Natrag   Forum.hr > Sport > Formula 1

Formula 1 Brm, brm, fiju...

Pogledaj rezultate ankete: Želim da dmw ove sezone navija za:
Rica, jer on to tako želi 3 9.09%
Hama, jer će inače dominirati 6 18.18%
Verstapena, jer je iritantan i opasan 8 24.24%
Alonsa, jer su samo prve ljubavi važne 16 48.48%
Glasovatelji: 33. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.09.2017., 20:32   #8641
Ajoj Pato draga jesi naivna!
Ab Aeterno is offline  
Old 19.09.2017., 20:35   #8642
To je ono, da ga pitaš jel te okrenuo u glavi odgovorio bi "Ne", da ga pitaš sluša li od Ace Lukasa - Omaklo mi se, opet bi odgovorio s "Ne". No svi znamo da ni jedno od toga nije i ne može biti istina koliko god da pokušavaš sebe uvjeriti da ste prijatelji.
Ab Aeterno is offline  
Old 19.09.2017., 21:47   #8643
Quote:
el Torro kaže: Pogledaj post
Sad ću te razočarat.
Kladim se da te taj frend već 100x okrenuo u svojoj glavi kroz sve te godine. Pomiri se s tim, tako to funkcionira u muškim glavama.
Nebi veroval al muško-žensko prijateljstvo zbilja je moguće, izrazito rijetko ali ne i nemoguće...
Znam da je moguće, i ne nemaš šanse imat tak dobrog frenda ni u ludilu...

Imam jednu frendicu koju mi nikad nije palo na pamet okrenut...
a začuđujuće ona je baš ono praktički pa nacrtana idealna žena po mojim željama, izgledom, imenom pa čak i horoskopskim znakom, a specijalno po baždaru

P.S. žena je crnka, ne plavuša tak da neko nebi nekaj krivo shvatil
P.P.S. I ne piše niti je ikad pisala na ovom podforumu, da me opet neko nebi krivo shvatil
The Best F1 Driver is offline  
Old 19.09.2017., 22:37   #8644
Quote:
The Best F1 Driver kaže: Pogledaj post
Nebi veroval al muško-žensko prijateljstvo zbilja je moguće, izrazito rijetko ali ne i nemoguće...
Znam da je moguće, i ne nemaš šanse imat tak dobrog frenda ni u ludilu...

Imam jednu frendicu koju mi nikad nije palo na pamet okrenut...
a začuđujuće ona je baš ono praktički pa nacrtana idealna žena po mojim željama, izgledom, imenom pa čak i horoskopskim znakom, a specijalno po baždaru

P.S. žena je crnka, ne plavuša tak da neko nebi nekaj krivo shvatil
P.P.S. I ne piše niti je ikad pisala na ovom podforumu, da me opet neko nebi krivo shvatil
Tebi vjerujem. Znam da si pun estrogena.
el Torro is offline  
Old 20.09.2017., 07:33   #8645
Quote:
The Best F1 Driver kaže: Pogledaj post
ona je baš ono praktički pa nacrtana idealna žena po mojim željama, izgledom, imenom pa čak i horoskopskim znakom, a specijalno po
Imenom?

Imenom?

Tebi je kod žene bitno njeno ime!?

Ime je najmanje što imamo, ime nas uopće ne obilježava, ime zapravo niti nije dio nas. Ime je bila želja naših roditelja. I kao takvo ono je slika njih, a ne onoga tko ga nosi. Ime je jedna od rijetkih stvari u ovome životu koje nismo birali. Baš kao što ni roditelje, ni rodbinu nismo birali. I zato mene boli murac za sve njih, jer ionako nisu bili moj izbor. Isto je sa imenom. BMK za ime, jer ime nije moj izbor.
josip-presvetli is offline  
Old 20.09.2017., 07:55   #8646
Di si redikule?.

Odi malo komentiraj Singapure umjesto da tu krades bogu dane!

Newgarden ti je prvak, nisi ni to komentiral!, pravis se mulac.
__________________
"Ženo, što plačeš? Koga tražiš?"
mario550 is offline  
Old 20.09.2017., 09:51   #8647
Quote:
Patagonija kaže: Pogledaj post
Uostalom, evo vam i najfriškiji primjer - bio mi je prošli tjedan sad tu kod mene na moru 3 dana najbolji frend, s kojim sam odrasla i koji mi je ko brat još od osnovne škole, i kroz cijelu srednju i faks, nakon čega je odselio u Švedsku radit i u međuvremenu se i oženio, ali ga je evo žena najnormalnije ''pustila'' da dođe par dana visit sa mnom na moru. Jer je normalna pa kuži da se mi međusobno vidimo ko obitelj (ako ne i bolje od toga - jer smo si obitelj koju smo si sami odabrali), i kuži onda kakav je to odnos. I da bi i sama ideja ikakvog tu ''povaljivanja'' bila ne samo uvredljiva i suluda, nego i totalno doslovno bolesna.
__________________
"Podjednako dalek od svake banalnosti i od svake ekscentričnosti."
vetma is offline  
Old 20.09.2017., 14:00   #8648
Quote:
el Torro kaže: Pogledaj post
Tebi vjerujem.
A jesi našel kome buš veroval
The Best F1 Driver is offline  
Old 25.09.2017., 22:00   #8650
ej jeli se sićate ono dok je joža stavlja prave stvari prije nego je prnija u varičak kako nas je jednoć pogodija s days of pearly spencer?

a ima to kakve veze s ovim http://www.thefirstnotion.com/honda-...rbike-replica/ ?
aleale is offline  
Old 25.09.2017., 22:34   #8651
Quote:
mario550 kaže: Pogledaj post
Po meni je Shwantz za nijansu bolji, ali nadolazeci tada ludi Australac Doohan je definitivno najbolji od njih svih!
jesi gleda the unrideables?

rob mcelnea opisuje raineya kao profesionalca a schwantza kao divljaka -...and there was a clash...
wayne gardner kaže za schwantza da ne razumije kako je mogao biti tako brz na tom motoru, da je donio čudan stil vožnje i promiša karte u gp500 a treći lik za suzuki tada kaže da je pretty rubbish.

šteta šta se nisu ogledali na istim motorima, na yamahama šta je bila schwantzova želja...
aleale is offline  
Old 25.09.2017., 22:37   #8652
aleale is offline  
Old 25.09.2017., 23:28   #8653
Quote:
aleale kaže: Pogledaj post
jesi gleda the unrideables?

rob mcelnea opisuje raineya kao profesionalca a schwantza kao divljaka -...and there was a clash...
wayne gardner kaže za schwantza da ne razumije kako je mogao biti tako brz na tom motoru, da je donio čudan stil vožnje i promiša karte u gp500 a treći lik za suzuki tada kaže da je pretty rubbish.

šteta šta se nisu ogledali na istim motorima, na yamahama šta je bila schwantzova želja...
Aj iskreno jesi ti ikada vidio da je Suzuki u povijesti bio najbolji motor ?, nisi!, to ti sve govori o Shwatzu!, btw ok bio je tu jedno vrijeme Keny Roberts i to je to, sve ostalo su pokupile ili Honde ili Yamahe, pokusaje Cagive i Aprilije nebudem ni spominjal, a Ducati je dosel tek kasnije.
Kawasaki je max fail takoder!

Shwantza je najlakse po stilu voznje usporediti sa Marquezom, to ti sve govori
Lud ko slapa!
Marquez je toliko lud i brz da bi bez problema u prvom pokusaju pobjedio na Isle of Man,u to sam uvjeren, ili bi u prvom pokusaju poginuo u najbolju ruku ostao invalid.

Mislite da je Rossi najveci u povjesti, mislite da je Agostini, Doohan, neeee!, Marquez je vrijeme ce pokazati taj koji je najveci u povijesti!
Daijiro Kato takoder, steta sto je taj japanac poginuo, bio je daleko najbrzi japanac koji se ikada pojavio, Haga , Abe i sl nisu mu ni do koljena
__________________
"Ženo, što plačeš? Koga tražiš?"
mario550 is offline  
Old 27.09.2017., 08:20   #8654
Quote:
aleale kaže: Pogledaj post
ej jeli se sićate ono dok je joža stavlja prave stvari prije nego je prnija u varičak kako nas je jednoć pogodija s days of pearly spencer?

a ima to kakve veze s ovim http://www.thefirstnotion.com/honda-...rbike-replica/ ?
Pearly Spencer NIJE Freddie Spencer.

Pearly Spencer nastao je cjelo jedno desetljeće prije Freddia Spencera

Ovo na linku je najobičniji marketinški bulšit
josip-presvetli is offline  
Old 27.09.2017., 09:39   #8655
Quote:
josip-presvetli kaže: Pogledaj post
Pearly Spencer NIJE Freddie Spencer.

Pearly Spencer nastao je cjelo jedno desetljeće prije Freddia Spencera

Ovo na linku je najobičniji marketinški bulšit
Fredy je vozac!,a kaj je Pearly?, motor?, kakve veze Pearly ima sa Presvetlim?

Nis te ne razmem
__________________
"Ženo, što plačeš? Koga tražiš?"
mario550 is offline  
Old 27.09.2017., 13:53   #8656
nisan išel zatin kad je šta odnosno ko nasta ali piše u naslovu a true freddie spencer classic superbike replica! - koja se zove paerly spencer
aleale is offline  
Old 27.09.2017., 15:35   #8657
Američanac trola britanskog novinara, bem ti sve
https://joesaward.wordpress.com/2017...he-lack-of-it/
A ovaj se zapjenil u stilu Jerge


Presvetli jebem li mu jesi nam to ti iznerviral Sawarda
The Best F1 Driver is offline  
Old 27.09.2017., 21:57   #8658
Quote:
Falafel sandwich kaže: Pogledaj post
Oh please….stick to racing
Quote:
Joe Saward kaže: Pogledaj post
Go away.
Sam633 is offline  
Old 29.09.2017., 00:16   #8659
Quote:
vetma kaže: Pogledaj post
Vetmica, miliji si mi dok sviraš klavir, nego dok pametuješ!!!
__________________
The woods are lovely, dark and deep, but I have promises to keep.
Patagonija is offline  
Old 29.09.2017., 00:38   #8660
Malo muzike za kaznicu

__________________
The woods are lovely, dark and deep, but I have promises to keep.
Patagonija is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:40.