Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.03.2015., 14:12   #21
nije bila previše dimljena, nije se toliko dim isticao u ukupnom okusu...barem u komadićku koji sam ja okusio.
DeeJay Dee is offline  
Old 04.03.2015., 14:19   #22
Ja na neku foru nisam mrmljao nimalo. Meni je sve bilo za 5. I ti neslani cvarci... ionako ih uvijek posolim uz luk i sir i udri.
Divljac super. Porcije omg. Ostalo mi dosta. Spakirao za doma, kao i moja draga.
Velika preporuka za Divlju Baranju!

Konobarica mlada i krhka, ali puna zivota. Dobila zasluzenu napojnicu od 80 kn.
Deedy is offline  
Old 04.03.2015., 14:57   #23
cvarci neslani! pa posoli ih.
čvarci se nikad nisu solili u slavoniji, možda u zagorju! neznam. evo imam doma domaće neslane, užitak ih je jest bez soli, fino se osjeti sva "aroma"!

inače brate, porcije su ogromne, tanjiri su im katastrofalni!
vladjan1901 is offline  
Old 04.03.2015., 15:05   #24
Quote:
vladjan1901 kaže: Pogledaj post
cvarci neslani! pa posoli ih.
čvarci se nikad nisu solili u slavoniji, možda u zagorju! neznam. evo imam doma domaće neslane, užitak ih je jest bez soli, fino se osjeti sva "aroma"!
pa ak ih posolis, onda pol soli spadne dok dodje do usta. meni je to bezveze


Quote:
vladjan1901 kaže: Pogledaj post
inače brate, porcije su ogromne, tanjiri su im katastrofalni!
ma simpa su

p.s. daska za nareske je bila drvena!!
gmit is online now  
Old 04.03.2015., 15:05   #25
ekipa, drugi put zovite, ima još gladnih druželjubivih forumaša
spic is offline  
Old 04.03.2015., 15:19   #26
ja sam ljubitelj cips cvaraka,slanih pa mi ovi nisu bili po gustu,ali kobasa super fina i spek (koji isto volim tanko narezan pa mi je ovo odudaralo estetski) fini.

ta sam kojoj je perkelt bio preslan. inace mi nikad nista nije preslano tak da ne znam sto je ovo bilo pogotovo jer su i dragi i djd jeli isti taj perkelt i njima je bio balansiran. trebala sam probati njihovo, mozda nije bio iz iste sarze?
knedle nisam ni probala, bilo mi je dovoljno vidjeti kak izgledaju. to mi je definitivno minus i preporuka svima da uzimaju rezance sa sirom kao prilog
sljedeci put jedno glavno jelo pola pola s nekim da ostane mjesta za desert taske s pekmezom zovu kao i rezanci s makom/orasima.

crno vino, kupaza 6 sorata izrazito vocno, zenskasto, likerasto. jako fino. 2 deci u vrh glave.
Zla patka is offline  
Old 04.03.2015., 15:45   #27
Quote:
vladjan1901 kaže: Pogledaj post
cvarci neslani! pa posoli ih.
čvarci se nikad nisu solili u slavoniji, možda u zagorju! neznam. evo imam doma domaće neslane, užitak ih je jest bez soli, fino se osjeti sva "aroma"!
__________________
-
"There is no love sincerer than the love of food."
o-killed is offline  
Old 04.03.2015., 15:47   #28
Quote:
Zla patka kaže: Pogledaj post
preporuka svima da uzimaju rezance sa sirom kao prilog
Meni ti rezanci imaju potencijal da budu zasebno jelo, onak "jaki" su mi za prilog

Zaboravih komentirati čvarke...
Quote:
vladjan1901 kaže: Pogledaj post
cvarci neslani! pa posoli ih.
čvarci se nikad nisu solili u slavoniji, možda u zagorju! neznam. evo imam doma domaće neslane, užitak ih je jest bez soli, fino se osjeti sva "aroma"!
Kod mene u Zagorju se špek soli kad se topi mast, čvarci budu slani i prefini, mi ih skroz stisnemo da budu krispi čipsasti. Slavonski mi niš ne valjaju jer su neslani i nisu fini kad se naknadno sole, ne može se to uspoređivat s finim slanim čvarcima. Al to je sve, zasigurno stvar navike, svakome je njegovo najbolje
tweetee is offline  
Old 04.03.2015., 15:58   #29
Quote:
spic kaže: Pogledaj post
ekipa, drugi put zovite, ima još gladnih druželjubivih forumaša
Špic, mogli bi nekaj u tvom kraju organizirati Mala hiža ili imaš bolji prijedlog?
tweetee is offline  
Old 04.03.2015., 16:24   #30
Quote:
tweetee kaže: Pogledaj post
Meni ti rezanci imaju potencijal da budu zasebno jelo, onak "jaki" su mi za prilog
imaju da, ne bi bilo lose da imaju verziju bez sira i speka,ali ne mogu reci da mi kombinacija nije bila jako fina. jedino na tu kolicinu koju dobijes... uf, nosila sam si doggie bag doma,ali dogiji nisu dobili nista .
Zla patka is offline  
Old 04.03.2015., 16:26   #31
Quote:
Zla patka kaže: Pogledaj post
uf, nosila sam si doggie bag doma,ali dogiji nisu dobili nista .
umirem jadni peseki, samo su tužno šnjofkali i slinili
tweetee is offline  
Old 04.03.2015., 17:02   #32
Quote:
tweetee kaže: Pogledaj post
Slavonski mi niš ne valjaju jer su neslani i nisu fini kad se naknadno sole, ne može se to uspoređivat s finim slanim čvarcima. Al to je sve, zasigurno stvar navike, svakome je njegovo najbolje
ima ih svakakvih. ma te dve vrste čvaraka su potpuno različita kategorija.
priznajem, istisnuti, čips, slani čvarci gode i jako su fini, može se popit uz njih itd.
no nikad nisam probao okusom nešto slično pravim neslanim slavonskim čvarcima. jednostavno imaju više slojeva okusa i netreba im sol da mi taj okus pojačavao!

šta ja znam, donesi mi malo svojih, ja tebi mojih, pa češ vidjeti o čemu pričam!
nakraju stvar je ukusa, ali da se ne mogu porediti! najbolje da javim u slavoniju da se ostave čorava posla.
vladjan1901 is offline  
Old 04.03.2015., 18:41   #33
Bila danas u Sevdahu. Jeli smo begovu čorbu i punjene ćevape u bijelom umaku sa pireom. Porcije taman, a hrana odlično začinjena.
__________________
“I am only responsible for my own heart, you offered yours up for the smashing my darling. Only a fool would give out such a vital organ”
alessia is offline  
Old 05.03.2015., 00:49   #34
Quote:
tweetee kaže: Pogledaj post
Špic, mogli bi nekaj u tvom kraju organizirati Mala hiža ili imaš bolji prijedlog?
Đurina hiža
bliže vam je, odlična domaća klopa, odlično vino, povoljnije od male hiže
spic is offline  
Old 05.03.2015., 08:08   #35
Quote:
spic kaže: Pogledaj post
Đurina hiža
bliže vam je, odlična domaća klopa, odlično vino, povoljnije od male hiže
Fotke na fejsu su
__________________
-
"There is no love sincerer than the love of food."
o-killed is offline  
Old 05.03.2015., 09:22   #36
Quote:
spic kaže: Pogledaj post
Đurina hiža
bliže vam je, odlična domaća klopa, odlično vino, povoljnije od male hiže
Super izgleda
Vidim da se sad preuređuju pa se sjetila potrtog kotača - kaj je s njima? Oni se nisu obnovili?
tweetee is offline  
Old 05.03.2015., 10:22   #37
ŠARM Vukovarska 87a
Klopa jako dobra, cjena ok!
satena is offline  
Old 05.03.2015., 10:26   #38
Didov san u Mletackoj. Velike porcije. Odlicni ustipci. Dobar soparnik, ali to mi je prvi pa ne znam koliko sam mjerodavna. Didova tava, odlicno povrce, gnjecav dolar i prepeceno meso. Fina imotska torta. Odlican Plenkovic. Korektne cijene. Toalet nisam zapamtila, znaci korektan. Osoblje ljubazno, usluzno i nenametljivo.Mali prostor, glasna muzika ali ipak se cuje dio svade u kuhinji. Hvala na preporuci. Htjeli u Mondoaku ili Trilogiju, no nedjeljom ne rade. Imate manji izbor nedjeljom, valjda kuhate doma.
__________________
Cemo ben, tr ni sila
Maremonti is offline  
Old 05.03.2015., 10:35   #39
Šteta da nisi upratila da preporučam onaj dio na podestu na kraju restorana, tamo je stvarno intimno i ne čuje se ništa. Meni nije bila ni preglasna glazba (što da je bih svakako zamolio ako mogu maaalo stišati- ne bi mi bio prvi put u restoranima da to pitam lol).
Deedy is offline  
Old 05.03.2015., 10:45   #40
Sjedili smo za stolom na podestu, uz prozor. Zvucnik tocno iznad stola. Cure iz kuhinje glasnije. Ukupna ocjena 3,5/5.
__________________
Cemo ben, tr ni sila
Maremonti is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:11.