Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Posao i karijera

Posao i karijera Od vratara do direktora u tri tjedna
Podforum: Informacije o poslodavcima, Iza katedre

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.08.2009., 12:39   #41
Ja sam završila smjer marketinga na Experti i jako sam zadovoljna...

Predavači su mi bili vrhunski, a da su sposobni pokazaju svojim radom...

..a na tebi je da li češ tamo sjediti i blejati ko tele i dobiti samo žig u knjižicu ili čaš uzeti apsolutno sve što ti mogu dati za te pare koje im daješ...


salvador is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2009., 23:04   #42
Quote:
Joplaja kaže: Pogledaj post
Isplati li se uložiti 20.000 kn u jednogodišnje usavršavanje u Experti?

Jel netko bio?

Kakvi su vam dojmovi?

Od svega što sam do sada gledala oni mi se čine najprofesionalniji...
Mislim da je isplativije jednu trećinu te sume ili najviše polovinu uložiti u knjige o prodaji i marketingu i biti samouk. I naravno, primijeniti to znanje baveći se šverc-komercom neke isplative potrošne robe. Kozmetika, a naročito vitamini i minerali ako si čovjek da truda da upozna nešto malo detaljnije čovjeće tijelo uvijek se mogu prodat.
__________________
Neka svi grijesi odu od mene. Neka sva sreća, stečena pravednim sredstvima, dođe k meni. - Atharva Veda 10.1.10
piskavac is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2009., 13:59   #43
literatura

Quote:
piskavac kaže: Pogledaj post
Mislim da je isplativije jednu trećinu te sume ili najviše polovinu uložiti u knjige o prodaji i marketingu i biti samouk. I naravno, primijeniti to znanje baveći se šverc-komercom neke isplative potrošne robe. Kozmetika, a naročito vitamini i minerali ako si čovjek da truda da upozna nešto malo detaljnije čovjeće tijelo uvijek se mogu prodat.
Bilo bi dobro kada bi netko ko ide/isao je u Expertu da nam da popis literature koja se tamo koristi, eto ima covjek pravo, umjesto 20000 ulozimo 2000 i imamo isto. pa ako je netko polozio za menadjera prodaje ili marketinga, moze slobodno poslati popis knjiga po predmetu :-)
DominicA is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2009., 15:43   #44
Pozdrav ekipo. Eto, odradio prvi tjedan predavanja. Moram se osvrnuti na to. Na faksu sam slušao kojekakva predavanja. Bilo je profesora koji su bili zainteresirani, bili kreativni, trudili se. svaka im čast. Bilo je i idiota koji su bili samo da odrade satnicu. i ove dobre i ove loše volio bih poslati u expertu da vide kakose drže predavanja. To je neki sasvim drugi svijet. Druga dimenzija. Pristup predavanju je sve samo ne klasičan. Ne znam kako će biti do kraja, ali ako će biti i upola kao što sam doživio, upisati ću i slijedeće godine neki smjer samo da uživam. Znam da zvući malo bahato, možda i prepotentno, no ono način na koji ste imali prilike primati informacije probajte zaboraviti. Slušao sam tri predavača. Predavanja idu dva puta tjedno. Polaznici mogu pohađati i druga predavanja koja su im interesantna. Otišao sam još dva dana. I odlaziti ću koliko mi posao bude dozvolio. Iznenadilo me tko je sve tamo bio. Čovjek koji je već završio, vratio se jer je čuo da se dosta toga novog može čuti. Zašto bi platio ponovo 20000 kn ako mu nije bilo dobro. Drugi...čovjek ima preko 100 zaposlenih u poduzeću, četvorica kolega koje je poslala firma nakon što je njihov direktor i vlasnik isto prošao expertu. Predavači koriste slajdove. Spomenu literaturu, no koliko sam skžio nema nekih knjiga koje se obrađuju. Ima preporučeno, ali se neide po njima. Možda meni novac malo znači u životu. Nije da ga imam, ionako sam se zadužio, ali u ovom trenutku mi nije žao niti jedne kune. Razumijem da ima ljudi kojima takav pristup možda i ne odgovara. Oni koji žele biti negativni, biti će negativni, li nakon predavanja slušao sam komentare polaznika. Bili su zanimljivi. Onaj tko se odluči za takav oblik edukacije, svakako preporučam. Nećete slušati budale koje samo misle da im prođe vrijeme. Slušati ćete ljude koji vole svoj posao i vole pričati o njemu. Nije novac sve u životu. investicija u sebe preko experte svakako je pametna investicija. Ne znam kako rade druge škole i iskreno, boli me briga. U experti mi je dobro. Totalno su nadmašili ono što sam očekivao.
Samo napominjem, svakakvih sam se predavanja naslušao, upoznao hrpu predavača. i u struci i na nekim drugim područjima kojima sam se bavio, ali ovo troje koje sam slušao su me totalno iznenadili. Kada su predavanja završila bilo mi je glupo otići jer sam se nadao da će još nešto reći. Sigurno ću podjeliti dojmove i za ostale predavače, a ako mi se bude dalo, mogu prenijeti svoje viđenje predavanja po profesoru i kolegiju.

ustvari, nazovite i pitajte da li možete vidjeti koje predavanje. Siguran sam da će vam dozvoliti. meni jesu prošle godine.
covjek-od-leda is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2010., 11:15   #45
Citajuci ove negativne komentare od pocetka ne mogu vjerovat da ljudi pricaju o istoj skoli. Nakon par mjeseci provedenih na predavanjima, mogu samo reci: tako se to radi! Nema faxa koji ce vam na ovakav kreativan i pametan nacin prenijet znanje. Nema knjige iz koje cete vi dobiti ovoliko koliko mozete kad slusate nekoga tko je godinama radio u struci i bio u tome vrhunski + odlican je predavac. Sve pohvale za pronalazenje kadra, stvarno nije lako zadovoljiti strucnost i umijece prenosenja znanja. Najbolje ulozeni novci u obrazovanje do sad. Ne zalim ni kune.
Pas_Ikar is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2010., 14:35   #46
Drago mi je da djelimo mišljenje....mada mislim da ga svi koji tamo polaze djele s nama. Samo tako. Niš nek ne mjenjaju.
covjek-od-leda is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2010., 17:16   #47
Usavršavanje, edukacija, tečajevi... bilo što s čime si možeš podebljati cv, sigurno ne može škoditi.
__________________
I`m a supergirl, and supergirls don`t cry
~Scarlet~ is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2010., 16:20   #48
Quote:
~Scarlet~ kaže: Pogledaj post
Usavršavanje, edukacija, tečajevi... bilo što s čime si možeš podebljati cv, sigurno ne može škoditi.
naravno, no zanimljiv je profil ljudi i profil predavača koji tamo rade predavanja, sloboda koju imaju i uz sve to budu anonimno ocjenjivani od strane polaznika. Rijetko tko dobije ocjenu 4. O manjima da i ne pričam. isfiltrirali se takvi predavači kroz vrijeme.
covjek-od-leda is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2010., 10:55   #49
UPISI U 2010??

Stara je tema, ali me zanima- da li je netko ovih godina završio Expertin neki program?
Zanimaju me nova iskustva.
Htjela bi ove godine ali mi je jako puno, ne bi se željela zaletiti ako ne valja. Po forumima nema ništ.
Unaprijed hvala !
bendicaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2010., 13:56   #50
20.000 kn + 800 kn ("diplomski")= 20.800kn bačeno u vjetar!

Završila smjer Marketing Menadžment i mogu ti reći da diplomom na kojoj piše certifikat mogu obrisati dupe!

VSS je VSS i nikakav certifikat ti neće pomoći kad se prijavljuješ za posao za koji si itekako sposoban i kvalificiran, ali oni traže VSS - najčešće nije bitno o kojem faksu se radi.

Dobro, da sad ne pljujem - predavanja su bila zabavna, dosta dobrih fora se pokupi ali jedini smjer koji ima koliko-toliko učinka po pitanju zapošljavanja je HR. Ako imaš neki faks i završiš tu jednu godinu na Experti u smjeru HR-a, definitivno ti pomaže u zapošljavanju.

Moja frendica je završila Hrvatski jezik+ HR u Experti i sad je direktor HR odjela u jednoj hrvatskoj uspješnoj firmi i ima plaću cca 15.000kn.

A ja........ nije da sam nesposobna, već zaista, čak i za poziciju junior marketing asistenta nisam kvalificirana jer nemam VSS.
Ah, srce me boli što sam dala toliko novaca koji se nikad nisu sami isplatili kroz moje zapošljavanje preko te diplome (certifikata) - jer nikad i nisam!
__________________
Čežnja za rajem jest sama po sebi raj.
Kahlil Gibran
bluelou is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2010., 19:05   #51
Quote:
bluelou kaže: Pogledaj post
20.000 kn + 800 kn ("diplomski")= 20.800kn bačeno u vjetar!

Završila smjer Marketing Menadžment i mogu ti reći da diplomom na kojoj piše certifikat mogu obrisati dupe!

VSS je VSS i nikakav certifikat ti neće pomoći kad se prijavljuješ za posao za koji si itekako sposoban i kvalificiran, ali oni traže VSS - najčešće nije bitno o kojem faksu se radi.

Dobro, da sad ne pljujem - predavanja su bila zabavna, dosta dobrih fora se pokupi ali jedini smjer koji ima koliko-toliko učinka po pitanju zapošljavanja je HR. Ako imaš neki faks i završiš tu jednu godinu na Experti u smjeru HR-a, definitivno ti pomaže u zapošljavanju.

Moja frendica je završila Hrvatski jezik+ HR u Experti i sad je direktor HR odjela u jednoj hrvatskoj uspješnoj firmi i ima plaću cca 15.000kn.

A ja........ nije da sam nesposobna, već zaista, čak i za poziciju junior marketing asistenta nisam kvalificirana jer nemam VSS.
Ah, srce me boli što sam dala toliko novaca koji se nikad nisu sami isplatili kroz moje zapošljavanje preko te diplome (certifikata) - jer nikad i nisam!
Koliko sam shvatio iz tvog posta, nije problem u experti već u sistemu jednogodišnjeg obrazovanja. Ok, ako se netko odluči da, unatič necjenjenju tog uvjerenja, upiše i završi jednogodišnji stupanja obrazovanja (ima tih škola fala bogu koliko hočeš) da li ima koja bolja (pošto su cijenom sve tu negdje). Slučajno sam pričao s jednoim curom koja je pohađala i završila također za voditelja marketinga. Radi u marketingu jedne poznate (velike) agencije. Njezine riječi su bile da je ovo što se tamo priča vezano uz marketing najbliže stvarnim situacijama s kojima se ljudi susreču koji rade u marketingu. E sad....ako ideš u školu samo zbog papira, onda općenito takav princip školovanja neće ostaviti puno traga u karijeri.U ovom je trenutku bolje završiti bilo koji fax. Ako ideš zbog znanja i svega onoga što se priča, onda i ima smisla. Da napomenem, ljudi koji tamo predaju svoje jednodnevne seminare naplaćuju preko nekoliko tisuća kuna (Srića, Petar, Medić, Kenfelj koji ujedno predaje na Bledu....). Uglavnom...bio, vidio i ponoviti ću. Izuzetno zadovoljan.
covjek-od-leda is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2010., 20:59   #52
ono što je meni problem je što nisam iz zagreba. 21.000 meni iznosi 30.000kn kad ubrojim putne troškove 2 put autom zg i natrag. nisam opet jako daleko, ali svejedno.

imam završenu višu školu prije bolonje, znači 2 godine, i priznat status prvostupnice. ono što je zajeb je to što nam ne žele našu školu priznati kao sveučilišni studij već stručni, a istovremeno nisu osigurali da polažem razliku. konkretno, radi se u predškolskom na pedagoškoj.a problem jetaj da kad sam htjela upisati poslovnu u zaprešiću nisam se mogla upisati jer nemam završene pune 3 godine, kakav god papir, status ...imala.
sad, ja već nekoliko godina radim kao direktorica u jednoj organizaciji, htjela bi završiti za menađera ljudskih potencijala, ali mi je žao baciti novce. to mi je cca 2500 kn svaki mjesec tijekom 1 godine, a plaća mi nije nešto velika.
najjednostavnije bi mi se bilo na godinu dana preseliti u zg pa to završiti uz da radim negdje, međutim, radi toga jer nemam VSS neznam di bi se mogla na nekom normalnom mjestu za koji sam itekako kvalificirana i zaposliti
bendicaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2010., 21:52   #53
Quote:
bendicaa kaže: Pogledaj post
ono što je meni problem je što nisam iz zagreba. 21.000 meni iznosi 30.000kn kad ubrojim putne troškove 2 put autom zg i natrag. nisam opet jako daleko, ali svejedno.

imam završenu višu školu prije bolonje, znači 2 godine, i priznat status prvostupnice. ono što je zajeb je to što nam ne žele našu školu priznati kao sveučilišni studij već stručni, a istovremeno nisu osigurali da polažem razliku. konkretno, radi se u predškolskom na pedagoškoj.a problem jetaj da kad sam htjela upisati poslovnu u zaprešiću nisam se mogla upisati jer nemam završene pune 3 godine, kakav god papir, status ...imala.
sad, ja već nekoliko godina radim kao direktorica u jednoj organizaciji, htjela bi završiti za menađera ljudskih potencijala, ali mi je žao baciti novce. to mi je cca 2500 kn svaki mjesec tijekom 1 godine, a plaća mi nije nešto velika.
najjednostavnije bi mi se bilo na godinu dana preseliti u zg pa to završiti uz da radim negdje, međutim, radi toga jer nemam VSS neznam di bi se mogla na nekom normalnom mjestu za koji sam itekako kvalificirana i zaposliti
Nije baš tokom jedne godine. Predavanja počnu polovicom 10 mj a završe polovicom 5. Mislim da na njudskim potencijalima imaš podosta toga za naučiti od ljudi koji direktno rade taj posao, visoko su školovani za njega a što je i jako bitno, svoje znanje izekako znaju prenijeti. Znam da to zvuči nekako idealistički, ali da nisu takvi, ne bi predavali. Uostalom, polaznici indirektno biraju koga žele slušati. U mojoj grupi je bio jedan bračni par koji je putovao iz Poreča, u jednoj drugoj dečko koji je putovao iz Paga (Kolan), Jedan iz čakovca....ima ekipe od svud. Naučiti češ dosta,a kolika je vrijednopst papira to je sad druga stvar. Bitna je percepcija poslodavca prema tom načino obrazovanja i to je jedino bitno. Smješna mi je jedna situacija...pretprošle godine školu je upisao jedan vlasnik firme s podosta zaposlenih....slijedeće godine je školu upisalo7 njegovih djelatnika. Taj čovjek očito cjeni znanje koje se tamo može dobiti.
covjek-od-leda is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2011., 15:26   #54
Quote:
dimarzio kaže: Pogledaj post
Izgubljeno vrijeme i bačen novac!!!! Radije upiši vanredno neku višu ili faks pa zagrij stolicu
Ja sam na Experti već drugu godinu za redom.
I ono što mogu reći je da će savršeno poslužiti onom tko već ima nekakav vid višeg obrazovanja iza sebe. Završenu višu,prvostupnik,diplomski ili je upravo diplomirao. Ja sam prošle godine upisala,nakon što sam zavšila prediplomski kao redovni student jednog društvenog fakulteta u Zagrebu i jedino što mogu reći je da je žalosno da sam 3 godine bacila u vjetar,na učenje teorije,a prakse (koja je u mojoj stduci nužna) nisam imala nikako.
Zato sam došla potražiti praksu na experti, naučiti ovladati javnim nastupom,poraditi na glasu i dikciji, te na koncu doći do izražaja jer grupe su male,interakcija je strašno dobra,a svi predavači su elita i vrsni znalci u svojim branšama.
Oni koji imaju bilo kakva pitanja mi mogu polsati upit u inbox.
Ukoliko ste zainteresirani za neku vrst usavršavanja i doškolovavanja nakon faksa ili za vrijeme, toplo preporučam Expertu jer od svih poslovnih škola (a bila sam na razgovorima u par njih) jedino oni imaju ocjenjivanje predavača od strane polaznika nakon svakog predavanja,gdje možete napisati kritiku i biti sigurni da ukoliko neki predavač dobije sveukupnu ocjenu ispod 3,sigurno više neće predavati.
Što se tiče plaćanja i dijela da je to bačen novac, s tim se nikako ne bi složila.
Ja sam studentica i radim preko sc-a i naravno da nemam novaca za bacanje i svakako da sam dobro razmislila prije nego sam je upisala. Čak sam jedno vrijeme mogla dolaziti na predavanja "izletnički" kako bi se uvjerila da je to zaista to što želim. Nakon razgovora s Ropušem sam bila sigurna da je to stvar koju nikada neću požaliti,a i ostali koje sam upoznala tamo, tvrde isto.
Od vrsnih predavača bi izdvojila Kenfelja, Milića,Macana, Skoku,Dunju Lakuš, Grbešu,Nedu Čurčić,Švigirku,Kolarićku, Žekića...
Uglavnom,da predavanja nisu kvalitetna,predavači sigurno ne bi dobivali 1000kn po predavanju
__________________
Kad bi me netko na svijetu uvjerio da nešto ovisi o meni, vjerojatno bi' se uozbiljila
diogena is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2011., 15:27   #55
Evo da i ovdje dam svoje iskustvo.
Ja sam na Experti već drugu godinu za redom.
I ono što mogu reći je da će savršeno poslužiti onom tko već ima nekakav vid višeg obrazovanja iza sebe. Završenu višu,prvostupnik,diplomski ili je upravo diplomirao. Ja sam prošle godine upisala,nakon što sam zavšila prediplomski kao redovni student jednog društvenog fakulteta u Zagrebu i jedino što mogu reći je da je žalosno da sam 3 godine bacila u vjetar,na učenje teorije,a prakse (koja je u mojoj stduci nužna) nisam imala nikako.
Zato sam došla potražiti praksu na experti, naučiti ovladati javnim nastupom,poraditi na glasu i dikciji, te na koncu doći do izražaja jer grupe su male,interakcija je strašno dobra,a svi predavači su elita i vrsni znalci u svojim branšama.
Oni koji imaju bilo kakva pitanja mi mogu polsati upit u inbox.
Ukoliko ste zainteresirani za neku vrst usavršavanja i doškolovavanja nakon faksa ili za vrijeme, toplo preporučam Expertu jer od svih poslovnih škola (a bila sam na razgovorima u par njih) jedino oni imaju ocjenjivanje predavača od strane polaznika nakon svakog predavanja,gdje možete napisati kritiku i biti sigurni da ukoliko neki predavač dobije sveukupnu ocjenu ispod 3,sigurno više neće predavati.
Što se tiče plaćanja i dijela da je to bačen novac, s tim se nikako ne bi složila.
Ja sam studentica i radim preko sc-a i naravno da nemam novaca za bacanje i svakako da sam dobro razmislila prije nego sam je upisala. Čak sam jedno vrijeme mogla dolaziti na predavanja "izletnički" kako bi se uvjerila da je to zaista to što želim. Nakon razgovora s Ropušem sam bila sigurna da je to stvar koju nikada neću požaliti,a i ostali koje sam upoznala tamo, tvrde isto.
Od vrsnih predavača bi izdvojila Kenfelja, Milića,Macana, Skoku,Dunju Lakuš, Grbešu,Nedu Čurčić,Švigirku,Kolarićku, Žekića...
Uglavnom,da predavanja nisu kvalitetna,predavači sigurno ne bi dobivali 1000kn po predavanju
__________________
Kad bi me netko na svijetu uvjerio da nešto ovisi o meni, vjerojatno bi' se uozbiljila
diogena is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2011., 17:03   #56
Quote:
diogena kaže: Pogledaj post
Evo da i ovdje dam svoje iskustvo.
Ja sam na Experti već drugu godinu za redom.
I ono što mogu reći je da će savršeno poslužiti onom tko već ima nekakav vid višeg obrazovanja iza sebe. Završenu višu,prvostupnik,diplomski ili je upravo diplomirao. Ja sam prošle godine upisala,nakon što sam zavšila prediplomski kao redovni student jednog društvenog fakulteta u Zagrebu i jedino što mogu reći je da je žalosno da sam 3 godine bacila u vjetar,na učenje teorije,a prakse (koja je u mojoj stduci nužna) nisam imala nikako.
Zato sam došla potražiti praksu na experti, naučiti ovladati javnim nastupom,poraditi na glasu i dikciji, te na koncu doći do izražaja jer grupe su male,interakcija je strašno dobra,a svi predavači su elita i vrsni znalci u svojim branšama.
Oni koji imaju bilo kakva pitanja mi mogu polsati upit u inbox.
Ukoliko ste zainteresirani za neku vrst usavršavanja i doškolovavanja nakon faksa ili za vrijeme, toplo preporučam Expertu jer od svih poslovnih škola (a bila sam na razgovorima u par njih) jedino oni imaju ocjenjivanje predavača od strane polaznika nakon svakog predavanja,gdje možete napisati kritiku i biti sigurni da ukoliko neki predavač dobije sveukupnu ocjenu ispod 3,sigurno više neće predavati.
Što se tiče plaćanja i dijela da je to bačen novac, s tim se nikako ne bi složila.
Ja sam studentica i radim preko sc-a i naravno da nemam novaca za bacanje i svakako da sam dobro razmislila prije nego sam je upisala. Čak sam jedno vrijeme mogla dolaziti na predavanja "izletnički" kako bi se uvjerila da je to zaista to što želim. Nakon razgovora s Ropušem sam bila sigurna da je to stvar koju nikada neću požaliti,a i ostali koje sam upoznala tamo, tvrde isto.
Od vrsnih predavača bi izdvojila Kenfelja, Milića,Macana, Skoku,Dunju Lakuš, Grbešu,Nedu Čurčić,Švigirku,Kolarićku, Žekića...
Uglavnom,da predavanja nisu kvalitetna,predavači sigurno ne bi dobivali 1000kn po predavanju
I ?

Kako se zaposliti kod njih?
maneo is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2011., 05:56   #57
Quote:
maneo kaže: Pogledaj post
I ?

Kako se zaposliti kod njih?
kod njih?
__________________
Kad bi me netko na svijetu uvjerio da nešto ovisi o meni, vjerojatno bi' se uozbiljila
diogena is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2012., 23:11   #58
Ja sam završila na Experti prošle godine za Menadžera ljudskih potencijala,a muž mi ove godine ide za Menadžera za marketing.Oboje imamo završena dva fakulteta,a oboje smo na Experti dobili jako puno znanja. Ja Expertu toplo preporučujem svima kao sjajnu nadogradnju.Gospodin Ropuš je izvrstan ravnatelj,vodi tu školu svjetski-vrlo profesionalno,brižno i angažirano.Svakodnevno je prisutan(što je danas iznimno rijetko) i otvoren za komunikaciju sa polaznicima..Predavače polaznici svakodnevno ocjenjuju i zahvaljujući tome,loših predavača nema.Predavači su vrsni stručnjaci koji ujutro rade to što popodne nama predaju,vrlo su ljubazni,pristupačni i velika većina jako i zabavni tako da se i nasmijete.Atmosfera na predavanjima je ugodna i bliska,svi djelatnici Experte su ljubazni i uslužni.Osim toga,stekla sam lijepa prijateljstva i poslovne kontakte,što je neprocjenjiva vrijednost.
Predavači koje vam preporučujem da obavezno poslušate su Škrtić,Kenfelj,Čubranić,Gruden,Mikrut,Lakuš,Skoko i Švigir-to su moji miljenici iako,ponavljam iskreno,nema loših predavača,što je na nakon fakulteta pravo osvježenje.Ono što na Experti dobijete vrijedi znatno više od cijene koju platite.
leskovac is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2012., 20:22   #59
Quote:
leskovac kaže: Pogledaj post
Ja sam završila na Experti prošle godine za Menadžera ljudskih potencijala,a muž mi ove godine ide za Menadžera za marketing.Oboje imamo završena dva fakulteta,a oboje smo na Experti dobili jako puno znanja. Ja Expertu toplo preporučujem svima kao sjajnu nadogradnju.Gospodin Ropuš je izvrstan ravnatelj,vodi tu školu svjetski-vrlo profesionalno,brižno i angažirano.Svakodnevno je prisutan(što je danas iznimno rijetko) i otvoren za komunikaciju sa polaznicima..Predavače polaznici svakodnevno ocjenjuju i zahvaljujući tome,loših predavača nema.Predavači su vrsni stručnjaci koji ujutro rade to što popodne nama predaju,vrlo su ljubazni,pristupačni i velika većina jako i zabavni tako da se i nasmijete.Atmosfera na predavanjima je ugodna i bliska,svi djelatnici Experte su ljubazni i uslužni.Osim toga,stekla sam lijepa prijateljstva i poslovne kontakte,što je neprocjenjiva vrijednost.
Predavači koje vam preporučujem da obavezno poslušate su Škrtić,Kenfelj,Čubranić,Gruden,Mikrut,Lakuš,Skoko i Švigir-to su moji miljenici iako,ponavljam iskreno,nema loših predavača,što je na nakon fakulteta pravo osvježenje.Ono što na Experti dobijete vrijedi znatno više od cijene koju platite.
potpisujem
__________________
Kad bi me netko na svijetu uvjerio da nešto ovisi o meni, vjerojatno bi' se uozbiljila
diogena is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2012., 20:10   #60
Quote:
leskovac kaže: Pogledaj post
Ja sam završila na Experti prošle godine za Menadžera ljudskih potencijala,a muž mi ove godine ide za Menadžera za marketing.Oboje imamo završena dva fakulteta,a oboje smo na Experti dobili jako puno znanja. Ja Expertu toplo preporučujem svima kao sjajnu nadogradnju.Gospodin Ropuš je izvrstan ravnatelj,vodi tu školu svjetski-vrlo profesionalno,brižno i angažirano.Svakodnevno je prisutan(što je danas iznimno rijetko) i otvoren za komunikaciju sa polaznicima..Predavače polaznici svakodnevno ocjenjuju i zahvaljujući tome,loših predavača nema.Predavači su vrsni stručnjaci koji ujutro rade to što popodne nama predaju,vrlo su ljubazni,pristupačni i velika većina jako i zabavni tako da se i nasmijete.Atmosfera na predavanjima je ugodna i bliska,svi djelatnici Experte su ljubazni i uslužni.Osim toga,stekla sam lijepa prijateljstva i poslovne kontakte,što je neprocjenjiva vrijednost.
Predavači koje vam preporučujem da obavezno poslušate su Škrtić,Kenfelj,Čubranić,Gruden,Mikrut,Lakuš,Skoko i Švigir-to su moji miljenici iako,ponavljam iskreno,nema loših predavača,što je na nakon fakulteta pravo osvježenje.Ono što na Experti dobijete vrijedi znatno više od cijene koju platite.
Nisam vidio da si napisala nešto što vrijedi 40.000 kn (ti + muž)....

Budi konkretna.....

Da li sada radiš kao Menadžer ljudskih potencijala?


Koliko ti se povećala plaća nakon diplomiranja?
Da li si pronašla bolji posao nakon završetka?
Da li si uopće uspjela nadoknaditi koliko si potrošila i koliko?
maneo is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:23.