Natrag   Forum.hr > Sport > Formula 1

Formula 1 Brm, brm, fiju...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.02.2016., 19:02   #41
Quote:
dmw kaže: Pogledaj post
Na prvom mestu DRS, ne volim vestacka preticanja.

Zatim gume, stvarno su zakomplikovali sa toliko specifikacija, glupa su mi sva ta pravila oko guma da se mora koristiti obe mesavine, nek koristi ko sta hoce.

Bolidi su ruzni.

Motori tihi i komplikovani.

Sudije se mesaju u svaki duel, prakticki odlucuju o pobedniku iz duela sto je glupost nevidjena.

I pravilo "Unsafe release" je debilno.
E da se jednom i složim sa tvojim pisanjem...

Quote:
JKD01 kaže: Pogledaj post
Usrane konstantne promjene pravila i izmišljanja tople vode koje su me od velikog fana koji je pobožno u svaki milidetalj pratio F1 od prije 15 pa do prije nekih 7-8 godina dovele do potpune nezainteresiranosti za taj sport tako da kada pogledam listu pilota u današnjim momčadima za 70% imena nisam uopće čuo niti znam odakle su, što su i tko su.
Ah, n'ak'ih bezveznih balavih vozača, koji nisu za F1 bogami. Da je natjecanje šire, ispali bi oni brzo, ima takvih k'o šodera...

Quote:
fortinbras kaže: Pogledaj post

U sridu. I nadovezao bih na taj problem i tv prijenose za koje većina gledatelja mora plaćati posebnu pretplatu
Jeste i to je problem, ali po meni je to sve zbog neinteresantnog takmičenja.

Quote:
josip-presvetli kaže: Pogledaj post
Formula 1 ima samo 1 problem.

Radi se o najobičnijem privatnom natjecanju desetak najbogatijih momčadi. Koji se zbog meni potpuno neshvatljivih razloga moraju obavezati voziti sve utrke, uvjek sa dva bolida, ni više ni manje nego baš dva i najveća glupost od svega ta dva bolida moraju biti isto obojana.

Kada bi se u formuli 1 mogao natjecati tkogod može kupiti polovni bolid formule 1 i platiti ekipu od 30ak mehaničara. Stvari bi bile puno, puno interesantnije.

Najveći nonsens u modernoj formuli 1 je što trenutno na svjetu postoji oko 200 vrlo modernih bolida koji se nemaju gdje natjecati. To su bolidi iz prethodnih 5-6 sezona. Čemu to!?

Zašto ne omogučiti "reciklirane" bolide. Zašto ne omogućiti da se 50ak vozača pokuša kvalificirati za utrku. Nek pokuša, utri godine starom bolidu - u tri godine starom bolidu. Neko će nekad i uspjet. Ako i ne uspije, barem je kvalifikacije učinio zanimljivijima. U tom slučaju bi i petkom recimo imali predkvalifikacije. 10 sekundi sporiji -10 sekundi sporiji - pa šta!? jel to bitno!? Ak ih ima 50 ni najmanje.

Superlicencu da može dobiti bilotko tko ima barem 30 utrka u klasama kao što su GP2 ili formula renault 3.5.

Ako netko želi voziti sa prošlogodišnjim, ili pretprošlogodišnjim bolidima - neka vozi! U čemu je problem?

Ako netko želi voziti samo jednu utrku u sezoni - neka vozi! U čemu je problem!?

Ako neka momčad ima para da nastupi sa tri bolida - neka nastupi! U čemu je problem?

Ako neka momčad nema para i želi nastupati samo sa jednim bolidom - neka nastupa! U čemu je problem?

Ako neka momčad želi da je jedan bolid žuti a drugi plavi -neka budu! U čemu je problem?

Ako netko nema para - nek vozi V8 -U čemu je problem -ionak je V8 sporiji.

I to je to. Ništa drugo netreba mjenjat. Apsolutno ništa. I da vidite kako bi F1 procvala. Nebi procvala u tehničkom smislu -jer bi bilo strašno puno lišina koje nebi prodonjele kvaliteti -ali bi dobila na zanimljivosti.

Uostalom tko nebi želio vidjeti utrku sa 5 mercedesovih bolida kako se muče sa uberrundanjem desetak Ferraria iz 2013 i 2014 dok ih proganja 4 Ferraria iz 2016

Razmete!? To vam tak ide...

Pogleč kulike je tu Ferraria -pa se niko nije bunil

poglečte ovaj slikoprikaz. Vidi se 5 crvenih ferrarija. Nekoliko maseratija, ovaj s brojem 24 je crveni onaj iza je zeleno-sivi



ak neko ne vjeruje slikoprikazu tu ima slova i brojke


Razmete! To je ono kaj ja tumačim

To je Formula 1

Iako su na slikoprikazu bolidi F2 -koji su se koristili 1952 i 1953 u svjetskom prvenstvu -jer nije bilo dovoljno proizvedenih bolida F1

Znači čak i to može. OK F1 bolidi su vam preskupi. Nema problema. Dopeljajte F2 bolide.

Razmete!? Previše toga se zakompliciralo zabezveze. I onda jedno vuče drugo. I zato smo danas tu di jesmo. Tehničko savršenstvo ali jedva 20 bolida po utrci i utrke zaku***
Imaš, pravo, to je jedno vrijeme i moglo... Sama predtakičenja i kvalifikacije bi bile interesantnije nego utrke. roblem je dužina treninga i ostalo, još bi to skuplje bilo.

Quote:
josip-presvetli kaže: Pogledaj post
Zakej?

Objasni zakaj se nebi mogel utrkivati tko god hoče.

I nije baš tko god hoče nego onaj koji može kupiti F1 bolid i platiti 30ak mehaničara

Samo mi to objasni! Zakaj se to nebi moglo!?

Kaj se to tak fundamentalno promjenilo međ 1953 i 2016?

Po mom sudu čovek nije nimalo evoluiral međ 1953 i 2016.

Evoluirala je samo tehnologija - znači još bi se lakše trebalo biti baviti automobilizmom 2016 nego kaj je to bilo 1953.

Znači sve to kaj sam ja nabrojal puno je logičnije za 2016 nego za 1953

1953 postojala je jedna telefonska govornica u svakom selu. 2016 svaki seljak ima mobitela.

Zakej nebi mogel imati i bolida kakvoga!? Moglem bi. Ima okolo po svetu seljaka sa 15.000.000 evra v žepu kaj neznaju kam bi s tim, a koji se razmeju u automotorsport. Po mom sudu barem je 200.000 takvih seljaka po celome svetu. Zakaj im onda ne omogučiti da se natječeju?

Zakej?

Samo mi na to jedno, jedino pitanje odgovori
Monopol...

Quote:
fortinbras kaže: Pogledaj post
tko ih sprečava da se udruže i osnuju svoj tim
Bernie voli ove koji imaju lovu
Problem je FIA, ne Berni...

Quote:
fortinbras kaže: Pogledaj post
Gle, joža, meni je žao što se osamdesete nikad neće vratiti. jebiga, svijet ide dalje, pa tako i F1. teško je ući u ekskluzivno društvo, ali, kao što sam rekao, lako se ti likovi s 15 milja udruže i formiraju tim. F1 je danas upravo to što je jer ne može svaki pikzibner samo tako više upasti u igru. Fala bogu ima puno serija i natjecanja za svaki džep. probijanje prema vrhu kreće iz nižih serija.
80te su bile super, ali je greška bila uvođenje turbomotora...

Quote:
josip-presvetli kaže: Pogledaj post
ti niš ne razmeš, majke mi.

ko spominje 80te. Pa 80te su najgore razdoblje. tada je sve počelo ići nizbrdo. tada je izopačeni patuljak preuzeo cjelo natjecanje.

Osim toga JA ne govorim samo o momčadima sa dna. Ne. JA govorim i o mercedesu koji nemože nastupiti sa 5 bolida.

odgovori mi na pitanja

1) Zašto mercedes nemože nastupiti sa 5 bolida i jebati svima maj** , pardom jeb** svima majku. Jesu li supertim? Jesu? Jel se smiju bahatiti sa 5 bolida? Nesmiju. Jel to tebi normalno?

2) Zašto se Manor nemože natjecati samo s jednim bolidom? Jel to tebi normalno?

3) Zašto jedan tim nemože imati različito obojane bolide? Jel to tebi normalno?

4) Gdje se natječu savršeno funkcionalni bolidi iz ere 2009-2013 i gdje se natječu bolidi iz 2014, 2015 ? Nigdje. Jel to tebi normalno?

Samo mi odgovori na ta četri pitanja. Jesu li to normalne stvari?

To mogu biti normalne stvari samo onome tko apsolutni i slijepo slijedi i podržava Berniea Ecclestonea. Jer to su sve Bernijeve nakazne ideje.

U nitijednom automotorsportu nema pravila da se mora natupiti sa dva bolida, niti više niti manje, nego baš sa dva. U niti jednom automotorsportu nema pravilo da oba bolida moraju biti isto obojana. U niti jednom automotorsportu nije zabranjeno natjecati se sa starim bolidima kupljenima od druge momčadi.

To su sve bernijeve izopačene ideje. Ideje koje su nas dovele tu dgje jesmo. Da se samo korporacije natječu u F1

A korporacije su dosadne.
Ma nisu 80-te ni bile tako loše, bilo je puno odličnih vozača.
__________________
666+999=zlo i naopako
Lesli Eldridž is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2016., 19:03   #42
Quote:
josip-presvetli kaže: Pogledaj post
Ovo je izuzetno fašistoidni upis.

Naslov teme je "negativne strane F1"

I ja sam nabrojao ono što smatram negativnim.

I postavio iskreno pitanje koji je razlog za te restrikcije.

Nitko živ mi nije dao nikakav imalo suvisli odgovor.

Nego ste se svi uzjogunili. Nitko nezna odgovor ali svi to uzimaju zdravo za gotovo.

Jer je to tako. Moraju biti dva bolida isto obojena. Ali Za koji krasni k*** je to tako? Koji je razlog.

Želim odgovor na to pitanje.
Glupa pravila, stvarno ne vidim razloga, mada je ne tako davno bilo i različito obojenih bolida...
__________________
666+999=zlo i naopako
Lesli Eldridž is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2016., 19:21   #43
Pitanje:
Quote:
josip-presvetli kaže: Pogledaj post
1) Zašto mercedes nemože nastupiti sa 5 bolida i jebati svima maj** , pardom jeb** svima majku. Jesu li supertim? Jesu? Jel se smiju bahatiti sa 5 bolida? Nesmiju. Jel to tebi normalno?
Odgovor:
Quote:
fortinbras kaže: Pogledaj post
Zašto si stao na 5 bolida? Zašto ne bi Mercedes bio jedina momčad na gridu? Mislim da su sasvim dovoljna dva bolida po momčadi. I da to uopće nije problem F1.
Dakle Pitač je postavio sasvim iskreno i legitimno pitanje. Na što mu je odgovoreno protupitanjem i to protupitanjem koje za cilje ima redikulizaciju pitačevog izvornog pitanja. Krajnje bezobrazan i bahat "odgovor". Odgovor je pod navodnicima jer odgovarač nije odgovorio na postavljeno pitanje, već je pokušao stvoriti privod da je odgovorio na pitanje
ajmo dalje...

Pitanje:

Quote:
josip-presvetli kaže: Pogledaj post
2) Zašto se Manor nemože natjecati samo s jednim bolidom? Jel to tebi normalno?
Odgovor:
Quote:
fortinbras kaže: Pogledaj post
Posve normalno. Pravila su takva. I to nije problem današnje F1. A i Manoru bolje dođu dva plaćenika nego jedan.
Znači, odgovor je "pravila su takva" -dakle odgovor na pitanje "zašto su pravila takva?" - je "pravila su takva"
Taj "odgovor" nije ništa drugo -do puko slijeđenje dogmi. Odgovor je to koji očekujem čuti u crkvi, a ne na forumu
Ajmo dalje:
Pitanje:
Quote:
josip-presvetli kaže: Pogledaj post
3) Zašto jedan tim nemože imati različito obojane bolide? Jel to tebi normalno?
Odgovor:
Quote:
fortinbras kaže: Pogledaj post
Zašto članovi iste momčadi u većini sportova nose iste dresove? Da ih je lakše raspoznati. Zdrav razum. Osobno ne raspoznajem momčadi Indycara kad gledam utrku. I ne mislim da je to dobra stvar za Indycar...
Opet uspoređujemo automobilizam i kojekakva loptanja. U 99% serija ovo pravilo NE postoji. Niti je ikada postojalo.
Ajmo dalje:
Pitanje:
Quote:
josip-presvetli kaže: Pogledaj post
4) Gdje se natječu savršeno funkcionalni bolidi iz ere 2009-2013 i gdje se natječu bolidi iz 2014, 2015 ? Nigdje. Jel to tebi normalno?
Odgovor:
Quote:
fortinbras kaže: Pogledaj post
zato što su druga pravila na snazi.
Opet se odgovara u vjersko slijedbeničkom tonu. "Takva su pravila"
Pitanje je zašto su takva pravila! Jasno je meni da su takva pravila ali ZAŠTO su takva pravila. Na to mi odgovori.

ajmo dalje,

Pitanje:
Quote:
josip-presvetli kaže: Pogledaj post
Samo mi odgovori na ta četri pitanja. Jesu li to normalne stvari?
odgovor:

Quote:
fortinbras kaže: Pogledaj post
sve je to za ljude
Tipični birtijaški odgovor. Ovakav odgovor očekivao bi od kakvog polupijanog nogometnog navijača u nekakvoj birtiji u Gospiću. A ne od uzornog forumaša, još k tome i moderatora -koji mora biti primjer drugim forumašima.

Jako loše fortinbras, jako loše. Negdje na putu međ crkve i birtije.
__________________
אנחנו עם של אריות
https://www.youtube.com/watch?v=pyf2XGEwQdQ
josip-presvetli is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2016., 19:26   #44
Samo da vas podsjetim

Naslov teme je "Negativne strane Formule 1"

A ne "Obranimo Negativne strane Formule 1 pod svaku cijenu" ili "svima kojima F1 nije po volji -van iz F1"

Kako se stiče dojam kada se čitaju upisi pojedinih forumskih kreatura

Dakle diskusija je o negativnim stranama
__________________
אנחנו עם של אריות
https://www.youtube.com/watch?v=pyf2XGEwQdQ
josip-presvetli is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2016., 19:49   #45
joža, imaš moju full works potporu!
zekohonda1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2016., 20:27   #46
Joza, znas zasto je to tako. Zato sto je Zemlja okrugla
dmw is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2016., 21:35   #47
Quote:
dmw kaže: Pogledaj post
Jelenicu navijamo za istog al zar i ti nisi pomalo nerealan? Reci da ce Mclaren na prvoj trci biti 1 sek ispred Mercedesa je sta?
Užitak je čitati vas dvojicu.
Franem is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2016., 23:00   #48
Quote:
josip-presvetli kaže: Pogledaj post
Samo da vas podsjetim

Naslov teme je "Negativne strane Formule 1"

A ne "Obranimo Negativne strane Formule 1 pod svaku cijenu" ili "svima kojima F1 nije po volji -van iz F1"

Kako se stiče dojam kada se čitaju upisi pojedinih forumskih kreatura

Dakle diskusija je o negativnim stranama
Samo što isto obojani bolidi i 2 bolida po momčadi nisu negativna strana osim u tvojoj glavi i par ovih glava što nemaju svoje mišljenje.

To je sasvim pozitivna i dobra stvar. Sve momčadi su u prilici sa istim brojem bolida doći do bodova, a bolidi jedne momčadi su lako raspoznatljivi i na osnovu njih grade svoj imidž i marketing.

Šareni cirkus u kojem se ne zna tko pije i plaća kao NASCAR i Indycar nisu nikakav primjer koji bi F1 trebala slijediti.
SinnFein is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2016., 23:55   #49
Quote:
SinnFein kaže: Pogledaj post

Šareni cirkus u kojem se ne zna tko pije i plaća kao NASCAR i Indycar nisu nikakav primjer koji bi F1 trebala slijediti.
Kada jednom upoznas timove i vozace u NASCAR-u onda ima smisla. A lako ces ih zapamtiti i lako su vidljivi jer su brojevi na njihovim autima krupni. Dok u F1 to nije slucaj mogu se raspoznati samo timovi ne i vozaci.
dmw is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2016., 00:02   #50
Quote:
dmw kaže: Pogledaj post
Kada jednom upoznas timove i vozace u NASCAR-u onda ima smisla. A lako ces ih zapamtiti i lako su vidljivi jer su brojevi na njihovim autima krupni. Dok u F1 to nije slucaj mogu se raspoznati samo timovi ne i vozaci.
Da kad se 150 šarenih auta, sa 500 natpisa po sebi i gdje jedan tim ima 3,4,5 auta različlitih boja, vozi jedno do drugog sve je jasno raspoznatljivo.

Dok u F1 imaš žute i crne kamere na vrhu usisa iznad glave vozača i znaš koji je vozač u pitanju, vidim tebi jednostavnije stvari predstavljaju problem.
SinnFein is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2016., 00:32   #51
Quote:
josip-presvetli kaže: Pogledaj post
Dakle Pitač je postavio sasvim iskreno i legitimno pitanje. Na što mu je odgovoreno protupitanjem i to protupitanjem koje za cilje ima redikulizaciju pitačevog izvornog pitanja. Krajnje bezobrazan i bahat "odgovor". Odgovor je pod navodnicima jer odgovarač nije odgovorio na postavljeno pitanje, već je pokušao stvoriti privod da je odgovorio na pitanje
ajmo dalje...

Znači, odgovor je "pravila su takva" -dakle odgovor na pitanje "zašto su pravila takva?" - je "pravila su takva"
Taj "odgovor" nije ništa drugo -do puko slijeđenje dogmi. Odgovor je to koji očekujem čuti u crkvi, a ne na forumu

Opet uspoređujemo automobilizam i kojekakva loptanja. U 99% serija ovo pravilo NE postoji. Niti je ikada postojalo.

Opet se odgovara u vjersko slijedbeničkom tonu. "Takva su pravila"
Pitanje je zašto su takva pravila! Jasno je meni da su takva pravila ali ZAŠTO su takva pravila. Na to mi odgovori.


Tipični birtijaški odgovor. Ovakav odgovor očekivao bi od kakvog polupijanog nogometnog navijača u nekakvoj birtiji u Gospiću. A ne od uzornog forumaša, još k tome i moderatora -koji mora biti primjer drugim forumašima.

Jako loše fortinbras, jako loše. Negdje na putu međ crkve i birtije.
To što sam moderator ne znači da sam polubožanstvo kojemu se treba klanjati. Svoje mišljenje na ovu temu se već izrekao. Stvari nisu tako crne kako ih neki ovdje žele prikazati, a fala bogu nisu ni šarene kako bi neki željeli da izgledaju bolidi
Ostatak automotosporta pratim tu i tamo i nije mi napet. Formulu E pratim malo intenzivnije, ali i ona mi je isto relativno bezveze. Jedino je F1 nenadjebiva. Kako to čine, jesu li fino brendirali ovaj sport i sl. ne znam. Znam samo da mi je F1 bog bogova, a NASCAR-ovi, Indycarovi, WEC-ovi, WRC-ovi, WTCC-ovi, BTCC-ovi, MOTOGP-ovi i ostale zvjerke dosadan i uglavnom negledljiv. Možda bi oni trebali razmisliti o promjeni formata/pravila
mojih pet centi. moje mišljenje. ne sviđa ti se? deal with it
fortinbras is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2016., 00:32   #52
@sinnfein
take the red pill!
zekohonda1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2016., 14:41   #53
Quote:
SinnFein kaže: Pogledaj post
Da kad se 150 šarenih auta, sa 500 natpisa po sebi i gdje jedan tim ima 3,4,5 auta različlitih boja, vozi jedno do drugog sve je jasno raspoznatljivo.
43 voze, jedan tim moze imati maksimalno 4 auta, ali nije to poenta poenta je da su lako raspoznatljivi samo naucis koji vozac nosi koji broj i gotovo. Jesi li ti uopste i gledo jednu NASCAR trku?

Quote:
Dok u F1 imaš žute i crne kamere na vrhu usisa iznad glave vozača i znaš koji je vozač u pitanju, vidim tebi jednostavnije stvari predstavljaju problem.
Prvo se moras informisati otkud ja znam na primer koja je kod Alonsa boja kamere Ili jos gore nekog vozaca u Zauberu, gde to naci? Znaci ja moram pamtiti vozace po boji kamere koja debilana

I sta je uocljivije boja kamere ili krupan broj?
dmw is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2016., 14:49   #54
Quote:
fortinbras kaže: Pogledaj post
Znam samo da mi je F1 bog bogova, a NASCAR-ovi, Indycarovi, WEC-ovi, WRC-ovi, WTCC-ovi, BTCC-ovi, MOTOGP-ovi i ostale zvjerke dosadan i uglavnom negledljiv. Možda bi oni trebali razmisliti o promjeni formata/pravila
mojih pet centi. moje mišljenje. ne sviđa ti se? deal with it
F1 ti je bog bogova jer si to prvo gledo i jer si na to naviko i jer o tome ovde najvise pricas. A reci da je jedan NASCAR, IndyCar i Moto GP dosadan u kojima su se prosle sezone titule resavale u ZADNJOJ trci naspram F1 gde se sampion odavno znao je u najmanju ruku smesno.
dmw is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2016., 15:11   #55
Quote:
LEWIS ŽELI KOMPETITIVNIJE UTRKE

Anthony Hamilton istaknuo je i da bi njegov sin htio da utrke budu zanimljivije i da se više vozača bori za pobjede.

“Lewis ne želi samo pobjeći svima i pobjeđivati samo zato jer ima najbolji bolid ili jer se druge momčadi muče. Želi da su svi na istoj razini i pobjeđivati u takvim uvjetima.”

“Želi da se i ostali natječu i da se mora pomučiti za pobjede,” rekao je Anthony Hamilton.
E kad bi ovo vozaci i timovi stvarno zeleli ne bi smo gledali ovakvu F1.
dmw is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2016., 17:06   #56
Quote:
dmw kaže: Pogledaj post
Prvo se moras informisati otkud ja znam na primer koja je kod Alonsa boja kamere Ili jos gore nekog vozaca u Zauberu, gde to naci? Znaci ja moram pamtiti vozace po boji kamere koja debilana

I sta je uocljivije boja kamere ili krupan broj?


Nemoj više gledati F1 molim te....hajd zbogom.
SinnFein is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2016., 17:54   #57
Pa ja ne znam sta ce njima brojevi ako ce se pamtiti po boji kamere
dmw is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2016., 19:22   #58
Quote:
dmw kaže: Pogledaj post
E kad bi ovo vozaci i timovi stvarno zeleli ne bi smo gledali ovakvu F1.
Znači ovo je priznanje tate hamiltona da junior pobjeđuje samo zato štoima daleko najbrži i najbolji bolid. E vidiš zato je joža pisao ovo što je napisao do sada. Malo konkurencije i ne bi škodilo...
__________________
666+999=zlo i naopako
Lesli Eldridž is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2016., 21:25   #59
Quote:
Lesli Eldridž kaže: Pogledaj post
Znači ovo je priznanje tate hamiltona da junior pobjeđuje samo zato štoima daleko najbrži i najbolji bolid.
Pre svega zbog toga.

Quote:
E vidiš zato je joža pisao ovo što je napisao do sada. Malo konkurencije i ne bi škodilo...
Treba izjednaciti timove, kad ce to glavesinama postati jasnoAli ne oni gledaju svoju korist dok se broj gledalaca kraj malih ekrana smanjuje.
dmw is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2016., 00:32   #60
Quote:
dmw kaže: Pogledaj post
F1 ti je bog bogova jer si to prvo gledo i jer si na to naviko i jer o tome ovde najvise pricas. A reci da je jedan NASCAR, IndyCar i Moto GP dosadan u kojima su se prosle sezone titule resavale u ZADNJOJ trci naspram F1 gde se sampion odavno znao je u najmanju ruku smesno.
Nego što bih trebao napisati? Da su mi zanimljivi cirkusi sa košn flegovima i španjolsko prvenstvo motociklista
Ove godine vjerojatno neću pogledati niti jednu utrku u navedenim automoto "disciplinama". Toliko o tome koliko su mi zanimljive i uzbudljive.
S druge strane, neću propustiti niti jednu utrku F1 ove sezone
fortinbras is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:33.