Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.11.2007., 21:43   #1
Burn Notice / Odstrel (2007-2013)

USA




jeste gledali ovu seriju? ja gledam upravo 1. sezonu i na 4 seriji sam. kakava su vasa misljenja? ja moram priznati ocekivao sam neku spijunsku seriju u punom smislu a kad ono serija je neka vrsta zajeb....cije. nisma siguran jel bi to trebala bit komedija ili pak stvarno spijunska serija. serija mi se ipak svidjela pa je i dalje gledam.


ps. pregledao sma sve ovdje i cini mi se da tema ipak nije bila otvorena
__________________
When people are dancing in your funeral you know you've lived a life worth celebrating
mr. No is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2008., 23:52   #2
Pogledah par ep, mislim da necu cijelu sezonu, vec par odabranih.
Serija nije losa, ali nije ni dobra.
Nije losa zato jer nema glupih rupa u prici, ni nepotrebnih ljubavnih zapleta; ali opet serija ne odmice od dokumentarnog prikaza - tako da sve djeluje kao pokazna vjezba; a likovi bez obzira na temu nisu nesto posebno zanimljivi.

Lijepa zabava, ali nista za pamcenje.
Dogma is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2008., 00:23   #3
Slažem se... Počeo sam gledat seriju preko ljeta čisto zato što je bilo ljeto, ne... I nakon 3 epizode mi je dojadilo Gluma je ubitačna...
maaarin is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2008., 16:42   #4
Iako sam ja super zadovoljan sa svakom serijom koja nije glupa tj. nema rupa tj. ne vrijedja inteligenciju gledatelja!
Dogma is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2008., 18:35   #5
Burn Notice

Trenutno gledam odličnu humoristično-špijunsku seriju Burn Notice sa Jeffreyjem Donovanom u glavnoj ulozi. Najavu za drugu sezonu možete vidjeti ispod, a zanimljivo je napomenuti kako će značajnu ulogu u 2. sezoni imati Tricia Helfer (Number Six - Galactica) i Michael Shanks (dr. Daniel Jackson - Stargate).




Najava 2. sezone (već je prikazana 1. epka 2. sezone na USA Networku)
__________________
Moto jednog foruma: Mi jesmo za demokratiju, a ne da svatko priča šta oće. ;)
general Martok is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2008., 19:14   #6
Nije loša ideja, ali realizacija je očajna... Scenarij, tehnički gledano, a POGOTOVO gluma je oooočajna... Sama pojava i glas tog glavnog lika mi se gadi... Odgledao dvije epizode i odustao
maaarin is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2008., 07:32   #7
Ne znam, meni je serija odlična, posebice Bruce Campbell kao Sam Axe.
__________________
Moto jednog foruma: Mi jesmo za demokratiju, a ne da svatko priča šta oće. ;)
general Martok is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2008., 23:28   #8
Upravo pogledao finale 1. sezone, epizode 1x11 i 1x12. Odlična završnica sezone, paralelne priče sa Samovom otmicom i Michaelovom igrom mačke i miša sa tajanstvenom ekipom koja ga je "spržila".

Jedva čekam pogledati 2x01 i 2x02 sa Tricom Helfer (Number Six iz Galactice).
__________________
Moto jednog foruma: Mi jesmo za demokratiju, a ne da svatko priča šta oće. ;)
general Martok is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2008., 23:08   #9
Upravo pogledao premijeru 2. sezone. Izvrsna epizoda, prepuna akcije, a tu je i Sixica (kako reče Sam, prava "prskalica" ). Onaj Michaelov klijent je baš lik, malo me podsjeća na McKaya.
__________________
Moto jednog foruma: Mi jesmo za demokratiju, a ne da svatko priča šta oće. ;)
general Martok is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2008., 08:29   #10
2x02 - odlična epka, napokon vidimo "Sixicu" u više scena.

Mike je i ovaj put jači od Chucka Norrisa i Stevena Seagala zajedno. Sredio još jedan narkokartel.

Opet ima dosta humora - Mike I Sam u autu tijekom nadzora, Samovo glumatanje pred onim narkodilerima, Mike i mater kod psihića, aparat za kavu, itd.

U epki je gostovao i Erick Avari.

Iz najave na kraju epizode se čini kako će i iduća epka biti dobra. Provaljuju u pakistansko veleposlanstvo, Sam s mitraljezom, itd.
__________________
Moto jednog foruma: Mi jesmo za demokratiju, a ne da svatko priča šta oće. ;)
general Martok is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2008., 22:43   #11
dobra serija. ja je gledam. fiona
__________________
U Hrvatskoj komunistička partija još uvijek djeluje, samo pod drugim imenom - socijaldemokratska partija.
j.a. is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2008., 00:52   #12
2x03 - još jedna odlična epka, posebice segment s Pakistancem.

Osim toga, Mike stvarno zna dobro skinuti teksaški naglasak. A onaj zelenaš me malo podsjeća na Wraithe.
__________________
Moto jednog foruma: Mi jesmo za demokratiju, a ne da svatko priča šta oće. ;)
general Martok is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2008., 08:03   #13
Quote:
general Martok kaže: Pogledaj post
Ne znam, meni je serija odlična, posebice Bruce Campbell kao Sam Axe.
samo sam je zato i skinuo, sviđa mi se zasad, taj blentavi humor mi je zakon
__________________
Subbacultcha
fugazi is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2008., 00:12   #14
nadam se da neće serija krenut u pravcu da između michaela i fione bud love-hate odnos.
__________________
U Hrvatskoj komunistička partija još uvijek djeluje, samo pod drugim imenom - socijaldemokratska partija.
j.a. is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2008., 02:47   #15
2x04 - Comrades
Opet odlična epka. Michael je bio legendaran dok je glumio Rusa, Sergeja. A i Ivan je lik.

Ipak, najbolji momenti epke su bili sa Samom i onim "poljoprivrednikom", Harveyjem Gundersonom.

U epki smo imali i dva bitna gostovanja. Gundersona je tako glumio Larry Miller, poznat po ulozi Edwina Poolea u Boston Legalu (trećeg imenovanog partnera uz Dennyja Cranea i Shirley Schmidt).

Ivana je glumio Andrew Divoff, poznat po ulogama raznih kriminalaca, ali i Mikhaila Bakunina u Lostu.
__________________
Moto jednog foruma: Mi jesmo za demokratiju, a ne da svatko priča šta oće. ;)
general Martok is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2008., 10:13   #16
Michael je totalni car, isprva mi je pario ko teski seljober al lik je prva liga.
Sad moram cekat sljedeci tjedan i tako ukrug, bilo bi mi draze da sam ju otkrio tek kasnije pa da mogu sve odjednom pogledat
__________________
Subbacultcha
fugazi is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2008., 16:12   #17
Upravo pogledao 2x05- Scatter Point. Još jedna dobra epka, uz gostovanje Odeda Fehra, najpoznatijeg po ulozi Ardetha Baya u Mumiji 1 i 2.

Inače, Sam je stvarno najgore prošao. Em što ga je onaj debeli prebio kao vola, em što ga je draga izbacila iz kuće.
__________________
Moto jednog foruma: Mi jesmo za demokratiju, a ne da svatko priča šta oće. ;)
general Martok is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2008., 17:29   #18
ok epka, nis posebno.
__________________
Subbacultcha
fugazi is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2008., 16:15   #19
malo me već živcira što je michael superman. inače fora mi kak je fiona malo pričekala prije nego je skrenula pažnju policacima na sama i debelog
__________________
U Hrvatskoj komunistička partija još uvijek djeluje, samo pod drugim imenom - socijaldemokratska partija.
j.a. is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2008., 09:15   #20
ma super su te igrice njihove i kako zaobilaznim "rutama" idu do cilja, jos mi nijedna epizoda nije bila losa. neocekivano dobra serija
__________________
Subbacultcha
fugazi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:54.