Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.09.2009., 15:11   #41
Quote:
sprint1 kaže: Pogledaj post
Volkswagen Polo: Noćna mora za konkurenciju:

http://www.slobodnadalmacija.hr/Auto...7/Default.aspx

Piše da:
"Povoljan i ekonomičan mali automobil zadržao je sve početne atribute, a u svom petom izdanju dolazi s doista revolucionarnim novostima"

A koje su to revolucionarne novosti?

Konkurentna cijena, serijski klima uredaj, solidan dizajn?

To je za VW, pogotovo na nasem trzistu, revolucija.
__________________
Monkeys are really the end of the line in the pet world. I think when you're at the monkey level of pet ownership, have a kid. I mean, come on. I mean, you're so close. If you need a pet that can roller skate and smoke cigars, it's time to think about a family
Velo C. Raptor is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2009., 15:15   #42
polo dizelas u usporedbnom testu s konkurencijom
TataNano is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2009., 16:41   #43
Konkurencija 90 ks, polo 75... pisalo smo o tome u onome drugome topiku, debilan test jednako kao i onaj njemački di polo ima 105, a konkurencija 90tak konja...
__________________
OFF DUTY
STINGer is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2009., 16:54   #44
Opa! Pa ti postaš mrske tekstove i usporedbe. Bižim doma da me kiša ne opere na biciklu. Šta kiša, mogle bi sjekire padat.
CDRW is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2009., 17:14   #45
S obzirom da se rijetko izjasnjava(vrlo rijetko),bas me zanima sto bi CDRW izabrao od ovih(ili mozda neki drugi) malisana?Peni za misao
garp is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2009., 17:18   #46
Quote:
CDRW kaže: Pogledaj post
Opa! Pa ti postaš mrske tekstove i usporedbe. Bižim doma da me kiša ne opere na biciklu. Šta kiša, mogle bi sjekire padat.
a moram luzerima kao sto si ti nesto postat posto ne postoji sansa da ista novoga provozas... vidim da koristis svaku priliku da ostanes doma...
TataNano is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2009., 17:22   #47
Quote:
CDRW kaže: Pogledaj post
Opa! Pa ti postaš mrske tekstove i usporedbe. Bižim doma da me kiša ne opere na biciklu. Šta kiša, mogle bi sjekire padat.
posta sam ti i usporedbu passata cc i lagune coupe pa ti nije odgovarala...kao i bilo sta di renault ispadne bolji...
dobro su ti kasnije par njih odgovorili, ali si se odlucio izgubiti s topica...

aj neda mi se s tobom vise zajebavat... izvoli odjebat od mojih komentara...

izvinjavam se na offtopicu...

Zadnje uređivanje TataNano : 08.09.2009. at 17:32.
TataNano is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2009., 17:29   #48
Quote:
STINGer kaže: Pogledaj post
Konkurencija 90 ks, polo 75... pisalo smo o tome u onome drugome topiku, debilan test jednako kao i onaj njemački di polo ima 105, a konkurencija 90tak konja...
vidim da je usporedba zasnivana na tome da bude dizelas i da budu oprilike tu s cijenom...

a to vec ima smisla...

ili sta je isto moguce u svakom testu mora ford biti prvi pa su namjerno stavili na test polo sa stetom od motora...

Zadnje uređivanje TataNano : 08.09.2009. at 17:54.
TataNano is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2009., 18:05   #49
Quote:
TataNano kaže: Pogledaj post
a koliko drugi dizelas ima ks?... jel taj bio u njemackom testu ili je to bio benzinac?...

vidim da je usporedba zasnivana na tome da bude dizelas i da budu oprilike tu s cijenom...

a to vec ima smisla...
Ma ima kitu... pogledaj cijenu fieste i pola... 1500 funti je skuplja fiesta, što je na one cijene pun k. i definitivno nije "otprilike tu". Isto tako, na engleskom vw sajtu u cjeniku ima još bolje opremljeni tdi od 90 ks koji košta 120 funti skuplje od ove testirane fieste tako da ću ostati pri mišljenju da je test debilan jednako kao i njemački
A da se ne ponavljam o njima smo pisali tu baci oko https://www.forum.hr/showthread.php?t=474305&page=11
__________________
OFF DUTY
STINGer is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2009., 18:09   #50
nije loš auto, što više vjerojatno je kvalitetno napravljen no opet su usrali interijer.
interijer je iz prošlog stoljeća, felicia 98 god i fabia 2000 god, fuj



das radio je zakon
__________________
Uploadanje turbofolk muzike je ZABRANJENO ! THR
normall is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2009., 18:35   #51
Danas sam bas bio na Jankomiru i sjedio u Polu i interijer je sjajan.Konzervativan ali logican,kvalitetan i iznimno funkcionalan.Fiesta ima prilicno razigran interijer jer cilja na mladje kupce i to je u redu.Govorimo o dvije razlicite filozofije,koje cesto zavrsavaju na mimoilazenju osobnih preferenci i ukusa.Mene je zanimao prostor otraga i tu sam zadovoljan.Prostora za dvije osobe ima taman kolko treba.Slicno sam se osjecao u novom Meganeu otraga koji je ipak klasa vise.Auto je "konzervativno lijep" i ocigledno je da nece biti brzog zastarjevanja.Cijene su prilicno dobre.Jos cekam da dodje 1.2 tsi koji mi je i najzanimljiviji,pogotovo sto dolazi sa 6. stupanjskim manualcem.DSG je tu ipak skupa igracka.Jedini ce biti problem konkurencija u vidu vise klase ali sa "normalnim" benzincima koji ce biti na akcijama(ceed,fokus,megane ili i30)
garp is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2009., 20:11   #52
Jao, pa ne mogu vjerovati da je novi Polo na ovom testu lošiji od ovdje od nekih popljuvanog Clia.
moril is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2009., 20:30   #53
Quote:
moril kaže: Pogledaj post
Jao, pa ne mogu vjerovati da je novi Polo na ovom testu lošiji od ovdje od nekih popljuvanog Clia.
Auto Express ti je engleski pandan Auto Bilda. Automobilsko zutilo

99% review-a hvali dobro upravljanje i ovjes, cak i pokretac teme, a oni onda napisu da ima gori handling i upravljanje od, npr., Clia, za kojeg se zna, da mu je, ako nista, volan ko kroz puding osjecaja
__________________
Monkeys are really the end of the line in the pet world. I think when you're at the monkey level of pet ownership, have a kid. I mean, come on. I mean, you're so close. If you need a pet that can roller skate and smoke cigars, it's time to think about a family
Velo C. Raptor is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2009., 20:42   #54
Ajoj, opet se otvaraju pandorine kutije
__________________
OFF DUTY
STINGer is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2009., 20:49   #55
je se to samo meni cini ili mi taj polo izgleda linijama kao stilo :S
RapidBoy is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2009., 21:32   #56
WTF http://www2.autoportal.hr/2009090466...nu-id-103.html

gle sta kazu ispod slike motora
Quote:
Svi 1,6-litreni TDI motori imaju istu izvedbu samo je softwer u procesoru određenog motora prilagođen višoj snazi. Softwerski je onemogućen chip tuning
,

))
y0le is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2009., 08:09   #57
Quote:
y0le kaže: Pogledaj post
WTF http://www2.autoportal.hr/2009090466...nu-id-103.html

gle sta kazu ispod slike motora ,

))
Citirao sam taj dio teksta na temi o 1.6 TDI pa me CDRW popljuvao...
Nije logično gledajući na dosadašnju politiku konstruiranja motora, ali možda je i točno, možda su izračunali da im je isplativije napraviti jedan motor i regulirati ga softverom nego raditi tri različita motora... Tu se radi o masovnoj proizvodnji jako velikog broja komada, ti motori će ići i u druge automobile iz koncerna, ovako je puno jednostavnije, barem ja tako mislim
vicenzo is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2009., 08:31   #58
Kakav je Polo ne znam,ali za drugi dio naslova teme "zmaj u malome" .
__________________
Power to surprise.
alfa146 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2009., 09:02   #59
Ako u novom polu ima upola mjesta ko u golfu petici, to je opet više nego u novom meganu kad se ja smjestim na vozačev sic.

Meni se polo sviđa...

Volim konzervativan dizajn, preglednost, čiste linije, njemačku hladnoću i "nemaštovitost". Mislim da ću razmisliti o polaču.

Nedostatak litara koje nudi kompaktna klasa u prtljažniku ću nadoknaditi krovnim nosačom i tuletom


Jedino mislim da se folcvagen malo zajebo s konfiguriranjem cijena. Polo mi se čini atraktivniji od golfa, a cjenovno im je prevelika razlika. Kupci osrednje opremljenog i najslabije motoriziranog golfa bi mogli razmisliti o full opremljenom i solidno motoriziranom polu

Zna li netko kolika će biti razlika u cijeni između 3 i 5 vrata?


Macani su na stranicama stavili cijene za 3 vrata, a čujem da ih još ni nema u ponudi u nas
__________________
...da ne znam više sebe sama,
ni dima bola u maglama.
Sviba is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2009., 09:39   #60
razlika će navodno biti okruglo 500 eura
vicenzo is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:29.