Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Astrologija

Astrologija Astrološka edukacija, razmjena mišljenja, diskusije...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.12.2017., 00:43   #581
Quote:
AceOfCups kaže: Pogledaj post
Pa ne znam šta da kažem... Ne mislim da je to kod mene bilo nešto posebno žestoko,nego da mi je jednostavno došlo ranije nego što je uobičajeno.
Koliko mlado je premlado?
TincH is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2017., 10:21   #582
Quote:
TincH kaže: Pogledaj post
Ne mislim da je Venera u Ribama iskljucivo romanticna, zapravo bas suprotno. I ne, ne samo iz svog iskustva.
Naravno da nije isključivo romantična, ali njoj uopće ne treba fizičko da bi osjetila zadovoljstvo. Nju drajvaju druge stvari tj. upravo zbog Venere u ribama to kanaliziraš kroz ‘umjetnost’.
Fish 1968 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2017., 10:33   #583
Quote:
Fish 1968 kaže: Pogledaj post
Naravno da nije isključivo romantična, ali njoj uopće ne treba fizičko da bi osjetila zadovoljstvo. Nju drajvaju druge stvari tj. upravo zbog Venere u ribama to kanaliziraš kroz ‘umjetnost’.
Moguce Novi moment u natalu
TincH is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2017., 11:53   #584
Quote:
TincH kaže: Pogledaj post
Koliko mlado je premlado?
Pa ne mogu sad svašta tu pisati, ali recimo kad sam baš išla tražiti takve sadržaje, imala sam 8 g. A nijednu od mojih prijateljica nije to tada zanimalo. Pa ne znam jesam li ja napredna ili su one zakasnile.

Ali nekako kasnije veći dio života, nisam imala takve navike. I neću da imam, jer nije moj interes za seks tog tipa, nego više me zanimaju neke duhovne prakse. Tada je to bio jedini dostupni oblik, a eto očito me zanimao.
AceOfCups is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2017., 13:02   #585
Quote:
AceOfCups kaže: Pogledaj post
Pa ne mogu sad svašta tu pisati, ali recimo kad sam baš išla tražiti takve sadržaje, imala sam 8 g. A nijednu od mojih prijateljica nije to tada zanimalo. Pa ne znam jesam li ja napredna ili su one zakasnile.

Ali nekako kasnije veći dio života, nisam imala takve navike. I neću da imam, jer nije moj interes za seks tog tipa, nego više me zanimaju neke duhovne prakse. Tada je to bio jedini dostupni oblik, a eto očito me zanimao.
Kuzim da je problematicno javno pisati o tim interesima u tako ranoj dobi
Ne mogu reci da nismo slicne po tom pitanju ali takodjer ne bih o detaljima.
TincH is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2017., 13:19   #586
Quote:
TincH kaže: Pogledaj post
Kuzim da je problematicno javno pisati o tim interesima u tako ranoj dobi
Ne mogu reci da nismo slicne po tom pitanju ali takodjer ne bih o detaljima.
I moja je Venera orijentalna.
Ali ima tu još nešto...meni je to bilo nekako neobično prirodno, kao da znam odnekud. Ve0Ma mi je u 12. kući. Poslije sam se sjetila dijelova prošlog života. Da, to sam tamo savladala.
AceOfCups is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2017., 13:38   #587
...

TincH, znači imaš napismeno da si naglašeno sexualna
Kako je analizom došao do tog zaključka??
Zanima me koji su hormoni u pitanju,,,,,

A apropo perverzije,,,,Ve90Uran sam zapazila, kao i So90Uran,,,Me90Uran,,,uu glavnom neki izopačeni princip sa tim naglašenim Uranom .....

Mada kada loše aspektuje Neptun Veneru takodje daje ljude koji znaju bit promiskuitetni,,,,,takodje i Ve120Neptun, Ve120Pluton.......
Kako bi se reklo, sve to ako se ima požudna Venera, u glavnom ljudi budu pravi predstavnici svojih aspekata....


Ja lično imam Ve60Merkur, Ve180Pluton, Ve180Saturn, Ve 135 Uran...........
Sama nijesam perverzna niti sklon razvratu i perverziji.....
E sada, jedne prilike me je jedan astrolog pita da li sam sklona zauzetim osobama, jer u smislu imam požudnu Veneru.......
Ne znam ....

Ja sama kao dispoziciju Marsa vidim Veneru 180 Saturn koji je egzaktan i jasno zašto nijesam upravo razvratna, ..bolje rečeno sam vrlo hladna.......


Dobro bi bilo kada bi se više tu dijelilo iskustvo ......

Vidim sam da smo se raspisali
Rejnna is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2017., 13:40   #588
...

Quote:
AceOfCups kaže: Pogledaj post
I moja je Venera orijentalna.
Ali ima tu još nešto...meni je to bilo nekako neobično prirodno, kao da znam odnekud. Ve0Ma mi je u 12. kući. Poslije sam se sjetila dijelova prošlog života. Da, to sam tamo savladala.
Moja je orijentalna, u Ovnu, ispred Sunca.......
Ne znam što bi to sad trebalo značiti
Rejnna is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2017., 15:04   #589
Quote:
Rejnna kaže: Pogledaj post
TincH, znači imaš napismeno da si naglašeno sexualna
Kako je analizom došao do tog zaključka??
Zanima me koji su hormoni u pitanju,,,,,
Razina testosterona (Mars) u pojedinim dijelovima menstr. ciklusa.
Znaci dovoljno je da je relativno povisen, ili cak i ne mora biti uopce, ili vrlo malo (moj slucaj), dovoljno je da kod zena pojacava zelju - doktorove rijeci.
Postoji raspon normalnosti za zene, i obicno bude oko gornjih granica ili malo iznad. Nema neki poseban klinicki znacaj, niti cini zene manje 'zenama', cak dapace (ponovno njegove rijeci)
Quote:
AceOfCups kaže: Pogledaj post
I moja je Venera orijentalna.
Ali ima tu još nešto...meni je to bilo nekako neobično prirodno, kao da znam odnekud. Ve0Ma mi je u 12. kući. Poslije sam se sjetila dijelova prošlog života. Da, to sam tamo savladala.
Ja imam samo jedan zivot, ovdje i sad
Ko da sam Ovan, zamisli
TincH is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2017., 15:12   #590
Quote:
Rejnna kaže: Pogledaj post
E sada, jedne prilike me je jedan astrolog pita da li sam sklona zauzetim osobama, jer u smislu imam požudnu Veneru.......
Ne znam ....
Ljudi, pogotovo drugi amaterski astrolozi, svasta pitaju i zakljucuju, jedan je mene samo temeljem Marsa u skrivenoj kuci utrpao u kategoriju ' tajna ljubavnica ozenjenim tipovima'.

A stvari nisu tako jednostavne, treba kartu gledati kompletno, i najbolje uglavnom vlastitu.

Zadnjih godina sam shvatila da svoju kartu mogu beskonacno uciti i proucavati, 3 zivota mi ne bi bila dosta, tako da se komotno mogu okaniti tudjih, barem detaljno


Inace, sumnjam da ce ljudi ovdje detaljno iznositi svoje seksualne zivote, preintimna je tema
A sigurno bi se svasta dalo cuti
TincH is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2017., 17:32   #591
Quote:
Rejnna kaže: Pogledaj post
Moja je orijentalna, u Ovnu, ispred Sunca.......
Ne znam što bi to sad trebalo značiti
Pa valjda da je muškija. To je iz TA.

Što se tiče Uranluka aviona, rola i bizarnosti meni je to glupo i neprivlačno. Neću čak reći ni perverzno, nego baš glupo, onako WTF?!
AceOfCups is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2017., 18:25   #592
Quote:
AceOfCups kaže: Pogledaj post
I moja je Venera orijentalna.
Ali ima tu još nešto...meni je to bilo nekako neobično prirodno, kao da znam odnekud. Ve0Ma mi je u 12. kući. Poslije sam se sjetila dijelova prošlog života. Da, to sam tamo savladala.
I moja je orijentalna, u biku, u osmoj kući u konjukciji s lilith, mjesec u ovnu,
sunce Blizanci, venera sekstil mars, pl trigon mars. Perverzna i napaljena od malih nogu.

Nažalost ne sjećam se na kojoj stranici sam naišla na neko besplatno tumačenje malo drugačije od ostalih, pisalo je pri kraju nakon nabrajanja seksualnih aspekata, privlačenja i sl čini se da je ovoj osobi seks najbolje što ide. Ne znam bi li se smijala ili plakala.

Isto sam rano otkrila seksualnost, ili zanimala se za istu, moguće iz prošlih života isto, jer odakle mi u glavi te misli i osjećanja a još nisam bila upoznata s tim.

Zadnje vrijeme sam sama jer mi se ne da ništa polovično, pa isto kao @Maddie jedva čekam dečka po ukusu da se seksamo dan i noć.
ako to ne bude, resetirat ću si mozak kao da mi je opet 18.

Također, slažem se za promiskuitet muških lavova, a i djevica,
bivši lav ne da se hvalio nego više kao teret spominjao svoj veliki broj seksualnih partnera. Jadan ja svi mi se nabacuju, dvije cure su me molile da im se pridružim, oh nitko me ne razumije, s toliko žena sam spavao, jer sam oh tako zgodan pa sve hoće moje tijelo, a nijedna da upozna dušu.
__________________
The root of all evil will die if not watered
Ruby Soho is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2017., 18:47   #593
Perverzija je spolna nastranost, protuprirodno zadovoljavanje spolnih nagona.
Iako ima vise vrsta nastranosti, u astrologiji je neprirodnost vezana za Uran.

Jesi li ti, Ruby, sigurna da si perverzna?
nimfaKalipso is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2017., 19:04   #594
Quote:
nimfaKalipso kaže: Pogledaj post
Perverzija je spolna nastranost, protuprirodno zadovoljavanje spolnih nagona.
Iako ima vise vrsta nastranosti, u astrologiji je neprirodnost vezana za Uran.

Jesi li ti, Ruby, sigurna da si perverzna?
Pa Uran je opozicija sunce i merkur(vladar znaka i podznaka) i 90 asc.

Ovisi, što je to neprirodno?
Nekad se i homoseksualizam i bis.smatrao perverznim i protuprirodnim.
Jesam malo nastrana, ali nemam ekstremne fetiše.
__________________
The root of all evil will die if not watered
Ruby Soho is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2017., 19:07   #595
Quote:
Ruby Soho kaže: Pogledaj post
Također, slažem se za promiskuitet muških lavova, a i djevica,
bivši lav ne da se hvalio nego više kao teret spominjao svoj veliki broj seksualnih partnera. Jadan ja svi mi se nabacuju, dvije cure su me molile da im se pridružim, oh nitko me ne razumije, s toliko žena sam spavao, jer sam oh tako zgodan pa sve hoće moje tijelo, a nijedna da upozna dušu.
Ovo što pišeš više spada u lavlju hvalisavost i taštinu ...a lav je znak potence, pa ako se ponaša promiskuitetno onda se radi o potrebi da se ta silna potenca ispolji (astrološki se to očitava skroz vezu Sunca/Marsa/Plutona).
Fish 1968 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2017., 19:15   #596
Quote:
Fish 1968 kaže: Pogledaj post
Ovo što pišeš više spada u lavlju hvalisavost i taštinu ...a lav je znak potence, pa ako se ponaša promiskuitetno onda se radi o potrebi da se ta silna potenca ispolji (astrološki se to očitava skroz vezu Sunca/Marsa/Plutona).
Da znam da spada u lavlju taštinu, ali nije bilo kao tipična muška hvalisavost,
više kao neki napačeni preserans. Sunce sekstil Ma i Pl u vagi, Ve i Mo u Gem.
off: Još sam istraumatizirana od njega.
__________________
The root of all evil will die if not watered
Ruby Soho is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2017., 19:47   #597
,,

Quote:
TincH kaže: Pogledaj post
Razina testosterona (Mars) u pojedinim dijelovima menstr. ciklusa.
Znaci dovoljno je da je relativno povisen, ili cak i ne mora biti uopce, ili vrlo malo (moj slucaj), dovoljno je da kod zena pojacava zelju - doktorove rijeci.
Postoji raspon normalnosti za zene, i obicno bude oko gornjih granica ili malo iznad. Nema neki poseban klinicki znacaj, niti cini zene manje 'zenama', cak dapace (ponovno njegove rijeci)
Ja imam samo jedan zivot, ovdje i sad
Ko da sam Ovan, zamisli
A da ti kažem, moji androgeni hormoni su visoki i sve ukupno su jako visoki....
E sad, Mars mi je u Vagi (slab)....
Dal je kod mene Mars u Vagi učinio svoje, ne znam ---
Rejnna is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2017., 20:46   #598
Quote:
Rejnna kaže: Pogledaj post
A da ti kažem, moji androgeni hormoni su visoki i sve ukupno su jako visoki....
E sad, Mars mi je u Vagi (slab)....
Dal je kod mene Mars u Vagi učinio svoje, ne znam ---
U Vagi i meni
Tko zna, mozda umjesto na van nama udara 'na unutra'
TincH is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2017., 21:06   #599
Quote:
TincH kaže: Pogledaj post
U Vagi i meni
Tko zna, mozda umjesto na van nama udara 'na unutra'
U glavnu udara

Ne znam, ja ne "trošim" adekvatno taj svoj androgeni višak....
A Mars u 8 kući....
Rejnna is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2017., 09:31   #600
I meni su androgeni povišeni no ja bi to povezala s Venerom u Ovnu u osmoj, i to što mi Mars (a i Uran) kvadrira Sunce i vladara podznaka, Merkur. To je puno muške energije za jedno žensko.
Maddie is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:31.