Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.04.2007., 17:22   #81
Quote:
LaTiTeA kaže: Pogledaj post
Pa valjda ces ga pospricati i ocistiti onom tekucinom za odrzavanje koju kupis kad se tek probusis... pa tek onda ga stavljati.
gle imam pierce vec 7 godina i valjda znam da necu metnut nest zmazano u pupak samo kazem da mi ti sta nisu od kirurskog celika ili titana izazivaju reakciju nakon duljeg nosenja. paradoksalno ne mogu nositi zlatne i srebrne nausnice jer mi uha podivljaju ali zato recimo mogu nositi najobicniji shit iz bilo kojeg ducana. jbg sve zavisi o reakciji tijela na strani predmet.
__________________
Remember my name because you'll be screaming it later...
vision6 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2007., 21:53   #82
ja sam se isto 3 puta pirsala u tkalči i to su gluposti da je zmazano. sve je sterilno i čisto. nikad mi nije bilo ni najmanje crveno ili da mi se upalilo. ljudi se ne brinu i ne čiste pirsinge i onda okrive studio.. glupost
girly-girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2007., 12:14   #83
Quote:
Crimson Petal kaže: Pogledaj post
a osim toga, drago mi je da ti koji se 'pirsaju' kod zlatara zive u nekom paralelnom svemiru, u kojemu nema aids-a, hepatitisa i sl.
Ma nije to ništa...neki su na topicu o lećema u boji priznali da su u optikama isprobavali leće da vide koje im najbolje pristaju (optike imaju leće za isprobavanje )

Uglavnom,ja imam piercing u pupku i nikad nisam imala problema...
nosim ovakav od srebra i ne volim one gluposti:zvijezdice,životinje,dijamantiće i sl

Ja bi još na jeziku i na klitorisu,al me strah:boli,nehigijenskih uvjeta,mogućih zdravstvenih problema.
Ima netko iskustva sa piercanjem jezika? Je li istina da naoteče? Postoji li mogućnost da se ugušiš?
A sa piercingom na klitorisu? Frendica ima...radila joj neka cura koja nija stručna, ni ne radi u salonu,al sve je OK. Ima horizontalni,a ja bi vertikalni . Se može to raditi u bolnici?
__________________
tzv.blog:-D
Ida Bauer is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2007., 12:23   #84
I na bradavicama i je hot ovako nešto:
__________________
tzv.blog:-D
Ida Bauer is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2007., 12:27   #85
Zna netko možda kako se radi ovaj pocketing?
__________________
tzv.blog:-D
Ida Bauer is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2007., 15:41   #86
piercing: lobe tunnel (ilitiga flesh tunnel)

trebam nekog ko si je iso reckati uho (rezati ga skalpelom) da si napravi tunnel na usnoj resici. kako je bilo, di ste isli radit, kako je proslo, kako vam je sada nakon toliko (koliko?) vremena s njim...
to sam samo ja is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2007., 15:51   #87
brijem da nema takvih ovdje...
meg is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2007., 15:55   #88
brrr... ježim se samo čitajući ovo...
lola rose is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2007., 16:19   #89
Quote:
to sam samo ja kaže: Pogledaj post
trebam nekog ko si je iso reckati uho (rezati ga skalpelom) da si napravi tunnel na usnoj resici. kako je bilo, di ste isli radit, kako je proslo, kako vam je sada nakon toliko (koliko?) vremena s njim...

ako misliš na one široke rupe u uhu, to se ne reže nego se širi rupa, ona obična koju imaš...možeš širiti odjednom par mm, ili polako...ako širiš naglo, navodno sam postupak dosta boli...brzo zarasta i sve ok...

oko ovog drugog načina ne znam puno...


što se pirsanja jezika tiče..nije strašno..stvarno...
samo 2 dana je jezik otečen..i malo se teže jede i priča...
ne boli jako...
mimimimi is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2007., 16:19   #90
Quote:
to sam samo ja kaže: Pogledaj post
trebam nekog ko si je iso reckati uho (rezati ga skalpelom) da si napravi tunnel na usnoj resici. kako je bilo, di ste isli radit, kako je proslo, kako vam je sada nakon toliko (koliko?) vremena s njim...

ako misliš na one široke rupe u uhu, to se ne reže nego se širi rupa, ona obična koju imaš...možeš širiti odjednom par mm, ili polako...ako širiš naglo, navodno sam postupak dosta boli...brzo zarasta i sve ok...

oko ovog drugog načina ne znam puno...


što se pirsanja jezika tiče..nije strašno..stvarno...
samo 2 dana je jezik otečen..i malo se teže jede i priča...
ne boli jako...
mimimimi is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2007., 18:44   #91
Quote:
mimimimi kaže: Pogledaj post
ako misliš na one široke rupe u uhu, to se ne reže nego se širi rupa, ona obična koju imaš...možeš širiti odjednom par mm, ili polako...ako širiš naglo, navodno sam postupak dosta boli...brzo zarasta i sve ok...
može se i rezati, ovisi o uhu i konačnoj veličini rupe..

joj i ja se ježim na to
__________________
addicted to facebook :)
flakey is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2007., 21:40   #92
Quote:
Ida Bauer kaže: Pogledaj post
Zna netko možda kako se radi ovaj pocketing?

Probaj u Rijeci, Badaku.
pumpkin pie is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2007., 19:12   #93
Kaj nije to surface, odnosno moze biti i ovo microdermal procedure (http://www.youtube.com/watch?v=cPmLj8rg7PY) ako je pitaj u "Zagrebu" u slucaju da si iz Zagreba Zele je zavrsio obuku ne znam kad pocinje s radom.
__________________
Remember my name because you'll be screaming it later...
vision6 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2007., 19:25   #94
Quote:
to sam samo ja kaže: Pogledaj post
trebam nekog ko si je iso reckati uho (rezati ga skalpelom) da si napravi tunnel na usnoj resici. kako je bilo, di ste isli radit, kako je proslo, kako vam je sada nakon toliko (koliko?) vremena s njim...
skalpelom se reze ako zelis brze vecu rupu inace se po malo stavlja sve veci nakit za tunnel. moje misljenje je da kod svih takvih ekstra piercinga treba otici u salon i tamo se o svemu raspitati jer ces ovako od svakoga dobiti drugi podatak. ili probaj na forumu salona gdje ljudi koji imaju to sto zelis pisu svoja iskustva, samo opet kod svake 5 osobe nest je drukcije.

Sto se tice jezika, da naotece i to dosta i uglavnom se neupuceni zabrinu, inace je pierce na jeziku jedan od onih kod kojih dolazi do najmanje komplikacija, recimo vecina ima spiercan pupak, a to je pak jedan od najzahtjevnijih pierceva za odrzavanje i najdulje mu treba da zaraste,ali je busenje pupka postalo uopbicajeno kao i busenje uha pa se o tome nitko niti ne raspita nego se samo ode uljepsati.
kod jezika iako je kao jednostavan mozes se i ugusiti ako dobis neku alergijsku reakciju i ne reagiras na vrijeme ili ti zapne ne znam kauguma i ode u dusnik. mislim gluposti samo sta kod svakog piercinga postoji mogucnost komplikacije i btw niti jedan se ne radi u bolnici te za svaku komplikaciju nejdes prvo panicno doktoru vec svojem pierceru.
__________________
Remember my name because you'll be screaming it later...
vision6 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2007., 16:46   #95
ispricavam se svima koje sam prepala..
onima koji pomazu, tnx! mislim da cu uskoro otic u neki salon.
to sam samo ja is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2007., 19:20   #96
Ja za pirsanje preporučujem Crnog u Medulićevoj. Ja prošli tjedan radila industrial i fuuul sam zadovoljna Oprezan je, nježan, sve je sterilno i tip-top
__________________

Open your mind
freedom's a state
GothicA is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2007., 14:28   #97
kaj je industrial?
meg is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2007., 15:31   #98
šipka koja ide kroz uho a na krajevima su kuglice. ne znam baš opisat bolje. google-slike- industrial piercing.
__________________
the quick brown fox jumps over the lazy dog...
Aubrey is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2007., 20:10   #99
Meni je mali dijamant na nosnici predobra stvar,prejaka,samo tako...

Na pupku odličan ako je cura mršavija...hehe

Nisam za bušenje na drugim mjestima
Znatiželjko is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2007., 20:19   #100
Quote:
Znatiželjko kaže: Pogledaj post
Meni je mali dijamant na nosnici predobra stvar,prejaka,samo tako...

Na pupku odličan ako je cura mršavija...hehe

Nisam za bušenje na drugim mjestima
Hm.Ja nisam mrsava.Nimalo.I imam piercan pupak.
I imam drugih busenja.
__________________
Viva indifference.
Paranoid Sheep is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:27.