Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.06.2007., 16:47   #61
Quote:
pasiva kaže: Pogledaj post
taj park me odmah asocira na ubojstva iz filmova
a gdje te pozvao u jedan od ona dva restorana u tom parku ili?
ne..nema u parku restorana.restoran je bio u lower manhattan.

i za dalje cemo se cuti-pa rade celularci,osim toga on radi samo dva kata nize od mene..iznad japanese video-a!
sve imamo asia u buildingu!
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2007., 16:50   #62
Quote:
funkster kaže: Pogledaj post
Budisti nose te tetovaze da se zastite od nesrece i zlih duhova samo da znas
a da? a odakle ti ideja da je on budist?
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2007., 16:52   #63
Quote:
AFRODITA69 kaže: Pogledaj post
a da? a odakle ti ideja da je on budist?
Pitaj ga , ali vjerojatno je cim ima takvu tetovazu
__________________
Potrudite se da dobijete ono što volite, jer će vas inače prisiliti da volite ono što dobijete
funkster is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2007., 16:55   #64
a kaj imate protiv tresanja? recimo,tresnje se obicno povezuju sa usnama..a isto tako sa oduzimanjem djevicanstva(cherry pop iliti pop your cherry)..dakle..covjek ima maste ocito,ali vi nemate.vama je banana sexy.banan je vec zastarjeli stos.ja recimo volim breskve..a sad jos pitajte zasto?!

decko je jako senzualan-primjetih i to izmedu ostalog.ja mislim da je dosta dobar u krevetu.uvjek dobis ideju..ja se jos nisam prevarila.osim za jednog,ali nije bila krivnja u njemu nego majci prirodi.

steta kaj nemam duge nokte da ga 'pogrebem' po zmaju..volim grepst inace.
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2007., 16:56   #65
Quote:
funkster kaže: Pogledaj post
Pitaj ga , ali vjerojatno je cim ima takvu tetovazu
ali,ja njih sam vidla puno sa takvim tattoos..ok,mozda manjim..pa nisu svi bas budisti.
mozda to ima cisto onak iz fore..
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2007., 16:56   #66
afro, oprosti na offtopicu, ali sjecam se da si spominjala da se tu da naci sve od nase hrane, mozes me uputiti gdje

i ako ima nas restac?

i frizer


fala
Noemi is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2007., 16:57   #67
Quote:
AFRODITA69 kaže: Pogledaj post

zapravo
sta bi rekle da vas neki komad pozove na date u park,danas u 21 stoljecu?


ok,ok...central park.da,da-onaj na manhattanu sam mislila.
dakle...21.stoljeće i ovakva glupa pitanja...
__________________
Uostalom, mislim da Kartagu treba razoriti!
Hella Good is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2007., 16:58   #68
Quote:
Noemi kaže: Pogledaj post
afro, oprosti na offtopicu, ali sjecam se da si spominjala da se tu da naci sve od nase hrane, mozes me uputiti gdje

i ako ima nas restac?

i frizer


fala
ima sve u queensu-rudar-restac-zbilja jako dobra hrana i onda imas KT,MUNCHAN..i jos drugi ducani na broadway-u(queens) i okolici bdwaya sa svime nasime,sto pozelis..a ako ti se pak jedu cevapi-imas tamo i sarajevo cevabdzinicu..zbilja nema sto nema.imas i u bx-u ali blize ti je qns.

ima i frizer,dzidzi-koji te za jesno sisanje opali za 250$ a napravi cudo..ja ne idem ka nasim frizerima,kraj tolko dobrih drugih,cemu nas?????niti nije nas zapravo.
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2007., 16:59   #69
Quote:
AFRODITA69 kaže: Pogledaj post
ali,ja njih sam vidla puno sa takvim tattoos..ok,mozda manjim..pa nisu svi bas budisti.
mozda to ima cisto onak iz fore..
Obicno ako tetoviraju te zmajeve ili demone ili pizdarije tako velike cine to zbog te filozofije. Jer oni vjeruju u duhove i vjeruju u to da ih tetovaze stite od zla i nesreca i pizdarija.
Ja sam sad sa zenom koja preko cijelih leda ima istetoviranog Sotonu koji u ruci drzi zemaljsku kuglu Tako da se oni vole tetovirati. Ali ako kazes da mu je stari Japanac i da brije na svoje, onda vjerojatno ima dosta utjecaja budizam na njega sto za tebe moze biti samo dobro
__________________
Potrudite se da dobijete ono što volite, jer će vas inače prisiliti da volite ono što dobijete
funkster is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2007., 17:00   #70
Quote:
Hella Good kaže: Pogledaj post
dakle...21.stoljeće i ovakva glupa pitanja...

nisam naucena,pa zato mi se ucinilo malo strange.ali nema veze ni da je zooloski,vrijedan je.
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2007., 17:05   #71
Quote:
funkster kaže: Pogledaj post
Obicno ako tetoviraju te zmajeve ili demone ili pizdarije tako velike cine to zbog te filozofije. Jer oni vjeruju u duhove i vjeruju u to da ih tetovaze stite od zla i nesreca i pizdarija.
Ja sam sad sa zenom koja preko cijelih leda ima istetoviranog Sotonu koji u ruci drzi zemaljsku kuglu Tako da se oni vole tetovirati. Ali ako kazes da mu je stari Japanac i da brije na svoje, onda vjerojatno ima dosta utjecaja budizam na njega sto za tebe moze biti samo dobro
aha..dakle,onda smo oboje opet slicni..i ja sam filozof svoje vrste(u rl naravno-vec su mi nadjenuli taj nadimak ) a i vjerujem u duhove..mozda ja jos predem u budiste,pa si i ja stetoviram zmaja..
al moj bu bil mali,taman iznad...
nego,da,kad si sa nekim,vidis dali je amerikaniziran ili ima neke svoje ideje i principe kojih se drzi i koje vuce od tuda od kuda je,a on je takav.ovo malo sto smo proveli-odma skuzis.s druge strane on i nije non stop ovdje-on ide malo sim malo tam..dakle,nije se ni mogao posve amerikanizirati iako je tu isel u skolu i sve to.
funkster-sta jos trebam znati????
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2007., 17:10   #72
Quote:
AFRODITA69 kaže: Pogledaj post
aha..dakle,onda smo oboje opet slicni..i ja sam filozof svoje vrste(u rl naravno-vec su mi nadjenuli taj nadimak ) a i vjerujem u duhove..mozda ja jos predem u budiste,pa si i ja stetoviram zmaja..
al moj bu bil mali,taman iznad...
nego,da,kad si sa nekim,vidis dali je amerikaniziran ili ima neke svoje ideje i principe kojih se drzi i koje vuce od tuda od kuda je,a on je takav.ovo malo sto smo proveli-odma skuzis.s druge strane on i nije non stop ovdje-on ide malo sim malo tam..dakle,nije se ni mogao posve amerikanizirati iako je tu isel u skolu i sve to.
funkster-sta jos trebam znati????

Pa ako je Budist, a to ga mozes slobodno pitati, nema tu neke previse filozofije. Glava je kod njih najsvetija a noge su najprljavije ajmo to tako reci pa je nepristojno ako sjedite jedno pored drugog da prekrizis noge i okrenes stopalo prema njemu. Nit je pristojno cuskati u glavu ali pretpostavljam da to neces raditi Uglavnom su free minded i skroz okej. Pitaj ga uostalom da li je Zen Buddhist, jer Zen potice iz Japana. Npr. Theravada Budhizam je u Tajlandu di sam ja.
A mozda je i katolik ili Konfucionist pa cijela prica otpada
__________________
Potrudite se da dobijete ono što volite, jer će vas inače prisiliti da volite ono što dobijete
funkster is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2007., 17:10   #73
Quote:
AFRODITA69 kaže: Pogledaj post
ima sve u queensu-rudar-restac-zbilja jako dobra hrana i onda imas KT,MUNCHAN..i jos drugi ducani na broadway-u(queens) i okolici bdwaya sa svime nasime,sto pozelis..a ako ti se pak jedu cevapi-imas tamo i sarajevo cevabdzinicu..zbilja nema sto nema.imas i u bx-u ali blize ti je qns.

ima i frizer,dzidzi-koji te za jesno sisanje opali za 250$ a napravi cudo..ja ne idem ka nasim frizerima,kraj tolko dobrih drugih,cemu nas?????niti nije nas zapravo.
nisam pitala za naseg frizera, samo mi je hrana bila vazna da je nasa...bojim se da mi je to malo puno za frizera

gdje je rudar tocno? ajme a tek cevapi jako mi se jede nasa hrana

adrese, adrese i upute


funkster, nije li te strah
Noemi is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2007., 17:16   #74
Quote:
Noemi kaže: Pogledaj post

funkster, nije li te strah

Nije, zanimljivo je iskustvo gledati vragu u oci prilikom seksa
__________________
Potrudite se da dobijete ono što volite, jer će vas inače prisiliti da volite ono što dobijete
funkster is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2007., 17:26   #75
a jel bi se njegova mama udavala za budista(ona je kineskinja)
jel kaj kinezi isto nemaju zmajeve,cak i vise nego japanci?
mozda je to nesto kinesko a ne japansko?
on je pola pola.
ajde funkster,uvedi me malo..si ti m ili z?
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2007., 17:33   #76
Quote:
AFRODITA69 kaže: Pogledaj post
a jel bi se njegova mama udavala za budista(ona je kineskinja)
jel kaj kinezi isto nemaju zmajeve,cak i vise nego japanci?
mozda je to nesto kinesko a ne japansko?
on je pola pola.
ajde funkster,uvedi me malo..si ti m ili z?
M sam
Pa bi, iako je to malo cudno bilo u njihovo vrijeme. Ja mislim da ti je najbolje posuditi knjigu od Wei Hui Vjencanje s Buddhom, ne znam koji je originalni naslov. Uglavnom, zenska koja je napisala knjigu kroz knjigu pise o Japancu tako da tamo mozes saznati i o kineskoj i japanskoj kulturi. Ja zivim tu u Tajlandu di je njih 98 % Theravada Budhista a gledam im te tetovaze,pa ih vecinom svi nose zbog tih vjerovanja. Cak jos uvijek ima festivala di te monk tetovira sa bambusovim stapicima dok drugi monk izgovara mantre, pa padaju u transeve i pizdarije
A da, dobro ce ti doc ta knjiga, tamo ces moci dosta toga izvuci o njima..
__________________
Potrudite se da dobijete ono što volite, jer će vas inače prisiliti da volite ono što dobijete
funkster is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2007., 17:42   #77
znas kaj je interesantno? kad upoznas bilo kod drugog,recimo evropljana,crnca,juznoamera,amera,da ne nabrajam sad po zemljama..nekak,nisu nepoznanica.ok svatko ima svoju kulturu i to ali ti kosooki jesu malo posebniji narod..o njima fakat trebas uciti.valjda je zato i najmanji postotak njih da se mjesaju sa non-kosookima...i sto se od malena drze zajedno pa makar bili u bilo kojo stranoj zemlji.vidim vec kod moje klinke u skoli..klinci,drugi razred recimo..ili bilo koji,svi su drugi izmjesani,zajedno se druze ali mali kosooki su kao zasebna grupica.i tako skroz kroz skolu i posao.neces naci ni jednog koji fluentno ne prica svoj jezik. i pise.makar je tu neznam kak dugo.i ovaj doticni ima svoje kosooke frendove i kako rekoh iako je tu od malena(sa cestim izlascima i ulascima u usa)jos je zadrzao svoju kulturu i nacin zivota..od hrane do sporta,do govora.. do svega...neznam,dal se takav okrene kad je u vezi ili trazi da se ti okreces prema njemu...za zajebanciju je ok ali za nesto ozbiljno mislim da iziskuje jako puno,ne mislis?mislim,ok je 5 jesti kinesku hranu i sushi ali jebiga,6 dan bi ja cevape..e sad,jel bi se on okrenuo i jeo cevape ili bi me davio sa rizom i 6-ti dan??
to je bio primjer samo.
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2007., 17:44   #78
Quote:
funkster kaže: Pogledaj post
Nije, zanimljivo je iskustvo gledati vragu u oci prilikom seksa

je...a vjerujem da ni tetovaza nije losa
Noemi is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2007., 17:47   #79
Quote:
AFRODITA69 kaže: Pogledaj post
znas kaj je interesantno? kad upoznas bilo kod drugog,recimo evropljana,crnca,juznoamera,amera,da ne nabrajam sad po zemljama..nekak,nisu nepoznanica.ok svatko ima svoju kulturu i to ali ti kosooki jesu malo posebniji narod..o njima fakat trebas uciti.valjda je zato i najmanji postotak njih da se mjesaju sa non-kosookima...i sto se od malena drze zajedno pa makar bili u bilo kojo stranoj zemlji.vidim vec kod moje klinke u skoli..klinci,drugi razred recimo..ili bilo koji,svi su drugi izmjesani,zajedno se druze ali mali kosooki su kao zasebna grupica.i tako skroz kroz skolu i posao.i ovaj doticni ima svoje kosooke frendove i kako rekoh iako je tu od malena(sa cestim izlascima i ulascima u usa)jos je zadrzao svoju kulturu i nacin zivota..od hrane do sporta do svega...neznam,dal se takav okrene kad je u vezi ili trazi da se ti okreces prema njemu...za zajebanciju je ok ali za nesto ozbiljno mislim da iziskuje jako puno,ne mislis?
afro, ne mislis da smo svi mozda malo takvi...zajebancija je ok, ali kad su stvari ozbiljne vazno nam je da partner prihvaca stvari koje nosimo iz nase kulture...ako je veza povrsna, mozda smo skloniji vise progledati kroz prste nego ako se ide za ozbiljno...
Noemi is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2007., 17:47   #80
Quote:
Noemi kaže: Pogledaj post
je...a vjerujem da ni tetovaza nije losa
pa rekoh,za grepsti.narocito zmaj.onda bljuje vise vatre.

funkster..jer se njih sme grepsti?
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:04.