Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Sapunice

Sapunice meksičke, španjolske, američke, hrvatske - nije važno, gledamo ih sve, ma što god drugi rekli o tome

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.03.2011., 16:25   #201
Gledam epizodu na youtube. Jedva čekam da Ema odjebe Martina kad-tad, na koljenima će puzat do Beti

Tamara Loos dosta dobro glumi
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2011., 16:31   #202
Quote:
Jay&AmberFan kaže: Pogledaj post
Gledam epizodu na youtube. Jedva čekam da Ema odjebe Martina kad-tad, na koljenima će puzat do Beti

Tamara Loos dosta dobro glumi
ja jedva čekam da ga onda Beti odjebe, ona mi je super lik, a on preljigav!
__________________
“Don't ever think you're alone here, we've just been trapped in different hells, and people aren't against you dear, they're just all for themselves.”
hope.cc is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2011., 16:53   #203
Uuuuuu, Fanika dala otkaz. Znam da je ona u pravu, ali da ja imam ovakvu sluškinju doma koja mi stalno zvoca, popizdio bi.

Ova šta glumi ženu od Betinog brata je blaaaaaaaah Puno bolje su mi Silvija i Dina....

Al ajmo Dijana, pokreni se malo i kreni pisat love story za mlade likove... valjda se neće dogodit ko u "Dolini sunca" da 80% scena budu Zora/Egon, a ostali se pojave u par scena...
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2011., 18:40   #204
Bit će da je Marta Mikijeva kći!?
kzge is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2011., 18:43   #205
Yup, ja sam to isto pomislio.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2011., 18:51   #206
Si vidio kako ju je milo gledo a i ona njega kako se vidi.Suzi,suzi strašna ženska- kao u prošloj seriji.Zakon!
kzge is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2011., 19:13   #207
Quote:
kzge kaže: Pogledaj post
Bit će da je Marta Mikijeva kći!?
najverovatnije! sviđa mi se glumac koji glumi mikija, dobar odabir!
__________________
“Don't ever think you're alone here, we've just been trapped in different hells, and people aren't against you dear, they're just all for themselves.”
hope.cc is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2011., 21:19   #208
Meni nije jasno kaj ENA upoće planira sa ovom dvojicom. Šta ju neće skužit. Gledam jučer (ili prekjučer) onu scenu kad ju kao boli želudac i kad izgura Martina iz stana. Prestrašno. Zidarić mi jako ide na živce. I Zlatko, stalno gleda u pod kad priča, smeta mi to.
__________________
These streets will make you feel brand new,
big lights will inspire you, let`s hear it for New York...
cuba libre is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2011., 21:46   #209
Quote:
Jay&AmberFan kaže: Pogledaj post
Gledam epizodu na youtube. Jedva čekam da Ema odjebe Martina kad-tad, na koljenima će puzat do Beti
I ja također, odvratna mi je kombinacija njih dvoje, ne sviđaju mi se uopće....
Mila mi je super u ovoj seriji...zasad meni najdraži ženski lik, dobro i Nina mi je draga...

Quote:
Jay&AmberFan kaže: Pogledaj post

Ova šta glumi ženu od Betinog brata je blaaaaaaaah Puno bolje su mi Silvija i Dina....

Al ajmo Dijana, pokreni se malo i kreni pisat love story za mlade likove... valjda se neće dogodit ko u "Dolini sunca" da 80% scena budu Zora/Egon, a ostali se pojave u par scena...
Ma ta manekenka tako isforsirano glumi da je posve negledljivo, al možda se uhoda s vremenom....

Ne smijemo se žaliti na love story u ovoj seriji...počastili su gledatelje čak sa scenom seksa, nemreš vjerovat, ove se ipak nebi moglo vidjeti na nacionalnoj televiziji.
Drago mi je da serija nije na hrt-u...jer kad se sjetim koliko se čekalo na 3 poljupca glavnih glumaca u Dolini sunca mrak mi pada na oči, meni osobno je ova serija neusporedivo bolja i dinamičnija od Doline sunca.

Quote:
kzge kaže: Pogledaj post
Bit će da je Marta Mikijeva kći!?
I ja sam to pomislila.
Sjetila sam se i scene iz prve epizode, tj Suzanine reakcije i pogleda kadf je Tonka rekla da je srela Mikija...reakcija je bila čak upečatljivija od Ninine.
Pitam se jel moguće da je završila sa zaručnikom svoje prijateljice...samo je pitanje jel to bilo prije ili poslije Nine, nadam se da nije u isto vrijeme bio s obje...joj jedva čekam priču sa njima...
__________________
Everything happens for a reason...
luna_lana is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2011., 22:27   #210
Ma naravno da je bolje od "Doline horora", zar postoji gora serija od tog čuda? Ne bih rekao. 210 epizoda čekat poljubac duži od 3 sekunde, samo kod Dijane.

Martin se toliko k*** s tom novom vezom da samo čekam da mu se to sve obije o glavu. Emica tu, Emica tamo, nova kuća... sve će mu se obit i jedva čekam

Što se tiče Martinog oca, sigurno je Miki. Dobro si se sjetila te Suzanine reakcije + kasnije je rekla nekome da Martin otac nije vrijedan spomena.

Mene zanima šta će Nina napravit s nasljedstvom (ukoliko ga prihvati). Možda kupi fakultet i postane glavna šefica tamo
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2011., 22:55   #211
Quote:
Jay&AmberFan kaže: Pogledaj post

Martin se toliko k*** s tom novom vezom da samo čekam da mu se to sve obije o glavu. Emica tu, Emica tamo, nova kuća... sve će mu se obit i jedva čekam

Što se tiče Martinog oca, sigurno je Miki. Dobro si se sjetila te Suzanine reakcije + kasnije je rekla nekome da Martin otac nije vrijedan spomena.

Mene zanima šta će Nina napravit s nasljedstvom (ukoliko ga prihvati). Možda kupi fakultet i postane glavna šefica tamo
Martin mi je nevjerovatno ljigav lik...i još ga glumi Zidarić, za mene kompletna katastrofa....
Način na koji je ostavio ženu, ostavio ju bez sredatava za život, ljubavnici kupi stan, a kćeri nema za fakultet....
Način na koji razgovara sa ženom i kćeri...oobjašnjenje za ljubavnicu, ono kad je rekao kćeri da je ova malo starija od nje....
Ali stići će i njega pravda....kad tad, dopuzat će, klečati, moliti i preklinjati....joj jedva čekam.

Ajme pa ako je Miki otac...jadna Nina...zaista nema sreće u životu...Nadam se da će joj novac bar djelom nadoknaditi duševne boli.
Joj ovo za faks bi bilo super...najprije bi se riješila one odvratne crne tajnice....

Očito će u ovoj seriji biti i velikih kriza prijateljstva, zapravo moram priznati da sam oduševljena radnjom, likovi su dobro razrađeni, dijalozi nisu neki, ali priča svakog lika mi je dobra i jedva čekam daljnje zaplete.

Tonka mi se uopće ne sviđa....i ta kao veza sa Kurbašom (šta je on sporedni lik il što?)...baš nekako nedorečen lik zasad...

Petra Ćiritovića mi je posve neobično vidjeti u ulozi pozitivnog lika koji razmišlja o moralnim principima i preispituje svoje postupke ... al moram priznati da mi se sviđa promjena.
Recimo ta promjena mi je puno bolja nego recimo Herceg u ulozi negativca u Najboljim godinama.
__________________
Everything happens for a reason...
luna_lana is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2011., 23:21   #212
Da, stan i još joj kuću gradi.

Ma ja sam tu i više očekivao od Silvije. Mislio sam da će malo počet srat Martinu za sve pizdarije koje je napravio, a ona samo kenjka po Berkleyu.. al dobro, razmažena balavica

Tonka je i meni nedorečena. Volim Medakovićku još iz ZLJ dana, ali ovdje mi nekako ne sjeda, tj. ne ona, nego lik. Vidjet ćemo...
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2011., 11:27   #213
Quote:
Jay&AmberFan kaže: Pogledaj post
Da, stan i još joj kuću gradi.

Ma ja sam tu i više očekivao od Silvije. Mislio sam da će malo počet srat Martinu za sve pizdarije koje je napravio, a ona samo kenjka po Berkleyu.. al dobro, razmažena balavica
I kuću za nju.... koji idiot...
Kad osvjesti u toj svojoj ludoj glavi što Emica radi i kako ga iskorištava, te što je on učinio svojoj obitelji njegov jad će bit još jači.
Jedva čekam da ga Beti "očerupa", nadam se da će mu sve uzeti....ljigavac odvratni.

Slažem se za Silviju...a čuj uz takve roditelje nije ni mogla ispast bolja...
Ali Tamara mi baš dobro glumi, sviđa mi se.

Nego jesi skužio jučer da je Beti spomenula da je bila najbolja na godini, na studiju, studirala je psihologiju koliko sam shvatila...znači ona sa završenim fakultetom nikada nije radila...i tu ima materijala za dobar razvoj priče...sad će i ona morat u potragu za poslom.
__________________
Everything happens for a reason...
luna_lana is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2011., 13:40   #214
Spojlanje je strogo zabranjeno al nevjerovatno mi je kako se uvjek nađe neki idiot koji se pravi pametan....

Ima ljudi koje zanima ova serija i ne žele znati sadržaj unaprijed.

A za ovu stranicu koju si navela valjda i vrapci znaju, pa kog zanima nek si pogleda.....
__________________
Everything happens for a reason...
luna_lana is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2011., 19:07   #215
Prije par minuta su me zvali iz AGB Pulsa. Vodili su anketu o seriji, sve mi se čini da uskoro slijedi promjena termina Ako ne sad, onda na jesen sigurno. Pitanja su bila:

Gledate li Pod sretnom zvijezdom?
Mislite li da je serija prekomplicirana za praćenje?
Jeste li gledali Dolinu sunca?
Smatrate li da je PSZ bolja od Doline sunca?
Koliko puta tjedno gledate seriju?
Smatrate li da serija ima previše likova? (WTF!, ovo je valjda prva hrvatska sapunjara gdje ima najmanje likova u main castu)
Biste li pratili seriju redovitije da se emitira u 20:00? 18:30?
Biste li prestali pratiti seriju da u njoj gostuje neka poznata ličnost kao Jelena Rozga? (na ovo skoro odvalih od smijeha LOL)

Taman me zvali dok je trajala serija, sad moram reprizu lovit.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2011., 12:29   #216
Ha ha ha, nemreš vjerovat... i baš nabasaju na moderatora na sapunicama....

Nego ja se iskreno nadam da će promijeniti termin serije, mislim da bi u 20 sati bilo prigodnije vrijeme i zasigurno bi bila više gledana.
Šta ne zamjene termin sa Najboljim godinama...neznam kakva je njihova gledanost, ali ja se i dalje čudim ljudima koji to gledaju...o ukusima nebi trebalo raspravljat ali...

Ja nisam pogledala jučer seriju pa nemam ništa za iskomentirati, ali budem kroz dan u videoteci nove tv.

Ma jel to samo ja i ti gledamo i komentiramo redovitu ovih dana seriju ili što...
__________________
Everything happens for a reason...
luna_lana is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2011., 12:37   #217
Očito samo ja i ti Ja sam jučer gledao, al se ništa WOW nije dogodilo.

Silvija se očito pali na brata od Dine

Nina će dobiti nasljedstvo samo ako pronađe Mikija (što je malo LOL, jer tetka namjerno nije ostavila nasljedstvo Mikiju nego Nini jer smatra da je Miki zgubidan, kad ono stavi uvjet da ova prvo pronađe Mikija.. zbunjola)...

Nisam ni ulovio da je Fanika ostala na poslu? Ona mi je #1 iritantan lik uz Martina (samo šta Martin po defaultu i mora bit iritantan )...Stalno zvoca, kenjka, uh...

Beti se sprema otić na vrtnu zabavu kod Bibe i Tonija...Volim Maju Petrin još iz "Zabranjena ljubav" dana
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2011., 23:33   #218
Suzana je SIGURNO nešto imala s Mikijem, danas je Nina svim curama otkrila da je uvjet za nasljedstvo da nađe Mikija, a Suzana paralelno razbila vazu, ispala joj od šoka iz ruke
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2011., 00:30   #219
Quote:
Jay&AmberFan kaže: Pogledaj post
Nina će dobiti nasljedstvo samo ako pronađe Mikija (što je malo LOL, jer tetka namjerno nije ostavila nasljedstvo Mikiju nego Nini jer smatra da je Miki zgubidan, kad ono stavi uvjet da ova prvo pronađe Mikija.. zbunjola)..
Također i meni...mislim nađe ga i šta će s njim onda...ne kužim čemu to....

Quote:
Jay&AmberFan kaže: Pogledaj post
Suzana je SIGURNO nešto imala s Mikijem, danas je Nina svim curama otkrila da je uvjet za nasljedstvo da nađe Mikija, a Suzana paralelno razbila vazu, ispala joj od šoka iz ruke
Ovaj rasplet situacije oko Suzane i Mikija će biti zanimljiv...ma ne samo da je imala nešto, nego ja mislim da je Marta njegova...

Ali nije mi baš jasna Suzanina reakcija....

Jel to ona izdala svoju prijateljicu i završila sa njezinim dečkom/zaručnikom i imala sa njim čak i dijete...

Mislim nevjerovatno mi je da Nina, Tonka i Beti to neznaju, mislim kakvo je to prijateljstvo kad neznaju tko je otac nečijem djetetu,nikad nisu pitale...čudno....
__________________
Everything happens for a reason...
luna_lana is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2011., 10:48   #220
Koga je Mirna Medaković glumila u Zabranjenoj ljubavi? Nisam baš gledala tu seriju, a onaj lik za kojeg mislim da ju je Mirna glumila uopće mi ne liči ne nju. Ne karakterno, nego izgledom. Kao da se jako promijenila.
bailarina is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:47.