Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Azijska kozmetika

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.04.2017., 13:48   #861
Stigao mi je Mišo Toner
Stigao je zapakiran u kutiji veličine kutije za cipele Ja otvaram i mudrujem sama sa sobom što sam to veliko naručila

Kako ste ono rekle , prvo Meishoku pa onda Kiku?
sugarbabe55 is offline  
Old 21.04.2017., 13:49   #862
Quote:
XenaRatnica kaže: Pogledaj post
Imam ju, to je maska i piling ujedno, al moja naljkica je drugacija, valjda su mijenjali.
Prekrasnoca! Nahrani, izgladi, ma prekrasno nesto
Pri kraju sam al sigirno narucujem opet kad-tad

Poslano sa mog Lenovo P70-A koristeći Tapatalk
Čini mi se da su to dvije različite.
http://www.ebay.com/itm/Skinfood-Bla...3D371777098397

Ova Marinina ima i meda.
__________________
"There's a crack in everything. That's how the light gets in."
_Lolita_ is offline  
Old 21.04.2017., 14:24   #863
Quote:
sugarbabe55 kaže: Pogledaj post
Stigao mi je Mišo Toner
Stigao je zapakiran u kutiji veličine kutije za cipele Ja otvaram i mudrujem sama sa sobom što sam to veliko naručila

Kako ste ono rekle , prvo Meishoku pa onda Kiku?
Ček, hoćete reć da trebam oba

Ne znam kako ovo nisam prije primijetila [Sample] [It's Skin] Miracle Berry Radiance Kit
__________________
Well, THIS is all you have.

Zadnje uređivanje Marina2501 : 21.04.2017. at 15:13.
Marina2501 is offline  
Old 21.04.2017., 15:31   #864
Quote:
_Lolita_ kaže: Pogledaj post
Čini mi se da su to dvije različite.
http://www.ebay.com/itm/Skinfood-Bla...3D371777098397

Ova Marinina ima i meda.
Eh da, to je moja. Obozavam ju

Poslano sa mog Lenovo P70-A koristeći Tapatalk
XenaRatnica is offline  
Old 21.04.2017., 15:50   #865
Quote:
Marina2501 kaže: Pogledaj post
Ne znam kako ovo nisam prije primijetila [Sample] [It's Skin] Miracle Berry Radiance Kit
to mu je New listing, nisi ni mogla prije primijetiti.
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Old 21.04.2017., 15:52   #866
Quote:
Frecume kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima! Evo da se i ja malo (i aktivno) uključim u ovu veselu i toplu zajednicu kad se već priča o pilinzima za stopala. Holika holika me uopće nije oduševio - nije uspio skinuti kožu tamo gdje je bila najdeblja (dio pete, dio palca), ali je skinuo tamo gdje je najnježnija (sredina stopala). Onda sam isprobala Marion piling na istu foru (kupila u Dm-u za 20kn), to je ovaj: http://www.ebay.co.uk/itm/MARION-SPA...-/291629095848, i to me čudo oduševilo - trajalo je dulje, ali je bilo temeljitije, očistilo je sve, baš sve
Nazalost, identicno je i moje iskustvo sa holikom...skinula je sve, osim onog sto je stvarno trebalo skinuti imala sam i taj Marion piling, ista stvar...vracam se mehanickom pilingiranju stopala
maryah1 is offline  
Old 21.04.2017., 16:01   #867
Upravo sam obavila čišćenje u 3 koraka.
Stavila sam Paula's choice BHA, innisfree super volcanic pore clay masku pa iope ulje koje je stajalo na koži 15ak minuta. Onda sam kružnim pokretima to sve umasirala i lice mi je preeeeedivno čisto!
Osjetila sam one kuglice pod prstima, bila sam presretna zbog toga.

Nego, spominjale ste Rosette ceramide gel.
Ja sam prije 10ak dana stavila u košaricu Rosette aqua ceramide gel. Jel to taj koji ste spominjale ovdje?


Poslano sa mog SM-G920F koristeći Tapatalk
Ivie is offline  
Old 21.04.2017., 16:21   #868
Quote:
Marina2501 kaže: Pogledaj post
Ček, hoćete reć da trebam oba
Paaaaaa..... od viška ne boli glava
sugarbabe55 is offline  
Old 21.04.2017., 16:36   #869
Quote:
Ivie kaže: Pogledaj post
Upravo sam obavila čišćenje u 3 koraka.
Stavila sam Paula's choice BHA, innisfree super volcanic pore clay masku pa iope ulje koje je stajalo na koži 15ak minuta. Onda sam kružnim pokretima to sve umasirala i lice mi je preeeeedivno čisto!
Osjetila sam one kuglice pod prstima, bila sam presretna zbog toga.

Nego, spominjale ste Rosette ceramide gel.
Ja sam prije 10ak dana stavila u košaricu Rosette aqua ceramide gel. Jel to taj koji ste spominjale ovdje?
ja imam na wl rosette losion.

sastav
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Old 21.04.2017., 16:44   #870
Quote:
frupy kaže: Pogledaj post
ja imam na wl rosette losion.

sastav
Nemoj mi to radit! Meni treba nešto okluzivno što će moći i mužić koristiti.
A ovaj lotion ima ceramide jako visoko na popisu, sad mi i to treba?!

Odoh tren opljačkati mini market blizu zgrade.
Brzo se vraćam.

P.s. Frupy, ovom zadnjem trollu si ti nešto kriva, glavom i bradom. Ajajaj

Poslano sa mog SM-G920F koristeći Tapatalk
Ivie is offline  
Old 21.04.2017., 16:53   #871
Quote:
Ivie kaže: Pogledaj post
Nemoj mi to radit! Meni treba nešto okluzivno što će moći i mužić koristiti.
A ovaj lotion ima ceramide jako visoko na popisu, sad mi i to treba?!

Odoh tren opljačkati mini market blizu zgrade.
Brzo se vraćam.

P.s. Frupy, ovom zadnjem trollu si ti nešto kriva, glavom i bradom. Ajajaj
sad me zapravo zanima nekakva usporedna analiza proizvoda s ceramidima:
ono recimo meishoku toner - meishoku ceracolla - rosette - HH good cera - EH honey cera...
pogubih se malo.:Zvrko:

a sjetila sam se i da u OHUI miracle moisture liniji ima 3 vrste ceramida, a ona mi je odlicna, bas mi nekako zablistavi ten

uglavnom, opet je mennikriva za sve jer je zapocela pricu s ceramidima
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Old 21.04.2017., 17:24   #872
Quote:
sugarbabe55 kaže: Pogledaj post
Stigao mi je Mišo Toner
Stigao je zapakiran u kutiji veličine kutije za cipele Ja otvaram i mudrujem sama sa sobom što sam to veliko naručila

Kako ste ono rekle , prvo Meishoku pa onda Kiku?
Yap. Najprije Mišo pa Kiko


Quote:
Marina2501 kaže: Pogledaj post
Ček, hoćete reć da trebam oba

Ne znam kako ovo nisam prije primijetila [Sample] [It's Skin] Miracle Berry Radiance Kit
Yap. Oba ti trebaju

Ta berry ti nije nista, nego samo lepo pakiranje 😊
Mislim, doista. Eto tu jedan minus, gore jedan plus. ..
Plus minus jednako nula



@Ivie, ti bi ono losos jel'da? Pakiram se jer krećem za sat vremena pa da ne zaboravim delivery za Split.
@Dalmatinaa, ti bi bb, jel'da?



Na pošti još ništa. Bila danas. Nema zimnica, a nema ni odgovora od dajou-kr.
__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Old 21.04.2017., 17:26   #873
Daklem, daklem. Moj benton aloe bha toner je na izdisaju i lepo prosim za prijedlog sto mi treba: kiku, meshioku, hada labo i koji tocno naziv svega toga ili link bi bilo zgodno. 32, mjesovita, dehidrirana. I mislim da cu svakako uzeti Rohto Hadalabo Gokujyun. Sto mi jos treba? Volim imati par stotina istih razlicitih stvari, da se nade i da mogu izabrati ovisno kak se osjecam taj dan. Hvala unaprijed


Sent from my iPhone using Tapatalk
dreammaker is offline  
Old 21.04.2017., 17:29   #874
Quote:
dreammaker kaže: Pogledaj post
Daklem, daklem. Moj benton aloe bha toner je na izdisaju i lepo prosim za prijedlog sto mi treba: kiku, meshioku, hada labo i koji tocno naziv svega toga ili link bi bilo zgodno. 32, mjesovita, dehidrirana. I mislim da cu svakako uzeti Rohto Hadalabo Gokujyun premium. Sto mi jos treba? Volim imati par stotina istih razlicitih stvari, da se nade i da mogu izabrati ovisno kak se osjecam taj dan. Hvala unaprijed


Sent from my iPhone using Tapatalk





Sent from my iPhone using Tapatalk
dreammaker is offline  
Old 21.04.2017., 17:34   #875
Quote:
menni kaže: Pogledaj post
@Ivie, ti bi ono losos jel'da? Pakiram se jer krećem za sat vremena pa da ne zaboravim delivery za Split.
@Dalmatinaa, ti bi bb, jel'da?
Da da, mrrvicu lososa.


Quote:
frupy kaže: Pogledaj post
sad me zapravo zanima nekakva usporedna analiza proizvoda s ceramidima:
ono recimo meishoku toner - meishoku ceracolla - rosette - HH good cera - EH honey cera...
pogubih se malo.:Zvrko:

a sjetila sam se i da u OHUI miracle moisture liniji ima 3 vrste ceramida, a ona mi je odlicna, bas mi nekako zablistavi ten

uglavnom, opet je mennikriva za sve jer je zapocela pricu s ceramidima
Je, Ohui ima ceramide. Ja sam jako zadovoljna cijelim setom, opskrbila sam se zalihom.
Na wish listi mi je i Meishoku ceracolla lotion, ali mislim da ću ih sve preskočiti jer imam Kikumasamune koji je isto lotion i ima ceramide.

A najradije bi ih sve pokupovala pa neka prave društvo jedni drugima na polici.



Poslano sa mog SM-G920F koristeći Tapatalk
Ivie is offline  
Old 21.04.2017., 17:42   #876
Quote:
dreammaker kaže: Pogledaj post
Daklem, daklem. Moj benton aloe bha toner je na izdisaju i lepo prosim za prijedlog sto mi treba: kiku, meshioku, hada labo i koji tocno naziv svega toga ili link bi bilo zgodno. 32, mjesovita, dehidrirana. I mislim da cu svakako uzeti Rohto Hadalabo Gokujyun. Sto mi jos treba? Volim imati par stotina istih razlicitih stvari, da se nade i da mogu izabrati ovisno kak se osjecam taj dan. Hvala unaprijed


Sent from my iPhone using Tapatalk
Pih, laganica. Svi ti trebaju.
Meishoku sensitive astringent - ceramidi da koža bude sretna i stabilna
Kikumasamune high moist lotion - još ceramida i hidratantno hranjiva sreća
Hada labo gokujyun hyaluronic lotion - 5 različitih molekula hijalurona koji plove duboko u kožu.
A jako dobar je i Hada Labo Premium. Taj je meni sljedeći na popisu, samo nikako da potrošim trenutnu bočicu.
Samo napomena, jedan ILI drugi Hada labo. Nikako ti ne trebaju oba.


Poslano sa mog SM-G920F koristeći Tapatalk
Ivie is offline  
Old 21.04.2017., 17:44   #877
Quote:
Ivie kaže: Pogledaj post
Pih, laganica. Svi ti trebaju.
Meishoku sensitive astringent - ceramidi da koža bude sretna i stabilna
Kikumasamune high moist lotion - još ceramida i hidratantno hranjiva sreća
Hada labo gokujyun hyaluronic lotion - 5 različitih molekula hijalurona koji plove duboko u kožu.
A jako dobar je i Hada Labo Premium. Taj je meni sljedeći na popisu, samo nikako da potrošim trenutnu bočicu.
Samo napomena, jedan ILI drugi Hada labo. Nikako ti ne trebaju oba.


Poslano sa mog SM-G920F koristeći Tapatalk


Aha, pokemon, sakupi ih sve...i mislila sam da je taj odgovor thanx


Sent from my iPhone using Tapatalk
dreammaker is offline  
Old 21.04.2017., 18:11   #878
Quote:
dreammaker kaže: Pogledaj post
Aha, pokemon, sakupi ih sve...i mislila sam da je taj odgovor thanx


Sent from my iPhone using Tapatalk
*pokemoni*


Umirem od smijeha! 😂😂😂😂😂😂😂😂



Nisi mogla biti preciznija
__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Old 21.04.2017., 18:47   #879
Mini review - Etude House Fresh Cherry Tint u nijansi RD301 (Cherry Red)

Draga Nagrišpana mi je poslala sample

Prvo - ovo stvarno miriši po višnjama! Jako fin miris, nimalo umjetan čak ga ne bih opisala niti kao slatkog. Ugodan.

Ovo je pravi lip stain po meni! Jako vlažan kada se nanosi, ja sam ga prstima utapkala na usne, pričekala koju minutu pa blotala, pa opet nanijela prstima, pričekala i blotala. Prvih 20-ak minuta se preslikao i na čašu i na šalicu, no nakon toga - ništa! Nema preslikavanja, nemam niti osjećaj kao da išta imam na usnama. Slučajno mi je malo dospjelo na zube kad sam stavljala - i okus nije odvratan! Blago slatkast!

Boja je baš cherry, eto i slikice. Slika je 90% realna, naime morala sam pošteno gurnut glavu kroz prozor, a oko mene crvene i narančaste zavjese

U svakom slučaju, sviđa mi se, mislim da bi za ljeto bio baš krasan!

E da, još jedna stvar - sa prstiju mi ni sapun, ni Banila ni Heimish, niti detrdžent za posuđe ne skidaju boju biti će zanimljivo ovo poslije skinuti sa usana!

ElsaStarfire is offline  
Old 21.04.2017., 18:49   #880
hvala nekome ko je ovdje spomenuo mizon okoloocnu kremu, stigla mi je i na prvo koristenje je dobra. nemam nuspojave zasad, samo me zanima hoce li biti dovoljno hidratantna na duze razdoblje.

samo su malo iskomentirati ovo zadnje kaj sam kupila:
missha all around safe block essence sun spf 45 mi je odlicno! nije mi bilo tesko na licu, lako se razmazuje i nestane na kozi, jako mi je lijepo pakiranje, zasad ne radi nered.

heimish balm, s tim sam ocarana prvenstveno radi mirisa jer je kao neki spa tretman. no tek s vremenom mogu vidjeti hoce li mi raditi pristice, malo me strah shea buttera, ali osjecaj na licu je predivan, skida svu sminku s lica.

dynasty cream, to me jako zaintrigiralo radi kao 'drevne tradicionalne korejske njege' i svega sto su stavili unutra. krema je cudne konzinstencije, izgleda ljepljiva ali na licu je umjereno lagana do teska. nesto izmedju. ponavljam opet me strah shea buttera jer nekad mi zna izazvat nered nekad ne, pa se ipak dam natjerat dat sansu, jer jedan chanelov serum sa shea butterom mi je divan i nikad mi nije radio nered pa ne znam vise ni sama do cega je. zasad mi se krema svidja najvise kao nocna krema. prek dana sam navikla imat kreme u gelu.

klairs vitamin c serum - jel netko to koristio jer meni je ovo najmasnjikaviji vitamin c serum koji sam dosad probala. odma se upio pa nije ostao masan sloj na kozi, ali po umasiravanju u kozu bas se osjeca masno i nadam se da su to sva ta divna ulja koja su dobra za kozu.

uzela sam jos i dr jart vital hydra solution ali to jos nisam probala pa nemam komentar, ak neko je, pliz pisite.

fala jos jednom cure moje kaj drzite ovu temu skoro pa najaktivnijom na kozmetici :klap: vjerno citam iako ne pisem non stop.
sweetkiss is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:20.