Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.08.2014., 20:56   #5941
Vidim da dosta cura pita za make up.. mene + mojih 8 cura je šminkala Ksenija / Xenia make up.. cijena je paprena - 300 kn po osobi, ali vrijedi svake kune.. šminka je i u 7 ujutro drugi dan, bez obzira na vruće ljetno vrijeme, izgledala savršeno (osim usana naravno ) , a svaku od nas je našminkala sasvim drugačije tj. u nekom drugom stilu i s drugim bojama pa je svaka bila predivna na svoj način..isplati se izdvojiti taj novac, ipak je to vaš dan inače ženska je super simpatična i pristupačna, jedino što se šminkanje zna odužiti pa savjetujem da ga dogovorite što ranije..

dekoracije nam je radila agencija Angelus design iz Rijeke (Marinići), cijene ok, malo nas je živciralo što smo dogovarali sve zadnji čas jer su dosta zauzeti, ali na kraju je rezultat i izgled svega bio više nego odličan, sve je bilo predivno, od crkve, preko auta pa do uređenje konobe za večeru!

što se tiče izbora vjenčanice, rijeka je dosta loša po tom pitanju.. obišla sam skoro sve salone i na jedvite jade našla onu pravu u sposi.. i to sam ih morala nagovarati da ju dopreme iz druge poslovnice..

ono što me neugodno iznenadilo kod cjelokupne organizacije vjenčanja je prilična indiferentnost prema klijentima kod ljudi koji se bave time u rijeci (čast gore navedenim iznimkama ! ), jednostavno se previše osjeti da im je to samo posao i da u biti ne dijele entuzijazam s klijentima.. kod većine se osjeti da si im gnjavaža i da ste vi samo još jedni nadobudni mladenci. ima kvalitetnih, ali treba ih naći, nadam se da će ovaj moj post olakšati nekome potragu
Briv is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2014., 22:12   #5942
Briv, da li mozes preporuciti frizerku, jos mi je jedino to ostalo?
Maria Flores is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2014., 09:29   #5943
Quote:
Maria Flores kaže: Pogledaj post
Briv, da li mozes preporuciti frizerku, jos mi je jedino to ostalo?
Salon Diva u Krku, frizura je bila lijepa i postojana
Briv is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2014., 22:53   #5944
trenutno smo traženju sale pa molim vaša iskustva s hotelom belvedere u opatiji, trsatikom, restoranom commodore u ičićima i ronjgima, zanima me kakva je hrana, posluga, ambijent i sve ostalo čega se sjetite. hvala

Još smo bristol u opatiji uzeli u obzir, ali prije nego se definitivno odlučimo za njega, gledamo i malo jeftinije varijante
Lindissima is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2014., 12:25   #5945
Hotel Excelsior

Pozdrav cure! Da li je koja od vas imala vjenčanje (ili bila kao uzvanik) u hotelu Excelsior u Lovranu? Voljela bih čuti dojmove i iskustva... Hvala unaprijed!
Pelican is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2014., 10:31   #5946
Pozdrav svima

Ovako, njuškajući po njuškalu pronašla sam haljinicu/vjenčanicu koja mi se jako sviđa i možda bih kupila ovu da mi odgovaraju mjere. Vidim da je cura koja ju prodaje s područja Rijeke što bi mi isto odgovaralo da nije mjera.

Ovo je haljinica:
http://www.njuskalo.hr/odjeca-vjenca...-oglas-7480425

Zanima me gdje bi se, na području Rijeke, za ne velike pare mogla sašiti ovakva vjenčanica ?

Tiza is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2014., 13:30   #5947
Quote:
mare25 kaže: Pogledaj post
Pozdrav!sorry ako gnjavim.. :-) jesi bila u kvarneru? kakva im je ponuda? ja sam bila u miri i svidja mi se..ali pogledala bi jos koji restoran..
sry slabo sam tu- bila sam, super je ponuda.50 eura po osobi, genijalan prostor. vino piva i jos neka pica njihova sve u cjeni. mozes sa prostorom sta hoces ja sam odusevljena.meni su 4 obroka jos kasnije torta i janjci i odojak.. ovisi o tebi sta bi..
NisamSvaSvoja is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2014., 13:36   #5948
Quote:
Maria Flores kaže: Pogledaj post
Pozdrav cure! Evo mi smo skori sve rijesili, ostale su mi "sitnice" tipa fotograf, prstenje, vjencanica, sminka i frizura ali nadam se da cu ovaj tjedan obaviti barem vecinu. Palo mi na pamet da sam mozda malo vec zakasnila za sminkanje kod Paole i Ksenije ali alternativa mi je i Laurus,valjda ce netko od njih biti slobodan . Zanimaju me preporuke za frizera, sisa me susjeda pa ne idem po salonima... Jos ako je blizu Edena ili Xenie.... Da li da prvo obavim frizuru ili sminku (ako uopce budem mogla birati :-D )
za sminku mozes pitat i romanu poropat,imas na fejsu njen rad.250 kn i moju prijateljicu sminkala savrseno. i frizuru bi ti preporucila suzi. ona je mojoj mami koja je imala kosu do ramena uspjela napravit cudo. sad je otvorila svoj salon preko puta bipe,kod medica. cura je vrh.
NisamSvaSvoja is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2014., 21:01   #5949
Restoran Kvarner Lovran

Pozdrav!
Razmišljam o svadbenoj večeri u Restoranu Kvarner Lovran. Iskustva?
bopa is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2014., 21:10   #5950
Quote:
bopa kaže: Pogledaj post
Pozdrav!
Razmišljam o svadbenoj večeri u Restoranu Kvarner Lovran. Iskustva?
A cijene menija od-do? Zna tko?
bopa is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2014., 18:40   #5951
Standardna cijena je 50€, s tim da naravno, ako želite dodavati ili izbacivati stvari s menija, možete se dogovoriti...
__________________
Sometimes we just have to go with: whatever happens, happens!
ja ma ja is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2014., 16:13   #5952
pozdrav cure
znate li mozda da li je moguce u draga di lovrana imati samo obred vjencanja. znaci da gosti dodju oko 4-5 pa onda vjencanje, pa slikanje pa kumovi i mladenci slikanje dok su gosti i dalje tamo (ponudjena neka hrana i pice, na jednom stolu kanapeici i jednostavnije stvari) i onda oko 7 pokret.
i koliko bi to uopce moglo kostati.
Femmme is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2014., 16:49   #5953
Quote:
ja ma ja kaže: Pogledaj post
Standardna cijena je 50€, s tim da naravno, ako želite dodavati ili izbacivati stvari s menija, možete se dogovoriti...
Hvala. Nadala sam se manjoj cifri...
Ali idem pogledat, nadam se, ovaj tjedan. Pa možda ako nešto izbacim dođe manje...?!?
bopa is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2014., 22:46   #5954
Quote:
Femmme kaže: Pogledaj post
pozdrav cure
znate li mozda da li je moguce u draga di lovrana imati samo obred vjencanja. znaci da gosti dodju oko 4-5 pa onda vjencanje, pa slikanje pa kumovi i mladenci slikanje dok su gosti i dalje tamo (ponudjena neka hrana i pice, na jednom stolu kanapeici i jednostavnije stvari) i onda oko 7 pokret.
i koliko bi to uopce moglo kostati.
Najbolje ti je postavit im upit preko maila, voditeljica Sanja će vam sigurno odgovoriti u kratkom roku (mi smo se tamo ženili prije 2 mj pa znam da odgovara jako brzo na svaki upit). Iako, čisto sumnjam da se to restoranu isplati, ali mozda vam ponude neku cijenu koja bi bilo ok vama i njima. Najbolje ti je pitat pa ces znat
__________________
i ne može primopredaja u Zagrebu...
ula_la is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2014., 17:16   #5955
Quote:
ula_la kaže: Pogledaj post
Najbolje ti je postavit im upit preko maila, voditeljica Sanja će vam sigurno odgovoriti u kratkom roku (mi smo se tamo ženili prije 2 mj pa znam da odgovara jako brzo na svaki upit). Iako, čisto sumnjam da se to restoranu isplati, ali mozda vam ponude neku cijenu koja bi bilo ok vama i njima. Najbolje ti je pitat pa ces znat
hvala na odgovoru
nece nam trebati jos jedno sigurno 2 god jer imamo jos neke stvari za rijesiti (ne mislim medju nama hehe nego stambeno pitanje) pa s obzirom da nisam "pravi klijent" glupo mi je slati upite. mislila sam da netko ovdje mozda zna.
ali hvala ti na tvom iskustvu vjerujem da vam je svadba bila predivna
Femmme is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2014., 21:08   #5956
Quote:
Femmme kaže: Pogledaj post
hvala na odgovoru
nece nam trebati jos jedno sigurno 2 god jer imamo jos neke stvari za rijesiti (ne mislim medju nama hehe nego stambeno pitanje) pa s obzirom da nisam "pravi klijent" glupo mi je slati upite. mislila sam da netko ovdje mozda zna.
ali hvala ti na tvom iskustvu vjerujem da vam je svadba bila predivna
je, oni su stvarno divni, od konobara, preko voditeljice do vlasnice
vjerojatno ce mogućnost takve organizacije ovisit i o datumu kada se planirate zenit, ali svakako ih kontaktiraj jer ce ti to bit najpozdanija informacija
__________________
i ne može primopredaja u Zagrebu...
ula_la is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2014., 14:19   #5957
Da li je netko imao ili zna ako koja slastičarna u Rijeci ili okolici radi torte sljedećeg opisa: na vrhu postolja je pravokutna/kvadratna ili okrugla torta za rezanje, a ispod nje su poslagani mali kolači dekorirani kao poklončići?? U biti, ideja je da svaki gost dobije jedan poklončić
__________________
Riječi su isto kao i gomile ljudi, nije nužno znati za sve...
sheena0512 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2014., 08:32   #5958
Pozdrav svima

Ovako, imam pitanje...ja i zaručnik smo se odlucili za svadbenu veceru, najbliza rodbina i prijatelji su pozvani i htjeli bi da nam bude lijepo naravno ali opet ako možemo proći jeftinije zašto ne. Bili smo u dva restorana i razlika u cijeni je jako velika. Jasno nam je da ambijent i usluga igraju veliku ulogu ali razlika je zaista ogromna pa se pitamo postoji li nekakva "caka"...Dakle, ono što nas zanima ima li tko iskustva sa restoranom Bonaca u Rubešima ? Njihov meni je obilan što se tiče hrane ali su cijene zaista niske (170 kn po stolici) u onosu na još jedan restoran u kojem smo bili (50 € po stolici) pa nam nije jasno....
Tiza is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2014., 18:48   #5959
kristalna dvorana

Bok svima,

imam jedno pitanje, ima li itko informacije o kristalnoj dvorani u opatiji? Kako je tamo? hrana, itd. Zanima me cijena, paket pica. itd.

i jos jedno pitanje: znam da u kristalnoj dvorani imaju 200+ ljudi mjesto, zanima da li u opatiji ima jos nesta slicno

Puno hvala!
pozdrav
wika is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2014., 11:26   #5960
Bok svima!

citam vec danima temu, pa sam se odlucila i ja registrirati.

Mi se planiramo zeniti 19.09.2015. . Krenula sam ranije sa organizacijom, jer zivim u Trstu, a svadba ce biti na Cresu/Losinju. Tako da moram sve nekao preko maila/telefona organizirati,
Bit ce oko 150 ljudi vise/manje, tako da nam je budget oko 15 000€, racunali smo da ne trosimo vise od 100e po osobi.
Vec sam dogovorila retoran (65e/osoba cuga neogranicena), to na Losinju ide brzo jer ih je samo par, pa sam rezervirala za svaki slucaj. Restoran je u Hotelu Punta u Velom Losinju.
Muziku isto tako vec znamo i rezervirali smo, i mozda sam vec nasla vjencanicu jer sam neki dan isla probat i vec se zaljubila. Mislim da ovo najbitnije sam rijesila. Sad sam u potrazi za fotografom i snimateljem.

Ali sad me muce sljedece stvari, pa ko mi mozete pomoci vi koji ste vec prosle cijelu organizaciju:

1. POZIVNICE citala sam da ih je netko radio sam ,mi mozete reci di ste kuvert kupili?? ili bilo koji savjet.
2. REVERI sto vise citam to mi vise dodje volja da ih sama radim, kamo materijal mogu naci? vidjela sam da na netu ima svasta, ali ako mogu uzivo vidjeti bi bilo bolje.
3. Dali da uzmem samo fotografa ili i snimatelja?
Nasla sam jedan studio u ZGb di mi nudi cijeli dan snimatelja i fotografa i wedding book i jos neke sitnice za 7500kn, sto mi se ne cini lose (plus putni troskovi oko 150e)
4. E sad ono najbitinje: AGENCIJA ZA VJECANJA koliko se uopce krecu cijene?
Mene bi zanimalo za sredit okucnicu i restoran i mol di se zenimo (necemo u crkvi) da imam vremena bi to sama rijesila, ali restoran mi nemoze dati salu u petak jer je jos puno turista. Nisam htjela previse cvijeca, vec neke vaze sa vodom i slicno. Dajte mi recite vasa iskustva sa agencijama.
5. MATICAR koliko je cijena kad izadje na teren?
6. CATERING to ce biti kod mene doma, i moji i od dragog gosti, sve cemo kod mene rijesit. I sad za hranu cu pitat okolne restorane da mi naprave, a vino? Kamo da idem uzet, istra? neka Iskustva?


I svaki drugi savjet je dobro dosao! HVALA CURE !
NjetaTornado is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:52.