Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Azijska kozmetika

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.04.2017., 17:51   #881
Prodajem ili mijenjem za nešto sempliće Benton Snail Bee essence (3 kom), Steam Cream (3 kom), BHA lotion (1 kom) i Aloe propolis gel (1 kom). Evo ih tu na slici, nekorišteni. Meni ipak ne pašu pa bih radije zamijenila za nešto što ću koristiti. I mogle bismo otvoriti neku temu za razmjenu i prodaju azijske
https://www.forum.hr/showpost.php?p=...&postcount=291
__________________
Osmijeh je jeftin način da popraviš svoj izgled :))
Sofia Victoria is offline  
Old 21.04.2017., 18:48   #882
SUM: i Sulwhasoo
ja to nikad neću naučiti koji je koji
Frupy, fala na odgovoru

mojtibože, ja danas cijelo vrijeme ili sam u kuhinji ili lajsam po gradu
tako sam čeznutljivo pogledala ulaz u banku i skužila da jedva čekam ponedjeljak :SpAsOvO:

imam Mišu losion u planu, pitanje za forumašicu koja je kupovala s Amazona:
kak ide plaćanje - Pay Pal ili skida direktno s Mastera ???
registracija i to-s-tim - kao kod svakog webshopa i eBaya ... ima nešo na čega treba obratiti pažnju ?


i za sve vas:
ja si pišem cijene u Excelicu - jeste li vi primijetila da je u zadnje vrijeme kozmetika malo poskupila ???
Evo, recimo Mišo von Amazon - razlika 0,63 $ poskupio.
Mislim da sam ja na faksu učila da se to zove kapilarno povećanje cijena - svaki put je neznatno skuplje, zanemariva i mala razlika u cijeni koja se na prvi pogled i ne osjeti ???
Mišo je i na Ebayu skuplji za 45 centi ... možda proizvođač digo cijenu?
__________________
Intelligence is the ability to adapt to change.

wendy01 is offline  
Old 21.04.2017., 19:01   #883
Quote:
wendy01 kaže: Pogledaj post
SUM: i Sulwhasoo
ja to nikad neću naučiti koji je koji
Frupy, fala na odgovoru

mojtibože, ja danas cijelo vrijeme ili sam u kuhinji ili lajsam po gradu
tako sam čeznutljivo pogledala ulaz u banku i skužila da jedva čekam ponedjeljak :SpAsOvO:

imam Mišu losion u planu, pitanje za forumašicu koja je kupovala s Amazona:
kak ide plaćanje - Pay Pal ili skida direktno s Mastera ???
registracija i to-s-tim - kao kod svakog webshopa i eBaya ... ima nešo na čega treba obratiti pažnju ?

i za sve vas:
ja si pišem cijene u Excelicu - jeste li vi primijetila da je u zadnje vrijeme kozmetika malo poskupila ???
Evo, recimo Mišo von Amazon - razlika 0,63 $ poskupio.
Mislim da sam ja na faksu učila da se to zove kapilarno povećanje cijena - svaki put je neznatno skuplje, zanemariva i mala razlika u cijeni koja se na prvi pogled i ne osjeti ???
Mišo je i na Ebayu skuplji za 45 centi ... možda proizvođač digo cijenu?

Evo Wendy, ja nedavno uzela kiku i mišu sa amazona od sellera TOY SHOP JAPAN HOBBYONE (on ima free shipping za nas), plaćanje ti ide normalno s karticama, registriraš se na stranicu i kad dodješ do plaćanja biraš koju karticu želiš.Piece of cake,dobiješ na mail potvrdu plaćanja i opet mail kad je item shippan.

Oboje me došlo oko 26$.E sad, oni ti često i mijenjaju cijenu, dižu, spuštaju valjda sve ovisi o količini koju imaju na lageru.Imam još par artikala sejvano kod istog sellera i kad odem na saved items ili arikle u košarici dobijem i obavijest na istoj stranici o promjeni cijene.Čini mi se da su neki Japanci jeftiniji na Amazonu.

Ugl, nadam se da sam pomogla
Il pianista is offline  
Old 21.04.2017., 19:27   #884
idiot sam.

napokon mi je koza od jucer opet normalna, nema vise raznih nemani, boja je ujednacena, nisam masna, nema crvenila.

i vrag me tjera da idem isprobati onaj kokutosei fermented black sugar losion i BUM, crvenilo i peckanje

centella mi apsolutno nista ne pomaze, totalno mi je profulana ta kupnja
sanirala sam stvar donekle sa LI efektorom, ohui skinom i emulzijom i, naravno, mizon black.
jos malo pecka, crvenilo se povuklo.

vise se ne usudim nista novo isprobavati do daljnjega.
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Old 21.04.2017., 20:03   #885
Quote:
Marina2501 kaže: Pogledaj post
Ček, hoćete reć da trebam oba

Ne znam kako ovo nisam prije primijetila [Sample] [It's Skin] Miracle Berry Radiance Kit
Ja sam zadovoljna s It`s skin Miracle Berry emulsion. Nekad mi je dovoljna bez dodatne kreme, pogotovo jer stavljam valjda preko nekoliko "tonika", pa se sve lijepo nadogradi.
Ostale proizvode iz linije nisam probala, ali zvuči zanimljivo uzeti set za probu.
blarney is offline  
Old 21.04.2017., 20:03   #886
Moze limi netko pojasniti razliku:

COSRX BHA Blackhead Power Liquid i
Cosrx Natural BHA Skin Returning Emulsion 

Osim sto je jedno emulzija a drugo liquid :-)
rosa_salvaje is offline  
Old 21.04.2017., 20:12   #887
Quote:
rosa_salvaje kaže: Pogledaj post
Moze limi netko pojasniti razliku:

COSRX BHA Blackhead Power Liquid i
Cosrx Natural BHA Skin Returning Emulsion 

Osim sto je jedno emulzija a drugo liquid :-)
možda pomogne
http://www.colorcrrush.com/2015/08/t...omparison.html
blarney is offline  
Old 21.04.2017., 20:12   #888
Quote:
rosa_salvaje kaže: Pogledaj post
Moze limi netko pojasniti razliku:

COSRX BHA Blackhead Power Liquid i
Cosrx Natural BHA Skin Returning Emulsion 

Osim sto je jedno emulzija a drugo liquid :-)
Ako je ova emulzija isto što i Cosrx Natural BHA Skin Returning A-Sol, onda ti je to više kao neka jaaaako nježna eksfolijacija, ili skoro ništa jer nije dobar pH. Više je toner ili spot treatment. 1% betaine salicytate naspram power liquid 4% betaine salicytate. Osim toga, A-Sol ima 60% propolis ekstrakta (yay!), ulje čajevca, i alkohol je na drugom mjestu u popisu (nay!).
__________________
~fairytales of yesterday will grow, but never die~
Blue Dreams is offline  
Old 21.04.2017., 20:22   #889
Quote:
wendy01 kaže: Pogledaj post

imam Mišu losion u planu, pitanje za forumašicu koja je kupovala s Amazona:
kak ide plaćanje - Pay Pal ili skida direktno s Mastera ???
registracija i to-s-tim - kao kod svakog webshopa i eBaya ... ima nešo na čega treba obratiti pažnju ?

Evo vidim da netko dolje već odgovorio
Inače, to mi je bila prva kupnja s Amazona, uvijek sam imala neku averziju prema toj stranici jer nikad na prvu ne znaš ima li ili nema poštarine, po tom pitanju mi je ebay puno jednostavniji
sugarbabe55 is offline  
Old 21.04.2017., 20:32   #890
Hvala curama koje su mi odgovorile ...
Ja svaki put imam lagani otpor, onako leptiriće u trbuhu kad moram prvi put obaviti nešto novo ... a istovremeno sam znatiželjna kao 🐱 i moram probati pa makar dobila po repu 😆



Poslano sa mog SM-T560 koristeći Tapatalk
__________________
Intelligence is the ability to adapt to change.

wendy01 is offline  
Old 21.04.2017., 21:09   #891
Quote:
blarney kaže: Pogledaj post
E super, nisam ovo vidjela prije. Ne spominje emulziju ali mi je malo jasnije :-)

Quote:
Blue Dreams kaže: Pogledaj post
Ako je ova emulzija isto što i Cosrx Natural BHA Skin Returning A-Sol, onda ti je to više kao neka jaaaako nježna eksfolijacija, ili skoro ništa jer nije dobar pH. Više je toner ili spot treatment. 1% betaine salicytate naspram power liquid 4% betaine salicytate. Osim toga, A-Sol ima 60% propolis ekstrakta (yay!), ulje čajevca, i alkohol je na drugom mjestu u popisu (nay!).
Hvala :-)
Ovaj A Sol je vise kao toner... a emulzija je nesto drugo ali ne znam je l to skoro tu negdje
rosa_salvaje is offline  
Old 21.04.2017., 21:22   #892
Quote:
rosa_salvaje kaže: Pogledaj post
E super, nisam ovo vidjela prije. Ne spominje emulziju ali mi je malo jasnije :-)



Hvala :-)
Ovaj A Sol je vise kao toner... a emulzija je nesto drugo ali ne znam je l to skoro tu negdje
Ajme nikad ni čula za tu emulziju, stvarno sam mislila da je to isto s obzirom na 'skin returning' u naslovu. Ima centella asiatica, 1% salicilne kao i A-sol, a pH je ok za eksfolijaciju. Izgleda da je onda isto lakši i hidratantniji eksfolijant od power liquid, za suhu i osjetljivu kožu. Ovo sam našla. Neki marketiraju i komentiraju za suhu i osjetljivu kožu, neki kažu kontrolira sebum i za masnu Ali čini mi se da bi pasalo svima....
__________________
~fairytales of yesterday will grow, but never die~
Blue Dreams is offline  
Old 21.04.2017., 21:27   #893
Quote:
Blue Dreams kaže: Pogledaj post
Ajme nikad ni čula za tu emulziju, stvarno sam mislila da je to isto s obzirom na 'skin returning' u naslovu. Ima centella asiatica, 1% salicilne kao i A-sol, a pH je ok za eksfolijaciju. Izgleda da je onda isto lakši i hidratantniji eksfolijant od power liquid, za suhu i osjetljivu kožu. Ovo sam našla. Neki marketiraju i komentiraju za suhu i osjetljivu kožu, neki kažu kontrolira sebum i za masnu Ali čini mi se da bi pasalo svima....
Ma i mene je zbunilo pa sam se pogubila...
rosa_salvaje is offline  
Old 21.04.2017., 21:35   #894
Quote:
rosa_salvaje kaže: Pogledaj post

Hvala :-)
Ovaj A Sol je vise kao toner... a emulzija je nesto drugo ali ne znam je l to skoro tu negdje
Ja ga koristim svaku vecer kao toner (bha)
__________________
Sunshine mixed with a little hurricane <--
pssst12 is offline  
Old 21.04.2017., 21:47   #895
Quote:
ElsaStarfire kaže: Pogledaj post
Mini review - Etude House Fresh Cherry Tint u nijansi RD301 (Cherry Red)

Draga Nagrišpana mi je poslala sample

Prvo - ovo stvarno miriši po višnjama! Jako fin miris, nimalo umjetan čak ga ne bih opisala niti kao slatkog. Ugodan.

Ovo je pravi lip stain po meni! Jako vlažan kada se nanosi, ja sam ga prstima utapkala na usne, pričekala koju minutu pa blotala, pa opet nanijela prstima, pričekala i blotala. Prvih 20-ak minuta se preslikao i na čašu i na šalicu, no nakon toga - ništa! Nema preslikavanja, nemam niti osjećaj kao da išta imam na usnama. Slučajno mi je malo dospjelo na zube kad sam stavljala - i okus nije odvratan! Blago slatkast!

Boja je baš cherry, eto i slikice. Slika je 90% realna, naime morala sam pošteno gurnut glavu kroz prozor, a oko mene crvene i narančaste zavjese

U svakom slučaju, sviđa mi se, mislim da bi za ljeto bio baš krasan!

E da, još jedna stvar - sa prstiju mi ni sapun, ni Banila ni Heimish, niti detrdžent za posuđe ne skidaju boju biti će zanimljivo ovo poslije skinuti sa usana!

Ajme, baš ti super stoji Javi do kad je izdržao
__________________
Would you like you, if you met you?
Nagrišpana is offline  
Old 21.04.2017., 22:03   #896
Mislim da me Banilla Clean It Zero isusuje.

Poslano sa mog HTC One_M8 koristeći Tapatalk
zlakopriva is offline  
Old 21.04.2017., 22:12   #897
Quote:
zlakopriva kaže: Pogledaj post
Mislim da me Banilla Clean It Zero isusuje.

Poslano sa mog HTC One_M8 koristeći Tapatalk
A ja taman razmišljam kako bih pohvalila Banilu. Bila sam na putu par dana i ponijela sam ono putno pakiranjce. Čistila sam čak i šminku s očiju za što je inače ne koristim doma. Stvarno sve topi. Nije mi smetala za oči što mi je jako bitno jer ja nosim leće (koje naravno skinem prije čišćenja ).
uppsala is offline  
Old 21.04.2017., 22:14   #898
Quote:
Nagrišpana kaže: Pogledaj post
Ajme, baš ti super stoji Javi do kad je izdržao
Oprala sam lice sa Banilom dva puta i dva puta sa LRP Sindetom, još uvijek se malo drži
ElsaStarfire is offline  
Old 21.04.2017., 22:15   #899

Prijavak, prijavak...naručeno: Hada Labo Gokujyun Premium i Meshioku. Pobogu, ova tema će me finacijski dokrajčiti...
I opet pitanjce neka hidratantna krema za večer? Onak, cjenovno razumna
dreammaker is offline  
Old 21.04.2017., 22:34   #900
Kratki review:
COSRX Advanced snail 96 mucin power essence: jako zanimljiv proizvod. Sporo se troši jer je ljigasti i slimy (na ruci, ali koža ga popije u taj čas i ne ostavlja nikakav trag). Nema mirisa, ne uzrokuje nikakva čudesa po mojem ličeku.
Samostalno ga ponekad znam staviti prije make up-a i dobar je kao podloga, a navečer se dobro uklopio u moju rutinu. Sve u svemu, me like.
Čini mi se da mi se cosrx proizvodi dosta dopadaju...imam low ph gel cleanser i overnight rice mask i super su mi.
Imam nekoliko testera ove nove nadolazeće kreme, ali nikako da je uvedem u rutinu. Malo malo, pa novi proizvod
dreammaker is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:00.