Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.11.2017., 17:27   #81
Quote:
two faced girl kaže: Pogledaj post
Možda je ona zagrijana za tebe, ali igra igrice toplo hladno. Ja mislim da ova cura nije amaterka i jako dobro zna na šta se momci/muškarci pale. 99 posto muških vole ove igrice a da toga nisu ni svjesni. I sad će se sto posto javit neki forumaši koji će reć da je to nezrelo bla bla bla. Ali takve igrice puno više pale muške nego kada im je neka ženska dostupna 24/7.

I viruj mi da je ona tebi iti malo dostupnija ne bi se ti ovoliko zagrija za nju. Niti jedan muški se ne može zaljubiti u žensku koja mu se nudi na pladnju i koja je uvik topla i koja ne igra barem malo igrica.

Muškarci su lovci i to je to. A laki plijen nije zabavni plijen.
Idi bre, kao da zivimo u pecinsko doba. Ja mislim da igrice pale samo balave klince.
AlessandraB is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2017., 23:16   #82
Quote:
Tomislav B kaže: Pogledaj post
Pa ak je cura pametna i zabavna, zašto ne bi bili frendovi.

A možda jednoga dana i bude nešto više, na primjer možda se desi situacija kada je ostavi sljedeći momak radei neke bolje i cicatije, pa ona bude u depri, pa joj zatreba utjehe sa najbližim muškim stvorom ...
Da, zvuči kao jako pametna ideja glumiti frenda nekome samo zato da jednom možda nakon neke.propale veze taj u tebi pronađe rebound i nakon toga te odjebe zbog veze s nekim trećim. Kako nama to samo nije palo na pamet predložiti?


Quote:
AlessandraB kaže: Pogledaj post
Idi bre, kao da zivimo u pecinsko doba. Ja mislim da igrice pale samo balave klince.
Možda je djetinje ali u raznoraznim anketnim temama ovdje većina se uvijek izjašnjavala za taj tip igre.
No ovdje to nije slučaj pa je nebitno
lurker312 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:06.