Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.06.2009., 13:12   #61
treća epizoda zasad najbolja u sezoni.
__________________
U Hrvatskoj komunistička partija još uvijek djeluje, samo pod drugim imenom - socijaldemokratska partija.
j.a. is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2009., 23:16   #62
Quote:
j.a. kaže: Pogledaj post
treća epizoda zasad najbolja u sezoni.
Slažem se

Druga epizoda mi baš i nije bila nešto, onaj otmičar je brzo povjerovao u njihovu priču
__________________
Calcio corretto
XYZ21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2009., 17:44   #63
Upravo sam pogledao 3x02 i 3x03, sa malim zakašnjenjem:

3x02 - Moon, mmmm

Osim pojavljivanja Moon Bloodgood, valja spomenuti i gostovanje Matta Winstona, najpoznatijeg po ulozi temporalnog agenta Danielsa u Star Trek: Enterpriseu, te Mikeovu imitaciju narkosa.

3x03 - odlična epizoda, dobro je MIke zafrknuo Brennena. Nadam se kako ćemo navedenog opet vidjeti. Inače, legendaran dio epizode je sa Barryjem, Samom i Madeline.
general Martok is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2009., 22:19   #64
hm... evo gledam prvu sezonu... serija mi je skromno pochela.. al nemam pojma zashto ,,, moguche zbog jednostavnog nedostatka dobrih serija... osvojila me... fiona mi je maca nad macama hehe... sam klasichan.. kao try to be funny sidekick... te glavni lik koji me u prva dva nastavka strashno iritirao... al sad... jednostavno su mi super... istina plitki scenariji.. al nekak bash ih gustam... sutra gledam finale prve sezone... i taman mi a subotu djeda na komp 2.sezona
preporuka svima shto se mene tiche :P
__________________
I got a Nikon camera
I love to take a photograph
So mama, don't take my Kodachrome away
mickey is online now  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2010., 10:24   #65
počela 4 sezona
__________________
U Hrvatskoj komunistička partija još uvijek djeluje, samo pod drugim imenom - socijaldemokratska partija.
j.a. is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2010., 00:02   #66
Quote:
j.a. kaže: Pogledaj post
počela 4 sezona
skida se
zoom-zoom is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2010., 17:08   #67
Super mi je bila epizoda.
Michael, Fi i Sam su kao disfunkcionalna obitelj.
Epizoda je imala najveću gledanost do sada, 6.6 mil gledatelja.
Nathan Fillion is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2010., 16:41   #68
evo bas odgledo pilot i ne znam ..... bruce campbell daje nadu da bi mogla bit ok serija ali sad ce BBT pa boardwalk empire pa .... di nac vremena za sva ta sranja, a ovo cudo vec ima 4 sezone......
__________________
Prijatelj i ja, sedimo na klupi, gledamo zvezde
bata konj harmonikas is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2010., 08:51   #69
Serija je vise nego ok, nastavi i uzivaj.
__________________
Subbacultcha
fugazi is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2011., 08:55   #70
Jel ste to svi prestali gledati pa ne komentirate a ja krenula gledati?!
Preko blagdana sam odgledala tri sezone a jučer sam odgledala prvi nastavak četvrte Meni je to skroz ok serijica - nije wau ali stvarno je za razbrigu odlična
Jels u potpisali i za sljedeću sezonu?
__________________
If you can"t convice them, confuse them...
Mopsly is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2011., 10:42   #71
Quote:
Mopsly kaže: Pogledaj post
Jel ste to svi prestali gledati pa ne komentirate a ja krenula gledati?!
Preko blagdana sam odgledala tri sezone a jučer sam odgledala prvi nastavak četvrte Meni je to skroz ok serijica - nije wau ali stvarno je za razbrigu odlična
Jels u potpisali i za sljedeću sezonu?
Gleda se, naravno. Ja sam bio malo u zaostatku, pa sad nadoknađujem, pogledao prve 3-4 epke 4. sezone.

Ne samo da su dobili 5. sezonu, nego im je odobrena i 6. Inače, Burn Notice nije serijica, nego legendarna serijetina od formata.
general Martok is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2011., 11:09   #72
Malo razočaravajuće finale, ali inače izvrsna serija!
dobrimag is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2011., 16:08   #73
Bok svima, evo da se i ja pridružim gledateljima Brun Notica iliti Odstrela. Serija je prezakon, ne znam koji lik je uvrnutiji, ali baš su dobru ekipu izabrali. Moram priznati, bilo mi je iznenađenje vidjeti Brucea Campbella sa dvadesetak kila viška (prošli su dani kad je utegnut paradirao u ulozi Autolycusa u Kseni).
zrinkolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2011., 21:08   #74
Burn Notice: The Fall of Sam Axe



Vjerujem kako nema fana Burn Noticea koji ne zna kako ćemo uskoro moći uživati u Burn Notice prequel filmu sa Samom u središtu radnje. Podsjetimo, film, čija je TV premijera najavljena za 17. travnja, pozabavit će se prošlošću Sama Axea, prije negoli je dotični upoznao Michaela Westena.

Tako ćemo u filmu vidjeti Sama dok je još bio u mornaričkim tuljanima, na tajnoj misiji u Latinskoj Americi. U fimu će, uz Brucea Campbella, nastupiti Chandra West, RonRecao Lee, Kiele Sanchez i John Diehl (fanovima SF-a najpznatiji po ulozi poručnika Kawalskog u Stargate filmu). Pritom će West utjeloviti Donnu, Samovu ljubav iz tog razdoblja, a Diehla ćemo vidjeti u ulozi kontraadmirala Lawrencea.

Film režira Jeffrey Donovan (Michael Westen), a scenarij potpisuje showrunner Matt Nix.
general Martok is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2011., 07:34   #75
Sinoć sam pogledao 4x10 - Mike u svojevoljno u zatvoru, kako bi spasio Samovog frenda iz Navy seals dana u Kloumbiji.

I da, tu je glavna radnja, uz odličnog Cromatriea ... pardon Simona.
general Martok is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2011., 14:59   #76
ma serija je prokleto genijalna i poprilicno vuce na MacGyvera
__________________
I am he the bornless one, the fallen angel watching you...
evil bastard is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2011., 16:08   #77
Behold Burn Notice brothers and sisters - prvi pogled na Burn Notice prequel sa Samom u središtu radnje. Premijera 17. travnja na USA Networku.
general Martok is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2011., 09:32   #78
Krenula i 5. sezona, standardno dobra epizoda. Mikey je bio prejak kao Rus.
general Martok is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2011., 13:21   #79
Pogledao sam sve epizode i serija prezestoka.Nesto novo u današnje vrijeme. Sve sezone mozete pogledati ovdje http://tv.blinkx.com/show/burn-notic...jTH7CZtF4#s1e1
crazy_borna is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2011., 13:27   #80
meni je prva epizoda 5 sezone jako čudna. budemo vidjeli kak će se sezona razvit.
__________________
U Hrvatskoj komunistička partija još uvijek djeluje, samo pod drugim imenom - socijaldemokratska partija.
j.a. is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:55.