Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.12.2014., 03:17   #121
Jeziva epizoda, odlican kraj...

Ekipa se spasila izbjeci ce radijus eksplozije, jedino je Citizen Z gotov...ubijali su vec vaznije likove, zasto ne i njega, posebno ako više nije potreban


Jeidno mi je cuno kako toliko nuklearki ide prema tom postrojenju na sjeveru, zar nije samo jedna dovoljna...


Jedini nacin da nuklearke ne unište to sve, je da nisu aktivne...pa mozda roknu, a ne eksplodiraju...u svakom slucaju nuklearna zima bi ih mozda mogla spicit u drugoj sezoni sve, uz zombije...sto bi stvarno bila neprijateljski nastrojena okolina...ali i otvorila epske mogucnosti za razvoj serije
Broken2Sword is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2014., 08:07   #122
Ostale nuklearke su dead man's switch. U slučaju da nitko nije živ više, postavljeno je kod država da se automatski lansiraju ako detektiraju neprijateljevo lansiranje.
To je bar rekao citizen z. A ja osobno neznam kako u 5 minuta pobjeći onakvoj nuklearki...
dobrimag is online now  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2014., 10:32   #123
Quote:
dobrimag kaže: Pogledaj post
Ostale nuklearke su dead man's switch. U slučaju da nitko nije živ više, postavljeno je kod država da se automatski lansiraju ako detektiraju neprijateljevo lansiranje.
To je bar rekao citizen z. A ja osobno neznam kako u 5 minuta pobjeći onakvoj nuklearki...
Što nema smisla jer ovo nije bilo neprijateljevo lansiranje. Ako i serija stane tu, bilo je zabavno dok je trajalo.
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2014., 10:39   #124
Ima hrpa zemalja sa interkontinentalnim nuklearkama. Ako zaista imaju automatsko lansiranje u slučaju napada, onda čim jedna zemlja lansira, svi lansiraju.
Mislim, jasno da je pretjerano, ali u skladu sa dosadašnjim prikazanim elementima "apocalypse sucks"
dobrimag is online now  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2014., 11:26   #125
Quote:
dobrimag kaže: Pogledaj post
Ima hrpa zemalja sa interkontinentalnim nuklearkama. Ako zaista imaju automatsko lansiranje u slučaju napada, onda čim jedna zemlja lansira, svi lansiraju.
Mislim, jasno da je pretjerano, ali u skladu sa dosadašnjim prikazanim elementima "apocalypse sucks"
Pokazano je da je to sve lansirano iz USA.
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2014., 13:28   #126
super epizoda samo ajme ko će sad dočekati drugu sezonu da vidimo rasplet situacije
__________________
u zalivu malom tom
sara100 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2014., 14:45   #127
Quote:
dobrimag kaže: Pogledaj post
Ima hrpa zemalja sa interkontinentalnim nuklearkama. Ako zaista imaju automatsko lansiranje u slučaju napada, onda čim jedna zemlja lansira, svi lansiraju.
Mislim, jasno da je pretjerano, ali u skladu sa dosadašnjim prikazanim elementima "apocalypse sucks"
Nema hrpa zemalja interkontinentalne balističke projektile s nuklearnim glavama, ima njih sedam ako se ne varam. Ne postoji automatsko lansiranje nuklearnog udara na drugu državu u nijednoj zemlji jer bi u protivnom jedna greška u sustavu značila početak nuklearnog rata, a tokom hladnog rata bilo je takvih grešaka u detekciji i pogrešnom interpretiranju podataka. Srećom ljudski faktor je spriječavao da dođe do katastrofe.

Dead man's switch bi bila neka vrsta kontigencijskog plana da je u ovom slučaju SAD pregažen pa sami sebe gađaju nuklearnim napadom što je samo po sebi suludo jer bi time definitivno osudili vlastito stanovništvo na sigurnu smrt što je besmisleno. Jedini smisao donekle ima omanja nuklearna bomba na onoj CDC lokaciji da u slučaju proboja kontaminacije detonira i spali sve vrste organizama koje se tamo nalaze. Samo što je nepraktično da se lansira projektil koji će detonirat na površini već bi se ta bomba trebala nalazit u utrobi baze da spali iznutra sve živo.


Inače draga mi je ova serija jer znam da je trash pa lijepo stavim mozak na pašu, a po pojedinim elementima prikaza postapokaliptičnog svijeta bolje mi je urađeno nego u TWD.
Hildegard is online now  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2014., 15:17   #128
Quote:
Hildegard kaže: Pogledaj post
Nema hrpa zemalja interkontinentalne balističke projektile s nuklearnim glavama, ima njih sedam ako se ne varam.
Meni je 7 više nego dovoljno da se zove hrpa
Više je nego dovoljno da uništi svu civilizaciju na zemlji za sigurno
Quote:
Ne postoji automatsko lansiranje nuklearnog udara na drugu državu u nijednoj zemlji jer bi u protivnom jedna greška u sustavu značila početak nuklearnog rata, a tokom hladnog rata bilo je takvih grešaka u detekciji i pogrešnom interpretiranju podataka. Srećom ljudski faktor je spriječavao da dođe do katastrofe.
U ovoj seriji postoji? Pretpostavljam da bi moglo biti da uvijek ima par ljudi koji samo sjedi i čeka da stisne "cancel" u takvom slučaju. Ako nitko nije živ, same se rakete lansiraju. U biti to i ima smisla, budući da je teoretski moguće onesposobiti ljude koji su zaduženi za lanisranje, ovako se ono nemože zaustaviti.

Quote:
Jedini smisao donekle ima omanja nuklearna bomba na onoj CDC lokaciji da u slučaju proboja kontaminacije detonira i spali sve vrste organizama koje se tamo nalaze. Samo što je nepraktično da se lansira projektil koji će detonirat na površini već bi se ta bomba trebala nalazit u utrobi baze da spali iznutra sve živo.
Da to sa lansiranjem nema smisla. Bomba je morala biti već tamo ili ništa od toga.
dobrimag is online now  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2015., 12:17   #129
Pogledao s dozom skepse, ostao odusevljen. Taj trashy lajt pristup mi je totalno zabavan. Gledam dalje.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2015., 21:39   #130
O da , stiže i 2-ga sezona
https://www.youtube.com/watch?v=smaIFHyyGfI
nghtstlkr1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2015., 17:36   #131
SEASON 2







__________________
Growing old is mandatory. Growing up is optional.

Zadnje uređivanje lie : 20.09.2015. at 18:07. Reason: apdejt
lie is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2015., 23:12   #132
upravo pogledo prvu sezonu,
meni je ovo bolje od walking dead.
stalno neka akcija, a i prica je zanimljiva.


uskoro krece nova sezona.
aj da vidimo kak su zaustavili nuklearke.
__________________
*Pobjednik IMF Kladionice 2013* *Pobjednik IMF Kupa 2006* *Pobjednik Euro Kupa 2008*
Black Revenger is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2015., 23:33   #133
jedva cekan. murphy je zakon. citizen z isto. bas me zanima kako ce rjesit jeben klifhanger od zadnje ep
__________________
borit ćemo se na travnjaku, borit ćemo se na tribinama, borit ćemo se u uredima, borit ćemo se zelenim stolovima i sudnicama, borit ćemo se na ulici, i nikad se, nikad nećemo predati
NajNovijiNick is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2015., 13:14   #134
Quote:
NajNovijiNick kaže: Pogledaj post
jedva cekan. murphy je zakon. citizen z isto. bas me zanima kako ce rjesit jeben klifhanger od zadnje ep
12.09. season 2. Jos malo.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2015., 15:25   #135
Prva epizoda.... brilijantno.
dobrimag is online now  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2015., 20:14   #136
Što ti je dobar shopping
earthsea is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2015., 22:33   #137
predobro
Murphy: ˝sjednite da vam pokažem na čemu radim neko vrijeme˝
Davorček is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2015., 15:47   #138
zabavna epizoda zabavna serija. zombiji su napravljeni odlicno zajebancija na njihov racun je uvk na nivou. zanimljivi nacini ubijanja. prica je sporedna pa je sasvim normalno da kad god lik koji pratimo izadje na cestu na idje na ostale likove pa ih sve skupa pratimo XD ili udju u grad , na sve strane ih gledaju naoruzani ljudi oni vide striptiz bar kazu murhpy je tu i udju on bude tu XD
__________________
borit ćemo se na travnjaku, borit ćemo se na tribinama, borit ćemo se u uredima, borit ćemo se zelenim stolovima i sudnicama, borit ćemo se na ulici, i nikad se, nikad nećemo predati
NajNovijiNick is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2015., 23:35   #139
koji šou
predobro



tell me sweaty, which way is daddy
__________________
*Pobjednik IMF Kladionice 2013* *Pobjednik IMF Kupa 2006* *Pobjednik Euro Kupa 2008*
Black Revenger is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2015., 10:03   #140
Kada onu curu zombie uhvati oko pasa lol.
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:25.