Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.10.2007., 22:21   #1
Star Wars: The Old Republic [*]

http://www.gamespot.com/news/show_bl...stnews;title;2

nadam se da ga nece zasrat...

jer ak ce bit MMORPG, neznam kako ce onda funkcionirat jedinstvena taktička Kotor borba s pauzama, osim da bude istanciran poput Guild Wars.

i naravno, mora i prica bit dostojna prva dva nastavka.
dr. Zlatija is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2007., 22:39   #2
pas im mater u usta

jebo ja jebene mmorpgove...
naravno, to ima pare da donese, ali nije to taj gust. plus jos iako racunas sva sranja koja mmorpg donosi, od mjesecnog placanja na dalje, hrpu supaka i bolesnika koji ce si upucati da su dzedaji i potrosit 99.6% svog raspolozivog vremena i novca da imaju samo sto jaceg monstruma...
fakat mrzim mmorpg...
i iskreno se nadam da to NIJE kotor3 nego kotor mmorpg, a da ce 3 izaci kao svoja igra i nastavak na prethodne radnje...
__________________
Today is even worse than yesterday. Booze I found yesterday is gone, and I got nothing left to drink... Some heads are about to roll...
THE dzubre is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2007., 22:49   #3
Quote:
dr. Zlatija kaže: Pogledaj post
http://www.gamespot.com/news/show_bl...stnews;title;2

nadam se da ga nece zasrat...

jer ak ce bit MMORPG, neznam kako ce onda funkcionirat jedinstvena taktička Kotor borba s pauzama, osim da bude istanciran poput Guild Wars.

i naravno, mora i prica bit dostojna prva dva nastavka.
OMG došlo je vrijeme da uskočim u svoju Sith uniformu
__________________
Our greatest glory is not in never falling, but in rising every time we fall.
Confucius
Incorporated is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2007., 02:47   #4
Quote:
Incorporated kaže: Pogledaj post
OMG došlo je vrijeme da uskočim u svoju Sith uniformu


Quote:
THE dzubre kaže: Pogledaj post
i iskreno se nadam da to NIJE kotor3 nego kotor mmorpg, a da ce 3 izaci kao svoja igra i nastavak na prethodne radnje...
s ovim se slazem, jer je pametnije rijesenje...
horus is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2007., 09:25   #5
SHIT SHIT SHIT :2up:
Tko im brani, grabežljivcim pohlepnim, da naprave mmorpg u stilu KOTOR-a, al nek ostave nastavke na miru! KOTOR 3 treba biti nastavak na dvojku totalno glupog kraja ( i priče, i nikakvih negativaca, i bla bla al ga volim ) i točka.
__________________
8. padež dubravativ - koga, čime?
Valsharess is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2007., 11:04   #6
Aj ne serite, čak je i SWG bio odličan, a ako taj MMO radi Bioware (nisam čital link, to sam čul još prije godine dana) bit će odlično.

A tak i tak je svejedno kak će ga zvat jer ak su se produkcijski bacili na stvaranje MMO-a nema šanse da će nešt drugo u paraleli radit.
__________________
44% Nerd, 21% Geek, 35% Dork
den med grønt hovede på betyder andre i grp oss har den
Ze_Ilithid is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2007., 11:18   #7
pa u tom i je problem jebo ga...
swg nije takav uspijeh i napravili su koncept koji nemoze radit kako god okrenes - barem ne efikasno kao wow

dok kotor svijet i sustav bi mogao biti prejeben sto se tice mmorpga - od itema koje ces imati - svakog dijela sabera - a po k2 imas vec 5x samo za to, pa do oklopa, i brda pizdarija...
samo problem je isti kao i kod swg - 95% playera ce biti dzedaji i to ne funkcionira najbolje. dok u standardnim mmorpg ili imas hrpu tehnikalija, ili hrpu klasa i slicno, sw se svodi na tri milijarde dzedaja koji se kolju medusobno i a opet nije da je lako napraviti balans izmedu toga - mislim pogotovo u force mode - usporedi borbene moci svijetle i tamne srane - nije bas lako izvesti to...
ali ono sto najvise mrzim kod mmorpgova su dvije strane - prvo je bolesna komercijala, sto ce se svoditi od ultra-nabrijavanja likova, do rare itema koji ce monopol imati oni likovi koji ce 23:30 od 24 dnevno provesti tamo, ikli mali kinez sto ce iz tvornice przit, naci kristal koji daje Force +50, light side burn, instant kill i prodati to debelom ciganu Mici za 5000 eura i ovaj ce to korisititi da dominira i zajebava sve oko sebe...
koliko god mmorpg imao veselja, komercijala ga cini
dok drugi je sam sustav toga, da iako se moze izgraditi ogromna galaksija i dodajes planete kao mape, ali to nije to...

nego iako sam sad poceo previse srat, kako god se okrene, govno i zasto pizdim je ako ce to stvarno biti Kotor3
onda im jebem mater, jel jedna stvar je mmorpg a drugo je kotor i ta prica - ocu revana i ostalu ekipu, ocu prequel od samog kotora sa exar kunom, ocu taj svijet da vidim jel mi je 500x jaci od originalnog sw svijeta...

i btw. svima koji pizde oko kotora2 - jel znate da je to sto je izaslo jebenih 60% igre??
nisu dovrsili skoro pola dok im je istekli deadlineovi i morali su ga navrat nanos sklepati i bacili na trziste - i sad je to igra sa najvecim potencijalom koji nikada nije iskoristen
__________________
Today is even worse than yesterday. Booze I found yesterday is gone, and I got nothing left to drink... Some heads are about to roll...
THE dzubre is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2007., 12:14   #8
Quote:
THE dzubre kaže: Pogledaj post
i btw. svima koji pizde oko kotora2 - jel znate da je to sto je izaslo jebenih 60% igre??
nisu dovrsili skoro pola dok im je istekli deadlineovi i morali su ga navrat nanos sklepati i bacili na trziste - i sad je to igra sa najvecim potencijalom koji nikada nije iskoristen
Znam. Ali to im nije izgovor, bili su (i ostali) previše pohlepni i nisu se htjeli strpiti da završe igru kako treba. Ako ništa drugo, mogli su tih 40% zgurati kao ekspanziju ili nešto... Obožavam KOTOR i doista se nadam da će treći nastavak biti uskoro i da NEĆE biti mmorpg.
__________________
8. padež dubravativ - koga, čime?
Valsharess is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2007., 01:55   #9
Quote:
Valsharess kaže: Pogledaj post
Znam. Ali to im nije izgovor, bili su (i ostali) previše pohlepni i nisu se htjeli strpiti da završe igru kako treba. Ako ništa drugo, mogli su tih 40% zgurati kao ekspanziju ili nešto... Obožavam KOTOR i doista se nadam da će treći nastavak biti uskoro i da NEĆE biti mmorpg.
Eh da bar izadje ekspanzija, ionako kotor i kotor2 znam vec napamet...
Nece biti mmorpg bar ne kotor3 posto tu nema mogucnosti, kotor je dosada uvijek bio cisti singleplayer i takav ce ostati...


ZIVIO NAM KOTOR U SVE VIJEKE VIJEKOVA, AMEN!
__________________
[FONT="Comic Sans MS"]Ahura mazda! May the Force be with you!
Nema tog frajera koji curi moze pruziti vise nego sto joj ja mogu obecati![/FONT]
el_fenomeno is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2007., 14:54   #10
Quote:
el_fenomeno kaže: Pogledaj post
Eh da bar izadje ekspanzija, ionako kotor i kotor2 znam vec napamet...
Nece biti mmorpg bar ne kotor3 posto tu nema mogucnosti, kotor je dosada uvijek bio cisti singleplayer i takav ce ostati...


ZIVIO NAM KOTOR U SVE VIJEKE VIJEKOVA, AMEN!
huh? u kolko se kladimo da rade KOTOR MMO?

i to nije KOTOR 3 nego KOTOR ONLINE.... D'OH
__________________
nemam potpis. Ups... potpisao sam se
Vergilius is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2007., 03:14   #11
Quote:
THE dzubre kaže: Pogledaj post
pa u tom i je problem jebo ga...
swg nije takav uspijeh i napravili su koncept koji nemoze radit kako god okrenes - barem ne efikasno kao wow

dok kotor svijet i sustav bi mogao biti prejeben sto se tice mmorpga - od itema koje ces imati - svakog dijela sabera - a po k2 imas vec 5x samo za to, pa do oklopa, i brda pizdarija...
samo problem je isti kao i kod swg - 95% playera ce biti dzedaji i to ne funkcionira najbolje. dok u standardnim mmorpg ili imas hrpu tehnikalija, ili hrpu klasa i slicno, sw se svodi na tri milijarde dzedaja koji se kolju medusobno i a opet nije da je lako napraviti balans izmedu toga - mislim pogotovo u force mode - usporedi borbene moci svijetle i tamne srane - nije bas lako izvesti to...
ali ono sto najvise mrzim kod mmorpgova su dvije strane - prvo je bolesna komercijala, sto ce se svoditi od ultra-nabrijavanja likova, do rare itema koji ce monopol imati oni likovi koji ce 23:30 od 24 dnevno provesti tamo, ikli mali kinez sto ce iz tvornice przit, naci kristal koji daje Force +50, light side burn, instant kill i prodati to debelom ciganu Mici za 5000 eura i ovaj ce to korisititi da dominira i zajebava sve oko sebe...
koliko god mmorpg imao veselja, komercijala ga cini
dok drugi je sam sustav toga, da iako se moze izgraditi ogromna galaksija i dodajes planete kao mape, ali to nije to...

nego iako sam sad poceo previse srat, kako god se okrene, govno i zasto pizdim je ako ce to stvarno biti Kotor3
onda im jebem mater, jel jedna stvar je mmorpg a drugo je kotor i ta prica - ocu revana i ostalu ekipu, ocu prequel od samog kotora sa exar kunom, ocu taj svijet da vidim jel mi je 500x jaci od originalnog sw svijeta...

i btw. svima koji pizde oko kotora2 - jel znate da je to sto je izaslo jebenih 60% igre??
nisu dovrsili skoro pola dok im je istekli deadlineovi i morali su ga navrat nanos sklepati i bacili na trziste - i sad je to igra sa najvecim potencijalom koji nikada nije iskoristen
Ček, ne razumijem te.. Kukaš na komercijalu, ali također kukaš kako swg nije bio uspješan kao wow.. To se inače naziva kontradikcijom.. I zašto pričaš o stvarima o kojima nemaš pojma.. "95% džedaja" se moglo jedino desiti nakon NGE kada je džedaj postao prokleta klasa koju možeš izabrati na samom početku igre, a ne nešto za što si mjesecima morao igrati kako je prije bilo.. I moraš odvojiti uspjeh od kvalitete.. SWG je bio sjajna igra dok nisu pokušali napraviti upravo ono sa početka tvog posta, a to je wowiziranje, pojednostavljivanje i "populariziranje" same igre te su je samim time potpuno upropastili..

Ali slažem se da KOTOR jednostavno ne može funkcionirati kao MMORPG.. SWG je dokazao da se može napraviti dobar mmorpg baziran na starwars svijetu, ali ne možeš samo tako napraviti mmorpg koji za temelje uzima sjajan single player rpg.. Jedina dodirna točka ta dva žanra je riječ "rpg", ali ne i značenje iste.. Kotor se bazira u potpunosti na priči, atmosferi i likovima, a to je nešto što je skoro potpuno izostavljeno iz mmorpg igara.. I realno, ne vidim načina da se napravi kotor mmorpg osim ako je jedina poveznica ime i ništa više.. Po meni je to neizvedivo..
Feelipe is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2007., 09:45   #12
Inače, ekipa već duže radi na dovršavanju KOTOR 2, valjda će skoro izaći patch s kompletnom igrom..

Detalji ovdje:
Knights of the Old Republic II: The Sith Lords Restoration Project

Živi bili pa vidjeli..
German is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2007., 10:35   #13
Quote:
German kaže: Pogledaj post
Inače, ekipa već duže radi na dovršavanju KOTOR 2, valjda će skoro izaći patch s kompletnom igrom..

Detalji ovdje:
Knights of the Old Republic II: The Sith Lords Restoration Project

Živi bili pa vidjeli..
to pratim vec... 2g??
odlicno zvuci na site, malo manje dobro na forumu - jel ipak neradi se o profesionalcima, nego vrijednim fanovima, ali svejedno ideja je vrijedna...

nego prava stvar da se covjek zamisli je - cak i na doticnom siteu moze se pronaci skice, fileovi i planovi Obsidiana kako je trebala 2ka izgledati
Gizika ce od nedostajucih 40% dati svega 15-20% nazad...

ono, cutave planete su obrisali u zavrsnoj verziji - pogotovo jedan od jacih - robotski planet gdje bi morao u misliju samo sa Hk-47
pa tone questova i dodatnih mogucnosti, dublja prica, vece istrazivanje svijeta, tvornica i produkcija hk robota, novi dark jedi order, mandalorian wars, etc, etc... nesto ludo...

ali ne... eh, kako god razmisljam, a trazio sam kao lud da vidim sto, kako i zasto - ali nikad nisam ni skuzio ni nasao jebeni RAZLOG zasto je ta igra umjesto kod BioWarea zavrsio kod Obsidiana, posto je KOTOR bio igra godine, ZASTO je K2 zbrzan, nedovrsen, bez obzira na ikakve jebene rokove... to mi je nesto fakat neshvatljivo...
__________________
Today is even worse than yesterday. Booze I found yesterday is gone, and I got nothing left to drink... Some heads are about to roll...
THE dzubre is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2007., 14:16   #14
Quote:
THE dzubre kaže: Pogledaj post
.., ZASTO je K2 zbrzan, nedovrsen, bez obzira na ikakve jebene rokove... to mi je nesto fakat neshvatljivo...
Zato što je Čika Džorž rekao da mora izaći do Božića, bez obzira na sve...
German is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2007., 10:41   #15
Quote:
Feelipe kaže: Pogledaj post
Ček, ne razumijem te.. Kukaš na komercijalu, ali također kukaš kako swg nije bio uspješan kao wow.. To se inače naziva kontradikcijom.. I zašto pričaš o stvarima o kojima nemaš pojma.. "95% džedaja" se moglo jedino desiti nakon NGE kada je džedaj postao prokleta klasa koju možeš izabrati na samom početku igre, a ne nešto za što si mjesecima morao igrati kako je prije bilo.. I moraš odvojiti uspjeh od kvalitete.. SWG je bio sjajna igra dok nisu pokušali napraviti upravo ono sa početka tvog posta, a to je wowiziranje, pojednostavljivanje i "populariziranje" same igre te su je samim time potpuno upropastili..
jok, upravo je to razlog sto prigovaram
od SGW su probali izvuci WOW - iliti najisplativiji mmorpg danas koji stvarno donosi zescu lovu, jednostavan i isprazan ali zabavan masama
i uglavnom zasrali...
a cak i da prode kao uspijesan mmorpg, to nikako nece biti kotor koji vecina igraca zeli igrati, iz razloga koje si i sam naveo...
a jos vise na stranu sam koncept mmorpga koji uopce nevidim kao pozeljan oblik ove igre...
uglavnom...
__________________
Today is even worse than yesterday. Booze I found yesterday is gone, and I got nothing left to drink... Some heads are about to roll...
THE dzubre is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2007., 11:33   #16
MMORPG is the future. You can't fight against the future

May the force be with you
__________________
You don't know the half of it!
gunsmith is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2007., 15:20   #17
Quote:
gunsmith kaže: Pogledaj post
MMORPG is the future. You can't fight against the future

May the force be with you
Ako je globalno zatopljavanje buducnost, jos uvijek stignemo spasiti planetu, ako ne, selimo se, no to ne znaci da ce mo izumrijeti....
dakle, poanta, MMO is the future.... ok, tocno, svi ce pocet radit MMO-ove. No, biti ce ih toliko, da se ljudi ne budu mogli odluciti koju ce, a para nemaju za 10 onih koje zele, pa ce poslat MMO u pi materinu, kao sto sam i ja nedavno. Nadalje, ljudi ce toliko uci u virtualni svijet da ce se izgubiti, sto znaci jos vise idiota na ovoj planeti, a bush i masoni mogu spremati svoje paklene planove da nas prodaju kao radnu snagu vanzemaljcima u zamijenu za tehnologiju a vas ce placati sa jednim obrokom dnevno, sa 6 sati sna i sa 8 sati MMO-a, tako da ce te raditi samo 10 sati na dan. bas je super, ne?
nadalje, you can't fight the future... wrong! kao sto sam rekao, globalno zatopljenje je buducnost.... ako prestanemo trovat Zemlju, nece biti globalnog zatopljenja.
stoga, ako je MMO buducnost, i ako ga je ne budem igrao, ne samo da sam se borio protiv njega, nego sam ga i pobijedio.
zakljucak je taj, da je tvoja izjava besmislena i suluda. MMO-i su dobri. no useru ih idioti koji ti stalno seru. Pa ista je stvar sa netom. Čuo sam za jednog tipa koji je bio tak negdje 16-17 god, igrao je sve zive MMO-e i non-stop visio na netu. tamo je vrijedao ljude i zajebavao ih... zakaj? jer mu oni nis ne mogu. E tako je u stvarnom zivotu izgubio razum, srao nekim ljudima, tipovi ga prebili, polomili mu sve kosti a tip jadan, kao da je u bolnici bio 14 mj. tip negdje iz SAD-a bio. Takoder, neki ljudi ne vole MMO-e a neki vise vole normalne igre i NE ZELE igrati MMO-e. tako da ne ce biti toga, da ce MMO-i pobijediti.

Veliki sam fan SW-a pa cu i ja reci may the force be with you.
__________________
nemam potpis. Ups... potpisao sam se
Vergilius is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2007., 23:18   #18
Quote:
Vergilius kaže: Pogledaj post
...
stoga, ako je MMO buducnost, i ako ga je ne budem igrao, ne samo da sam se borio protiv njega, nego sam ga i pobijedio.
zakljucak je taj, da je tvoja izjava besmislena i suluda.
...
Ako ti čvrsto odlučiš da od sada pa nadalje i ubuduće nećeš trovati naš predivni planet svojim predivnim vjetrovima, šta misliš hoće li tvoja odlučnost u tome utjecati na smanjenje sveukupnog zagađenja planete? Ja nekako mislim da neće. I samim time zapravo je tvoja izjava besmislena i suluda.. To što ćemo nas dvojica odbiti igrati MMO igre ne znači da smo pobijedili već naprotiv, izgubili smo u globalnoj shemi stvari.. S jedne strane nas dva želimo pošten rpg, a s druge strane milijardu ljudi želi mmorpg.. Kako onda možeš reći da si pobijedio kad odbacuješ iz dana u dan sve popularniji žanr, a držiš se nečega što polako nestaje.. Mislim, to je tužno, ali trenutno je tako i nažalost ne vidim neku promjenu u bliskoj budućnosti..
Feelipe is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2007., 12:35   #19
Quote:
Feelipe kaže: Pogledaj post
Ako ti čvrsto odlučiš da od sada pa nadalje i ubuduće nećeš trovati naš predivni planet svojim predivnim vjetrovima, šta misliš hoće li tvoja odlučnost u tome utjecati na smanjenje sveukupnog zagađenja planete? Ja nekako mislim da neće. I samim time zapravo je tvoja izjava besmislena i suluda.. To što ćemo nas dvojica odbiti igrati MMO igre ne znači da smo pobijedili već naprotiv, izgubili smo u globalnoj shemi stvari.. S jedne strane nas dva želimo pošten rpg, a s druge strane milijardu ljudi želi mmorpg.. Kako onda možeš reći da si pobijedio kad odbacuješ iz dana u dan sve popularniji žanr, a držiš se nečega što polako nestaje.. Mislim, to je tužno, ali trenutno je tako i nažalost ne vidim neku promjenu u bliskoj budućnosti..
Bogu hvala, ima i drugih razumnih ljudi, pa ce se ipak moc oduprijeti.
__________________
nemam potpis. Ups... potpisao sam se
Vergilius is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2007., 02:11   #20
Quote:
Vergilius kaže: Pogledaj post
Ako je globalno zatopljavanje buducnost, jos uvijek stignemo spasiti planetu, ako ne, selimo se, no to ne znaci da ce mo izumrijeti....
dakle, poanta, MMO is the future.... ok, tocno, svi ce pocet radit MMO-ove. No, biti ce ih toliko, da se ljudi ne budu mogli odluciti koju ce, a para nemaju za 10 onih koje zele, pa ce poslat MMO u pi materinu, kao sto sam i ja nedavno. Nadalje, ljudi ce toliko uci u virtualni svijet da ce se izgubiti, sto znaci jos vise idiota na ovoj planeti, a bush i masoni mogu spremati svoje paklene planove da nas prodaju kao radnu snagu vanzemaljcima u zamijenu za tehnologiju a vas ce placati sa jednim obrokom dnevno, sa 6 sati sna i sa 8 sati MMO-a, tako da ce te raditi samo 10 sati na dan. bas je super, ne?
nadalje, you can't fight the future... wrong! kao sto sam rekao, globalno zatopljenje je buducnost.... ako prestanemo trovat Zemlju, nece biti globalnog zatopljenja.
stoga, ako je MMO buducnost, i ako ga je ne budem igrao, ne samo da sam se borio protiv njega, nego sam ga i pobijedio.
zakljucak je taj, da je tvoja izjava besmislena i suluda. MMO-i su dobri. no useru ih idioti koji ti stalno seru. Pa ista je stvar sa netom. Čuo sam za jednog tipa koji je bio tak negdje 16-17 god, igrao je sve zive MMO-e i non-stop visio na netu. tamo je vrijedao ljude i zajebavao ih... zakaj? jer mu oni nis ne mogu. E tako je u stvarnom zivotu izgubio razum, srao nekim ljudima, tipovi ga prebili, polomili mu sve kosti a tip jadan, kao da je u bolnici bio 14 mj. tip negdje iz SAD-a bio. Takoder, neki ljudi ne vole MMO-e a neki vise vole normalne igre i NE ZELE igrati MMO-e. tako da ne ce biti toga, da ce MMO-i pobijediti.

Veliki sam fan SW-a pa cu i ja reci may the force be with you.
Potpuno te podrzavam! nemaju ti oni pojma, jer ako ja i ti i jos par milijuna ljudi odbijemo igrati mmo, tvorci igara ce shvatiti da tu nesto nije u redu... a vjerujem da nas bar par milijuna kojima ide na k..ac to preseravanje mmo-a, kao to je buducnost, ali ne ona koju smo mi odabrali nego koju su oni odabrali da bi nam izvukli i ono malo love iz dzepa!!
pa daboda ih voda odnijelaaaaaa!!
__________________
[FONT="Comic Sans MS"]Ahura mazda! May the Force be with you!
Nema tog frajera koji curi moze pruziti vise nego sto joj ja mogu obecati![/FONT]
el_fenomeno is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:42.