Natrag   Forum.hr > Sport > Tenis

Tenis Uh, ah, uf, joj!

Pogledaj rezultate ankete: Podržavate li promjenu državljanstva?
Da 45 63.38%
Ne 26 36.62%
Glasovatelji: 71. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.08.2014., 10:08   #201
ne, bio je čovjek na forumhr pa su ga upokojili ("DrŠ")
sad operira na sportnetu kao "Dar"
to o titu se nije vidjelo, a kod ljubičića mu je jedina opsesija bila plaćanje poreza u monacu
monegašanin mlađi i monegašanin stariji
Gray is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2014., 10:26   #202
Quote:
Grej kaže: Pogledaj post
ne, bio je čovjek na forumhr pa su ga upokojili ("DrŠ")
sad operira na sportnetu kao "Dar"
to o titu se nije vidjelo, a kod ljubičića mu je jedina opsesija bila plaćanje poreza u monacu
monegašanin mlađi i monegašanin stariji
aha, ok. ništa neobično za njega da je bio posvuda.

onda vi malo toga znate ako je neplaćanje poreza bila jedina opsesija. na jutarnjem je pisao jedan ljubin poznanik koji nam je otkrio da je ovaj njega opsjedao posvuda. slao mu je knjige o ispravljanju disfunkcionalnosti tijela, na kućnu adresu. da, ta famozna "disfunkcionalnost" bila je prvi predmet njegove opsesije ljubom. kasnije su tek došli monegašani na red.

pratio sam ga na politici, a često bi političkim temama zaspamali teniske članke. teški apologet crvenih.

a tek transkripcija imena i prezimena tenisača.

čovjek koji bi nekog psihijatra doveo do nobela, da su samo znali za njega.
casqc is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2014., 10:58   #203
stahouškij
pahdatis
južnij
berdasko
Gray is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2014., 11:04   #204
btw pričao je i o toj disfunkcionalnosti i drkao na doktora, ali to mi se činilo relativno sporedno u usporedbi sa porezima
naravno, sad kad si mi rekao o slanju jebene KNJIGE revidirao sam svoje mišljenje
Gray is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2014., 11:55   #205
Quote:
Grej kaže: Pogledaj post
btw pričao je i o toj disfunkcionalnosti i drkao na doktora, ali to mi se činilo relativno sporedno u usporedbi sa porezima
naravno, sad kad si mi rekao o slanju jebene KNJIGE revidirao sam svoje mišljenje
da, slao mu je još nekaj, ali sam zaboravio. javno je iznosio još neke privatne informacije o ljubi do kojih je došao.

zvao u redakciju jutarnjeg da mu vrate stari nadimak.

btw, moji favoriti:

muja
maji
andrjejef
njikalaj daviđenko
sederlin
ljudra (genitiv ljudraa)

par nogometnih:

honaudu
honaudžinju
eduahdu.
casqc is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2014., 12:07   #206
Eduahdu Ajuviš da Siuva
Luyindula is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2014., 09:00   #207
Ajla Tomljanović više ne nastupa za Hrvatsku!

DrŠ
E to su bila vremena.
cave troll is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2014., 02:39   #208
Quote:
LeGriffio kaže: Pogledaj post

Sto ce ljudi iz Luksemburga, njima valjda nema smisla pratiti sport

Krepa san od smija ka san pročita.Imaš pravo kad u individualnom sportu nekog pratiš godinama jer ti se taj sportaš/sportašica svidi iz milijun razloga zašto bi mora navijat za nekog ko je iz hrvatske ako igra s tim mojim idolom?

Eto meni su Del Potro i Djokovic van Hrvatske najdraži igrači.Ja navijam za Del Potra protiv Karlovića recimo jer ja tog lika i njegovu igru ne mogu gledat,dok mi je Delpo godinama neko koga cijenim i čije rezultate i mečeve pratin.
Ajli ne zamjeran ništa njena odluka.Ona najbolje zna razloge
Zbornaja is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2014., 03:44   #209
DrŠ jebote, koji blast from the past

jel cola3 još ovdje piše?
Ono is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2014., 23:33   #210
Dakle donijeli su nekakvo pravilo po kojem igrači ne mogu mijenjati DC/FC repke ako su već igrali kao seniori za neku. Znači pušing za Australiju i za Ajlinu FC karijeru, a samim time i za nastup na OI.
Luyindula is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2014., 00:58   #211
To nece potresti Ajlu, ipak je otisla radi $ a ne radi ljubavi prema Australiji.

Ali drago mi je da su napokon pocupali Klokane i ostale netalentirane nacije koji od tenisa zele napraviti nogomet s transferima igraca/ica
Quote:
Ono kaže: Pogledaj post
jel cola3 još ovdje piše?
Cola je 0-24 na Reketi i ostala teniska oprema
__________________
twfm 05. July 2020 ✞
Martic • Dimitrov • Sharapova • Federer • Coric • Stephens • Sock • Gojo • Muchova • Seyboth Wild
Greco is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2015., 14:48   #212
Sad čitam, Tomljanović još uvijek nije dobila australsko državljanstvo. Na WTA turnirima i dalje nastupa pod hrvatskom zastavom. Ali na neku foru, ITF joj priznaje australsko državljanstvo (iako ga nema), pa će na Grand Slam turnirima nastupati pod australskom zastavom.

http://www.abc.net.au/news/2015-01-0...ationa/5999574

http://www.couriermail.com.au/sport/...27a10d96323b74

WTF? Kako je to moguće?
__________________
The 50-50-90 rule: Anytime you have a 50-50 chance of getting something right, there's a 90% probability you'll get it wrong
Bask is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2015., 12:56   #213
Tomljanovic i nova pravila o promjeni drzavljanstva

"I just want to know why this is the rule." Doslovno radi tebe, dušo.

glavni source
tennisforum
JureT is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2015., 13:13   #214
Neka, konačno nešta pametno, ovaj sport se ne smije pretvoriti u rukomet.

BTW. u članku se pri dnu spominje Amer Delić
Što je s njim, na ATP stranici stoji da je "inactive"?
Luyindula is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2015., 15:18   #215
Šta je bilo to s Ajlom?
Nešto se tuži.
Zbornaja is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2015., 15:40   #216
Quote:
Luyindula kaže: Pogledaj post
Neka, konačno nešta pametno, ovaj sport se ne smije pretvoriti u rukomet.

BTW. u članku se pri dnu spominje Amer Delić
Što je s njim, na ATP stranici stoji da je "inactive"?
Delić više ne igra, trenutno je izbornik BH Davis Cup reprezentacije

Podržavam pravilo, ali ne i njegovo retroaktivno djelovanje. ITF bi trebao dopustiti izimlku u slučaju onih tenisača koji su već u procesu mijenjanja državljanstva. A poseban je slučaj Browna kojemu sad ne dozvoljavaju da nastupa za Njemačku iako je tamo rođen.
__________________
The 50-50-90 rule: Anytime you have a 50-50 chance of getting something right, there's a 90% probability you'll get it wrong
Bask is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2015., 16:28   #217
Quote:
JureT kaže: Pogledaj post
Tomljanovic i nova pravila o promjeni drzavljanstva

"I just want to know why this is the rule." Doslovno radi tebe, dušo.

glavni source
tennisforum
Boli ju kurac,pare uzela,sad može natrag na Floridu
__________________
jebem mater 3-5-2 formaciji
" ja sam igracima postavija samo jedno pitanje, dali zelite igrat ka city ili ka liverpool?? Ja mogu i jedno i drugo." D. B.
gelo85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2015., 02:20   #218
Ali nikome ne smeta kada ekipa zivi u Monte Carlu i placa predivne poreze. Ali nee promjeniti zastavu na drzavu za koju svi drkamo da zelimo otici, Zlocin. Zlocin! Tko je ona? Nitkov i trece razredna tenisacica! Muslimanka je jos ktome! Samo srbe vise mrzimo tu u Hrvatskoj!

21 godina i Top 50 na touru je poprilicno impresivno. Valjda je probolo ljudima srce kada je to napravila tik poslije pobjede protiv Radwanske. FC/OI su poprilicno nevazni, a sto se tice novih pravila, podrzavam tu inicijativu. Volio bih doduse da je odluka donesena od strane odbora. Nije isto ako netko mijenja drzavu zbog novaca od Qatara ili je u situaciji kao Monika Seles i neki nasi-regijskih tenisaci u 90-ima.
CVN is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 12.10.2015., 16:20   #219
Quote:
Cypress Hill kaže: Pogledaj post
joj e. i neka se prodala, šta bi trebala? igrat za ovu pripizdinu? pametna cura. tenis nije timski sport da se treba nacionalnost guzit u to. nek igra za onoga ko joj više plaća. jbt domoljublje i malograđanstvo
Pametna cura - ide tamo gdje su joj bolji uvjeti.Ima samo toliko godina teniske karijere i treba iskoristiti sto bolje moze.Tko te kasnije pita gdje si bio sto si radio.

Pa ona je postala svjetska tenisacica zahvaljujuci zrtvi svojih roditelja.Bas briga Ivu Majoli Fed cup izbornicu ona stvar za Ajlu.Ista stvar je is HTS-om(hrvatskim teniskim savezom).Oni brinu samo svoj interes, a ne interes tenisaca i tenisacica iako su za to placeni.

Zadnje uređivanje Masha19 : 12.10.2015. at 19:01.
Spanskojug is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2017., 18:17   #220
Zna li itko više o Ajlinom statusu? Sada i na GS-ovima nastupa pod hrvatskom zastavom
__________________
Ljudi zahtijevaju slobodu govora kao zamjenu za slobodu misli koju odbijaju koristiti.
Masha19 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:19.