Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.04.2016., 10:45   #1541
Quote:
Vivien35 kaže: Pogledaj post
Mislim da žena zapravo ne želi djecu i to je ok. Ne treba je osuđivati zbog toga. Ok je ne htjeti djecu. A ako ti želiš djecu onda si sa krivom osobom.
Jebote, jel ti uopce procitas temu ili odgovaras na naslove na svih 150 tema na koje si odgovorila u pet minuta?
avelina is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2016., 10:48   #1542
Quote:
avelina t kaže: Pogledaj post
Jebote, jel ti uopce procitas temu ili odgovaras na naslove na svih 150 tema na koje si odgovorila u pet minuta?
Bez brige, vise nece.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2016., 10:50   #1543
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Bez brige, vise nece.
Ajde, napokon
avelina is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2016., 10:03   #1544
Quote:
radical change kaže: Pogledaj post
Ja se ne mogu odlučiti da li želim djecu ili ne, imam 35 godina, muško... i tako već godinama..

Po onome kako pises, mislila sam da si dosta stariji, svaka cast na zrelom razmisljanju ( ne mislim na ovu temu)
Tek sam na trecoj stranici teme, za sada mogu reci da me bas nista ne bi nateralo da ikad imam dete, pa makar mi stavili pistolj uz glavu
Takodje smatram da ga ni mnogi muskarci stvarno ne zele, vec da ga imaju jer im se ''desilo'' ili zato sto svi imaju decu ili zato sto ne smeju da se izdvajaju ili zasto sto smatraju da moraju ostaviti nesto iza sebe.
Preveza is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2016., 11:05   #1545
Quote:
zelenooki1982 kaže: Pogledaj post
Imam jedan problem. Naime u vezi sam 5 godina i volimo se nije da nema trzavica ali sve stima. No pojavljuje se problem oko toga da moja draga ne želi djecu. Do sada su uvijek bili razlozi financiske prirode i završetak studija. Uvijek govori još nisam spremna. Meni je cudno da osoba s 35 godina nema takav poriv. Neznam , mozda sam u krivu. Volio bi čuti vaša mišljenja
A šta se čudiš ko pura dreku? Ona treba da ga nosi 9 mjeseci, da nakvasa i sva se raštima pa onda da ga rodi i bude neupotrebljiva dodatnih 5-6 mjeseci, prođe neprospavane noći, da ga ustaje dojiti, presvlačiti, smirivati, itd. A ti bi samo da ga zakucaš, i nastaviš sa svojim životom ko da se ništa nije desilo. Ona će bit kući sa bebačem dok tvoj život ne mora da se promijeni skoro nikako.




Koji ti klinac imaš da se buniš? Na kraju krajeva , ako ti se ne sviđa imaš opciju furat dalje za ženskom koja hoće djecu.
satinda is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:32.