Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.01.2016., 13:00   #21
Da imate pravo, on jos nije rascistio sam sa sobom i zato takve promjene raspolozenja, od euforije do hladjenja, mislim da je shvatio da to ne ide tako lako, zaboraviti sto je bilo i krenuti s nekim drugim. Ali nije ni fer prema meni da me zavlaci i igra toplo hladno. U medjuvremenu smo se culi i sve super i onda iz cista mira poslao poruku da ga pustim i da ce se on javiti ako bude htio. Najbolje se maknuti i zaboraviti cijelu tu pricu..
cvjeticc is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2016., 14:01   #22
čuj ti to, on će se javiti ako bude htio koji lik! prekriži ti to, ovako si samo daje prostora ako ga zasvrbi da ti se javi, a ti da ga čekaš. zaslužuješ puno više od toga! najbolje staviti na ignore.
lovely daisy is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2016., 14:37   #23
Quote:
cvjeticc kaže: Pogledaj post
Znam da nema nikoga i da zeli sve isto sto i ja, topli zagrljaj, ljubav, obitelj..
Želi, ali ne s tobom...po svemu pročitanom, dečko je sjeban žešće još od bivše i to neće popravit ženska 50x bolja od tebe...to on sam mora srediti u glavi.

Ja bježim ko vrag od tamjana od ovih: "friško sam izašla iz veze..."
Franz Ožbolt is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2016., 18:41   #24
Quote:
cvjeticc kaže: Pogledaj post
Moja prica: Upoznali smo se slucajno, on stariji od mene 7 godina, kliknuli na prvu, njegova zelja je da se stabilizira, ima obitelj, dijete, nekako je u filmu da se tu nije realizirao i dosta je nesretan zbog toga, iako ima sve. Poceli smo se vidjati i sve je bilo super, pazljiv, njezan, prvi poljubac, nespretni nekako kao da smo tinejđeri, iako smo oboje vec u godinama. Puno smo pricali i onda smo dosli do toga da je imao nesretnu ljubav koja je trajala 6 godina i koja ga je ostavila radi drugog. Ljut je zbog propustenih i uzaludno bacenih godina na nju i sto se nije realizirao kao otac jer ga je zavlacila. Mi smo poceli polako, to traje oko 3 mjeseca i sve je stimalo, kad bi se vidjeli njeznost, pazljiv, ponasao se kao pravi muskarac prema dami, a kad se ne bi vidjeli jer nismo u istom gradu pricali bi svaki dan po sat vremena na mobitelu, svako jutro poruka dobro jutro, navecer laku noc... ali odjednom je nastupila distanca s njegove strane.. Na moju obicnu poruku dobro jutro, odjednom hladan tus, odgovorio je da stanemo malo sa svim, da treba vremena, kao pomalo, da ga muci sto stvari, da se treba srediti i da je to jako tesko, da cemo se cuti i vidjeti. Ja sam ostala paf i rekla ok, pomalo, sredi se i javi se kad osjetis potrebu, tu sam za tebe. Od tada je proslo tjedan dana i ne javlja se. Znam da nema nikoga i da zeli sve isto sto i ja, topli zagrljaj, ljubav, obitelj.. Jako me muci sto mu je u glavi, mozda ta bivsa, koja se navodno udala za drugog, a on jos ju cuva u mobitelu pod imenom moja ljubav, sto sam slucajno vidjela, ne znam.. svaki dan cekam poruku, poziv, jer me navikao na to, a toga vise nema.. Kako se netko moze samo tako odjednom ohladiti i distancirati.. Znao mi je govoriti da sam bolja od njega, vrijednija, da je jedino sretan dok spava, tako da sam imala osjecaj da je mozda u nekoj depresiji, ali u nasoj komunikaciji je sve stimalo i stvarno me stalno nasmijavao i cinio sretnom..Stvarno nemam srece u ljubavi, uvijek razocarenje

S obzirom da se oko 3 mj. konstantno čujete definitivno ima neko zanimanje za tebe... samo je sada pitanje da li je to ipak samo pokušaj bijega od misli prošlosti koje ga još proganjaju, pa družeći se sa tobom ih pokušava zaboraviti.
Svo ovo vrijeme ti si mu definitivno bila velika potpora do trenutka kada je možda ipak shvatio da mu ponovnu sreću ne može dati samo druga osoba, u ovom slučaju ti, već je prije toga definitivno treba pronaći opet prvo u sebi.
MickyMouse is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2016., 22:15   #25
Vjerujem da si zagrijana pa ti je sada teško što ti se ne javlja, ali pogledaj realno.

Zar zbilja želiš "muškarca" koji pati za bivšom koja se udala? Koju ima tako memoriranu u mobu??

Sve i da ti se javi, koje je opravdanje? Ono, vidio sam njenu sliku, pa sam bio malo tužan pa sam trebao bit sam?

Nek odraste i živi život

Ja preporučam da prekrižiš i zaboraviš.

Sretno
takooo is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2016., 22:30   #26
Quote:
cvjeticc kaže: Pogledaj post
Da imate pravo, on jos nije rascistio sam sa sobom i zato takve promjene raspolozenja, od euforije do hladjenja, mislim da je shvatio da to ne ide tako lako, zaboraviti sto je bilo i krenuti s nekim drugim. Ali nije ni fer prema meni da me zavlaci i igra toplo hladno. U medjuvremenu smo se culi i sve super i onda iz cista mira poslao poruku da ga pustim i da ce se on javiti ako bude htio. Najbolje se maknuti i zaboraviti cijelu tu pricu..
Djelujes mi kao emocionalno inteligentna osoba i uvjerena sam da si dobro postupila sto si se odlucila maknuti u startu.
Ljubav je u svojoj sustini sasvim jednostavna, kad se se s nekim poklopis to je onda to.
I nema smisla forsati ako nesto ne ide.
On ce se javiti ako bude htio, dovoljno ti je rekao.
Budala.
Pegi B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2016., 22:42   #27
Quote:
cvjeticc kaže: Pogledaj post
a kad se ne bi vidjeli jer nismo u istom gradu pricali bi svaki dan po sat vremena na mobitelu, svako jutro poruka dobro jutro, navecer laku noc... ali odjednom je nastupila distanca s njegove strane.. Na moju obicnu poruku dobro jutro, odjednom hladan tus, odgovorio je da stanemo malo sa svim, da treba vremena, kao pomalo, da ga muci sto stvari, da se treba srediti i da je to jako tesko, da cemo se cuti i vidjeti.
Zašto se ohladio? Jedna od opcija je da se nije ni zapalio (!) nego mu je dobro došlo druženje, nekome se povjerio, vidio je da je nekoj drugoj zgodan, interesantan. Ali sad mu je to postalo previše i tlaka.

Nakon intenzivne komunikacije reći nekome "javim ti se kad mi bude volja" je prilično bezobrazan način otkantavanja.
__________________
I can turn a gray sky blue
SubSV is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:58.