Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika

Politika Najstariji zanat na svijetu
Podforumi: Parlamentarni izbori 2024. Politička scena, Europska unija, Svijet, Blisko politici, Rat u Ukrajini

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.08.2005., 20:48   #1
Lobotomija uspjela! Čestitam!

Na početku utakmice "Crvena Zvijezda" iz Beograda - "Inter" iz Zaprešića čitava jedna tribina beogradskog stadiona "Marakana" transparentima je pretvorena u četničku zastavu pod kojom piše "SREMTE SE ČETNICI" i još nešto što kamera nije baš u potpunosti "zahvatila".

Naš vrli sportski reporter je odmah našao za shodno za naglasiti, uživo gledajući taj prizor, nešto u stilu "Atmosfera je potpuno korektna bez iti najmanjeg incidenta".

Je li i vi tako doživljavate to što se dogodilo kao i naš reporter ili ste mišljenja, poput mene, da je istog trenutka vodstvo hrvatskog (iako je po ponašanju djelatnika toga kluba ovaj pridjev vrlo upitan) kluba trebalo povući momčad s terena i zahvaliti se na "gostoljubivosti" domaćinu te napustiti stadion i Srbiju do nekih boljih vremena?

Jer ne znam koliko ima smisla da jedna hrvatska momčad igra pod zastavom pod kojom je poklano nebrojeno Hrvata što u drugom svjetskom ratu, što nedavno u Domovinskom ratu i koja je simbol svega protuhrvatskog.

Ima li smisla pred publikom - koja nedvojbeno do posljednjega podržava pokret koji je nanio neizmjerno zlo hrvatskom narodu i državi u više navrata - sudjelovati u stvaranju sportskog događaja?

Je li naš reporter iznio stajalište većine Hrvata i je li većina Hrvata četničku zastavu ne doživljava kao "niti najmanji incident"?

Je li moguće da je hrvatski narod u 7 godina toliko lobotomiziran da više niti četničku zastavu ne doživljava kao incident? Niti po HRT-ovu reporteru, niti po upravi kluba "Inter" iz Zaprešića, niti po njegovim igračima koji su pristali igrati pod četničkom zastavom.

To je cca. 30-ak ljudi iz Hrvatske koji su izravno mogli reagirati na taj atak na hrvatsko dostojanstvo.

Hrvatsko dostojanstvo?

Hrvatska svijest?

Gospodo "političari", čestitam! :klap:

Lobotomija nad hrvatskim narodom uspješno obavljena u rekordnom roku.

Svaka vam čast!
__________________
Ne odlučuje onaj koji izlazi na referendum, nego onaj koji broji glasove.
Jalnuški Diletant is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2005., 20:50   #2
Možda čovjek ne zna ćirilicu...

Ne mogu se povući s terena. Tako samo provociraju da nas UEFA kazni pa da nam nogomet padne još niže. Mogli su se recimo konzultirati sa sucem i delegatom da se to ukloni. Tako se to inače radi.
__________________
Kako oblikovati potpise
robybaggio is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2005., 20:54   #3
Ali je zato trener Zvezde Zenga !
Gur is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2005., 20:58   #4
Re: Lobotomija uspjela! Čestitam!

Quote:
Jalnuški Diletant kaže:
Na početku utakmice "Crvena Zvijezda" iz Beograda - "Inter" iz Zaprešića čitava jedna tribina beogradskog stadiona "Marakana" transparentima je pretvorena u četničku zastavu pod kojom piše "SREMTE SE ČETNICI" i još nešto što kamera nije baš u potpunosti "zahvatila".

Naš vrli sportski reporter je odmah našao za shodno za naglasiti, uživo gledajući taj prizor, nešto u stilu "Atmosfera je potpuno korektna bez iti najmanjeg incidenta".

Je li i vi tako doživljavate to što se dogodilo kao i naš reporter ili ste mišljenja, poput mene, da je istog trenutka vodstvo hrvatskog (iako je po ponašanju djelatnika toga kluba ovaj pridjev vrlo upitan) kluba trebalo povući momčad s terena i zahvaliti se na "gostoljubivosti" domaćinu te napustiti stadion i Srbiju do nekih boljih vremena?

Jer ne znam koliko ima smisla da jedna hrvatska momčad igra pod zastavom pod kojom je poklano nebrojeno Hrvata što u drugom svjetskom ratu, što nedavno u Domovinskom ratu i koja je simbol svega protuhrvatskog.

Ima li smisla pred publikom - koja nedvojbeno do posljednjega podržava pokret koji je nanio neizmjerno zlo hrvatskom narodu i državi u više navrata - sudjelovati u stvaranju sportskog događaja?

Je li naš reporter iznio stajalište većine Hrvata i je li većina Hrvata četničku zastavu ne doživljava kao "niti najmanji incident"?

Je li moguće da je hrvatski narod u 7 godina toliko lobotomiziran da više niti četničku zastavu ne doživljava kao incident? Niti po HRT-ovu reporteru, niti po upravi kluba "Inter" iz Zaprešića, niti po njegovim igračima koji su pristali igrati pod četničkom zastavom.

To je cca. 30-ak ljudi iz Hrvatske koji su izravno mogli reagirati na taj atak na hrvatsko dostojanstvo.

Hrvatsko dostojanstvo?

Hrvatska svijest?

Gospodo "političari", čestitam! :klap:

Lobotomija nad hrvatskim narodom uspješno obavljena u rekordnom roku.

Svaka vam čast!
Trebao si otići TI i reći šta ih sleduje. Osim toga najprije trebamo počistiti sr*** ispred svog praga.
A tamo baš nisu načisto dal je četnički pokret bio loš ili ne pa ne možeš baš smatrati čudno što policija ne reaguje.
__________________
I moji preci su 27.marta 1941 bili protiv NAZI pakta. I ja mu se protivim.
4,05% is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2005., 21:03   #5
Re: Re: Lobotomija uspjela! Čestitam!

Quote:
4,05% kaže:
A tamo baš nisu načisto dal je četnički pokret bio loš ili ne pa ne možeš baš smatrati čudno što policija ne reaguje.
Boli me kurâc jesu li oni tamo načisto.

Pišem o tome zbog toga što MI (HRT i jedan čitavi nogometni klub) očito nismo načisto.

Što je naša politika uspjela lobotomijom izbrisati iz sjećanja događaje iz ovog zadnjeg rata, a da o onom predzadnjem i ne govorim.

Još malo pa ćemo zaboraviti da Slovenija nema izlaz na otvoreno more...

Samo strpljivo prijatelji Slovenci...

Još koja godinica i istarska obala je vaša.

Bez ispaljenog metka.
__________________
Ne odlučuje onaj koji izlazi na referendum, nego onaj koji broji glasove.
Jalnuški Diletant is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2005., 21:09   #6
Ma ti si ponorel.......nesmju otic s tekme.....
I kaj si ti zapravo ocekivo?? Da ce nas cvijecem docekat???
Pa radikalna stranka tam dobi 50 posto......
 
Odgovori s citatom
Old 25.08.2005., 21:13   #7
Slazem se s mnogim sto je ovdje receno. Samo se moram upitati: Tko je kriv za to sto danas moramo biti tisi o najtisih? Odgovor: Krivi su oni koji su htjeli biti najbucniji: Zvizdaci Mesicu, skrivatelji ratnih zlocinaca, privilegirani pocinitelji ratnih zlocina i slicni...
Gilmor is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2005., 21:19   #8
Quote:
LostCase kaže:
I kaj si ti zapravo ocekivo?? Da ce nas cvijecem docekat???
Pa radikalna stranka tam dobi 50 posto......
I to je razlog da zaboravimo što simbolizira četnička zastava???

Da ti ponovim...

Boli me kurčina kako će nas dočekati, isto tako boli me kurčina koliko neka stranka u Srbiji dobija glasova jednako kao što me boli kurčina za Srbiju i njene unutrašnje stvari općenito.

Ali mi je neshvatljivo da za hrvatskog komentatora četnička zastava nije "niti najmanji incident" i da hrvatski nogometni klub pristaje igrati pod njom i pred publikom koja ju doslovno tvori.

Janije?

Dakle ne brine me niti najmanje postupak Srblja u njihovoj zemlji, ali me brine totalna lobotomija kod Hrvata, tj. ljudi koji će se vratiti nakon ove utakmice u HR živjeti ovdje i danas sutra glasovati na izborima.

Što mogu očekivati od svojih sugrađana koji ne razumiju što je to četnička zastava deset godina nakon rata u Hrvatskoj?

Što mogu očekivati od čovjeka koji nastavlja lobotomiju nad Hrvatima na način da dok kamera prikazuje 20.000 Srba kako tvori četničku zastavu izgovara rečenicu: "Atmosfera bez iti najmanjeg incidenta"?
__________________
Ne odlučuje onaj koji izlazi na referendum, nego onaj koji broji glasove.
Jalnuški Diletant is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2005., 21:20   #9
Quote:
Gilmor kaže:
Slazem se s mnogim sto je ovdje receno. Samo se moram upitati: Tko je kriv za to sto danas moramo biti tisi o najtisih? Odgovor: Krivi su oni koji su htjeli biti najbucniji: Zvizdaci Mesicu, skrivatelji ratnih zlocinaca, privilegirani pocinitelji ratnih zlocina i slicni...
Zviždači Mesiću?

Je li Mesić onaj čovjek koji dok mu ti i takvi Srbi govore " 'Oluja' je zločinačka akcija" nalazi za shodno ispričavati se tim i takvim Srbima zbog "Oluje"??

Je li o tom Mesiću govorimo?

Je li govoriš o ratnim zločinima o kojim govore i tvoritelji četničke zastave u Beogradu?

Počinitelji ratnih zločina?

Jesu li to oni počinitelji koje spominju i navode i tvoritelji četničke zastave u Beogradu?

Da nisi i ti držao jedan crni kvadratić u onom mozaiku?
__________________
Ne odlučuje onaj koji izlazi na referendum, nego onaj koji broji glasove.
Jalnuški Diletant is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2005., 21:24   #10
Quote:
Jalnuški Diletant kaže:
Zviždači Mesiću?

Je li Mesić onaj čovjek koji dok mu ti i takvi Srbi govore " 'Oluja' je zločinačka akcija" nalazi za shodno ispričavati se tim i takvim Srbima zbog "Oluje"??

Je li o tom Mesiću govorimo?
Gledaj, nije trebalo puno cistiti ispred naseg praga jer je zaista mnogo toga u ratu s nase strane napravljeno po ratnim konvencijama. Trebalo je tako malo cistiti. Ali nije se to napravilo. Da smo ocistili ispred naseg praga danas bi s visoka gledali i prema istoku i prema zapadu. Ma ne bi se srbi usudjivali raditi to sto sada rade jer bi im i mi odlucivali o tome hoce li ili nece u pregovore s EU. Inace, mislim da se Mesic nije ispricao za Oluju.
Gilmor is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2005., 21:25   #11
Quote:
Jalnuški Diletant kaže:
Da nisi i ti držao jedan crni kvadratić u onom mozaiku?
Bezobrazno.
Gilmor is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2005., 21:27   #12
Quote:
Gilmor kaže:
Gledaj, nije trebalo puno cistiti ispred naseg praga jer je zaista mnogo toga u rato s nase strane napravljeno po ratnim konvencijama. Trebalo je tako malo cistiti. Ali nije se to napravilo. Da smo ocistili ispred naseg praga danas bi s visoka gledali i prema istoku i prema zapadu. Ma ne bi se srbi usudjivali raditi to sto sada rade jer bi im i mi odlucivali o tome hoce li ili nece u pregovore s EU. Inace, mislim da se Mesic nije ispricao za Oluju.
Aha...

Hvala što si mi objasnio.

Mi nismo počistili ispred vlastitog praga?

To je razlog zbog čega Srbi nesmetano mogu razviti na europskoj utakmici fašističku zastavu i zbog čega ne smijemo reagirati na zastavu pod kojom su naši sugrađani i sunarodnjaci u dva navrata klani i ubijani?

Bravo!!! :klap: :klap: :klap:

Citat:
"Narod koji ima ovakvu omladinu ne treba se bojati za svoju budućnost."
Završen citat.
__________________
Ne odlučuje onaj koji izlazi na referendum, nego onaj koji broji glasove.
Jalnuški Diletant is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2005., 21:28   #13
Quote:
Gilmor kaže:
Bezobrazno.
Ne vidim u čemu se tvoja stajališta razlikuku od njihovih pa sam pomislio...
__________________
Ne odlučuje onaj koji izlazi na referendum, nego onaj koji broji glasove.
Jalnuški Diletant is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2005., 21:36   #14
Quote:
Jalnuški Diletant kaže:
Aha...

Hvala što si mi objasnio.

Mi nismo počistili ispred vlastitog praga?

To je razlog zbog čega Srbi nesmetano mogu razviti na europskoj utakmici fašističku zastavu i zbog čega ne smijemo reagirati na zastavu pod kojom su naši sugrađani i sunarodnjaci u dva navrata klani i ubijani?

Bravo!!! :klap: :klap: :klap:

Da li si primjetio da vrlo cesto Slovenci i srbi zajedno krecu udarati po RH. Eto, tako su srbi upravo u kampanji blacenja Oluje, a Slovenci se igraju morskih igrica. A mi gledamo i sutimo da nas malo jaci igraci ne bi s prijekorom pogledali. Zasto: Jer nas stalno ucjenjuju s onim sto smo podvukli po tepih.

Quote:
Jalnuški Diletant kaže:

Citat:
"Narod koji ima ovakvu omladinu ne treba se bojati za svoju budućnost"
Završen citat.
Taj omladinac na kojeg aludiras se 1991 prijavio kao dragovoljac za obranu RH
Gilmor is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2005., 21:39   #15
Quote:
Gilmor kaže:
A mi gledamo i sutimo da nas malo jaci igraci ne bi s prijekorom pogledali.
Jebiga kad nismo "prvo pomeli ispred vlastitog praga" kao što su to zorno, jasno i nedvosmisleno učinili i Srbi i Slovenci.

Kao i svi ostali normalni europski narodi uostalom.
Quote:
Gilmor kaže:
Zasto: Jer nas stalno ucjenjuju s onim sto smo podvukli po tepih.
Gadan problem.

Mi nemamo koga ucjenjivati jer nemaju ništa pod tepihom.

Oni svoj problem pokažu pomoću 20.000 ljudi javno na stadionu.

Ništa pod tepihom.

Daj, rekao bi Lipi, zašamaraj se.
Quote:
Gilmor kaže:
Taj omladinac na kojeg aludiras se 1991 prijavio kao dragovoljac za obranu RH
Tebe bi prvog trebalo izvući ispod tepiha.

Shvaćaš li ti, tupane, da je ovo iz Beograda savršen adut za ono što ti zoveš "ucjenjivanje"???
__________________
Ne odlučuje onaj koji izlazi na referendum, nego onaj koji broji glasove.
Jalnuški Diletant is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2005., 21:43   #16
Quote:
Jalnuški Diletant kaže:
Tebe bi prvog trebalo izvući ispod tepiha.
Znas sta... uzivaj. Ne isplati se s tobom diskutirati.
Gilmor is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2005., 21:45   #17
Puca mi qrac u njihove četničke zube u srbiji. Nisam je njihiv glasač niti ministar ponašanja. Za mene je to ok ak ne izvoze to sranje u Hrvatsku. Pa kaj mi nismo 2 potpuno različite države. Mada su srbi malo različitiji, samo nek oni sebi delaju unutar svojih granica.
Norylo is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2005., 21:49   #18
Quote:
Norylo kaže:
Puca mi qrac u njihove četničke zube u srbiji. Nisam je njihiv glasač niti ministar ponašanja. Za mene je to ok ak ne izvoze to sranje u Hrvatsku. Pa kaj mi nismo 2 potpuno različite države. Mada su srbi malo različitiji, samo nek oni sebi delaju unutar svojih granica.
Apsolutno se slažem...

Ali, jebiga, četnička zastava je večeras "izvezena" u Hrvatsku i iznešena pred Hrvate.

Kojima to nije "niti najmanji" incident...

Slovo U mi nekao uzima primat po ljepoti među svim slovima abecede.

Kaže Gilmur da trebamo svoje grijehe iskopati ispod tepiha i javno ih podastrijeti.

Valjda će to pomoći, možda je on ipak u pravu...

Možda će nas onda "Europa" ljepše gledati i nitko nas više neće imati čime "ucjenjivati".

Da, da...

Gilmur je očigledno u pravu...
__________________
Ne odlučuje onaj koji izlazi na referendum, nego onaj koji broji glasove.
Jalnuški Diletant is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2005., 21:53   #19
Quote:
Norylo kaže:
Puca mi qrac u njihove četničke zube u srbiji. Nisam je njihiv glasač niti ministar ponašanja. Za mene je to ok ak ne izvoze to sranje u Hrvatsku. Pa kaj mi nismo 2 potpuno različite države. Mada su srbi malo različitiji, samo nek oni sebi delaju unutar svojih granica.
Potpisujem
__________________
Jacu na đubrište.
Whatever is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2005., 21:57   #20
Quote:
Jalnuški Diletant kaže:
Apsolutno se slažem...

Ali, jebiga, četnička zastava je večeras "izvezena" u Hrvatsku i iznešena pred Hrvate.

Kojima to nije "niti najmanji" incident...
Ak oni "izvoze" mi to ne "uvozimo", to je najvažnije.

Quote:
Jalnuški Diletant kaže:
Slovo U mi nekao uzima primat po ljepoti među svim slovima abecede.

Kaže Gilmur da trebamo svoje grijehe iskopati ispod tepiha i javno ih podastrijeti.

Valjda će to pomoći, možda je on ipak u pravu...

Možda će nas onda "Europa" ljepše gledati i nitko nas više neće imati čime "ucjenjivati".

Da, da...

Gilmur je očigledno u pravu...
Slovo U ima oblik magneta i zato je zanimljivo. Ne znam o kojim grijesima je riječ.
Norylo is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:53.