Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.07.2008., 13:02   #1
Kaspar Hauser

http://hr.wikipedia.org/wiki/Kaspar_Hauser

...da skratim priču,vjerujete li u to i kaj mislite kaj bi to moglo bit?
300 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2008., 14:07   #2
Mislim da bi to mogla biti najgluplja i najdosadnija "misterija" ikad.


Ili osoba iz koje je došao Casper, dobri duh narkoman.
__________________
GOD IS IN HIS HEAVEN
ALL IS RIGHT WITH THE WORLD
sun-in-eyes is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2008., 16:28   #3
Ne znam sto je tu tako misteriozno....
__________________
6.5.2009. Moja sreca je tu!
Lady_dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2008., 23:22   #4
slučaj Kaspara Hausera možda je najveća povijesna zagonetka 19. stoljeća, ali i više od toga, naime, nesretni je dječak bio izložen okrutnom ekperimentu koji bi danas mogli nazvati "osjetilnim uskraćivanjem"
 
Odgovori s citatom
Old 15.07.2008., 13:32   #5
Quote:
Mirčo kaže: Pogledaj post
slučaj Kaspara Hausera možda je najveća povijesna zagonetka 19. stoljeća, ali i više od toga, naime, nesretni je dječak bio izložen okrutnom ekperimentu koji bi danas mogli nazvati "osjetilnim uskraćivanjem"
bar netko tko može noramlno odgovoriti...kaj ti misliš,dali je bio prevarant ili ne,i tko je skrivio njegovu smrt?
300 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2008., 13:55   #6
Quote:
300 kaže: Pogledaj post
bar netko tko može noramlno odgovoriti...kaj ti misliš,dali je bio prevarant ili ne,i tko je skrivio njegovu smrt?
A sto ako ga iz nekog razloga roditelji nisu zeljeli ili nisu mogli zadrzati jer su bili plemicke obitelji i dali su ga nekome tko ga je godinama drzao na kruhu i vodi u nekoj maloj prostoriji.kao da u to vrijeme nije bilo takvih slucajeva,svasta je ljudima padalo na pamet.I normalno da je djecak bio takakv kakav je bio...a sto se tice njegove smrti mozda je to bila samo slucajnost a mozda je netko iz njegove obitelji htio da on umre zbog ne znam ni ja cega...I di je tu misteria?
__________________
6.5.2009. Moja sreca je tu!
Lady_dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2008., 17:14   #7
Quote:
300 kaže: Pogledaj post
bar netko tko može noramlno odgovoriti...kaj ti misliš,dali je bio prevarant ili ne,i tko je skrivio njegovu smrt?
Kaspar je iznenada postao slavan; o njemu se govorilo diljem njemacke i to je sigurno zabrinulo osobu koja ga je pustila na slobodu, najvjerojatnije se nadao kako ce se izgubiti u vojsci i kako ce biti zaboravljen, ovo je mozda razlog njegove smrti

isto tako se pretpostavlja da je sam sebe ranio kako bi opet dobio na slavi, no previse se ranio i skoncao
 
Odgovori s citatom
Old 15.07.2008., 17:38   #8
Quote:
Mirčo kaže: Pogledaj post
Kaspar je iznenada postao slavan; o njemu se govorilo diljem njemacke i to je sigurno zabrinulo osobu koja ga je pustila na slobodu, najvjerojatnije se nadao kako ce se izgubiti u vojsci i kako ce biti zaboravljen, ovo je mozda razlog njegove smrti

isto tako se pretpostavlja da je sam sebe ranio kako bi opet dobio na slavi, no previse se ranio i skoncao
Logicno objasnjenje....
__________________
6.5.2009. Moja sreca je tu!
Lady_dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2008., 21:10   #9
Quote:
Lady_dawn kaže: Pogledaj post
Logicno objasnjenje....
prvi napad na njegov zivot mozda i je planiran i neko ga izvrsio, ali drugi fatalan napad je Kaspar, najvjerojatnije očajnički nesretan, odlucio sebi nanjeti bezzazlenu ranu ali se preduboko ranio.

jer inace zasto bi ubojica ostavio pismo napisano u zrcalu
 
Odgovori s citatom
Old 19.07.2008., 09:58   #10
Ali zasto bi ga netko uopce pustio na slobodu, ako se imao bojati necega tj. da ce se mali jednog dana izblebetati i otkriti nesto sto ne bi smio?
__________________
The only difference between tattooed and untattooed people is that tattooed people are way cooler and can kick your ass.
LazyFox is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2008., 12:30   #11
Quote:
LazyFox kaže: Pogledaj post
Ali zasto bi ga netko uopce pustio na slobodu, ako se imao bojati necega tj. da ce se mali jednog dana izblebetati i otkriti nesto sto ne bi smio?
Mozda nije mislio da ce se mali izblebetati...A kasnije je shvatio da bi mu mali iapk mogao biti neka prijetnja!
__________________
6.5.2009. Moja sreca je tu!
Lady_dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2008., 22:19   #12
Quote:
LazyFox kaže: Pogledaj post
Ali zasto bi ga netko uopce pustio na slobodu, ako se imao bojati necega tj. da ce se mali jednog dana izblebetati i otkriti nesto sto ne bi smio?
onaj koji ga je pustio nadao se da ce mali nestati u vojsci i biti zaboravljen i da ce najvjerojatnije u vojsci i poginuti bez velike frke.
zato je i bilo pismo polag njega u kojem je bilo napisano kako bi zelio stupiti u vojsku
 
Odgovori s citatom
Old 28.06.2010., 21:26   #13
Bio je dokum,entarac na Historiju o njemu
-Sylvia- is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2010., 01:13   #14
Cula sam za to...
-Nancy- is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2010., 20:10   #15
meni priča zvuči baš zanimljivo odoh malo kopat po internetu o tom malom
 
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:42.