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2007., 23:53   #77
problem sa student servisom

Zna li netko koliki je limit zarade koji ja kao student smijem ostvariti u jednoj kalendarskoj godini.
Eh da i koje su sankcije ako prijeđem taj limit.
Ja sam čuo da kad prijeđeš 40 000 kn ti naplačuju porez a i roditelj preko kojeg si osiguran gubi sve beneficije koje je imao dok si mu bio osiguran preko njega....
Ako netko zna više...da ne čekam ponedijeljak i razgovor s onim musavcima na student servis.
Unaprijed hvala!
Nikiforenko is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2007., 00:19   #78
kažu:
- primitke učenika i studenata na redovnom školovanju za rad preko učeničkih i studentskih udruga, po posebnim propisima, a do 50.000,00 kn godišnje,

link
polly is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2007., 19:04   #79
A kad na SC odneseš ispunjen ugovor od poslodavca, oni još dodaju svoju proviziju na to i sad poslodavac treba u roku 8 dana uplatiti iznos ili idu kamate na sve to. Čuo sam da u praksi mnogi poslodavci uplate nakon što prođu tih 8 dana, a jel SC uvijek obračunava kamate i kolike su, ili tolerira nekih mjesec dana kašnjenja, glavno da lova ipak stigne?
decec is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2007., 21:02   #80
iskreno to nisam čula i nema mi logike da poslodavac mora uplatiti u roku od 8 dana ili idu kamate...

koliko ja znam (u praksi), kada odneseš ugovor, oni pošalju račun, poslodavac plati, a tebi lova dođe nakon tjedan dana - zato jer tete drže lovu kod sebe i ubiru kamatu na te iznose....
jel ne može nikako da tebi poslodavac uplati a da ti lovu dobiješ za tjedan dana (ako se ne radi o suboti, nedjelji i prazniku)
__________________
Ne budite oni koji cijeli tjedan čekaju petak, cijelu godinu čekaju ljeto i cijeli život sreću!
Mrs. T is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:10.