Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.01.2016., 13:33   #1
Zavoleti odmah na pocetku

Da li je moguce zavoleti nekog odmah na pocetku veze? ili se te osobe samo dobro foliraju, foliraju da im je stalo, to uglavnom rade devojke...ne znam samo razlog.....meni se par puta desilo to da me devojke previse vole na pocetku, da bi odjednom rekle kako se sve promenilo, mada znam da nije,nego je naisla neka bolja prilika, sada sam u vezi mesec dana opet sve isto, ne znam da li i ja da se foliram i ne znam kako, nisam ja taj tip....
baxuz19 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2016., 13:37   #2
Početna fascinacija + previše Disney crtića.
__________________
I hate everyone equally.
blocksucker is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2016., 14:33   #3
Ne rade to uglavnom djevojke, vjeruj mi. Meni je tip rekao nakon 3 dana veze da me voli. I ne, ne vjerujem u ljubav na prvi pogled i takva sranja. To se dešava samo u filmovima. Reci joj da je voliš ako i kad to budeš osjećao.
karlovčanke is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2016., 14:53   #4
Quote:
karlovčanke kaže: Pogledaj post
I ne, ne vjerujem u ljubav na prvi pogled i takva sranja.
Nemas sta vjerovat ili ne. Znanost kaze da toga ima.
AngryNomad is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2016., 14:56   #5
Moguce je.

Meni je vise upitno jel moguce nekog 'zavoljet s vremenom', ako ti od samog pocetka nije bas...
Dahlia Noir is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2016., 06:07   #6
Quote:
Dahlia Noir kaže: Pogledaj post
Moguce je.

Meni je vise upitno jel moguce nekog 'zavoljet s vremenom', ako ti od samog pocetka nije bas...
ja sam zivi primer, samo dve devojke u zivotu sam voleo, a na primer, sa njima na pocetku i nisam zeleo vezu, one su mene smuvale, nisu me nesto privlacile, i na pocetku uopste nisam bio zagrejan....tek vremenom....
baxuz19 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2016., 12:22   #7
Quote:
baxuz19 kaže: Pogledaj post
Da li je moguce zavoleti nekog odmah na pocetku veze? ili se te osobe samo dobro foliraju, foliraju da im je stalo, to uglavnom rade devojke...ne znam samo razlog.....meni se par puta desilo to da me devojke previse vole na pocetku, da bi odjednom rekle kako se sve promenilo, mada znam da nije,nego je naisla neka bolja prilika, sada sam u vezi mesec dana opet sve isto, ne znam da li i ja da se foliram i ne znam kako, nisam ja taj tip....
Moguće je, ali ti nikada nisi volio iskreno onako iz srca tako da nemaš pojma o pojmu.
ITGirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2016., 12:27   #8
Quote:
Dahlia Noir kaže: Pogledaj post

Meni je vise upitno jel moguce nekog 'zavoljet s vremenom', ako ti od samog pocetka nije bas...
Svidanje da, moze se povecavati, atraktivnost vec teze.

Zavoljet se moze s vremenom iako tesko jer ako ne volis sada iskreno, onda vjerojatno nikad ni neces, bar tu osobu.
A cim nisi na cisto da ti se svida "dovoljno" da bi ovo ili ono, ili postavljas takva pitanja, znaci da negdje u sebi nisi potpuno iskrena sama sa sobom u svezi te neke X osobe.
Garys is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:32.