Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.02.2011., 17:28   #141
Quote:
zoran1973 kaže: Pogledaj post
Ajd evo ja opet, zvao sam broj sa ovog gore linka, izgleda da mi jedna kugla ne valja, točnije na vozačevoj strani prednja jer tvrda je ko kamen a ostale sve ljepo rade. Zamjena te jedne kugle, zamjena ulja u hidraulici, punjenje ostalih kugli i čiščenje filtera sa njegovim poslom 700 kuna. Pa ako je to nekom puno onda se za tako nekog nema šta reći. Auto je kod mene od ponedeljka popodne i evo svakim danom me sve više i više iznenađuje, to nije uopće skup auto ko god šta pričao.
preporučujem da zamijeniš obje prednje kugle jer trebaju biti uparene isto kao gume ili amortizeri, a kad ti je tako tvrd ovjes kao što kažeš upravo zbog toga ti izbije ležaj amortizera, ili riješi to odmah ili nemoj voziti tako

jel može link za taj manual što si skinuo
fullcool is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2011., 20:03   #142
Quote:
fullcool kaže: Pogledaj post
preporučujem da zamijeniš obje prednje kugle jer trebaju biti uparene isto kao gume ili amortizeri, a kad ti je tako tvrd ovjes kao što kažeš upravo zbog toga ti izbije ležaj amortizera, ili riješi to odmah ili nemoj voziti tako

jel može link za taj manual što si skinuo
http://www.citroenforum.hr/citroen-x...f-uputstva-19/
zoran1973 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2011., 20:21   #143
hvala kolega
fullcool is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2011., 21:02   #144
Quote:
fullcool kaže: Pogledaj post
hvala kolega
Registriraj se na forum. Svi su dobrodošli.
zoran1973 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2011., 21:17   #145
mirda69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2011., 21:00   #146
Quote:
fullcool kaže: Pogledaj post
pozdrav svima, nov sam na forumu no citroene vozim već 15-tak godina, koje sam uglavnom sam održavao pa se godinama skupilo vrijednog iskustav sa tim autima tak da ako ima kakvih pitanja, tu sam.
vidim da ima dosta ljubitelja citroena koji poprilično znaju kako funkcionira hidraulika i druge specifičnosti kod citroena, ali ipak moram reći da je tu dosta toga pogrešno objašnjeno ili interpretirano, pa eto i mene na forum tak da ubuduće nema zezazancije na račun citroena
imam problem sa c5. Bio kod majstora provjerio i promjenio zadnje kugle ali još uvijek u zadnjem kraju auta kod prolaska preko proreza na asfaltu se čuje lupkanje(kao da neko gumenim čekićem udari).Šta bi to moglo biti
dkicin1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2011., 23:16   #147
poznat mi je taj tvoj problem. ali ne mogu se sjetiti kako je bio točno riješen. negdje sam čitao o tome. znam da je problem bio riješen za 100njak kn. nisam ti puno pomogo, ali probaj guglat, trebal bi nešto nači
Glavni frajer kaže: is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2011., 00:12   #148
Quote:
dkicin1 kaže: Pogledaj post
imam problem sa c5. Bio kod majstora provjerio i promjenio zadnje kugle ali još uvijek u zadnjem kraju auta kod prolaska preko proreza na asfaltu se čuje lupkanje(kao da neko gumenim čekićem udari).Šta bi to moglo biti
kod c5 nemam praktičnog iskustva, pa odgovor je teoretski a ovi dečki koji rade
u citroen servisima će ti nadam se reći kakvo je stanje u praksi

c5 kao i svi citroeni sa hidraulikom imaju konusne ležajeve u ruci zadnjeg ovjesa (lafet), to je najkritičnije mjesto i prije ili kasnije ti ležajevi se moraju promijeniti,
dakle, to prvo trebaš provjeriti ako ti auto ima dosta km, čudime da ti to majstor nije pogledao kad je mijenjao kugle, al evo kako ćeš to provjeriti
auto nek ti bude u položaju za vožnju, podigni zadnji kraj tako da oba kotača ostanu visiti, i sad uhvati i mrdaj kotač jedan pa drugi da vidiš jel ima kakvog lufta, ako se miče kotač zajedno sa lafetom onda je to to pa ćemo vidjeti što dalje
ako nije to onda je neka glupost npr, aspuh ti negdje udara u pod il tako nešto
i reci mi jesi stavio nove ili polovne kugle i kako ti ih je majstor provjerio ???
fullcool is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2011., 21:29   #149
Quote:
fullcool kaže: Pogledaj post
kod c5 nemam praktičnog iskustva, pa odgovor je teoretski a ovi dečki koji rade
u citroen servisima će ti nadam se reći kakvo je stanje u praksi

c5 kao i svi citroeni sa hidraulikom imaju konusne ležajeve u ruci zadnjeg ovjesa (lafet), to je najkritičnije mjesto i prije ili kasnije ti ležajevi se moraju promijeniti,
dakle, to prvo trebaš provjeriti ako ti auto ima dosta km, čudime da ti to majstor nije pogledao kad je mijenjao kugle, al evo kako ćeš to provjeriti
auto nek ti bude u položaju za vožnju, podigni zadnji kraj tako da oba kotača ostanu visiti, i sad uhvati i mrdaj kotač jedan pa drugi da vidiš jel ima kakvog lufta, ako se miče kotač zajedno sa lafetom onda je to to pa ćemo vidjeti što dalje
ako nije to onda je neka glupost npr, aspuh ti negdje udara u pod il tako nešto
i reci mi jesi stavio nove ili polovne kugle i kako ti ih je majstor provjerio ???
Lagere u rukavcima sam prvo promjenio.Kugle su polovne reparirane kod Fiolića u Sesvetama
dkicin1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2011., 02:21   #150
ako su ležajevi novi onda nebi trebalo biti ništa opasno,
ali ipak provjeri, moguće da nisu dobro smontirani, to su konusni ležajevi i ako nisu pravilno stegnuti mogu ima zračnoisti
kugle lako znaš da li su dobre jer ako su loše osjetiš to u vožnji, jednostavno osjetiš da je auto tvrd, ako je mekan kao i uvijek onda su kugle dobre,
a sad to lupkanje, moraćeš na dizalicu pa sve redom pregledati, auspuh,cijevi od hidraulike ako nisu fiksirane mogu se tresti jer su pod tlakom pa se svaki udar sa kotača prenosi na cijevi putem ulja,itd
navodno je citroen tu imao nekih problema oko cijelog tog zadnjeg ovjesa pa su vršili neke modifikacije i tak, to bi trebali znat serviseri sa iskustvom baš kod tih modela, pa vidjećemo možda se neki od njih javi sa konkretnim rješenjem
fullcool is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2011., 19:56   #151
Pozdrav svima !! Ako ima netko sa sličnim problemom nek se javi.
Imam xantiu 1.9 td 95 god . A vlasnik sam joj zadnjih 7 god . U tom razdoblju 3 puta je na njoj procurio mali hladnjak ili grijač kabine .
ima li netko da može reći dali je to samo na mojoj xantiji ili ima netko i na ostalima takav problem. I zašto se to događa. Molim sve da nepljuju bilo koje marke vozila jer svatko ima razlog zašto je uzeo baš taj model. Xantia ima udobnost i za one koji imaju problema s kičmom nesumnjivo je dobar izbor. Pozdrav svima na ovom forumu . Možete mi se javiti na mail [email protected]
djelonito is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2011., 21:50   #152
Quote:
djelonito kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima !! Ako ima netko sa sličnim problemom nek se javi.
Imam xantiu 1.9 td 95 god . A vlasnik sam joj zadnjih 7 god . U tom razdoblju 3 puta je na njoj procurio mali hladnjak ili grijač kabine .
ima li netko da može reći dali je to samo na mojoj xantiji ili ima netko i na ostalima takav problem. I zašto se to događa. Molim sve da nepljuju bilo koje marke vozila jer svatko ima razlog zašto je uzeo baš taj model. Xantia ima udobnost i za one koji imaju problema s kičmom nesumnjivo je dobar izbor. Pozdrav svima na ovom forumu . Možete mi se javiti na mail [email protected]
kakav antifriz stavljaš?
fullcool is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2011., 22:43   #153
...ili možda stavlja zamjenske kineske hladnjake
nenocutlas is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2011., 23:02   #154
kod limara kineza
Glavni frajer kaže: is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2011., 21:09   #155
ljudi imam problem i molim za savijete. imam xantiu 2.0 16v 1996.god. sve radi ali kada se auto zagrije jednostavno se ugasi ,ond malo sačekaš pa ga oprt upališ i tako stalno . bio sam kod raznih majstora, električara itd.. ali niko mi nije mogao pomoči. znam da je kvar električni nije mehanički mijenjao sam dosta stvari ali kvar ostaje.kada auto dođe do radne temperature jednostavno se ugasi,kompjuter ne pokazuje nikakvu grešku. neznam što da radim. dali je netko imao takvih problema
maliturnic is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2011., 10:15   #156
da nije ovo: http://www.auti.hr/dijelovi_oprema/a.../oglas-751602/
Glavni frajer kaže: is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2011., 23:36   #157
ej ekipa daj mi recite stari bi uzeo xsaru
99 1.4 jel valja to kaj kakve ima bolesti i na kaj obratit paznju kod kupnje

Zadnje uređivanje balkycf : 24.08.2011. at 23:42.
balkycf is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2011., 23:03   #158
Auto ti je super imao je bratić jednog, prodao ga je radi snage i brat je imao jednog.

Modeli se tu negdje razilaze, ako je onaj sa okruglim ispupčenim svijetlima, kod njih ima problem da se zna dogoditi da nešto troši akumulator. Drugim riječima dva dana ga ne pališ i prazan akumulator. Ali to je samo kod nekih.

Onaj model sa kockastim svijetlima sve ok.
Provjeri auspuh jer je to boljka svih citroena.

Oba dva modela su super i za preporučit. Inače sam cijeli život oko Citroena.

Naravno standardno treba pogledati stvari kao kod svakog auta.
Dox26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2011., 23:20   #159
Quote:
Dox26 kaže: Pogledaj post
Auto ti je super imao je bratić jednog, prodao ga je radi snage i brat je imao jednog.

Modeli se tu negdje razilaze, ako je onaj sa okruglim ispupčenim svijetlima, kod njih ima problem da se zna dogoditi da nešto troši akumulator. Drugim riječima dva dana ga ne pališ i prazan akumulator. Ali to je samo kod nekih.

Onaj model sa kockastim svijetlima sve ok.
Provjeri auspuh jer je to boljka svih citroena.

Oba dva modela su super i za preporučit. Inače sam cijeli život oko Citroena.

Naravno standardno treba pogledati stvari kao kod svakog auta.
http://www.citroenforum.hr/
__________________
Cigarete sadrže 0 % masti. Pušite da biste bili vitkiji.
zoran1973 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:43.