Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.10.2010., 12:06   #12141
tilly, ako si mislila kao kompliment, hvala (cvjetam).
ako si mislila sarkastično (jer istina je, malo kasnim), a jebenti miša, nisam mogla više izdržat... obično kad netko napiše ono što ja mislim , ne javljam se, a post "potpisujem" na nekoliko stranica mi ide na nerve...
a onda se mislim,zakon mase...moćna je to stvar
naša ane mi se uvukla pod kožu, znaš ono-mješam meso u toču i padne mi na pamet "majko mooja, šta nam je s Anom"-najozbiljnije.
Ova priča nas je očito sve pogodila u živac i kao što je netko rekao žao mi je što nisam blizu da je zavežem za radijator.
Voljela bih da nam se još koji put javi, nadam se samio da nije naše upise shvatila kao napad, pa da ne bude silenzio stampa...
i nadam se da nije otišla...
meripesime is offline  
Old 21.10.2010., 13:22   #12142
Quote:
meripesime kaže: Pogledaj post
tilly, ako si mislila kao kompliment, hvala (cvjetam).
ako si mislila sarkastično (jer istina je, malo kasnim), a jebenti miša, nisam mogla više izdržat... obično kad netko napiše ono što ja mislim , ne javljam se, a post "potpisujem" na nekoliko stranica mi ide na nerve...
a onda se mislim,zakon mase...moćna je to stvar
naša ane mi se uvukla pod kožu, znaš ono-mješam meso u toču i padne mi na pamet "majko mooja, šta nam je s Anom"-najozbiljnije.
Ova priča nas je očito sve pogodila u živac i kao što je netko rekao žao mi je što nisam blizu da je zavežem za radijator.
Voljela bih da nam se još koji put javi, nadam se samio da nije naše upise shvatila kao napad, pa da ne bude silenzio stampa...
i nadam se da nije otišla...
Kompliment, naravno!

baš sam razmišljala, možda smo preoštre....ali imam ju potrebu uhvatiti za ramena i dobro protresti da dođe k sebi.....Isuse, tlak mi skoči svaki put kad se sjetim izraza POKORITI se.....

Ane, javi se........
__________________
Bolje šutjeti i biti smatran glupim, nego progovoriti i odstraniti svaku sumnju...
Tily13 is offline  
Old 21.10.2010., 16:19   #12143
Quote:
Tily13 kaže: Pogledaj post
Kompliment, naravno!

baš sam razmišljala, možda smo preoštre....ali imam ju potrebu uhvatiti za ramena i dobro protresti da dođe k sebi.....Isuse, tlak mi skoči svaki put kad se sjetim izraza POKORITI se.....

Ane, javi se........
Ja mislim da nismo preošte već realne i objektivne. I nadam se da će sve ovo shvatiti kao savjete a ne kao napade jer mislim da stvarno je nitko ovdje nije napadao.
__________________
Ljubav je pobjeda mašte nad inteligencijom. H. L. Menken
...previše ljudi traži pravu osobu, umjesto da sami pokušaju biti prava osoba...
leeloo27 is offline  
Old 21.10.2010., 18:31   #12144
nadam se da je ane trol, al niš me više ne bi čudilo

ane, ako čitaš, nadam se da si ostala u dojčlandu
__________________
Ne možeš više ni potpis imati, a da ti ga netko ne ukrade.
mali buco is offline  
Received Infraction
Old 22.10.2010., 18:37   #12145
Kaj Anka Partizanka otišla u to pleme na inicijaciju vječnog pokoravanja i slušanja tih neandertalaca?
Meni su oni tu najmanje primitivni.Oni jesu kakvi jesu.Anka bi trebala znati bolje jer živi vani.Biti pristojna ali ga otkantati jer tu sreće nema.
On se za nju ne zna boriti.
On također nesretan je jako i puuuno plače siroče..jaooooooooooooooooo..suze nam teku.Na tepihić.
Recimo da mu Ana javi da je teško bolesna i da hitno kao svaki normalan muškarac on dođe nju posjetiti.Mislite da bi on došao?? Jako..ma evo ga na prvom avionu.Kako da ne.Neka zato ona moli Boga da bude pokorna i zdrava.
Pametno muško da je voli poslušalo bi je,ispričao se i popravio stvar.Napravio kompromis.No on je prilično bedast.
Najokrutniji muškarci najviše suza liju kada im je to u interesu.
Na sličnu situaciju moja bi frendica samo rekla:
Ona je glupa a on je ne voli.
pozitivax is offline  
Old 22.10.2010., 19:05   #12146
Quote:
pozitivax kaže: Pogledaj post
Ona je glupa a on je ne voli.
Nema šanse da je ostala doma...javila bi se, našla još koje opravdanje za dragog. podijelila s nama koji njegov biser......možda čisti i pere pa nema vremena svratiti na Net.....Vjerojatno nema više niti smisla išta pisati...sama nam je lijepo ispričala cijelu priču i, ne slušajući niti jedan savjet, unaprijed odlučila da je vrijeme za povratak.....Razumijem ju sa aspekta ljubavi...sve smo mi imale nesretne ljubavi...ali ovo prelazi svaku granicu zdravog razuma.....ponašanje njegovih roditelja....od onih sjajnih izjava o djeci, pa do ovog zadnjeg da su njezini roditelji paraziti....jesemu miša, pa ja bih se zapitala - ako tako misle o njima, kaj vele o meni? da sam zadnje smeće, nedostojno da ližem pod kojim uzvišena gospoda hodaju?


Ne smijem se niti prisjećati kad je napisala kako se svaki put mora ispričati njegovim roditeljima zato kaj je otišla i (ispravite me ako griješim) osramotila ih...halooooooooo

A tek njegovo ponašanje? Pokoravanje, bit će bolje, ignoriraj ih......u njegovom je životu to sve očito jednosmjerna ulica.....


Kad sam se prije par mjeseci borila sa dragim i njegovim stavovima o budućem životu sa njegovom mamom u 50 kvadrata, jedna mi je poznanica rekla - draga moja, ako ga sada ostaviš, patiti ćeš neko vrijeme, a ako pristaneš na to, bit ćeš nesretna cijeli život..... Nije to kvantna fizika......tek realnost!
__________________
Bolje šutjeti i biti smatran glupim, nego progovoriti i odstraniti svaku sumnju...
Tily13 is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:07.