Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.09.2016., 09:50   #9081
Jel ima netko problema s logiranjem na njihov web?
ostoppbar is offline  
Old 23.09.2016., 11:19   #9082
Cure, moram prvi put vratiti u otlet nešto što su greškom poslali.
Dakle, šaljem kao premium paket i onda onaj papirić s cijenom poštarine skeniram i pošaljem njima na customer service mail?
Jel još nešto moram napraviti, negdje poslati potvrdu?
natalija is offline  
Old 25.09.2016., 18:06   #9083
Quote:
natalija kaže: Pogledaj post
Cure, moram prvi put vratiti u otlet nešto što su greškom poslali.
Dakle, šaljem kao premium paket i onda onaj papirić s cijenom poštarine skeniram i pošaljem njima na customer service mail?
Jel još nešto moram napraviti, negdje poslati potvrdu?
Mislim da je to dovoljno, i ja sam tako napravila i vratili su mi lovu od poštarine.
__________________
Sit alone and celebrate good times of change Sit alone, annihilate all words of praise When it all seems to spell disaster...

"You all like climbing mountains, don't you?""I don't. I like smoking, drinking and ordering in restaurants."
Inanna is offline  
Old 26.09.2016., 10:08   #9084
Quote:
Mycka_ kaže: Pogledaj post
Veličina je S, i ona mi je taman taman. Dobro da sam uzela s jer u xs vjerojatno ne bi stala. Dakle rekla bih da je kroj u knap sa brojevima. I da sam uzela m bila bi ok. Mangove jakne inače neke imam xs a neke s i ono što mi je xs mi je u ramenima knap. Zato sam jaknu uzela s, i dobro da jesam.
moze slikica ?
__________________
..."Život je dobar kad mu dopustiš da to bude. Moraš naučiti pustiti stvarima da jednostavno budu..."
Meonchy is offline  
Old 26.09.2016., 14:34   #9085
prvi put u zivotu totalni flop od narudzbe.
ovaj remen je za barbike.
ocito je neka greska u pitanju jer velicinu M ne mogu omotati oko svog struka koji je sirok 66 cm. uopce mi se ne spoje krajnji dijelovi remena, a kamoli da ga se moze zakopcati.

s druge strane, ovaj remen je za divove, velicina M je duga valjda 2 metra i kad ga stavim, metar remena mi visi sa strane a nemam ga kamo zahaklati.

ove traperice su dobre, ali za zirafu. uzela sam broj 36 koji i inace nosim, po sirini su dobre, ali po duzini treba, brat bratu, odrezati dobrih 20 cm nogavice
jesam niska (165), ali nikad mi nijedne hlace u tom broju nisu bile toooooliko duge.

a ovo je jedna slatka vestica. bila. dok ju nisam oprala na 30 u masini. sad je bolero za patuljke.

i tak...

__________________
Think positive...
frupy is offline  
Old 27.09.2016., 12:10   #9086
Joj taj trend traperica za žirafe baš iritira haha
__________________
Candy Candy Candy I Can't Let You Go
Hard Candy is offline  
Old 27.09.2016., 13:27   #9087
Jel su ove čizme rastezljive, ako ih je netko možda vidio uživo?
http://shop.mango.com/HR/p0/woman/ac...sorios.zapatos

pošto ne piše nikakav elastin u opisu, a zovu se strechi...
Hellcat is offline  
Old 27.09.2016., 15:26   #9088
Quote:
Hard Candy kaže: Pogledaj post
Joj taj trend traperica za žirafe baš iritira haha
pa uzas.
inace to nekako napisu u opisu, da je ne znam, long ili kaj ti ja znam.
stvarno su nogavice za nekoga tko je minimalno 180-185, a to i nije bas neka prosjecna visina, pogotovo ako se radi o br 36.

ili sam ja sa 165 cm fakat takav midget a da toga nisam ni svjesna...?

i ne samo kaj ih moram dobrano potkratiti, nego onda naravno ni ove rupe nisu tocno na koljenu nego posteno ispod njega.

bas fejl od narudzbe.
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Old 27.09.2016., 19:44   #9089
Evo jakna


Poslano sa mog SM-G920F koristeći Tapatalk
__________________
Stvarčice i parfemi
Mycka_ is offline  
Old 27.09.2016., 21:13   #9090
super je!
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Old 29.09.2016., 14:10   #9091
Pozz! Nisam naručivala s Manga od onog shoppinga stoljeća u 4.mjesecu , sad sam ipak odlučila da je vrijeme za novu narudžbu. Jučer je paket poslan, danas sam dobila tracking broj, jel moguće da je već stigao u Hrv. Leskovac? Piše pod Status isporuke pošiljke "Zaprimljeni podaci o pošiljci". Znači, mogao bi mi već sutra doć?
__________________
...and through it all...
Luna7 is offline  
Old 29.09.2016., 16:00   #9092
Quote:
frupy kaže: Pogledaj post
prvi put u zivotu totalni flop od narudzbe.
ovaj remen je za barbike.
ocito je neka greska u pitanju jer velicinu M ne mogu omotati oko svog struka koji je sirok 66 cm. uopce mi se ne spoje krajnji dijelovi remena, a kamoli da ga se moze zakopcati.

s druge strane, ovaj remen je za divove, velicina M je duga valjda 2 metra i kad ga stavim, metar remena mi visi sa strane a nemam ga kamo zahaklati.

ove traperice su dobre, ali za zirafu. uzela sam broj 36 koji i inace nosim, po sirini su dobre, ali po duzini treba, brat bratu, odrezati dobrih 20 cm nogavice
jesam niska (165), ali nikad mi nijedne hlace u tom broju nisu bile toooooliko duge.

a ovo je jedna slatka vestica. bila. dok ju nisam oprala na 30 u masini. sad je bolero za patuljke.

i tak...

plačem na ove opise a sve izgleda divno na slikama
mateichh is offline  
Old 29.09.2016., 19:12   #9093
Quote:
mateichh kaže: Pogledaj post
plačem na ove opise a sve izgleda divno na slikama
a i ja se smijem, bolje nego da placem.
jedino hlace mogu proslijediti, ostalo nije za nikoga. majicu sam oprala pa ju ne mogu vratiti, a samo zbog remenja mi se ne da natezati s povratom.
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Old 29.09.2016., 20:26   #9094
Quote:
Luna7 kaže: Pogledaj post
Pozz! Nisam naručivala s Manga od onog shoppinga stoljeća u 4.mjesecu , sad sam ipak odlučila da je vrijeme za novu narudžbu. Jučer je paket poslan, danas sam dobila tracking broj, jel moguće da je već stigao u Hrv. Leskovac? Piše pod Status isporuke pošiljke "Zaprimljeni podaci o pošiljci". Znači, mogao bi mi već sutra doć?
sad nema vise podataka o tome di je paket, tek kad dodje u hrv. leskovac.
zaprimljeni podaci znaci samo da je poslan
fairy wings is offline  
Old 29.09.2016., 21:09   #9095
Ahaa, znači, sad je drugačije nego prije. Hvala, fairy wings!
__________________
...and through it all...
Luna7 is offline  
Old 30.09.2016., 16:12   #9096
Quote:
fairy wings kaže: Pogledaj post
sad nema vise podataka o tome di je paket, tek kad dodje u hrv. leskovac.
zaprimljeni podaci znaci samo da je poslan
Skroz mi je bezveze taj njihov sistem..di su dani kad si refresh-ao svako malo da vidis di je paket da ne govorim o brzini dostave kad je dhl bio kurir..
kokichka is offline  
Old 30.09.2016., 20:58   #9097
Jel netko možda naručivao nešto preko iPada, direktno u trgovini? Ovaj put bi htjela tako isključivo radi mogućnosti da to isto vratim, ali mi je bitno da to mogu napraviti i za stvari koje nikada nisu niti bile u trgovini kod nas u Zgu. Jel netko imao takav slučaj?
QueenCOZofYOU is offline  
Old 30.09.2016., 23:28   #9098
Quote:
QueenCOZofYOU kaže: Pogledaj post
Jel netko možda naručivao nešto preko iPada, direktno u trgovini? Ovaj put bi htjela tako isključivo radi mogućnosti da to isto vratim, ali mi je bitno da to mogu napraviti i za stvari koje nikada nisu niti bile u trgovini kod nas u Zgu. Jel netko imao takav slučaj?
Da, moja sestra ljetos jedne salonke.
Čekala ih je valjda mjesec dana, jer su prodavačice 'zaboravile' javiti da su stigle. Totalni /arena zg/

Morala je platiti odmah na licu mjesta ukupan iznos narudžbe.
Na kraju se samo iživcirala hoće li stići na vrijeme (trebale su joj za jednu svadbu).

Ali da, nemoj da te to obeshrabri, super je kaj možeš vratiti - valjda onda odmah vraćaju i lovu.


~
Meni je ova nova listopadska kampanja odlična
Sve bi, od ove drekaste bundice, do leoparda, karirane haljine, puff crvene jaknice... uh. Dugačka mi wl
offtopic: Kaj se opet nose ove rijetke mrežaste čarape? To mi je baš uličarski

e i ako netko planira uzeti ove čizmake nek recenzira kakve su, ja se nadam da će stići u dućane da ih probam uživo. Cijena nije tak loša.
FatGlow is offline  
Old 01.10.2016., 10:54   #9099
Quote:
FatGlow kaže: Pogledaj post
Da, moja sestra ljetos jedne salonke.
Čekala ih je valjda mjesec dana, jer su prodavačice 'zaboravile' javiti da su stigle. Totalni /arena zg/

Morala je platiti odmah na licu mjesta ukupan iznos narudžbe.
Na kraju se samo iživcirala hoće li stići na vrijeme (trebale su joj za jednu svadbu).

Ali da, nemoj da te to obeshrabri, super je kaj možeš vratiti - valjda onda odmah vraćaju i lovu.


~
Meni je ova nova listopadska kampanja odlična
Sve bi, od ove drekaste bundice, do leoparda, karirane haljine, puff crvene jaknice... uh. Dugačka mi wl
offtopic: Kaj se opet nose ove rijetke mrežaste čarape? To mi je baš uličarski

e i ako netko planira uzeti ove čizmake nek recenzira kakve su, ja se nadam da će stići u dućane da ih probam uživo. Cijena nije tak loša.
Drekaste, do leoparda, ulicarski looool
andreatrky is offline  
Old 01.10.2016., 14:20   #9100
Te fishnet čarape su jedino što mi se sviđa iz te jesenske kolekcije
__________________
Candy Candy Candy I Can't Let You Go
Hard Candy is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:26.