Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.07.2016., 14:36   #2181
Quote:
harderfaster kaže: Pogledaj post
Da skratimo....ako te neka žena (naglasak na žena, ne djevojčica) želi...ona će te i potrošiti, vjeruj mi. Sve ostale "prijateljske" spike znače samo jedno...ne želi te potrošiti...simple as that.
Ne bih ja to tako pojednostavnila.
Jer to bi bilo generaliziranje.
Žena se može zapalit kao šibica, ali ipak dvojiti oko toga uskočiti s nekim u krevet ili ne.
I da joj to ne bude peace of cake, nego i tekako važna stvar u njezinom životu, poslije koje više ništa neće biti isto.
Ne razmišljaju sve žene isto, odnosno ne osjećaju sve jednako.
Etta is offline  
Old 13.07.2016., 14:42   #2182
Quote:
JOHABI kaže: Pogledaj post
Ja nisam mislila na stručni seks, ja sam mislila na romantiku - ono, oke se cakle od ushičenja, leptiriči lepeču krilcima u trbuhu, naježena ko ješkica snijega kad u predbožično jutro leluja iz oblaka prema zemlji, čežnja, strepnja i požuda isprepletene u istom trenu, lagani dodir vrhovima prstiju uz spontani duboki uzdah zatvorenih očiju, srce udara silinom crkvenog zvono prije ranojutarnje mise, a ti se sva obamrla od želje i čežnje ne možeš pomaknuti, samo čekaš da te takne, da se cijelo tvoje biće rasprsne u vodoskoku tisuća stakalca kristalne čaše kada sa visine tresne na granitni pod.

E, jel se sjećaš ti izdanja Siluete? A jel se sjećaš Rokera s Moravu? Ako ne, daj molim te ukucaj njih i ˝Javorka˝ u Google.Boris Bizetić je genijalac.

Quote:
Bela57 kaže: Pogledaj post
Joj, johabi ja se ranije referirala na ovaj gore post, a ne tvoj. Na ovo gdje pise da mi treba strucna pomoc, depresivna sam stalkerica itd.

A ti si me dobro skuzila. Da, caroliju zelim. Bas tako.
Ja ne bih davala savjet za stručnu pomoć, ali ex anais si podsjetila na nju sâmu u nekoj fazi života u kojoj si je izmislila odnos (i čaroliju ) s nekim frajerom, a mene na jednu moju prijateljicu.Isto, isto.
Ašatan is offline  
Old 13.07.2016., 14:54   #2183
Quote:
Ašatan kaže: Pogledaj post

E, jel se sjećaš ti izdanja Siluete? A jel se sjećaš Rokera s Moravu? Ako ne, daj molim te ukucaj njih i ˝Javorka˝ u Google.Boris Bizetić je genijalac.


Ja ne bih davala savjet za stručnu pomoć, ali ex anais si podsjetila na nju sâmu u nekoj fazi života u kojoj si je izmislila odnos (i čaroliju ) s nekim frajerom, a mene na jednu moju prijateljicu.Isto, isto.
umisljena bolesnica, kazes?
Nisam izmislila odnos, jer ga nema.
Caroliju zelim, zasto ne.
A sudecu prema postovima ex anais, ne bih rekla da imamo ista zajednicko.
Bela57 is offline  
Old 13.07.2016., 14:55   #2184
Quote:
Bela57 kaže: Pogledaj post
O da, to je sve bas 'siple as that'.

Neki bas vole koristit taj izraz. Koji zvuci jako pametno. A u biti....
Pa to je tako...barem kod većine nas jest....ja kad sam "zaslinila nad komadom" ja sam si ga i pribavila...zaista simple as that
__________________
Osebujna
hardy is offline  
Old 13.07.2016., 15:04   #2185
Quote:
Bela57 kaže: Pogledaj post
umisljena bolesnica, kazes?
Nisam izmislila odnos, jer ga nema.
Caroliju zelim, zasto ne.
A sudecu prema postovima ex anais, ne bih rekla da imamo ista zajednicko.
Uopće ne mislim da imaš neku umišljenu bolest.Samo si u pubertetu.
Ta moja frendica isto.Simpatičan je taj idealizam dok ne postane naporan.

Idem sad još malo čitati da vidim jel ima naznaka da bi te deda kres'o.
Ovu moju frendicu ˝njen˝ nije htio. Zamisli kako se osjećala, a isto je mlađa 20 g od njega.Samo su se žvaljakali par puta. Bar je tak rekla.

Provalio ju je da hoće čaroliju, a znao je da su za njega ti dani prošli...bio je fer.
Ašatan is offline  
Old 13.07.2016., 15:47   #2186
Quote:
Etta kaže: Pogledaj post
Ne bih ja to tako pojednostavnila.
Jer to bi bilo generaliziranje.
Žena se može zapalit kao šibica, ali ipak dvojiti oko toga uskočiti s nekim u krevet ili ne.
I da joj to ne bude peace of cake, nego i tekako važna stvar u njezinom životu, poslije koje više ništa neće biti isto.
Ne razmišljaju sve žene isto, odnosno ne osjećaju sve jednako.
Harder je jasno napisala dakad zena ZELI, a ne razmislja da li zeli
Uvik kontra, uvik kontra, a?
__________________
Unfuck yourself
Nausikaja is offline  
Old 13.07.2016., 16:02   #2187
Quote:
Etta kaže: Pogledaj post
Ne bih ja to tako pojednostavnila.
Jer to bi bilo generaliziranje.
Žena se može zapalit kao šibica, ali ipak dvojiti oko toga uskočiti s nekim u krevet ili ne.
I da joj to ne bude peace of cake, nego i tekako važna stvar u njezinom životu, poslije koje više ništa neće biti isto.
Ne razmišljaju sve žene isto, odnosno ne osjećaju sve jednako.
Slažem se s ovim i kad vrtim njezino ponašanje vidim koliko se dvoumi da ima nešto sa mnom ili ne i to se mijenja od približavanja do udaljavanja ovisno kako je raspoložena. Kada je pitam dva puta zaredom hoćemo li prekinuti sve ostavi me bez odgovora i prijeđe na drugu temu, prije mjesec dana mi je rekla da smo mi "lost in translation" i tako ima hrpa znakova da joj je stalo do mene, ali neće to pokazati. Uglavnom kad je stavim pred zid prelazi na drugu temu E sad i ja sam tu u dvojbi jer ona je meni jako draga kao prijateljica i ako bi neki odnos to upropastio radije se ne bi u to upuštao, žena je jako pametna, ali sam je vjerojatno pogodio tamo gdje je najtanja, a očito joj se sviđam fizički i kao osoba, u biti priznala je da joj se sviđam, ali da nismo klinci.
Gustavo is offline  
Old 13.07.2016., 16:05   #2188
Kad smo vec kod snova, cuda, bajki i jednotoga, ja svaki dan, ali svaki dan sanjam o Jack Potu. Provodim dane zakeljena za prozor i cekam kad ce Jack proci sa biciklom.
I nije do mene, majkemi. Sudbina je tooooo
__________________
Unfuck yourself
Nausikaja is offline  
Old 13.07.2016., 16:27   #2189
Quote:
Gustavo kaže: Pogledaj post
Slažem se s ovim i kad vrtim njezino ponašanje vidim koliko se dvoumi da ima nešto sa mnom ili ne i to se mijenja od približavanja do udaljavanja ovisno kako je raspoložena. Kada je pitam dva puta zaredom hoćemo li prekinuti sve ostavi me bez odgovora i prijeđe na drugu temu, prije mjesec dana mi je rekla da smo mi "lost in translation" i tako ima hrpa znakova da joj je stalo do mene, ali neće to pokazati. Uglavnom kad je stavim pred zid prelazi na drugu temu E sad i ja sam tu u dvojbi jer ona je meni jako draga kao prijateljica i ako bi neki odnos to upropastio radije se ne bi u to upuštao, žena je jako pametna, ali sam je vjerojatno pogodio tamo gdje je najtanja, a očito joj se sviđam fizički i kao osoba, u biti priznala je da joj se sviđam, ali da nismo klinci.
Pretpostavljam da se boji otvoriti do kraja, otkriti se, a zapravo joj je jako stalo. I baš zato postoji strah.

Dakle, to su sve pretpostavke. Očito je da se lomi čim jasno ne odgovara na pitanje želi li da sve to prekinete.

Ostavlja i dalje otvorene mogućnosti, a ne uspijeva skupiti snagu za nešto konkretnije, kao ni za prekid komunikacije. Želi da to nešto ipak traje.

Meni to izgleda kao situacija kad se odnos ne može nastaviti kao prijateljstvo. Nego se ide na sve ili ništa.
Etta is offline  
Old 13.07.2016., 16:36   #2190
Quote:
nausikaja123 kaže: Pogledaj post
Harder je jasno napisala dakad zena ZELI, a ne razmislja da li zeli
Uvik kontra, uvik kontra, a?
Kontra koga?
Ja govorim ono što ja mislim, a moj se stav ne mora slagati s tuđim ni tuđi s mojim.
Kad žena želi, ne mora se pojebat sa svakim koga zaželi.
Jer bi joj to možda utjecalo na cjelokupni daljnji život.

Možda se s tim ne bi mogla nositi kao da je pojela fini sladoled i za pet minuta na to zaboravila?
Valjda je jasno da svi ljudi na ovom svijetu nisu isti.
Etta is offline  
Old 14.07.2016., 10:27   #2191
Dosta je bilo.
__________________
Ljudi su ko mačke. Daj im ladicu i pokušat će se ugurati u nju. (Tika)
bliss is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:14.