Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.10.2010., 22:05   #1
Pita kao u Mcdonaldsu?

Jeste jeli cool pitu u Mcdonaldsu? Ako da onda znate da je to nešto savršeno ... Pitanje je kako napravit ili gdje kupit takvu pitu ili tijesto? Pliz ako znate nešto o tome pišite
Harry_potter is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2010., 23:34   #2
Buju te zaprli jer već postoji tema o McDonaldsu. A pitu ti je najbolje kupiti baš tamo, jer ako i ima negdje po šoping centrima sličnih, samo je jedan original.
Kiselozeljev is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2010., 10:03   #3
Quote:
Harry_potter kaže: Pogledaj post
Jeste jeli cool pitu u Mcdonaldsu? Ako da onda znate da je to nešto savršeno ... Pitanje je kako napravit ili gdje kupit takvu pitu ili tijesto? Pliz ako znate nešto o tome pišite
sad,koliko je savršena...
Ali ono što je ključno jest - oni svoje pite peku u dubokom ulju.
Dlapek is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2010., 10:14   #4
Pita je fina, al s vremenom mi je taj okus sve više počeo ličit na pohano meso, orly s pekmezom od višnje
Da uz McChicken stavim sladoled ili neki preljev, mislim da bi to to bilo

tu imaš neki detaljniji opis recepta i još par linkova http://answers.yahoo.com/question/in...0052403AAg5SpI
__________________
ursula1000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2010., 10:27   #5
Quote:
Kiselozeljev kaže: Pogledaj post
Buju te zaprli jer već postoji tema o McDonaldsu. A pitu ti je najbolje kupiti baš tamo, jer ako i ima negdje po šoping centrima sličnih, samo je jedan original.
zašto bi mu zatvorio temu?

čovjek želi u kućnoj radinosti kopirati nešta šta mu se svidilo, to je isto kreativan proces koji treba podržat. Mada izvor koji se kopira nije nešta, ali ako čovjeka veseli ravno mi do kosova

Inač čak sam gledao/čitao neki članak ima cijeli web sajt kako kopirati hranu iz tih brzogriznih restorančića, čak je bilo ovdi na forunu?

inač taki proizvodi imaju prekrasno hrvatsko ime: patvorine
grogo bolger is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2010., 10:40   #6
Quote:
grogo bolger kaže: Pogledaj post
Inač čak sam gledao/čitao neki članak ima cijeli web sajt kako kopirati hranu iz tih brzogriznih restorančića, čak je bilo ovdi na forunu?
A e, evo kako kopirati McNuggetse!
http://www.youtube.com/watch?v=HJey_C6GL0k
Sheeva is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2012., 21:01   #7
Evo upravo sam doma improvizirala i ispalo je savrseno!!
Dakle...treba ti: lisnato tijesto, jabuke, šećer, cimet u prahu, margarin, šlag od Leda i čokoladni sirup(ja sam koristila onaj Nesquikov).
Jabuke sam izribala, izdinstala ih i ubacila u njih cimeta i šećera "po oku".
Zatim razvaljala tijesto, izrezala u trokute i u svaki stavila malo tih ribanih jabuka, komadić maslaca i zamotala u kiflicu. Posložiš na pleh i po želji ih premažeš žumanjkom(za ljepšu boju).
Ostatak svi znate..serviraš sa kuglicom šlaga i preko toga čokoladni sirup.
Bouon appetit !!
GuessGirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2013., 15:58   #8
Question

Quote:
GuessGirl kaže: Pogledaj post
Evo upravo sam doma improvizirala i ispalo je savrseno!!
Dakle...treba ti: lisnato tijesto, jabuke, šećer, cimet u prahu, margarin, šlag od Leda i čokoladni sirup(ja sam koristila onaj Nesquikov).
Jabuke sam izribala, izdinstala ih i ubacila u njih cimeta i šećera "po oku".
Zatim razvaljala tijesto, izrezala u trokute i u svaki stavila malo tih ribanih jabuka, komadić maslaca i zamotala u kiflicu. Posložiš na pleh i po želji ih premažeš žumanjkom(za ljepšu boju).
Ostatak svi znate..serviraš sa kuglicom šlaga i preko toga čokoladni sirup.
Bouon appetit !!
Kak na pleh, kad se u ulju peku? I radi se o kockicama jabuke, ne o ribanim.
Isprobavao itko u posljednje vrijeme?

EDIT: Probat ću po ovome.
 
Odgovori s citatom
Old 01.10.2013., 09:52   #9
Meni su te pite od jabuka u biti najbolje što ima u McD-u, makar jedem tamo samo jednom godišnje.
Sjećam se da su prvih godinu dana otkad su došli kod nas imali još ukusnije te pite, onda su nešto promijenili (dobavljača/recepturu vjerojatno).

Uglavnom, punjenje sa tog recepta sa linka mi se baš ne sviđa. Ja bih potražila ovdje na gastronomiji onaj recept za džem od jabuka - jabuke u komadićima ukuhane u gustom jabukastom sirupu od šećera. Ne sjećam se gdje sam ga točno vidjela, možda je bio link sa pdf-a na nečiji blog.
A tijesto možda sa tog tvojeg linka

uh jutros previše tipkam.
__________________
We are all mad here.
--
https://www.instagram.com/passportofdijana/
ahnu is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2013., 11:57   #10
ja sam tu pitu pojela dva puta u životu i moram nevoljko priznat da je stvarno dobra. ne jedem tamo iz principa, ali to je jedina stvar koju bi tamo pojela da idem.
možda nije ta pita toliko dobra koliko ta kombinacija topline aromatične pite, hladnog sladoleda i bogatog preljeva. ne zam zašto naše slastičarne ne nude tako nešto, to bi sigurno išlo.
ellory is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2013., 12:55   #11
Mislim da je tajna u pecenju u dubokom ulju. Nakon tog tretmana i kugle sladoleda, sve je fino.
__________________
I might be schizophrenic but at least we have each other.
Skattemus is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2013., 13:09   #12
Tralala, našla sam!
http://jedozovniduo.blogspot.com/201...od-jabuka.html

Sad treba testirati tijesta pečena u dubokom ulju.

Inače meni je ta pita ok i bez sladoleda i preljeva
__________________
We are all mad here.
--
https://www.instagram.com/passportofdijana/
ahnu is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2013., 13:11   #13
meni je ona sa šumskim voćem i od jagode prefina...i paše baš sa sladoledom
kodo is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2013., 17:41   #14
a di je autor teme? ne zanima ga ipak više il je skužio kak i kaj pa se više ne javlja?
DeeJay Dee is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2013., 12:23   #15
Ma pusti sad autora, više nam nije potreban - ima novih zainteresiranih za pripremu
Osim ako je stvarno otkrio savršenu recepturu, nek se javi pa ju napiše.
__________________
We are all mad here.
--
https://www.instagram.com/passportofdijana/
ahnu is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2013., 21:45   #16
Quote:
GuessGirl kaže: Pogledaj post
Evo upravo sam doma improvizirala i ispalo je savrseno!!
Dakle...treba ti: lisnato tijesto, jabuke, šećer, cimet u prahu, margarin, šlag od Leda i čokoladni sirup(ja sam koristila onaj Nesquikov).
Jabuke sam izribala, izdinstala ih i ubacila u njih cimeta i šećera "po oku".
Zatim razvaljala tijesto, izrezala u trokute i u svaki stavila malo tih ribanih jabuka, komadić maslaca i zamotala u kiflicu. Posložiš na pleh i po želji ih premažeš žumanjkom(za ljepšu boju).
Ostatak svi znate..serviraš sa kuglicom šlaga i preko toga čokoladni sirup.
Bouon appetit !!
Ali taj recept nema veze s pitama iz McD.
__________________
I might be schizophrenic but at least we have each other.
Skattemus is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2015., 02:03   #17
Za cool pitu ključno je da se peče naglo u vrućem ulju zamrznuta, stoga za nju koristim lisnato tijesto koje nije zamrznuto jer mi se ne sviđa ništa zamrzavati dva puta.

Uglavnom jabuke se nasjeckaju na kockice ili listiće, dinstaju uz dodatak šećera, vanil š. limunivog soka i cimeta po ukusu. Razvaljano lisnato tijesto se nareže na željene oblike, napuni zalijepi i na pladanj ili pleh obložen papirom za pečenje stavi u duboko zamrzavanje da se zamrzne , potom se prži na ulju, ne mora duboko, i servira sa sladoledom od vanilije.

Zgodno je toga napraviti više, kad se već radi, pa kad se sve skroz smrzne poslagati u vrećice za duboko smrzavanje. Moraju se prvo zamrznuti na ravnoj podlozi pa tek takve stavljati u vrećice, da se ne prilijepe dok je tijesto svježe.

Mogu si u ovoj kombinaciji umjesto jabuka zamisliti kompot od marelice ili smrznuto šumsko voće.
__________________
I took a deep breath and listened to the old brag of my heart. I am, I am, I am...
Floverka is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:31.