Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.06.2010., 10:59   #1
Pokloni za goste

Mislim da ove teme još nema, osim ako mi je promaknula...

Zanimaju me vaša iskustva sa zahvalnicama ili dr. poklončićima koje mladenci znaju davati na vjenčanjima kao zahvalnicu..
Do sada sam upoznata sa:

-kolačićima u kutiji
-mini torticama u kutiji
-mala teglica meda
-mala bočica maslinovog ulja
-butelja vina
-bočica rakije ili likera
-ukrasi za stan..npr figurice ili školjkice..
-glazbeni cd sa ljubavnim pjesmama...

Ima li još tko kavih iskustva ili ideja ?
sarahh is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2010., 11:12   #2
pregledala sam dost tema i zbilja nisam našla ovu
a neke se ponavljaju dva puta
kad ih prijavim fran, dobit će živčani slom

ima nešto ovdje
https://www.forum.hr/showthread.php?t=164903&page=149
https://www.forum.hr/showthread.php?t=117978&page=36

e sad, čitala o idejama, pa evo:

cure bi darivale sa cvijećem u teglama, kao čuvar kuća, orhideje

mi se premišljamo o 2dcl kupinove rakije, to još nismo vidjeli da netko daruje.
pekmezići su in dosta, licitarska srca, magnetići za frižidere, za kumove i roditelje neki uzimaju šampanjac sa zlatom
mirišljave svijećice, razni simpatični privjesci, posebne olovkice naručene za svadbu, sapunčeki (čak i home made), otvarači flašica , upaljači


joj kada bi ovo našla negdje za svoje bočice

Zadnje uređivanje zlocka : 23.06.2010. at 11:18.
zlocka is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2010., 11:26   #3
privjesčići

zlocka is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2010., 11:50   #4
proglasit ću te za svoju asistenticu

ma imale smo nešto slično negdje... hmmmmm........
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2010., 12:35   #5
Joj, mene je cvijeće u teglici zapravo dugo držalo, ali ne znam gdje nabaviti tako male .. Čula sam još i za sapune i soli za kupanje i za konfetiće-naravno, i čepovi za butelje kao s nekim mladencima gore..iako više ne znam gdje sam to vidjela.. magnet mi je super ideja..ima ih po svida za kupiti..s raznim porukama..prijateljstva..ljubavi..
sarahh is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2010., 12:37   #6
Quote:
Francesca kaže: Pogledaj post
proglasit ću te za svoju asistenticu

ma imale smo nešto slično negdje... hmmmmm........
a došla sam samo do 8strane
zlocka is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2010., 13:08   #7
mi poklanjamo Zvečevo čokoladice (bez ikakvog brendinga, samo u zlatnim omotima) u kutijicama... htjeli smo od samog starta čokoladice s našim vlastitim omotima ili imenima, ali to mi je u konačnici bio preskup sport.

vodili smo se idejom da pokloni sa svadbi često sakupljaju prašinu na policama ili ni ne dožive prvu godinu pa smo htjeli pokloniti nešto korisno/jestivo.. a i ja sam poznata kao izjelica čokolade pa cijela priča ima smisla
Mayo is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2010., 14:42   #8
Quote:
Mayo474 kaže: Pogledaj post
mi poklanjamo Zvečevo čokoladice (bez ikakvog brendinga, samo u zlatnim omotima) u kutijicama... htjeli smo od samog starta čokoladice s našim vlastitim omotima ili imenima, ali to mi je u konačnici bio preskup sport.

vodili smo se idejom da pokloni sa svadbi često sakupljaju prašinu na policama ili ni ne dožive prvu godinu pa smo htjeli pokloniti nešto korisno/jestivo.. a i ja sam poznata kao izjelica čokolade pa cijela priča ima smisla
gdje i po kojoj cijeni si kupila?
si bas original pakovanja uzela ili u rifuzi?
__________________
- 1.10.2008. -
maybelline is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2010., 14:55   #9
Quote:
maybelline kaže: Pogledaj post
gdje i po kojoj cijeni si kupila?
si bas original pakovanja uzela ili u rifuzi?
Našla sam ih najprije u Nami u rinfuzi, a onda sam kontaktirala Zvečevo direktno i dobila bolju cijenu.

Kad sam skužila da su mi čokoladice s našim omotima preskupe, onda sam išla na neku zlatnu varijantu jer su nam sve dekoracije zlatno-smeđe. Prvi izbor bile su bajadere, ali skupe su ko đavo. Onda sam naletjela na zlatna srca na ebayu, ali ne znam kako carinici reagiraju na naručivanje hrane pa se nisam usudila. Naposljetku sam našla ove čokoladice u Nami i skužila da su od Zvečeva. Nakon toga je sve išlo glatko
Mayo is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2010., 15:03   #10
Quote:
Mayo474 kaže: Pogledaj post
Našla sam ih najprije u Nami u rinfuzi, a onda sam kontaktirala Zvečevo direktno i dobila bolju cijenu.

Kad sam skužila da su mi čokoladice s našim omotima preskupe, onda sam išla na neku zlatnu varijantu jer su nam sve dekoracije zlatno-smeđe. Prvi izbor bile su bajadere, ali skupe su ko đavo. Onda sam naletjela na zlatna srca na ebayu, ali ne znam kako carinici reagiraju na naručivanje hrane pa se nisam usudila. Naposljetku sam našla ove čokoladice u Nami i skužila da su od Zvečeva. Nakon toga je sve išlo glatko
ok hvala na info,mislim da cu i ja od njih uzeti
sad kad dodem kuci cu otic do njih
__________________
- 1.10.2008. -
maybelline is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2010., 15:11   #11
Quote:
maybelline kaže: Pogledaj post
ok hvala na info,mislim da cu i ja od njih uzeti
sad kad dodem kuci cu otic do njih
joj, vidjet ćeš, skroz su njamac
ako ti treba kontakt ili sl., javi mi se na pm pa ću ti poslati podatke žene s kojom sam ja sve dogovarala.
Mayo is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2011., 17:27   #12
Quote:
Mayo474 kaže: Pogledaj post
mi poklanjamo Zvečevo čokoladice (bez ikakvog brendinga, samo u zlatnim omotima) u kutijicama... htjeli smo od samog starta čokoladice s našim vlastitim omotima ili imenima, ali to mi je u konačnici bio preskup sport.

vodili smo se idejom da pokloni sa svadbi često sakupljaju prašinu na policama ili ni ne dožive prvu godinu pa smo htjeli pokloniti nešto korisno/jestivo.. a i ja sam poznata kao izjelica čokolade pa cijela priča ima smisla


moja će prija pokloniti ovo... meni je baš simpa

http://i1092.photobucket.com/albums/...onfete_053.jpg

znači konfet i anđelčić
bravi is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2010., 14:37   #13
zlocka... ne preporucan bas rakiju.
bas mi je md prica da je bia na jednoj svadbi di se dilila rakijica.
i nakon sta su mladenci podilili bocice gostima, onih par sta je ostalo - popili su odredeni decki. nakon sta su popili te, poceli su otvarati i svoje, pa od "susjeda" isl.
pretpostavljas u sta se to pretvorilo
__________________
we're not enemies, we just disagree
fasinain is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2010., 21:24   #14
Quote:
fasinain kaže: Pogledaj post
zlocka... ne preporucan bas rakiju.
bas mi je md prica da je bia na jednoj svadbi di se dilila rakijica.
i nakon sta su mladenci podilili bocice gostima, onih par sta je ostalo - popili su odredeni decki. nakon sta su popili te, poceli su otvarati i svoje, pa od "susjeda" isl.
pretpostavljas u sta se to pretvorilo
kod nas će biti domaće rakije od marelica, kadulje i sl sastrane, ono što možemo sami donjeti uz jeger i sl, moći će pit cijelu noć
tak da sumnjam da će ove otvarati
zlocka is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2010., 16:30   #15
a jesi odlučila kome ćeš dati donaciju?

hoćeš li uplaćivati novce ili...? jer ako to neće biti velik iznos (makar je svaki iznos njia velik) možda je bolje umjesto novaca nešto konkretno kupiti u dogovoru s njima - npr. igračke za klince, odjeću, ili možda nešto od tehnike, npr. DVD player.. svašta takve ustanove trebaju, a mi to sve uzimamo zdravo za gotovo
Mayo is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2010., 17:15   #16
nisam još razradila ideju...
svasta_nesto is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2010., 17:37   #17


Ovo mi je fora.. ali ne znam da li negdje toga kod nas ima..našla sam sliku na nekoj američkoj stranici još prije godinu dana..

Privlači me ideja nečeg korisnog što bi gostima moglo stvarno koristiti ili da ipak idem na kolačiće..

Sviđala su mi se i ovakva mala drvca..
http://img694.imageshack.us/img694/7...eenwedding.jpg

Zadnje uređivanje ana77 : 23.06.2010. at 18:39. Reason: prevelika slika
sarahh is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2010., 21:36   #18
Quote:
sarahh kaže: Pogledaj post
............
i jedno i drugo mi je

probaj nac te otvarace na e-bayu?
__________________
Padnem. Ustanem. Popravim krunu. Nikad ne odustanem!
vedrana84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2010., 17:19   #19
Quote:
sarahh kaže: Pogledaj post


Ovo mi je fora.. ali ne znam da li negdje toga kod nas ima..našla sam sliku na nekoj američkoj stranici još prije godinu dana..

Privlači me ideja nečeg korisnog što bi gostima moglo stvarno koristiti ili da ipak idem na kolačiće..

Sviđala su mi se i ovakva mala drvca..
http://img694.imageshack.us/img694/7...eenwedding.jpg
to na slici je trebala imati moja frendica kao poklone za goste umjesto zahvalnice (otvarač i čep za vino). naručila iz amerike i kasnilo joj je 2 tjedna.tako da i dan danas ima toga hrpu doma.u zadni čas je podijelila butelje gostima
elllena is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2010., 17:40   #20
Quote:
elllena kaže: Pogledaj post
to na slici je trebala imati moja frendica kao poklone za goste umjesto zahvalnice (otvarač i čep za vino). naručila iz amerike i kasnilo joj je 2 tjedna.tako da i dan danas ima toga hrpu doma.u zadni čas je podijelila butelje gostima
Ajd mi pošalji molim te neki kontakt od tvoje frendice na PM, mojoj zaručnici se to jako sviđa pa bi to kupili od nje. Unaprijed hvala.
MAXXIMUSS is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:49.