Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.11.2017., 13:25   #21
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Znaci imali bi jos jedan US forum gdje bi se moglo neometano chatati, s one liner temama?
Ne znam kak si je OP to zamislio, al ja sam napisala kak DiK funkcionira.
I tamo nije "neometan chat" jer svaka tema ima naziv i smisao. I dalje neces na "sto vas je sanas razveselilo" pisat o tome kak ti je netko dignuo tlak.
But ok.

Kazem, ne znam kak si je OP zamislio, pa bolje pitaj njega jerbo ja ne citam misli .

Quote:
Price da ce zato sto US ima US-chat, pardon DiK forum, koji sluzi za chateraj, pardon upoznavanje, smanjiti chat na maticnom pdfu su deplasirane.
A girl can dream .
dire Dawn is offline  
Old 29.11.2017., 13:33   #22
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Znaci imali bi jos jedan US forum gdje bi se moglo neometano chatati, s one liner temama?

Nema šanse.

Price da ce zato sto US ima US-chat podforum, pardon DiK forum, koji sluzi za chateraj, pardon upoznavanje, smanjiti chat na maticnom pdfu su deplasirane.
iz ovog posta mogu zakljucuti da smisao US-a podupirati usamljenost, jadanje, šupendare i dežurne dobre duše koje mogu utješiti, ali i one koji ce se rugati ili otresati na slabijem.

Prvo pitanje koje mi se nametnulo je tehnicke prirode - jel bi forum imao kapaciteta za jedan ovakav boom postova i tema; i jel bi server mogao hendlat.
Hunny B is offline  
Old 29.11.2017., 13:34   #23
Quote:
dire Dawn kaže: Pogledaj post
Kazem, ne znam kak si je OP zamislio, pa bolje pitaj njega jerbo ja ne citam misli .
Mozda bih ga uzeo za ozbiljno da se odluci jel musko il' zensko, posto je evidentno da je klon.

Ukratko, US ima svoju svrhu, ima chat, ima oglase, ima svasta nesto. Necemo otvarati novi PDF koji bi sluzio postepenom upoznavanju, eventualno se moze pokusati s dodatnom temom.

Iako, ako tema postane novi chat (a hoce), mislim da ni to nema smisla.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Old 29.11.2017., 13:35   #24
Quote:
Hunny B kaže: Pogledaj post
iz ovog posta mogu zakljucuti da smisao US-a podupirati usamljenost, jadanje, šupendare i dežurne dobre duše koje mogu utješiti, ali i one koji ce se rugati ili otresati na slabijem.
Slobodan(na) si zakljuciti sto god zelis da je smisao USa, al necemo otvarati jedan cisti chateraj podforum pod krinkom 'ajmo se upoznati. ' Jer ti upravo zagovaras bas to - chat pdf. Slobodan si napisati tocna pravila i smisao tema, pa o tome mozemo prodiskutirati. Ovako, 'ajd svi napisite pravila,' nece postici nista.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Old 29.11.2017., 13:42   #25
Kaj ste se narajcali na mene i kog briga jel imam picu ili klajbu.


Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Mozda bih ga uzeo za ozbiljno da se odluci jel musko il' zensko



Ja sam Replikant.


Kolko vidim, nema Blejdranera da me spizdi odovuda, samo nekvi Klajber.... ovaj... Fajber...
Hunny B is offline  
Received Infraction
Old 29.11.2017., 13:46   #26
Quote:
Hunny B kaže: Pogledaj post


Kolko vidim, nema Blejdranera da me spizdi odovuda, samo nekvi Klajber.... ovaj... Fajber...
Namjerno iskrivljavanje nickova se kaznjava.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Old 29.11.2017., 13:51   #27
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Namjerno iskrivljavanje nickova se kaznjava.
He he

https://youtu.be/hqf5bniwyFc?t=50s

Hunny B is offline  
Received Infraction
Old 29.11.2017., 13:57   #28
Quote:
Hunny B kaže: Pogledaj post
He he - kljuc na temu zbog ovakvih debilana, a premalo odgovora na konkretna pitanja.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:00.