Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.01.2015., 11:30   #1
Humans / Ljudska vrsta (2015-2018)


Quote:

In the stead of Kenneth Branagh’s Wallander and Ben Richard’s The Tunnel, both UK dramas adapted from Swedish originals, is Channel 4’s Humans. The eight-part sci-fi series, due to air on Channel 4 in the UK and AMC in the US in 2015, is based on award-winning Swedish drama Real Humans and set in a parallel present in which life-like robots, or ‘Synths’, are the latest must-have household accessory.

Humans tells the story of several uncanny Synths and the disquieting role they play in this sci-fi world. There’s domestic servant Anita, who’s owned by a busy suburban family; there’s out-of-date Synth Odi, a surrogate son for his widower owner; and there’s an “NHS-funded overbearing carer Synth”

The cast amassed for Humans is particularly inviting, and includes Front, William Hurt, Katherine Parkinson, Colin Morgan, Neil Maskell (RIP Arby), Tom Goodman-Hill and Gemma Chan.

[B]
IMDB


Izgleda da nema još uvijek trejlera.

Enivej, sviđa mi se premisa, baš jako, sve si razmišljam bacit oko na oriđiđi pilot. Koliko vidim, original ima već dvije sezone vani.
__________________
Growing old is mandatory. Growing up is optional.

Zadnje uređivanje lie : 20.06.2015. at 13:58. Reason: apdejt
lie is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2015., 12:01   #2
https://www.youtube.com/watch?v=HU4mwlTUXnc

Pocelo jucer, zadovoljan.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2015., 12:04   #3
Quote:
lie kaže: Pogledaj post

Enivej, sviđa mi se premisa, baš jako, sve si razmišljam bacit oko na oriđiđi pilot. Koliko vidim, original ima već dvije sezone vani.
Pogledasla san obje sezone švedskog originala, prva je prejebena, druga ja samo ok.
__________________
Mind Blown
Herbicidna is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2015., 11:20   #4
Zabavna prva epizoda. Serija ima jaki Black Mirror vibe i to je super
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2015., 21:34   #5
Prva epizoda pokazala da serija ima potencijala, budemo vidjeli.
nolofinwe is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2015., 13:54   #6
Pretplaćujem se na ovo
Full mi se sviđa, ima mi baš dobru atmosferu i puno potencijala da se priča razgrana.
More please
__________________
Growing old is mandatory. Growing up is optional.
lie is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2015., 12:02   #7
Meni isto ovo dobro. A anita je eye candy za popizdit, treba neko takav dok ne pocnu opet agents of shield (sky, bobby, may i jemma).
__________________
I watched as fear took the old men's gaze, Hopes of the young in troubled graves, 'I see no day' I heard him say So grey is the face of every mortal
fairy feller is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2015., 23:38   #8
Meni se sviđa serija, baš kao što netko reče gore, veoma blekmirorovski.

Muž bi tak prasnuo roboticu :klap:
spondzhie is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2015., 02:37   #9
Gledamo i dalje?

Glumica šta glumi Anitu je predivna.

Muž je đubre.

I jel se samo meni čini ili je onaj Synth šta je pobjegao od zlog profesora sad postao kill machine?
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2015., 09:44   #10
Quote:
Jay&AmberFan kaže: Pogledaj post
Gledamo i dalje?

Glumica šta glumi Anitu je predivna.

Muž je đubre.

I jel se samo meni čini ili je onaj Synth šta je pobjegao od zlog profesora sad postao kill machine?
Pa nije nikoga ubio on. Ono je bila neka stun gun.
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2015., 16:03   #11
Počela gledat ima koji dan, taman si palim petu epizodu do sutra ću već sigurno pogledat sve što je izašlo. Zadnje je sad bila ona detektivka kad je iz usta (želuca) izvadila onu vrećicu. I ona je synth?
__________________
Don’t be afraid of wearing your heart on your sleeve
YellowPoppy is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2015., 17:56   #12
Šteta za starog doktora, on je bia glas razuma.
A što se tice kraja epizode, ocekujem obrat u zadnjoj epizodi.
__________________
Ja sam disleksičan!
darkwood is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2015., 18:24   #13
Ova serija mi je najbolje za gledati na TV sada uz Mr Robot.
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2015., 21:58   #14
Zanimljivo, i serija Richie Rich ima isto zgodnu robotsku kućnu pomoćnicu, doduše, švedska serija je bila ranije, pa ovo ipak nije kopija

Šalu na stranu, ovo bi trebao biti hit ljeta, ali vidjet ćemo
__________________
.
Michael Collins is online now  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2015., 12:20   #15
Quote:
Herbicidna kaže: Pogledaj post
Pogledasla san obje sezone švedskog originala, prva je prejebena, druga ja samo ok.
nisam ni znala da postoji i original
kikakm is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2015., 13:31   #16
Najbolja moguća vijest danas Humans: The Synths will return as Channel 4 and AMC renew acclaimed sci-fi drama for series 2

Quote:
Acclaimed drama Humans will return to screens, as a second series of the sci-fi thriller has been confirmed by Channel 4 and AMC.

Featuring a cast including Gemma Chan, Tom Goodman-Hill, Katherine Parkinson and Colin Morgan, Channel 4's highest-rated original drama of the past 20 years explores the tensions between humans and humanoid robot servants known as Synths.


Prehepi sam zbog ovog

Nije mi jasno zašt nas tak malo ovo gleda, nešto nije u redu s vama
__________________
Growing old is mandatory. Growing up is optional.
lie is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2015., 13:52   #17
Meni isto ovo dobro, bas ima nesto u tim britancima i nacinu na koji snimaju, serija nema filmsku fotografiju ko vecina americkih serija, fali joj "mesa" ali ima tu neku realnost, gotovo ko da gledate dokumentarac.
__________________
I watched as fear took the old men's gaze, Hopes of the young in troubled graves, 'I see no day' I heard him say So grey is the face of every mortal
fairy feller is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2015., 14:04   #18
I ima Anitu, molim te nemoj to zaboraviti Kak je dobra
__________________
Growing old is mandatory. Growing up is optional.
lie is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2015., 14:09   #19
Daaaa! Anita/mia je meni tolko dobra da nemrem vjerovat kolko je dobra! Ajd da se lie i ja u necemu slazemo. Ako vec ne skroz po serijama barem ima slican ukus za zenske
__________________
I watched as fear took the old men's gaze, Hopes of the young in troubled graves, 'I see no day' I heard him say So grey is the face of every mortal
fairy feller is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2015., 14:21   #20
je, prokleto je dobra, zato nikako ni da se uhvatim originala jer mislim da će mi biti lejm zbog Anite, teško da je tamo Antia/Mia zgodna ko u britanskoj verziji, ah koje muke

ko kaže da nemam sličan ukus u serijama koliko me pamćenje dobro služi, srećemo se na dosta tema, a to što ja eto imam taj jedan 'grijeh' u tvojoj bilježnici, oh well
__________________
Growing old is mandatory. Growing up is optional.
lie is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:18.