Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Astrologija

Astrologija Astrološka edukacija, razmjena mišljenja, diskusije...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.06.2007., 16:52   #21
Ja škorpija s podznakom u biku. Ne znam kaj da vam velim osim da mi je tvrdoglavost upisana u zvijezdama. Inače sam super ko i sve škorpije
londres is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2007., 17:00   #22
Quote:
normall kaže: Pogledaj post
ich bin škorpion i u podznaku
...
i ja


škorpije su strastvena stvorenja...
iznimno temperamentna
__________________
There'll be sparks in the rain... honey in your hair... I'm wishing you were here with me...
M Jena is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2007., 18:16   #23
Quote:
polyhymnia kaže: Pogledaj post
češće ćeš pogoditi nečiji podznak nego znak, osim ako osobine znaka nisu uistinu jako izražene.
Ima nečeg u tome. Nedavno me je jedna osoba koju sam upoznala pitala je li mi možda Škorpion u znaku ili podznaku. Baš sam se iznenadila, a onda mi je ona objasnila da je čitav život okružena Škorpionima (roditelji, najbolja prijateljica, dečko dupli Škorpion) i da te 'hladne i pronicljive škorpionske oči' prepozna čim ih vidi. Meni se čini da više ličim na Škorpiona nego na Vodoliju fizički, mada... (Tešim se da je jednom Mano, naša forumska Škorpa, rekao da imam oči koje zrače toplinom. ) Poslaću ti jednu noviju fotografiju uskoro, pa proceni. (Ne znam koje sam ti poslednje slala).

Quote:
a škorpioni...eh jedna dobra frendica je dupla škorpija s mjeseco u ovnu
Mama mi je Škorpion sa podznakom u Ovnu i Mesecom u Ovnu. Napad besa takve osobe treba izdržati.
Enchantress is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2007., 18:24   #24
Quote:
Gretchen kaže: Pogledaj post
moj stari bi uvijek govorio "joj, to je moj kćer, prava škorpa" , valjda mi od tuda toliko "samodopadnosti" po pitanju mog znaka od malih nogu.
Ne, ne, takvi ste vi prirodno. Nikada neću zaboraviti izjavu moje mame da je njen otac, moj deda, sigurno bio Škorpion, a ne Strelac, kako mu je pisalo u knjizi rođenih - što je moralo da bude greška, s obzirom na to da on, kao tako dobar čovek, nikako nije mogao biti ništa drugo do Škorpion. A čovek je bio tipični Strelac, večito na putu, sa devizom: "Da je kuća dobra i vuk bi je imao".
Enchantress is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2007., 19:04   #25
Uvijek prepoznam škorpiona po pogledu!
Priznajem vam i da ste najharizmatičniji znak.
I da imate energije mnogo.
Više ništa ne priznam,jer vas baš i ne simpatišem
Prosto ste Too complicate za moj bikovski mozak
sagan is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2007., 00:56   #26
Zanimljivo koliko vas ima koji ste dupli škorpioni. Wow.
__________________
x
Elektra is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2007., 01:04   #27
Quote:
sagan kaže: Pogledaj post
Uvijek prepoznam škorpiona po pogledu!
Kako točno neki škorpion izgleda? Ja bih po izgledu skužila ako su baš neke karakteristike istaknute, ali prvenstveno skužim po nekim karakternim osobinama.
__________________
x
Elektra is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2007., 03:28   #28
Imaju prodoran pogled,upečatljiv,hipnotički,...čak i ako nisu toga svjesni.
sagan is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2007., 04:01   #29
a ono, koliko god ja ne vjerujem u horoskope i to, moram priznat da me horoskopi za skorpiona (sto jesam ) uvijek pogode, i to jako tocno...

ne znam u cemu je stvar, ali neka shema valjda postoji
__________________
Throughout human history, we have been dependent on machines to survive. Fate, it seems, is not without a sense of irony.
riot is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2007., 09:35   #30
Moja majka se jednostavno ne može sjetiti sata mog rođenja (nije da ju ne razumijem ) tako da sam škorpija bez podznaka
__________________
Blaga je noć
Weiss is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2007., 10:59   #31
Quote:
Weiss kaže: Pogledaj post
Moja majka se jednostavno ne može sjetiti sata mog rođenja (nije da ju ne razumijem ) tako da sam škorpija bez podznaka
A možda ti piše na rodnom listu?
__________________
x
Elektra is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2007., 12:21   #32
Ne
__________________
Blaga je noć
Weiss is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2007., 12:39   #33
Sunce u Scorpius provede 7 dana dakle samo tjedan i to prije no što ode u Ophiuchus. 23ćeg novembra je sunce još u vagi, vidi NASA efemeride http://www.lulu.com/astrology
tarant8l is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2007., 18:02   #34
Quote:
Enchantress kaže: Pogledaj post

Dobro si spomenula i (auto)destruktivnost. To je takođe teška osobina Škorpiona. Kod mene se ogleda u tome što sve volim da raskomadam i rasparčam u najsitnije delove, a onda iznova sklapam i gradim. Već sam se pomirila sa tim da nikad neću imati sređen, miran i harmoničan život. Naprosto ne mogu dugo da opstanem u takvom stanju.
I ja sam škorpion u podznaku i isto to radim
Da ne govorim kakvo sam zlopamtilo...
Svaki detalj pamtim. Češće ružne detalje, nego lijepe, ali i lijepe pamtim.
Mars mi je u škorpionu, pa sam i ratoborna, energična, žilava i neuništiva
Ali taman kad se jako naljutim i prije nego što krenem baciti nekakvu plamenu kuglu na onog tko mi se zamjerio, javi se nježna ribica i smiri oluju...
__________________
Svoju ljubav mogu dati samo onome tko je po svojim glavnim osobinama dovoljno sličan meni da u njemu mogu voljeti sebe.
Lepojka is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2007., 18:29   #35
Moja profesorica engleskog, još iz srednje škole, bila je škorpion u horoskopu i ona je jedno najogavnije, najodbojnije i najantipatičnije stvorenje koje sam u životu upoznala. I ne, nisam imala lošu ocjenu, nego je ona jednostavno bila pregrozna.

I apropos škorpionskog pogleda, da, o da, imala je poseban pogled.
Bila je, naime, razroka.
__________________
Svoju ljubav mogu dati samo onome tko je po svojim glavnim osobinama dovoljno sličan meni da u njemu mogu voljeti sebe.
Lepojka is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2007., 18:41   #36
Quote:
Lepojka kaže: Pogledaj post
I ja sam škorpion u podznaku i isto to radim
Da ne govorim kakvo sam zlopamtilo...
Svaki detalj pamtim. Češće ružne detalje, nego lijepe, ali i lijepe pamtim.
Mars mi je u škorpionu, pa sam i ratoborna, energična, žilava i neuništiva
Ali taman kad se jako naljutim i prije nego što krenem baciti nekakvu plamenu kuglu na onog tko mi se zamjerio, javi se nježna ribica i smiri oluju...
E, kako se to računa ... to u kojem ti je znaku mars i u kojem su ti ostali planeti ?
Tonnie is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2007., 18:45   #37
Quote:
Tonnie kaže: Pogledaj post
E, kako se to računa ... to u kojem ti je znaku mars i u kojem su ti ostali planeti ?
Hm, pa imam natalnu kartu, pa je u njoj označeno u kojoj mi je kući koji planet
__________________
Svoju ljubav mogu dati samo onome tko je po svojim glavnim osobinama dovoljno sličan meni da u njemu mogu voljeti sebe.
Lepojka is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2007., 20:20   #38
a ko je prema vama najbolji znak?

on topic, smatram da su blizanci puno gori od skorpiona. skorpion prema meni nije najgori znak.
dersu is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2007., 20:34   #39
škorpioni su za kur** ..... da moram živjet sama sa sobom,objesila bih se za prvo drvo.. nema normalnih škorpija.. a znate kaj nam ljudi najviše zamjeraju? prodornost i iskrenost.. al onu bezpoštednu iskrenost..
Aberzeiah is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2007., 20:39   #40
Quote:
Aberzeiah kaže: Pogledaj post
prodornost i iskrenost.. al onu bezpoštednu iskrenost..
Kažu mi da imam prodoran pogled i da sam brutalno iskrena
Ima nešto u tome. Ali što ćeš, ja ću radije biti iskrena nego lagati ili tajiti. To jednostavno nije moj stil.
__________________
x
Elektra is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:00.