Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.09.2016., 13:18   #1141
Quote:
Yvann11 kaže: Pogledaj post
Mazda je nekada A&F bio brand koji je furao laznu ekskluzivu i prenaglaseni sex appeal, naplacivao premium cijene za odjecu koja je bila nevjesto dizajnirana, ali barem je postojao jasan (vizualni) identitet brand-a. Danas je to samo jedan u nizu neprepoznatljivih klonova.A&F, GAP, JCrew... sve jednako i jednako nezanimljivo
RIP A&F
Potpisao bih ovo!
Cijene su zadržali (ako ne i digli), kvaliteta opala, nikad više onako dobri krojevi i materijali, lijepe kvalitetne košulje, fluffy hoodice
Kupio sam prošli tjedan njihov posljednji komad na web shopu, jučer stigao, košulja je čista krpa, kad usporedim s onima koje sam kupovao prije 4-5 godina, nema veze s vezom. Ako ću što i kupovati još, bit će to Hollister ljetne majice i trenirke, barem su duplo jeftinije i na za vrijeme "sale + free shipping" su jeftinije i od H&M-a, a ipak barem mrvicu bolje. Dok A&F i u vrijeme sniženja drži cijenu.
__________________
...al' ne zna primitivizam šta je to minimalizam!
diesel_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2016., 14:08   #1142
Zadnji put sam naručila u 7. mjesecu s A&F shopa i hoodice sam super izabrala jer su jako mekane, kvalitetno napravljene, od super materijala. Narudžba prije toga sam se neugodno iznenadila s košuljom za koju piše da je pamuk, ali kao da je od plastike napravljena.

Diesel_zg: pa nije baš da su im cijene visoke kad su sniženja, ja sam uzela hoodie jednu mušku i jednu žensku i svaka je bila 30€, a muški donji dio trenirke 25€. Bio je i free shipping. Meni je to prilično povoljno
bejo is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2016., 23:40   #1143
Od kad sam vidio da U Douglasu ima za kupiti novi A&F miris, dovoljno mi je bilo da zaključim koliko se isti srozao. Sad malo pregledavam robu na netu (dugo nisam) i imam osjećaj da vrtim SportDirects a ne A&F stranicu. Čak su odustali i od onih macho manekena što im je bio zaštitni znak (osim soba naravno). Zapravo kad se sjetim koliko su ograničavali ljude malo veće građe sa ciljem da ne mogu stati u njihovu odjeću, nije mi ih ni žao. Tko im hebe mater.... over and out.
ChillyBoy is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2016., 16:15   #1144
Srozao ti se cijeli A&F zato jer njihov parfem (kao i parfemi masu drugih brendova) ima za kupiti u Douglasu?
soundvision is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2016., 15:08   #1145
Upravo tako jer ako si upoznat, do A&F mirisa nisi mogao drugačije osim da ga osobno kupiš u njihovim podružnicama ili on-line na njihovom shopu (o PDV-u i fedexu neću pričati...). Kasnije kad su razvodnili Fierce, mogao se nabaviti i na nekim američkim web shopovima tipa FragnanceX, ali to je već bio početak kraja. Uostalom, već na sami pogled se vidi da roba nema veze sa nekadašnjim dizajnom. Gdje su one debele hoodice, gdje su isprane majce i hoodice kojih je uvijek bilo, gdje su one futrovane jakne i kaputi. Ove izgledaju kao da kupujem u H&M ili Benettonu? Jedino što mi se još uvijek čini da može proći su polo majice, ali dok ne probam, neću ništa tvrditi.
ChillyBoy is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2016., 10:43   #1146
Taj brand demode je već nekoliko godina. Tko to uopće kupuje?
Majice s logom - so early 2000s.
trivial is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2016., 10:55   #1147
Quote:
ChillyBoy kaže: Pogledaj post
... već na sami pogled se vidi da roba nema veze sa nekadašnjim dizajnom. Gdje su one debele hoodice, gdje su isprane majce i hoodice kojih je uvijek bilo, gdje su one futrovane jakne i kaputi. Ove izgledaju kao da kupujem u H&M ili Benettonu? Jedino što mi se još uvijek čini da može proći su polo majice, ali dok ne probam, neću ništa tvrditi.
Istinu zboriš, to je sada tako, brand sa svojim značajkama se kao takav lagano raspada. Samim time u prilog ide činjenica da se sada može kupiti i na ASOS-u, parfemi u parfumerijama, a nekada je bilo jedino ekskluziva u njihovim dućanima ili webshopu. Dobro, pdv/Fedex više ne plaćaš jer sada rade shipping iz EU (Nizozemske), pa nema više suludih popratnih troškova (još od početka ove godine), ali daleko je to od kvalitete koju su nekada imali. Polo majice se jedino isplati još kupovati za vrijeme salea jer više od €30 i ne vrijede.
__________________
...al' ne zna primitivizam šta je to minimalizam!
diesel_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2016., 21:18   #1148
Abercrombie & Fitch

Quote:
diesel_zg kaže: Pogledaj post
Istinu zboriš, to je sada tako, brand sa svojim značajkama se kao takav lagano raspada. Samim time u prilog ide činjenica da se sada može kupiti i na ASOS-u, parfemi u parfumerijama, a nekada je bilo jedino ekskluziva u njihovim dućanima ili webshopu.

Brand se raspada jer se sada (vec 2g) moze kupiti na Asosu...onda se mozda i Boss lagano raspada, i Tommy Hilfiger jer ono, najgore ti je za brand da se moze nabaviti na Asosu, to je pocetak kraja...



Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
...try walking in my shoes
Ani2306 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2016., 15:03   #1149
Quote:
Ani2306 kaže: Pogledaj post
Brand se raspada jer se sada (vec 2g) moze kupiti na Asosu...onda se mozda i Boss lagano raspada, i Tommy Hilfiger jer ono, najgore ti je za brand da se moze nabaviti na Asosu, to je pocetak kraja...
Brandove koje si uzela za usporedbu nisu nikad imali tu politiku "exkluzivnosti", koliko god oni biti cjenovno drugačija kategorija (zapravo skuplji). Naravno da je A&F morao u jednom trenutku promijeniti strategiju nastupa na tržištu jer su s vremenom postali manje zanimljivi, a i ona (naj)vjernija publika je uočila promjene/pad kvalitete.

(ovo ne pišem u svrhu trollanja branda, ja sam dugogodišnji fan A&F-a i valjda 80% moje garderobe je njihova, samo govorim činjenice, točne kakve jesu, što teška srca priznajem...)
__________________
...al' ne zna primitivizam šta je to minimalizam!
diesel_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2016., 20:08   #1150
Koji crni Tommy Hilfiger? Pa ja sam ovo ljeto uzeo u Office Shoes dvoje tenisica za 600 kn. To mi baš i ne izgleda kao ekskluziva ili brand kojem dobro ide??
ChillyBoy is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2016., 21:30   #1151
Da, na zadnjem sniženju kad se riješavaju zalihe su toliko. Ja sam u ožujku baš u OSu obične TH platnene tene platio 500 kn. Krajem ljeta sam tamo kupio crne kožne Lacostice za 280 kn, snižene sa 900. Pa i AF i Hollister povremeno imaju rasprodaju pa se majice nađu za doslovno par eura.
ZeroW is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2016., 22:35   #1152
Uzela sam dečku trenirku ovo ljeto na rasprodaji i prije mjesec dana je prvi puta obukao istu i pukla je nakon 2 nošenja.
Poslikala sam, poslala A&F-u (iako je kupljena ljetos, a ja sam tek početkom 11. mjeseca slala prigovor), oni su uvažili, vratili mi novce i dali 20% popusta na sljedeću kupnju.

Meni je to jedino što me zanima - ako ispadne da je nešto loše kvalitete, da su korektni i vrate mi novce.
Moja hoodie i donji dio trenirke koje sam uzela ovo ljeto su super, mekani i nakon hrpu pranja, nikakvih prigovora nemam

A što se tiče pada kvalitete - a je, slažem se da je opala, no može li mi itko reći za neki brand kojem je kvaliteta ostala na istoj razini?
Hilfiger tenisice mi pukle nakon par nošenja, Ralph Lauren pulover se smanjio za 3 broja nakon pranja na 30° (na deklaraciji stoji da se može prati na 40) itd.

Ali čak i one puno skuplje stvari su koma - Twin set čizme od 3k kuna nakon mjesec dana nošenja izgledaju kao da ih imam već 10 godina. Na D&G štiklama se rasklimala peta nakon 2 nošenja na večere. Sve Bossove majice nakon nekoliko pranja šavovi odu na krivo.

I nije sve kupljeno u Hrvatskoj. Dio toga je iz SAD-a, Njemačke i Austrije. Tako da ne možemo pričati o tome da mi u Hrvatskoj dobijemo šrot.
bejo is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2016., 14:00   #1153
Ja sam imao reklamaciju na polo majicu i to nakon nekoliko pranja. Na leđima kod etikete se raspala po šavu jedno 15 mm, poslikao sam im i pitali su me jel želim novu ili lovu, tražio sam novu i poslali su je.
ZeroW is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2016., 20:31   #1154
to da nema više carine i posredovanja i pdv-a je provjereno?
grzzi is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2016., 09:39   #1155
Quote:
grzzi kaže: Pogledaj post
to da nema više carine i posredovanja i pdv-a je provjereno?
da
tiko123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2016., 21:48   #1156
Quote:
grzzi kaže: Pogledaj post
to da nema više carine i posredovanja i pdv-a je provjereno?
Sad imaju skladište u NL i od tamo ti šalju, ne ko prije iz USA.
ZeroW is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2016., 19:17   #1157
Quote:
ZeroW kaže: Pogledaj post
Sad imaju skladište u NL i od tamo ti šalju, ne ko prije iz USA.
cool, ja volim njihove stvari. imaju i dalje sasvim dobre robe, na sniženju se isplati neke stvari uzet.
grzzi is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2017., 11:58   #1158
Pozdrav,
registrirala sam se na njihov online shop i dobila kod za popust za dobrodoslicu koji ne mogu iskoristiti.. pise da se ne moze koristiti za nasu drzavu, jel jos netko imao tih problema?

Hvala
__________________
Jedno u zagrljaju, drugo ispod srca! <3
noelova mama is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2017., 13:43   #1159
Quote:
noelova mama kaže: Pogledaj post
Pozdrav,
registrirala sam se na njihov online shop i dobila kod za popust za dobrodoslicu koji ne mogu iskoristiti.. pise da se ne moze koristiti za nasu drzavu, jel jos netko imao tih problema?

Hvala
da. Čak sam se i dopisivala s njima. Bili su ljubazni ali niš nisu napravili. Očito vrijedi samo za američko tržište
tiko123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2017., 15:59   #1160
Ja sam im isto napisala mail da sam razočarana jer ga ne mogu iskoristiti, al sam svejedno naručila danas jer je sale i svakako se isplati kupiti.
__________________
Jedno u zagrljaju, drugo ispod srca! <3
noelova mama is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:05.