Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.12.2014., 22:56   #201
And they are back

Nije baš da sam nešto previše skužila ali ovo šta sam skužila izgleda da idu u dobrom smjeru

Bo & Kenz koja ludače i sad su opet svaka na svojoj strani, nećemo to tako

Tamsin

__________________
When someone accuses you of being “childish,” I think you should take it as a compliment.
Megs is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2014., 20:32   #202
Pa i nije bilo ovo loše, nakon prošle sezone nisam više znala što da očekujem, ali budemo vidjeli kako će sve još posložiti.

U svakom slučaju solidna epka
__________________
Masquerading as a man with a reason my charade is the event of the season and if I claim to be a wise man, well It surely means that I don't know/Don't be afraid. I'm going to give you the choice I never had.
leogirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2014., 18:17   #203
Bog ih vidio, trebali su nam dati jedan special onako 5x00 di rekapituliraju sve kaj se dogodilo u prethodnoj sezoni da se prisjetim
Ovak mi već isparilo pa ono

Al mogu reći jednu stvar - jako solidan početak nove sezone.
Dobila sam dojam da znaju kud vode i kako će serija završiti i da idu prema tome zaokruže cjelinu. To je puno više nego što mogu reći za prošlu sezonu koja mi je bila onako dosta nekonzistentna i rastrojena s previše svega onako random nabacanog i nepotrebnog pa eto bude se to već povezalo.

Samo neka ljepo odrade ovu sezonu i daju nam dostojan kraj i nedo im bog da završi Bo s Lauren jer će biti mrtvih iako želim da bude s Dysonom na kraju, imam filing da će napraviti nekakav totalno drugačiji kraj i da neće biti niti s jedno od njih dvoje.
__________________
Growing old is mandatory. Growing up is optional.
lie is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2014., 21:34   #204
Kenziiiiiiiiiiiiiii


Kužim je i sve ali svejedno zašto uvijek moraju zadržat likove(čitaj Lauren) koji nas živciraju za nju mi je svejedno, još bolje da je nema.
Večeraaa

Tamsin rastura i točka


Stari je vani bude veselo. Volim kuda ovo ide
__________________
When someone accuses you of being “childish,” I think you should take it as a compliment.
Megs is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2014., 18:29   #205
I meni se sviđa kako je krenulo , moglo bi i biti nešto dobro kod ove sezone
__________________
Masquerading as a man with a reason my charade is the event of the season and if I claim to be a wise man, well It surely means that I don't know/Don't be afraid. I'm going to give you the choice I never had.
leogirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2015., 20:43   #206
Quote:
Showcase announced today that Lost Girl will return with its final 8 episodes on September 6.


i to je to, fajrunt
__________________
Growing old is mandatory. Growing up is optional.
lie is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2015., 13:10   #207
Pogledala sam 9. epizodu, zna li neko kad izlazi deseta?

Ono sa Lauren je bilo skroz neocekivano.
biljanap is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2015., 01:09   #208
Evo da vam se pridružim.Pogledala san tek 1.ep. 1. sezone i super mi je.Blago meni koliko materijala za gledanje
__________________
u zalivu malom tom
sara100 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2018., 23:23   #209
Dođem par godina poslije na temu i nasmijem se slatko svima koji su bili protiv Lauren. Naša Lauren je na kraju odnijela glavni zgoditak...dobila je Bo i to je najljepši mogući kraj serije. Nakon svih uspona i padova zaslužile su da budu zajedno. Da je bilo ikako drugačije, ne bi bilo pošteno.
__________________
nije more toliko veliko ni duboko da u njega stanu sve uspomene na tebe
Nata-SilvaFan is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:24.