Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.01.2015., 11:27   #1
Arrow American Crime Story / Američka kriminalistička priča (2016-)


Quote:
American Crime Story is an upcoming American true crime anthology television series created by Scott Alexander and Larry Karaszewski, who are executive producers with Ryan Murphy and Brad Falchuk

American Crime Story, is launching with one of the most famous cases of the past few decades: the murder trial of O.J. Simpson. FX has given a 10-episode, straight-to-series order to American Crime Story: The People Vs. O.J. Simpson.

Based on the book The Run of His Life: The People V. O.J. Simpson by Jeffrey Toobin, the first American Crime Story installment will be directed by Murphy from a script by Scott Alexander and Larry Karaszewski (The People Vs. Larry Flynt). Murphy and fellow AHS co-creator/executive producer Brad Falchuk executive produce along with Nina Jacobson and Brad Simpson (The Hunger Games) as well as Alexander & Karaszewski and Dante Di Loreto. Filming begins early next year in Los Angeles. FXP and Fox 21, the cable division of 20th Century Fox TV where Ryan is based, are producing.

American Crime Story: The People V. O.J. Simpson is a look at the Simpson trial told from the perspective of the lawyers that explores the chaotic behind-the-scenes dealings and maneuvering on both sides of the court, and how a combination of prosecution confidence, defense wiliness, and the LAPD’s history with the city’s black community gave a jury what it needed: reasonable doubt.

“This is an exciting project for me, as I’ve been looking for the right property which could serve as an extension of the American Horror Story brand I love so much,” Murphy said. “The O.J. case was as tragic as it was fascinating — it seemed like everyone had a stake in the outcome. It was really the beginning of the modern tabloid age.”

Like AHS, each season of ACS will tackle a different true crime story.

It will be broadcast on the cable network FX, premiering on Tuesday, February 2, 2016
__________________
"Do I wanna know?"

Zadnje uređivanje lie : 29.12.2015. at 22:48. Reason: apdej
L3go is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2015., 15:52   #2
joooj, ryan murphy gledam

sad kad ubaci i ostale kardashiane i/ili ovo
__________________
This time next year, we'll be Millionaires

Zadnje uređivanje ellaria : 09.01.2015. at 16:02.
ellaria is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2015., 19:19   #3
u prvom mjesecu izlazi, zaboravila sam točan datum

popratit će se, ma da ne znam na što će ličit
pattie_boyd is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2015., 01:27   #4
Ovo na prvu zvuči užasno, onda stavi čak i okej glumce, bit ću najveći fan ove serije kako god ispala
spondzhie is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2016., 02:24   #5
Je li neko odgledao prvu.Travolta mi je sav cudan, sta je uradio od sebe sa tim peglanjem lica
Zanimljiva serija, vidjet cemo sta ce dalje biti
nelle_tz is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2016., 11:51   #6
Cuba Gooding Jr. kao O.J. mi je bezveze. Teatralan i izvještačen, a nema potrebe. Paulsonica kao Marcia Clark odlična.

Serija Ko da je Ryan Murphy pozvao svoje najbolje prijatelje, koji su spletom okolnosti glumci i sad oni njemu na zabavi odlučili napravit izvedbu suđenja O.J.-u. Whatever.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2016., 11:13   #7
Odgledalala jučer na Foxu prvu epku i meni je to OK

Svi su koliko toliko podnošljivi osim Davida Schwimmera
Ne znam jel Robert K stvarno bi toliko naporan i glup ili ga on samo tako glumi

Čak je i Kim spomenuta

Sad sam tek vidjela da će ovo imati 10 epizoda pa o čemu će laprdat tako dugo ...nisam sigurna da mi se to da toliko dugo pratiti. Vidjet ćemo drugu pa onda odlučiti
VK Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2016., 23:02   #8
David Schwimmer kao bedak Robert Kardashian je najbolji dio serije.

Juice ovo, Juice ono, ko kakva kujica.
__________________
volim ptice što seru po ljudima, a žao mi je što krave ne lete
pseto kaiba is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2016., 17:49   #9
Jel Robert zbilja bio takav bedak? Bas je kao neki luzer prikazan :/
__________________
Another beautiful day - mutilated corpses with the chances of afternoon showers.
baby doll is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2016., 18:32   #10
Više dobri naivčina nego luzer, ali izgleda da je zbilja takav bio jer mu familija hvali Davidov nastup.
__________________
volim ptice što seru po ljudima, a žao mi je što krave ne lete
pseto kaiba is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2016., 20:34   #11
Skinuo sam neki dokumentarac s Discoverya o suđenju koji se zapravo sastojao od klipova iz vijesti o ovom slučaju i da, Kardashian je stvarno bio ovakav kao što ga Schwimmer glumi.

Travolta i Cuba su i dalje ogroman promašaj. Cuba je teži miscast, a Travolta ne zna glumit tu da se ni na trepavice postavi.

A ako čujem JUICE još jednom, razbit ću TV.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2016., 14:51   #12
ja sam pogledao dvije epizode i mogu reći da je dosta dobro. zanimljivo mi je gledati taj slučaj i sve je vjerno i dokumentaristički prikazano, barem koliko znam o tom slučaju. travolta izgleda neprepoznatljivo i možda nije dobar izbor ali vidit ćemo kako bude išla serija koliko je pogođen ili promašen. cuba je isto možda pogrešan u ulozi o.j. simpsona ali teško je bilo naći dobrog glumca za tu ulogu i još uvijek mi ne smeta, vidit ćemo isto kako bude išla serija dalje.
nisam ni znao da o.j.-a zovu juice, to mi je nekako banalno.
mfranic is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2016., 19:04   #13
slučajno naletio na ovu seriju i ostao ugodno iznenađen
meni je travolta dobar. u biti cila ekipa mi je odlična
__________________
odveć rano zamoren životom samo čemer osjećam
- još vlastitija
Klodovik2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2016., 21:28   #14
I dalje mi je serija at best čisti prosjek, al Sarah Paulson RASTURA. RASTURA. Emmya odmah u ruke. Ovotjedna "Marcia, Marcia, Marcia" epizoda je bila fenomenalna, izvrstan presjek kako su mediji dočekali pravu Marciju na nož, napadali je zbog izgleda, razvoda od muža, stavili njen privatni život pod povećalo i kako su je uništavali psihički, emocionalno na dnevnoj bazi.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2016., 23:47   #15
Quote:
Jay Bluebell kaže: Pogledaj post
I dalje mi je serija at best �isti prosjek, al Sarah Paulson RASTURA. RASTURA. Emmya odmah u ruke. Ovotjedna "Marcia, Marcia, Marcia" epizoda je bila fenomenalna, izvrstan presjek kako su mediji do�ekali pravu Marciju na no�, napadali je zbog izgleda, razvoda od mu�a, stavili njen privatni �ivot pod pove�alo i kako su je uni�tavali psihi�ki, emocionalno na dnevnoj bazi.
Da, odlicna je Paulsonica! Ali ovo sto su radili Marcii je odvratno. A serija je odlicno to pokazala, tocno mi je u nekim trenucima islo na povracanje od svih tih gadarija sto je dozivjela.
__________________
Another beautiful day - mutilated corpses with the chances of afternoon showers.
baby doll is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2016., 12:06   #16
Meni je serija skroz OK, ostala sam ugodno iznenađena, no Paulsonica je jednostavno predobra. Imala sam je prilike gledati u nekim manjim ulogama, no ovdje prvi put vidim da je žena stvarno talentirana, nadam se da će joj se nakon ovoga otvoriti put do nekih malo razvikanijih uloga. Ostatak ekipe mi je također dosta dobar (Vance, Lane, lik koji glumi Dardena...), no ona ih jede za doručak, ručak i večeru.

Meni Travolta nije loš, jedino mi ta šminka ili što je već, botoks, koji vrag, ne paše. No, imam dojam da je Shapiro i zamišljen kao nekakav klaun, pa mi Travolta skroz paše u toj ulozi.

Zapravo, jedina glumačka zamjerka, ali zbilja velika, je Cuba. Tip fizički nimalo ne nalikuje O.J.-u, teško se saživjeti s tim da je to The Juice. Bolje bi bilo da su uzeli nekog sasvim nepoznatog glumca.
violent_violet is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2016., 12:21   #17
O.J.-a na kraju ima najmanje budući da je fokus na odvjetnicima
daleko od toga da je naš "europski" pravni sustav cvjeće ali ovaj američki s porotom kao dvanaestoricom tebi jednakih ljudi je čista sprdačina. pogotovo u današnje vrijeme kada mediji s lakoćom manipuliraju javnim mjenjem ovisno kako im odgovara.
gledajući ovu seriju da se zaključit da američko tužiteljstvo nije bilo doraslo vodit takvu bitku sa simpsonovim timom. to najbolje dočarava ona scena kad Marci šef kaže: "ne gledaj televiziju suđenje je ovdje a ne tamo". lik nije moga bit više u krivu nego li je. s druge strane se vidilo kako je Cochran na brzinu rješio problem s bivšom ženom kako u javnost ne bi izašlo ništa negativno vezano s njim jer je jako svjestan što publicitet radi u ovakvom slučaju
__________________
odveć rano zamoren životom samo čemer osjećam
- još vlastitija
Klodovik2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2016., 12:49   #18
Mislim da je tamo bilo nekoliko presudnih faktora: O.J. je imao love ko pljeve i mogao si je priuštiti najbolje odvjetnike. Jedino crno na njemu bio je pigment - dobro je rekla Marcia na početku, neka mu sude dobrostojeći bijelci s kojima igra golf, jer s getom taj veze nije imao. Realno gledano, da se ovakav slučaj desio u ruralnom Texasu i da je optuženi bio neki siromah, ne bi ni dospio do suđenja.

S druge strane, imamo taj specifični trenutak u prostoru i vremenu; Rodney King i neredi su ostali u vrlo svježem sjećanju, povijest loših odnosa LAPD-a i crnačke zajednice, sve treba u rukavicama obavljati...

Zatim, javnost gladna senzacija, svi se bore za svoj dio kolača (ona odvratna "prijateljica" koja je izdala knjigu), voajerizam pratitelja suđenja, moć vizualnog (pražnjenje Nicoline kuće i preuređenje Simpsonove)... Ovo je zapravo bio prvi reality show.

Pa onda to kritiziranje Marcije, seksizam koji se stalno provlači - s jedne strane kita party (bogati, privilegirani muškarci kojima je cilj da jednog očito krivog tipa drže podalje od zatvora), s druge žena koju se naziva kujom jer je predana i crnac kojeg se optužuje da je čiča Tom jer radi svoj posao. Da ne govorim da se fokus skroz pomaknuo sa žrtava na nebitne stvari.

Serija je imala potencijal za treš, ali je jako dobro oslikala određene probleme.
violent_violet is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2016., 13:17   #19
[QUOTE=violent_violet;57592993Zapravo, jedina glumačka zamjerka, ali zbilja velika, je Cuba. Tip fizički nimalo ne nalikuje O.J.-u, teško se saživjeti s tim da je to The Juice. Bolje bi bilo da su uzeli nekog sasvim nepoznatog glumca.[/QUOTE]

Cuba je meni žešći promašaj. Meni je Blair Underwood pao na pamet za ulogu.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2016., 13:44   #20
meni Cuba uopće nije loš a i uloga mu je ovdje sporedna tako da nije ni bitno glumi li dobro ili loše
__________________
odveć rano zamoren životom samo čemer osjećam
- još vlastitija
Klodovik2 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:37.