Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.02.2007., 14:19   #1
Friday Night Lights (2006-2011)



Znam da vjerojatno ovo nitko ne gleda, al moram otvorit topic da vam ovo preporučim

Serija je u maniri OTH-a, samo s američkim nogometom...
Znam da je am. nogomet strašno dosadan, al ja sam se počeo zanimat za taj sport otkad sam počeo gledat seriju
Je, ali i nije u maniri OTHa jer je stvarno realističnija, i uopće nije sapunica... Znam, sve one zaprao i nisu sapunjare u prvoj sezoni, al ovo nikako neće postat sapunjara, u to sam siguran

Savršena serija, morat počet pratit, izašla je danas 14. epizoda, a naručena je full sezona Ima dosta slabe rejtinge, no s NBCa kažu da ima velikih šansi da tim slabo gledanim serijama daju drugu šansu i produže ih na 2. sezonu

Uz Heroese i Studio 60, najbolja nova serija u Americi

NBC rocks ove godine
maaarin is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2007., 01:11   #2
Morala sam na ovo odgovoriti, jer serija je stvarno odlicna! Ja je bas ne bi usporedila s OTH, nemoj plasit ljude, serija je poprilicno ozbiljna, realisticna, sa stvarnim likovima u koje nije tesko povjerovati.
coeurdeloupe is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2007., 01:52   #3
AMEN Neko jovo još gleda

Na OTH forumu sam spomenuo seriju, cijeli forum sam zarazio
maaarin is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2007., 14:20   #4
evo i ja sam pogledao cijelu prvu sezonu i mislim da seriju stvarno vrijedi pogledati.
što se tiče glume i scenarija mogu samo reći pohvale, mislio sam da će biti kao novi OTH ali nije ni blizu glupom OTH-u ( iako i njega gledam jer nemam šta drugo... ), razgovori su realistični i nisu "sapuničasti" kao u ostalim serijama ovog žanra...
svaka pohvala, i preporučam ovu seriju svima koji vole američki nogomet ali i onima koji ništa neznaju o njemu neće se razočarati
staljin is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2007., 18:46   #5
Quote:
staljin kaže: Pogledaj post
evo i ja sam pogledao cijelu prvu sezonu i mislim da seriju stvarno vrijedi pogledati.
što se tiče glume i scenarija mogu samo reći pohvale, mislio sam da će biti kao novi OTH ali nije ni blizu glupom OTH-u ( iako i njega gledam jer nemam šta drugo... ), razgovori su realistični i nisu "sapuničasti" kao u ostalim serijama ovog žanra...
svaka pohvala, i preporučam ovu seriju svima koji vole američki nogomet ali i onima koji ništa neznaju o njemu neće se razočarati
Maja32 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2007., 17:25   #6
Nakon odgledane prve sezone samo mogu potvrditi sve vec navedeno. Genijalna serija, dosta realisticna, likovi od krvi i mesa, zanimljiv prikaz jednog malog teksaskog grada ospjednutog americkim footballom (iako je opsjednutost mozda cak i preblaga rijec ). I ne, nema smisla usporedjivati sa OTH-om jer je FNL jedno sto svjetlosnih godina bolja od one sapunjare. Sudbina serije je bila prilicno upitna zbog niske gledanosti ali biti ce druge sezone, nadam se da ce ljudi napokon poceti gledati ovu vrhunsku seriju i da ce se snimati vise od dvije sezone.
breakerfall is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2007., 19:20   #7
i ja sam na tom putu, dvd-i su spremni da ih odgledam ...... ak je cijela sezona kao pilot epizoda, stvarno ce biti super
__________________
Growing old is mandatory. Growing up is optional.
lie is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2007., 19:02   #8
Evo,ja upravo odgledala 1.epi 2.sezone!
Serija je i dalje odlična-jedna od najboljih serija u zadnjih par godina.
Glumci i dijalozi su stvarno realistični.
Nadam se da će serija u ovoj sezoni imati puno veću gledanost nego u prošloj te da je ne će ukinuti.
Prva epi.je bila stvarno dobra,meni najbolje otvaranje nove sezone od svih serija ove jeseni,def.nisu izgubili ništa na kvaliteti,nadam se da će tako i ostati!
Merry Gentry is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2007., 12:27   #9
Pogledao sam polovicu prve sezone i za sada mi je zbilja OK.
Tijekom sljedećeg tjedna ću valjda pogledati i ostatak, pa razmisliti vrijedi li nastaviti gledati i drugu sezonu.

Za sada obećava, iako je to još jedna u nizu tinejdžerskih serija koje će se pretvoriti u najgoru sapunjaru. Ali nisam nikad gledao previše takvih, pa mi ovo dođe kao neko osvježenje.
__________________
Zihuatanejo...
Vajta is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2007., 13:18   #10
Ja skinuo kompletnu prvu seoznu i cim zavrsim sa gledanjem DLM-a...bacams e na ovo...jos ranije sam pogledao prve dvije epizod ekoje su me zaista odusevile
cobras is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2007., 17:19   #11
Quote:
Vajta kaže: Pogledaj post
Pogledao sam polovicu prve sezone i za sada mi je zbilja OK.
Tijekom sljedećeg tjedna ću valjda pogledati i ostatak, pa razmisliti vrijedi li nastaviti gledati i drugu sezonu.

Za sada obećava, iako je to još jedna u nizu tinejdžerskih serija koje će se pretvoriti u najgoru sapunjaru. Ali nisam nikad gledao previše takvih, pa mi ovo dođe kao neko osvježenje.
U tome je stvar,što uopće nije kao sve takve serije,a i fora mi je način snimanja...
Maja32 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2007., 17:26   #12
Matt & Julie !!! Dobra serija!
mara2905 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2007., 20:03   #13
ajme sta se je vec pocela emitirat druga sezona ? moram ici skinut sta ima ...jedva cekam da vidim kako se dalje razvijaju stvari
ja obozavam tima i tyru ...bas se nadam da ce sad biti zajedno ..i serija je srkoz ok, bas dosta realna koliko se uopce o realnosti u serijama moze govorit
__________________
Growing old is mandatory. Growing up is optional.
lie is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2007., 22:36   #14
Ja mislim da su Tim i Tyra definitivno stvar prošlosti!
Ja čekam da se ponovno spetljaju Tim i Lyla-mislim da će serija ići u tom smjeru,a Tyra i Landry.
U svakom slučaju meni su najdraži Matt i Julie,iako mi je ona stvarno išla na živce svojim ponašanjem u ovoj epi.!
I da,nadam se da se trener Taylor vraća u Dillon.
Merry Gentry is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2007., 12:24   #15
ne znam , nisam gledala jos 1epku druge sezone pa ne znam, ali tim i tyra su na kraju druge poceli funkcionirat ko frendovi a na tom principu mislim da bi moglo krenut k necemu.... a tim i lyla ...ja jos nekako mislim da ce ona se opet vratit jasonu ..ne znam zasto al eto
__________________
Growing old is mandatory. Growing up is optional.
lie is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2007., 21:32   #16
Predobra prva epizoda

Jeste vidjeli rejtinge?

Popravili su se
maaarin is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2007., 13:59   #17
Odlična 2.epizoda!
Toliko emocija i odlične kemije među glumcima... Tyra & Landry ,
Tim & Lyla,odlična scena u stanu njenog tate,def.imaju snažne osjećaje jedan prema drugome
Matt & Julie
Definitivno moj favorit za ovu sezonu-nadam se da će dobiti full season order!
Merry Gentry is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2007., 15:44   #18
Ja mislim da već imaju full sezonu naručenu

Što se tiče epizode - 10 puta bolja od prošle

Trnci su me prošli u onoj zadnjoj sceni Samo su me još više razljutili kretenčine smrdljive koje ovoj seriji nije dale poštenu nominaciju za Emmy
maaarin is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2007., 21:34   #19
Ja se bacio na gledanje ovoga....pogledah sada 1x02 i 1x03. Serija je stvarno fantasticna.....totalno sam se navukao.
Ono sto me odusevljava jeste cinjenica da su skupili tu 20-ak manje-vise totalnih anonimusa (ok barem meni) koji zaista FANTASTICNO GLUME......imaju glumu koje bi se mogle postidjeti i puno slavnije serije.
Dalje, nacin snimanja, potezi kamerom.....FENOMENALNO!!!!!! Totalno prikazuje realnost same situacije....dok gledam seriju imam OSJECAJ DA SAM ZAPRAVO TAMO...mnogo dobro uradjeno.
Dalje, prica je jako jako dobra.....bez mnogo kliseja, sa dosta originalnosti....uopste nije classic teen soap poput OC-ja npr.......mnogo vise mi lici na dramu....sto je opet veliki plus.
Iskreno se nadam da ce nastaviti i dalje u ovom smjeru jer su ove prve tri epizode zaista savrsenstvo.
cobras is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2007., 22:01   #20
Quote:
cobras kaže: Pogledaj post
Ono sto me odusevljava jeste cinjenica da su skupili tu 20-ak manje-vise totalnih anonimusa (ok barem meni) koji zaista FANTASTICNO GLUME......imaju glumu koje bi se mogle postidjeti i puno slavnije serije.
Upravo to... I to se nadovezuje na moj prijašnji post sa Landryem i Tyrom... Svaka im čast Ne znam kad me je toliko oduševila nečija gluma i neka scena kao što je bila ova zadnja danas
maaarin is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:24.