Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.09.2013., 14:39   #21
Da, mi mozemo narucivati samo s directa na kojem nema salea i ponuda je slabija nego na njihovom pravom sajtu.

Ali bolje i to nego nista, sve dok je free shipping i dostava ultra brza.
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2013., 17:04   #22
Kupovala sam dosta u Next-u, to je baš stil kojeg volim, puno je kvalitetniji od H&M-a pa valjda zato i skuplji. Posebno sam zadovoljna obućom i nakitom. Također, dječje stvari su mi prekrasne i jako kvalitetne. Super da su stigli u Hr.
blooms is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2013., 18:43   #23
Da li su iste cijene u zagrebačkom dućanu i na ovoj stranici s koje možemo naručivati ili je u dućanu skuplje?
Kitty Kat is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2013., 19:45   #24
Pisale su zene na jednom topicu da je nesto malo skuplje kod nas, ali ne puno.
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2013., 22:56   #25
Zanimalo me da li se isplati naručivat, ako je cijenom i ponudom tu negdje onda i ne.
Kitty Kat is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2013., 18:42   #26
danas sam bila u njihovom ducanu.. isla sam gledati njihove poslovne haljine i bila malo iznenadjena cijenama.. valjda zato sto sam studentica koja nije naviknula platiti haljinu 400 kn ali haljine su kvalitetne.. sad sam isla na njihovu stranicu nextdirect i nasla tu istu haljinu jeftinije (369 kod nas a 41Euro na stranici) i sad sam u dvojbi naruciti ili ne.... vidjela sam na njihovoj originalnoj stranici da se moze naruciti roba i u ducan pa tamo pokupit.. jel tko probao to napraviti od vas ?
baabica is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2013., 10:23   #27
cure da li znate ak naručujem online jaknu koja košta 50funti kaj je s carinom?? dal se carina plaća?? vidim da je šipanje free, a carina??
piccola1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2013., 10:54   #28
Quote:
baabica kaže: Pogledaj post
danas sam bila u njihovom ducanu.. isla sam gledati njihove poslovne haljine i bila malo iznenadjena cijenama.. valjda zato sto sam studentica koja nije naviknula platiti haljinu 400 kn ali haljine su kvalitetne.. sad sam isla na njihovu stranicu nextdirect i nasla tu istu haljinu jeftinije (369 kod nas a 41Euro na stranici) i sad sam u dvojbi naruciti ili ne.... vidjela sam na njihovoj originalnoj stranici da se moze naruciti roba i u ducan pa tamo pokupit.. jel tko probao to napraviti od vas ?
Naruci s interneta ako ti se vise isplati, dostava je dhlom, donesu ti na kucna vrata u roku 3 radna dana

Quote:
piccola1 kaže: Pogledaj post
cure da li znate ak naručujem online jaknu koja košta 50funti kaj je s carinom?? dal se carina plaća?? vidim da je šipanje free, a carina??
Nema carine
vivian is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2013., 11:51   #29
A da li imaju u ponudi i opremu za kućanstvo ili samo obleku?

Na njihovoj stranici vidjela prekrasnu posteljinu, pa me zanima ima li što od toga kod nas
*darcy* is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2013., 12:50   #30
Quote:
*darcy* kaže: Pogledaj post
A da li imaju u ponudi i opremu za kućanstvo ili samo obleku?

Na njihovoj stranici vidjela prekrasnu posteljinu, pa me zanima ima li što od toga kod nas
Ma kod nas u ducanu nema nista.
Muski dio minijaturan, zenski dio pretezno bapska roba, djecji opustosen do daske.
Dio za kucanstvo ne postoji.
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2013., 12:51   #31
čini mi se da sam negdje pročitala da će u pointu biti i njihov home dućan
__________________
That Paris exists and anyone could choose to live anywhere else in the world will always be a mystery to me.
cady is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2013., 13:01   #32
Sad ga definitivno nema, jedino ako ce nesto prosiriti ili otvoriti u nekom drugom prostoru.
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2013., 13:53   #33
znam da sada nema, ali centar još nije otvoren do kraja, tek je nekoliko dućana otvoreno. ako ga otvore, bit će zaseban dućan
__________________
That Paris exists and anyone could choose to live anywhere else in the world will always be a mystery to me.
cady is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2013., 13:57   #34
Zivi bili pa vidjeli.
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2013., 19:24   #35
Quote:
cady kaže: Pogledaj post
čini mi se da sam negdje pročitala da će u pointu biti i njihov home dućan


Samo se neću previše nadati u izbor asortimana, jer iz prijašnjih iskustava sa sličnim trgovinama bilo je ono "tresla se brda, rodio se miš"
Jedino da se bacim u proučavanje internet trgovine.
Nemam s tim previše iskustva, pa moram naći step by step upute (najviše me brine način plaćanja).
*darcy* is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2013., 19:33   #36
Quote:
*darcy* kaže: Pogledaj post


Samo se neću previše nadati u izbor asortimana, jer iz prijašnjih iskustava sa sličnim trgovinama bilo je ono "tresla se brda, rodio se miš"
Jedino da se bacim u proučavanje internet trgovine.
Nemam s tim previše iskustva, pa moram naći step by step upute (najviše me brine način plaćanja).
Najsigurnije ti je plaćati deviznom debitnom - na nju staviš novaca koliko misliš potrošiti. Možeš je vezati i za Paypal pa tako plaćati na netu.

Mislim, da netko moju i provali, ne bi se usrećio jer prebacujem lovu preko internetskoga bankarstva tek kad sam na checkoutu. Na njoj inače ima 2$, ako i toliko.
Kioko is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2013., 20:29   #37
to je istina.. ja isto placam hrpu stvari sa ebaya putem paypala koji je vezan za debitnu karticu ali kunsku.. i isto samo kad trebam nesto kupit uplatim taj iznos na nju + par kuna za promjenu tecaja jednom kad su mi upali na ebay i probali kupiti blackbarry naisli su na 2 kn
baabica is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2013., 15:04   #38
Cure,zanimaju me veličine obuće za odrasle u Next-u,jesu li realne ili treba uzeti broj manje??? Nisam dosad sebi uzimala obuću,ali jesam dječiju i uvijek uzimam broj manji...hvala
cerveza is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2013., 21:08   #39
Quote:
cerveza kaže: Pogledaj post
Cure,zanimaju me veličine obuće za odrasle u Next-u,jesu li realne ili treba uzeti broj manje,naručila bih online??? Nisam dosad sebi uzimala obuću,ali jesam dječiju i uvijek uzimam broj manji...hvala
itko?
cerveza is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2013., 22:20   #40
Quote:
cerveza kaže: Pogledaj post
Cure,zanimaju me veličine obuće za odrasle u Next-u,jesu li realne ili treba uzeti broj manje??? Nisam dosad sebi uzimala obuću,ali jesam dječiju i uvijek uzimam broj manji...hvala
evo da ti ja odgovorim. Meni danas stigle jedne njihove cipele. Inace kod nas nosim 41,. Narucila sam next 42 i onako na knap su mi,mislim da bi mi cak bio bolji i next 43,tako da manji su brojevi od nasih. Evo recimo ove koje su meni dosle 42 next duljina gazista je 26,5cm. Tako da svakako naruci broj vece nego inace nosis
__________________
2011. Stigla nam nasa srecica!
silky88 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:33.