Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.10.2016., 22:13   #61
Quote:
MLADJO kaže: Pogledaj post

...toliko od mene, a dalje ostavljam cijenjenim forumašima da razvijaju teorije zavjere.
Nisam sklon nikakvim teorijama zavjere niti nepovjerenju unaprijed ali ta firma je registrirana kao "trgovina na veliko mesom i mesnim proizvodima", a ne mesna industrija, tj. proizvođači. Direktor je izvjesni gosp. Andrija Nakić pa se vjerojatno dio programa zato i zove Andro. Ja ću te proizvode vrlo brzo probati pa donijeti svoj sud. Zanima me da li sami proizvode, da li prema njihovoj recepturi proizvodi netko za njih (što ne mora biti ništa loše) ili oni samo distribuiraju tuđe proizvode pod svojim brendom. Normalno da me interesira u kojoj se mesnoj industriji vrši proizvodnja i kojeg je porijekla meso. Kada netko da pozitivnu kritiku za neki mesni proizvod ovo su najmanje moguće informacije koje bi kupac trebao imati i u tome ne vidim ništa lošega.
Pellaprat is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2016., 22:19   #62
Quote:
MLADJO kaže: Pogledaj post
Netočno.

Ja znam da je samo 50% firmi u HR kao ta...bar što se tiče odnosa prema svojim djelatnicima i poslovnim partnerima, Hrvatsko gospodarstvo bi bilo Švicarska na kvadrat.

...toliko od mene, a dalje ostavljam cijenjenim forumašima da razvijaju teorije zavjere.
Ja nisam sklona teorijama zavjere ali malo je cudno da im je sjediste u obiteljskoj kuci. U kojoj se stanuje i nema naznake ureda a ni table na ulicnoj strani.
Uguglala sam ih da vidim di su. Kojem kraju pripadaju. Uguglal sam tak i npr kudelica.
Nije da sam kopala po netu ali na prvu se nista o njima ne saznaje.
Isprike sto te to povrijedilo

Vidla sam sad u lidlu da imaju i sireve. Zemlja porijekla hrvatska. Proizvedeni za njih.
polly is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2016., 22:44   #63
Ne, nije me povrijedilo. Zašto i bi? Ne radi se o mojoj firmi.

Radi se o tome da donosiš sud (kako kažeš...malo ti je nešto čudno) na temelju guglanja.

Probaj proizvode i ako ti se ne sviđa, slobodno reci...meni je uistinu svejedno. Imam dovoljno godina da mogu prihvatiti i tuđe ukuse koji se ne poklapaju sa mojima...pogotovo na internetu.

Inače ne volim javno hvaliti neke ljude koje poznajem kroz posao, pa tako nisam ja pokrenuo temu niti o Andri...niti želim dalje razglabati o njegovom poslovanju.

Također ne volim javno blatiti niti neke ljude (peradare recimo) o kojima se ovdje također piše...rađe šutim, iako bi se poprilično moglo razglabati o dugovima, neplaćanju, dubiozama...što se u konačnici odražava i na kvalitetu proizvoda.
__________________
"Ja čitam"...kako se kaže na Crnski? Kaže se kao "Ja čitam"
...Vidi u riječnik Crnskog i Gorskog jezika
MLADJO is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2016., 23:28   #64
Pa ako su dobri, bolje da ih andro prodaje nego nitko. Ako ti je stalo do porijekla, nemoj ih kupiti, uostalom sta onda ako nisu 100% domaci? Tu su na trzistu, bolji su od domacih i to je jedino bitno za njih dok netko ne proizvede bolje. Ocu reci da nije sve u mesu, nego i u okusu i tu su pozicionirani.
vladjan1901 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2016., 00:00   #65
Quote:
Tigrov friend kaže: Pogledaj post
Pakunge sam bacio, neda mi se u smeće po njih ako koga zanima budem vidio sastav idući put kada ih vidim u sparu. Sad ih više nema tu kod mene.

jedan trag vodi do Andre
http://www.lisnica.hr/produkt/spar/h...0g/2579/106556
__________________
Tko uvijek govori istinu, taj sebi može priuštiti loše pamćenje. (Theodor Heuss)
Smrt fašizmu! (by McOzy)
Kladi is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2016., 10:16   #66
Izgleda da ne brendiraju samo mesne proizvode, nego i SIR, ako je to taj isti Andro. Inače, bilo je ljetos i tih Andro telećih ćevapa u Lidlu, bili su OK.
BigDaddy is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2016., 15:56   #67
jučer smo došli u rijeku kod muževih roditelja i obavili smo produženi vikend špeceraj na zametskoj tržnici

između ostalog kupili gotove ćevape u mesnici boškarin, mogu mirne duše reći da nikad nisam jela finije (u kategoriji gotovih, naravno) pa čak ni kod čučkovića
anneb is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2016., 15:56   #68
Quote:
pinzgauer kaže: Pogledaj post
Za početak, nikad čuo tko je to Andro.

A onda dalje, jučer kupio ćevape u Igomatu koji su izgledali super svježi i tak dalje.
Ispekao ih, bili su očajno loši.
A nakon toga mi je do jutra bilo zlo od njih.
Toliko o Igomatu.
Nisam niti ja nikada čuo u tome je stvar. Čuo sam za pik čije su sad proizvode stavili umjesto onih od andro tu kod mene u sparu.

To što sam čuo za pik ne znači da su im i ćevapi Bog zna što jer nisu. Dakle tu kod mene ništa više od andro tak da ne mogu napisati niti sastav niti ništa. Ne znam gdje ih jos ima ali da su super jesu. Nisu napuhnuti poslije pećenja i piše da ne sadrže soju i gluten to sam zapamtil.
Tigrov friend is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2016., 16:10   #69
Quote:
Pellaprat kaže: Pogledaj post
Nisam sklon nikakvim teorijama zavjere niti nepovjerenju unaprijed ali ta firma je registrirana kao "trgovina na veliko mesom i mesnim proizvodima", a ne mesna industrija, tj. proizvođači. Direktor je izvjesni gosp. Andrija Nakić pa se vjerojatno dio programa zato i zove Andro. Ja ću te proizvode vrlo brzo probati pa donijeti svoj sud. Zanima me da li sami proizvode, da li prema njihovoj recepturi proizvodi netko za njih (što ne mora biti ništa loše) ili oni samo distribuiraju tuđe proizvode pod svojim brendom. Normalno da me interesira u kojoj se mesnoj industriji vrši proizvodnja i kojeg je porijekla meso. Kada netko da pozitivnu kritiku za neki mesni proizvod ovo su najmanje moguće informacije koje bi kupac trebao imati i u tome ne vidim ništa lošega.
Daj onda molim te nabavi te balkanske ćevapćiće andro o kojima sam dobre volje ovdje došao podjeliti da su odlični. Pa onda dođi filozofirati.

Bolji su i od sparovih i od pikovih i od lidlovih jednostavno imaju okusa. Što je tip stavljao ne znam ali je fino.
Tigrov friend is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2016., 21:42   #70
Quote:
pinzgauer kaže: Pogledaj post
Za početak, nikad čuo tko je to Andro.

A onda dalje, jučer kupio ćevape u Igomatu koji su izgledali super svježi i tak dalje.
Ispekao ih, bili su očajno loši.
A nakon toga mi je do jutra bilo zlo od njih.
Toliko o Igomatu.
Ako hoćemo ćevape najčešće uzmemo iz igomata i uvijek su bili ok. Zadnji put smo uzeli u dugavama jer u obližnjem nije bilo (kao više ne naručuju jer je prošla sezona, a prije su mi mesari znali reći da sami rade) i bili su super.
__________________
"Svi su jednaki, ali neki su jednakiji od drugih." © svinja Napoleon
kajpa is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2016., 11:57   #71
Quote:
pinzgauer kaže: Pogledaj post
Za početak, nikad čuo tko je to Andro.

A onda dalje, jučer kupio ćevape u Igomatu koji su izgledali super svježi i tak dalje.
Ispekao ih, bili su očajno loši.
A nakon toga mi je do jutra bilo zlo od njih.
Toliko o Igomatu.
Inače kupujem u Igomatu, meso im odlično, i suho i svježe. Ali što se ćevapa tiče, jednom sam ih kupio kod njih i nikada više. Bili su nekakvi skroz blijedi i puni vode i masnoće. Stavio sam ih peći u suhu grill teflonku, ubrzo su plivali u tekućini i miris je bio loš. Nisu bili pokvareni, ali jednostavno su bili katastrofa.
Henry Miller is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2016., 23:13   #72
Meni su odlični ćevapi,a i pljeskavice iz mesnice Kudelić pa ukoliko je nekome neka od poslovnica blizu ili usput neka svakako proba.
Andre Linoge is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2016., 02:52   #73
Ja bih izbjegavao cevape i pljeskavice iz mesnice Zumbercanka na Kvatricu.

Meso im je odlicno; suhomesnati proizvodi su im fantazija od kobasa za kuhanje, pecenje, suhih....ali im smjesa za cevape ne valja nista.
europe2seoul is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2016., 16:15   #74
Quote:
europe2seoul kaže: Pogledaj post

Meso im je odlicno; suhomesnati proizvodi su im fantazija od kobasa za kuhanje, pecenje, suhih....ali im smjesa za cevape ne valja nista.
Kao poznati fan Žumberčanke ovo moram popisati jer je okrutna istina. Šiš nešto bolji ali ne dovoljno. Pljeskavice, okus ok, tekstura loša. Presitno mljevene.
Pellaprat is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2016., 19:13   #75
Više se i ne sjećam kakvi su bili, ali cinjenica da smo ih uzeli (poodavno) 2-3 puta i od tada nam nije palo na pamet tamo ići po ćevape, govori u prilog ovoga što ste napisali.
__________________
"Svi su jednaki, ali neki su jednakiji od drugih." © svinja Napoleon
kajpa is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2016., 23:56   #76
Quote:
europe2seoul kaže: Pogledaj post
Ja bih izbjegavao cevape i pljeskavice iz mesnice Zumbercanka na Kvatricu.

Meso im je odlicno; suhomesnati proizvodi su im fantazija od kobasa za kuhanje, pecenje, suhih....ali im smjesa za cevape ne valja nista.
Potpisujem,a mogu još samo dodati da su se i punjene vješalice poprilično srozale kvalitetom.
Andre Linoge is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2016., 00:41   #77
Quote:
Andre Linoge kaže: Pogledaj post
Potpisujem,a mogu još samo dodati da su se i punjene vješalice poprilično srozale kvalitetom.
Spremao sam ih prošli vikend i bile su iste kao prvi put. Izvrsne!
Pellaprat is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2017., 22:17   #78
Od svih tih kupvnih ćevapa iz trg, centara najbolji su iz Lidla.
Poslije njih PIK iz Konzuma
Ostali blago rečeno užas!

Vaša mišljenja?
ekvilajzer is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2017., 22:36   #79
Meni su isto ti lidlovi najbolji iz svih tc,nisu losi ni oni kauflandovi a iz plodina i konzuma blagi uzas
__________________
Pas je jedino biće na svijetu koje te voli više od samoga sebe
OOOOOOO is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2017., 12:09   #80
Quote:
ekvilajzer kaže: Pogledaj post
Od svih tih kupvnih ćevapa iz trg, centara najbolji su iz Lidla.
Poslije njih PIK iz Konzuma
Ostali blago rečeno užas!

Vaša mišljenja?
Slažem se s tobom, i dodao bih još i slovenske ŽAR, ima ih isto po Konzumima.
BigDaddy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:33.